|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 8:31:55   
vijolca
Dobro jutro! No, pa imamo malo snega! user posted image (Vsaj v LJ, verjetno ga je kje več user posted image )

Araz, mala Zoja je pa res pravi srček! Zdaj pa veselo cartanje!!!

Tulpika, hvala za user posted image , ampak sem še kar tukaj... Danes sem bila že kar malo slabe volje (pa še spim zelo malo, pa hormoni svoje naredijo...), ker zgleda da ne bo nič, pa tudi ne vem, kdaj misli kaj bit. Itak sem bila pripravljena na dolgo čakanje (PDP je šele čez dva dni), tisti čep čez vikend mi je pa toliko upov vzbudil (potem pa še zbadanje, pa obiski WC), da sem bila ziher, da bo res kmalu. Zdaj mi je jasno, da še vedno lahko traja dneve in dneve...

Maya, zalbi user posted image user posted image še malo zdržita! (Pišem jaz s svojo neučakanostjo user posted image )

Metulj1, si pa res boga user posted image , ampak glede na to, da so se ti problemčki zdaj nakopičili, preusmeri vso energijo, da se čimprej pozdraviš, z user posted image pa se zmeni, naj raje počaka vsaj kak teden! Bo obema lažje.

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 8:35:07   
maya2
Dobro jutro user posted image

Malce sneženo ne? Danes imam pa polno energije in idej kaj bi lahko počela user posted image , upam da me ne mine user posted image ...

Dogaja se še nič, bomo še mal na toplem... saj kdo bi pa želel ven na sneg user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 8:57:44   
METULJ1
Dobro jutro,

maya2. Hvala za nasvete. Bom poskušala omilit zadeve. Sam ne vem, če bom dons uspela prit do lekarne po mazilo za herpes. Sneg pa vse to. Ma nč bom pa kr mojga poslala.

Vsem ostalim želim čim manj tegob na koncu nosečnosti pa naj se vse razplete tako kot mora.

Pozdravčki vsem

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 9:14:11   
ROmama
Čestitke vsem mamicam, pa veliko sreče vsem user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz vas samo berem, pišem pa nič, nič pohvalno. Pri meni se nič ne dogaja, rok imam sicer 30., me je pa strah, kljub temu, da sem že enkrat mamica. Pri prvem user posted image  sem rodila 12 dni čez rok, kljub temu, da mi je na nuhalni Dr. Strahova napovedala, da bom prej rodila. Potem pa sem čakala 14 dni prej, pa še potem. V glevnem, prvič sem rodila samo z umetnimi popadki, s tem da sem bila odprta samo 3 cm. Sploh ne vem, kako se začnejo ti naravni popadki. Zdaj sem začela hoditi na akupunkturo v Doberno, upam da mi bo pri podrodu kaj pomagalo. Skrajšal naj bi se prvi del poroda, odpiranje, pa manj bolečin,... Bomo videli, pustimo se presenetiti.
Drugače imam torbo za sebe pripravljeno, pa cotke za user posted image  že zlikane, danes pa grem še pogledat za en kompletek, da bo moja user posted image  prišla lepa iz porodnišnice. Aja pa da vam še en hec povem, kako sem šla pri mojem Lukcu domov pred 2 letoma. Moj user posted image  je namreč pozabil budno in čevlje, tako da sem šla z njegovo ogrnjeno (mam mal več kg, pa se je nisem mogla obleči) pa seveda v copatih. Upam, da letos ne naredi iste napake, mu bom morala plonk listek napisatuser posted image

V glavnem fajne ste, super klepetuljeuser posted image .

Aja tam pri meni lahko napišete, da sem mlada 33 let in bom rodila v Celju.

Lep zasenžen dan.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:12:38   
tulpika

sneg jeeeee glej zunaj sneg jeeeee..... (še dobr, da me ne slišite user posted image )....

danes bom pa kar smrekco postavla...me je tale sneg čist prevzel.

Zalbi im maya: držim pesti, da bo luna kaj pomagala, če vaju že sneženje ne spravi v P. Počakjta najprej da vse skidajo user posted image

Metulj: res te je kar nekaj neprijetnih stvari napadlo. Ampak bi tako rekla kot vijolca....probaj odmisliti, pojdi v lekarno ali pa po homeopatska zdravila, da se čimprej pocajtaš do 30.

Araz: ja, ko sem vidla tamalo na slikic sem takoj tebe vidla user posted image . Mala originalna kopija.

Vijolca: mogoče boš pa ti mene počakala...pa bova skupaj v P user posted image . Sej boš v LJ, ne ?

Romana; jaz sem tud mojmu napisala plonkec kaj mora vse prinesti...pa upam, da ne bo na plonkec pozabil user posted image . Me prov zanima kaj se moškim te dni dogaja v glavi, ko smo me v P?

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:13:09   
lana24
čestitke schopgirl!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke tudi vsem ostalim ki ste rodile in tudi tistim ki še boste rodile!!!Mi imamo pa v sredo prvi pregled pri pediatru.Blondy kdaj ga imate pa vi?Ga je že katera imela mogoče?Aja kako pa spite ponoči?Vam otročički spijo celo noč?Naš spi od polnoči pa do 5.30 potem je pa do 9h buden...

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:17:43   
*nivea
jutro
pri nas tud naletava sneg user posted image

mala je spala od polnoči do pol 6. sem jo parkrat ful poslušala, če še diha. ni kaj, dozdaj je res pridno dejte...user posted image

kak se da na rodili smo objava, da bi te za vse naše decemberke dajali objavo?
meni to ne gre..

mejte se

(odgovor članu lana24)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:42:31   
zoja88
Lepo pozdravljene!
Naj vam še jst sporočim veselo novico.
V 37tednu je 7.12.09 na svet prijokal najin Tarik težek 2760g in velik 48cm.
Sedaj se že veselo cartamo.
Čestitke vsem novim mamicam in veliko uživanjauser posted image

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:42:47   
marusi
oj, punce, jutro!
res nas je vse manj, ki še vztrajamo 2in1... naše dete zgleda kar uživa tam notri in nima nobenega namena ven. jaz se pa počutim kot nasedla kareta - komaj se še preobračam z enega boka na drug...

čestitke vsem novim mamicam!!!!!

jutri imam spet pregled in ctg - bi moja G rada, da rodim pred božičem...no, saj meni bi tudi kar pasalo.
mamice - povejte, prosim, kako je s tem umirjanjem otročka. ene pravijo, da se pred porodom full umiri. kako je pa med popadki? a ste jih čutile?

tiste, ki se odpravljate v postojno - midva sva ravno iz kr nazaj, pa je kar slaba cