|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 17:04:01   
araz
Ojla,

Upam, da mi bo uspelo napisat porodno zgodbo preden bo akcija user posted image .

V glavnem z Zojo imam malo problemov ,ker noče jesti in še kar zgublja na teži. Če jutri ne bo pridobila potem bom mogla začet dodajat po flaški. trenutno pa se samo dojiva. Mleka imam dovolj problem je ker Zoja po parih minutah sesanja zaspi in je ni moč zbuditi. UPam, da bo začela kaj bolj pridno jest.
Ali ima še katera probleme s tem?

Kar se tiče porodne zgodbe pa se je začelo takole:

Ob pol enih ponoči sem se zbudila ker me je začelo nekaj črvičit. Sem mislila, da me na wc od živčnosti, ker sem bila naročena, da mi sprožijo porod. Grem na wc in potem nazaj v posteljo. Pa čez par minut spet. Meni nič jasno user posted image . Potem pa kar na vsake pet minut. Pol mi je začela še voda odtekat, pa čep se je odluščil. Skratka vse v roku ene ure. Ob pol treh sva se odpravila pa kar v Postojno, ker so bili popadki res zelo pogosti. CTG je pokazal res pogoste in redne popadke, voda je čedalje bolj odtekala, odprta se mbila že 5 cm. Potem je sledil klistir, britje niti ni bilo potrebno (očitno sem sama dobro opravila user posted image ) in pa takoj v porodno. Na koncu sem se odločila za epiduralno in jo ob pol šestih dobila in od takrat nobenih bolečin več. Z mojim sva se lahko v miru pogovarjala, še celo smejala sem se lahko in bila res čist sproščena. Epiduralna mi je  tako dobro prijela, da sem čutila, ko je tamala začela pritiskat in EA ni bilo potrebno nič zmanjševati. Sestra je bila tako zadovoljna, da vse poteka tako po naravni poti, glede an  to da sem bila še par ur čisto brez svojih popadkov. Nisem pa dobila niti enega umetna. Skratka EA je zame res zakon. Za sam finiš je prišla še dr. Reševa, ki je do konca vodila porod. Pri izstisu so mi morali mal pomagati tako ,da so se mi obeseli na trebuh, ker sem imela očitno premalo moči za pritiskat.  Ko je tamala začela pritiskat me je pa res kar bolelo, ampak to je trajalo približno pol ure. Pri prvem poizkusu je sestra rekla, da že vidi črne laske in nama ni bilo nič jasno od kje črni lasje če sva pa oba svetla user posted image .
Presredka mi niso rezali. Dobila sem edino tri notranje šive, ki pa me niti niso ne vem kako boleli.

Ko smo jo uspeli zbezati iz mojega trebuha sem se počutila tako olajšano in kar nisem mogla verjet, ko sem jo dobila v naročje. Sploh je nisem hotla spustit, da bi jo umili in uredili. Se je sestra kar smejala, ko sem rekla. da je ne dam. Jest sem kar jokala. Potem nas je pa še dr. Reševa slikala vse tri skupaj, zašila, pogledala posteljico (celo sama sem gledala kaj vse je še iz mene zvlekla). Sem bila čist začudena kakšna je bila posteljica in kako velika. Sem si čist drugače predstavljala.
Potem smo bili še tri ure v porodni. Dali so mi jo še za podojit.
Vsi so rekli kolk je lepa in tudi ocene je vse dobila 10. Najbolj smo bili navdušeni kakšna lička ima.

Je pa Zoja zelo len otrok. Je bila že v trebuhu, ker sem jo zelo malo čutila (bolj take nežne brce in premike).
Trenutno imava težave z hranjenjem, ker mi po desetih minutah dojenja zaspi. In še kar izgublja na teži. Danes je imela 2910 g in če jutri teža ne bo narasla bom morala hranit še po flaški. Mleka imam dovolj samo ona se tako hitro zmatra, da mi takoj zaspi in je na noben način ne morem zbudit. Tudi ko jo previjam včasih kar spi.

Evo to je moja zgodba. Glede na to kako se je začelo se je na koncu vse dobro končalo. In res sem presrečna, ker imam končno svojo Zojo.

Se pa opravičujem, ker je napisano malo zmedeno. Se vidi, da mi manjka spanca user posted image .

Čestitke še vsem novim mamicam in veliko sreče in poguma za vse tiste, ki še boste šle rodit. Na koncu res pozabiš na vse bolečine, ko dobiš svojo štruško v naročju. To šele sedaj vem, čeprav vse tako pravijo.

Zdej pa Zoja nekaj jamra in očitno bo treba jest. Pa upam, da bo kaj več pojedla kot nazadnje.

Čau, čau




(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 17:15:08   
blondy_81
araz tudi midve z Manco sva imeli na začetku take probleme. Mi je takoj zaspala in ni dovolj pojedla. Je bila Zoja kaj zlatenična? Zlatenica ponavadi to povzroča. Meni je potem uspelo tako: itak sem jo vedno preden sem jo šla dojit previla in takrat se je zbudila. Če mi je kljub temu takoj zaspala sem jo pa kar slekla do bodija, da ji ni blo tolk toplo in potem mi je jedla. Ko je pojedla sem jo pa oblekla nazaj. Včasih sem jo že vmes med dojenjem samo mal po nogicah pokrila.
Zdej je pa budna in ne zaspi več.


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 17:37:45   
*Mojca*
Hej hej!

Vidim, da sem pogrešana user posted image Nič še ne cartamo in očitno enkrat do marca ne bomo  user posted image   Nimam nobenih znakov, nobenih krčev, nič, nada, niente, pa 11 dni do pdpja. Spim po 12 ur na dan ali več. Kar malo se smilim sama sebi in si očitam, da se nisem odločila za cr, ker bi bila v pon 21.12. gotova user posted image Tako pa grem samo na kontrolo in upam, da bo kaj, čeprav dvomim.

Drugače pa je vse po starem, dragi jutri diplomira, darila še kr nimam user posted image , Lukec razgraja user posted image
Čestitke vsem novim mamicam in upam, da se vam čimprej pridružim v klubu user posted image
Čakajočim pa tudi želim čimprejšnje cartanje user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 17:52:25   
pipika 13
Evo, danes me je prijelo, da nekaj delam.
Skuhala lonc filanih paprik, skuhala puding na žejo mojga, zlikala srajce mojmu in počistila kopalnico. Zdaj grem brat knjigo, dokler me od vsega tega spet ne začne boleti tista nategnjena mišica v desnem pregibu stegna.user posted image

Moj je danes malce tečen, včeraj je izvedel, da še ne bo tako kmalu, ker se plod še ni spustil in danes ne ve, kaj bi počel. Vse je uštimal, dela mu je zmanjkalo (ukvarja se s poljedelstvom in vrtnarstvom - zdaj je vse sneg prekril, hehe), koline je tudi uštimal in zdaj tečnari, ker nima kaj počet, jaz pa mu tudi ravno nisem neka družba, ker nisem za nikamor, taka šepajoča. user posted image
Preklada se po hiši, tečnari, še psico je nardl brez veze, hehe
Se ga malce izogibam, ker nočem prepira. user posted image

Aja, še to moja sonarodnakinja, belokranjka Kristy, se že dolgo ni nič javila, PDP je imela 12. 12. ????
Hm, mogoče pa ziba?

Fajn bodite, pa veliko potrpežljivosti tistim, ki še čakamo.

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 18:06:17   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: summmer725


Uf vidim da nas je kar nekaj zamudnic.  Moram pa rečti, da sem jaz v nedeljo kar veliko pospravljala, šla na sprehod, hodila po stopnicah, na koncu pa sva še imela spolni odnos, pa nič!!! Tok o tem. Jaz ne vrjamem nič več nič da kaj pomaga.
Me pa že cel dan nekaj matra, mam občutek da so to res popadki, čeprav user posted image  še veselo miga, tko da res ne vem.


a potem si ti tudi ena od tistih zamudnic tam?

Sicer pa jaz tudi ne verjamem več da gibanje kaj pomaga.... včeraj sem oprala, posušila zložila 3 pralne stroje perila, zlikala eno žehto, skuhala kosilo, spekla piškote s hčerko, šla z njo ven na sneg za eno uro, .... počivala nič.... pa evo še zmer nič user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 18:33:18   
pipika 13
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: summmer725


Uf vidim da nas je kar nekaj zamudnic.  Moram pa rečti, da sem jaz v nedeljo kar veliko pospravljala, šla na sprehod, hodila po stopnicah, na koncu pa sva še imela spolni odnos, pa nič!!! Tok o tem. Jaz ne vrjamem nič več nič da kaj pomaga.
Me pa že cel dan nekaj matra, mam občutek da so to res popadki, čeprav user posted image  še veselo miga, tko da res ne vem.


a potem si ti tudi ena od tistih zamudnic tam?

Sicer pa jaz tudi ne verjamem več da gibanje kaj pomaga.... včeraj sem oprala, posušila zložila 3 pralne stroje perila, zlikala eno žehto, skuhala kosilo, spekla piškote s hčerko, šla z njo ven na sneg za eno uro, .... počivala nič.... pa evo še zmer nič user posted image


V soboto mi je ena mamica rekla, da je treba kak kavč ali omaro premaknit.user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 18:47:59   
Zibka
Sm že nazaj:
nardili so mi ctg, nakar mi reče ena babica naj počakam na zdravnico. Čakam. Pride druga in mi kar prinese spalno srajco da bom tu ostala- mene pa kar polije znoj od hudga in na kar sem jo le preprosila, da bi najprej le pregled, potem pa če zdravnica reče da moram ostat, seveda bom. In je nekak dovolila. Tako grozno bi mi bilo ostati tam brez popadkov, ...samo ležati. In pride neka mlada zdravnica, ki ni znala nardit testa ali gre za plodovnico- ko ji je babica nekak pomagala, je uspela. In rekla da plodovnica ni, nardila je še UZ, otroček je migal, še ni nizko, popolnoma zaprta, in potem reče, da če ostanem tu me bodo itak dali samo ležat in ne bodo z menoj delali nič in ker imam jutri zjutraj ctg in uz,lahko grem domov.
Sploh ne vem zakaj bi mi bilo tako težko tam ostat... ampak kar imela sem polne učke solz.. Sem čudna, neuser posted image
Zdaj pa tako srečna da sem doma in lahko čakam na svoje popadke... Sej če bi šlo za porod mi ne bi bilo hudo, sam danes pa sploh nisem bila pripravljena....

Araz, kako lepa porodna zgodba!
Upam, da bodo otročki čimprej čimbolj začeli jesti...user posted image user posted image

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 19:20:51   
Emili1
Pozdravljene!! Da se še jaz pofočkam.

Najprej čestitke vsem novim mamicam in dobrodošlica user posted image . Seznam se kar lepo polniuser posted image

Sicer pa se tudi jaz vpisujem v klub zamudnic, oziroma tistih ki smo po PDP še vedno 2v1user posted image . Rok sem imela včeraj..tudi jaz brez nekih popadkov, kaj šele da bi govorila o kakem čepu, sluzi..itd. Nada, niente, nič..kot pravi Mojca. Punce bo treba pohitet, da bomo za praznike doma..ampak kaj čmo, če user posted image še uživajo pri nas.

Araz ful lepo, smo vse vesele zate!! Ful lepo je brati take pozitivne zgodbe.


No lepo se imejte!!

Nočko!

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 20:19:27   
*katika*
Pozdravljene!
V četrtek, 10.12., se nam je pridružil naš Tibor, težak je bil 3310 g in velik 48,5 cm. Od nedelje smo že doma in se pridno cartamo.

Evo moja porodna zgodba: malo po polnoči mi je odtekla voda, ob enih sem prišla v porodnišnico, odprta sem bila 1 cm. Čez kakšno uro so se začeli popadki, okrog petih sem bila dovolj odprta, da sem lahko dobila EA. Potem je vse potekalo dokaj hitro in predvsem neboleče, tako da sem ob 7.27 k sebi že stisnila svojega sončka. Med porodom sem se malo raztrgala, tako da sem dobila par "lepotnih" šivov, ampak nimam nobenih problemov s sedenjem.user posted image

V glavnem, brez problema grem še enkrat.user posted image

Toliko zaenkrat, se še javim kaj, ko bo več časa. Čestitke vsem novopečenim mamicam, vsem tistim, ki še čakate, pa želim, da jim čas do poroda čim hitreje mine.

Lp, K

(odgovor članu Emili1)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 20:44:23   
Tincy90
Čestitke novim mamicam in njihovim otročkom!user posted image user posted image

Tulpika js sm 3 dni čez rok, nasledn pregled mam zdj u četrtek in me prov zanima kaj bo kej novga...po mojm tko kt ponavad, nič. Teli popadki me zdj kr neki zezajo in sm upam, da bodo kej hmal kaki redni kr o kakem čepu ni duha ne sluha. Moj si je pa tko želeu d bi rodila dans na plačo.user posted image user posted image

(odgovor članu *katika*)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 23:10:18   
terida
IZVIRNO SPOROČILO: araz

V glavnem z Zojo imam malo problemov ,ker noče jesti in še kar zgublja na teži. Če jutri ne bo pridobila potem bom mogla začet dodajat po flaški. trenutno pa se samo dojiva. Mleka imam dovolj problem je ker Zoja po parih minutah sesanja zaspi in je ni moč zbuditi. UPam, da bo začela kaj bolj pridno jest.
Ali ima še katera probleme s tem?

Je pa Zoja zelo len otrok. Je bila že v trebuhu, ker sem jo zelo malo čutila (bolj take nežne brce in premike).
Trenutno imava težave z hranjenjem, ker mi po desetih minutah dojenja zaspi. In še kar izgublja na teži. Danes je imela 2910 g in če jutri teža ne bo narasla bom morala hranit še po flaški. Mleka imam dovolj samo ona se tako hitro zmatra, da mi takoj zaspi in je na noben način ne morem zbudit. Tudi ko jo previjam včasih kar spi.

araz, točno vem o čem govoriš! Tudi Primož je ena mala lenobica user posted image Ko opisuješ Zojo pri dojenju, se mi zdi kot da opisuješ Primoža. Tudi on sesa samo par minut - danes sem ga štopala in še nikoli ni bil na dojki več kot 7 minut (vsak obrok je samo na eni dojki). V povprečju spije kar misli v 5ih minutah. Zaspi zraven pa seveda že prej - večino časa med sesanjem kar spi. Edina razlika je v tem, da se on lepo redi. Očitno v tem kratkem času uspe pojest dovolj. Se pa skozi trudim s tem, da ga žgečkam med sesanjem, ali pa ga poskušam zbudit s podiranjem kupčka in potem spet pristavit, a ne deluje. Danes sem se odločila, da ga bom nehala "mučit" - očitno dovolj poje in nima smisla, da ga matram. Skratka, razumem tvoj problem, ne morem ti pa kaj dosti pomagat, ker sem pri Primožu poskusila marsikaj, pa ni kaj prida delovalo. Mogoče lahko poskusiš še s tem, da jo dojiš bolj pogosto (tega sama nisem poskusila) - npr. na dve uri namesto na tri... Glede na to, da imaš dovolj mleka, bi lahko poskusila dodajat svoje mleko po flaški (namesto adaptiranega)...

Veliko sreče! Upam, da ti uspe Zojo poredit čim prej, da se boste lahko naprej lepo dojile! user posted image

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 23:19:13   
lana24
Araz tudi jaz sem imela te težave,potem pa sem si morala črpati svoje mleko in ga dajati po flaški ker je ogromno zgubil na teži.In rezultat po enem mesecu,naš Aljaž hoče samo flaško,razen kadar ga skopam takrat ga pa dojim in ful sesa.Zanimivo ne?Jaz ti svetujem da najprej podojiš,ko zaspi jo previješ in potem daš po flaški svoje mleko.Aja mleka pa imam preveč,saj ga vsakič načrpam 250 ml...Flaška ima svoje prednosti in pomanjklivosti.Naprimer ko pa kam grem je ful dobro ker si načpam mleko in ga lahko pustim v varstvu pri mami.Koliko pa je zgubila na teži?

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 0:27:42   
blondy_81
lana24 blagor tebi, da imaš tolko mleka. Jaz če ga iz obeh dojk načrpam 100 ml sem lahko srečna user posted image user posted image user posted image A ful piješ? Oz. kaj delaš, da imaš tolko mleka?

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu lana24)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 3:40:27   
vijolca
O, Araz, res lepa zgodba! user posted image Porod se ti je pa kar od straha začel, praviš? user posted image Zgleda, da je dobro delovalo. Upam, da vama dojenje kmalu dobro steče!

Ah, z mojo nespečnostjo je vsak dan slabše. Se vsaj tolažim, da slabše kot je zdaj, niti z user posted image ne more biti. (Razen če bo mala spala, jaz pa bedela zraven user posted image ). Po pravici povedano sploh ne vem, kako še pridem čez dan - s par urami spanja ponoči (za danes sem praktično zaključila - ob 2.15) in malo dremanja čez dan (pa ne vedno). Upam, da mi vsaj do poroda uspe zdržat s trezno glavo, ker včasih se mi zdi, da niti razmišljat ne morem več... user posted image

Upam, da vam (nam) nov dan prinese še kakšnega novega user posted image (tudi jaz bi bila rada za praznike že doma!), pa lahko noč, oz. dobro jutro!

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:09:57   
METULJ1
Dobro jutro,

danes pa neko čudno zatišje. A ste že vse v porodnih sobah.
Jz sem se lepo naspala, zdej grem pa mal v trgovino, peč piškote, pospravljat, likat zadnje cunjice in plenice. Skratka pred mano je pester dan.

Drugač pa komaj čakam jutri, ko imam spet CTG in pregled.

Upam, da bakterije v urinu niso več prisotne.

Skratka, tiste, ki ste že na poti do svojih zakladkov srečno.

Pa pa

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:15:02   
blondy_81
METULJ se strinjam s tabo...res je zatišje. Kje ste punce? Upam, da vas je čim več v porodni in boste kmal cartale svoje sončke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:29:49   
KulGirl
Jaz sem že nazaj s kontrole. Dogaja se NIČ. Mi je naredil tudi UZ in moje dete ima že okoli 3800 guser posted image user posted image user posted image
Plodovnice je še veliko, posteljica je tudi še ok. Ma jaz ne vem kdaj misli ta otrok priti venuser posted image user posted image
Včeraj ob desetih zvečer so se začeli popadki na 5 minut in so bili fullll boleči, da sem bla že prav boga. Po kakšnih dveh urah pa so postali bolj šibki, jaz sem pa tudi od vsega hudega zaspala.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:32:28   
blondy_81
KulGirl imaš pa ornk dete v trebuhu user posted image user posted image Kdaj pa imaš PDP? Sploh si ne predstavljam kako to zgleda, da dobiš popadke, ki ful bolijo in že misliš zdej pa počas bo...pol se pa kar neha vse skup in CTG nč ne pokaže user posted image user posted image Se vidi, da nisem imela svojih popadkov in mi je to neznanka.

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:39:05   
KulGirl
PDP je bil 12.12.
Glede popadkov: meni se je to že drugič zgodilo, da se je začelo na ful dogajat in potem nič iz vsega skupaj. Tudi spodaj je še vse nezrelo in zaprtouser posted image
Prvič, ko me je zagrablo je bilo manj boleče kot včeraj ampak ker nisem imela pojma kaj bo, sva šla v porodnišnico. Včeraj sem pa kar čakala če bo nehalo ali ne. Ko bo šlo zares, sploh ne bom vedela, da je to to ....

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:41:15   
pikapoka78
Da vam še jaz sporočim eno novičko... 11.12. ob 9:40 se je rodil Tomi, težak 3270g in 51cm.
Rodila sem v Postojni, Tomi je imel težave s pljuči, zato so ga že 3 ure po rojstvu prepeljali v Ljubljano. Najprej so mislili da so pljučka samo nepredihana, potem da je staknil kakšno bakterijo, sedaj pa je najverjetneje da je staknil virus. Kje, kdaj, kateri mogoče sploh nikoli ne bomo izvedeli. Stanje se mu počasi popravlja, vsak dan mu znižujejo kisik in upam da bo čim prej odklopljen z respiratorja. Jaz sem od ponedeljka že doma, včeraj sem bila pri njem, da sem ga lahko vsja malo pobožala in mal poklepetala z njim....
Drugače pa mož vsak dan hodi k njemu in mu nosi mojega mlekca.

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:42:30   
blondy_81
IZVIRNO SPOROČILO: KulGirl

PDP je bil 12.12.
Glede popadkov: meni se je to že drugič zgodilo, da se je začelo na ful dogajat in potem nič iz vsega skupaj. Tudi spodaj je še vse nezrelo in zaprtouser posted image
Prvič, ko me je zagrablo je bilo manj boleče kot včeraj ampak ker nisem imela pojma kaj bo, sva šla v porodnišnico. Včeraj sem pa kar čakala če bo nehalo ali ne. Ko bo šlo zares, sploh ne bom vedela, da je to to ....


UUU pol že 4 dni zamuja user posted image user posted image Ti verjamem, da si zdej zmedena kako boš vedla kdaj gre zares. Sploh če je že sedaj tako boleče, pa se v bistvu še kao nič ne dogaja. Je mučno tole čakanje a ne?


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:44:22   
blondy_81
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka78

Da vam še jaz sporočim eno novičko... 11.12. ob 9:40 se je rodil Tomi, težak 3270g in 51cm.
Rodila sem v Postojni, Tomi je imel težave s pljuči, zato so ga že 3 ure po rojstvu prepeljali v Ljubljano. Najprej so mislili da so pljučka samo nepredihana, potem da je staknil kakšno bakterijo, sedaj pa je najverjetneje da je staknil virus. Kje, kdaj, kateri mogoče sploh nikoli ne bomo izvedeli. Stanje se mu počasi popravlja, vsak dan mu znižujejo kisik in upam da bo čim prej odklopljen z respiratorja. Jaz sem od ponedeljka že doma, včeraj sem bila pri njem, da sem ga lahko vsja malo pobožala in mal poklepetala z njim....
Drugače pa mož vsak dan hodi k njemu in mu nosi mojega mlekca.



Pikapoka78 čestitke ob rojstvu Tomija user posted image user posted image user posted image In kup user posted image user posted image user posted image da bo Tomi čimprej dihal sam s svojimi pljučki in da bo prišel domov.


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu pikapoka78)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:46:44   
KulGirl
Ja res je mučno. Pa še ful sem si želela pred rokom rodit, da bi mi bila prihranjena ta napetost. Cele dneve sem sama doma in se samo prestavljam po stanovanju. Sama sebi grem na živce.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:50:06   
blondy_81
Ja če si pa še sama doma ves čas pa verjamem, da ti je tečno. Se nimaš s kom zamotit in pogovarjat.

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
16.12.2009 9:55:20   
*nivea



[/quote]

Pikapoka78 čestitke ob rojstvu Tomija user posted image user posted image user posted image In kup user posted image user posted image user posted image da bo Tomi čimprej dihal sam s svojimi pljučki in da bo prišel domov.

[/quote]

se podpišem pod to

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?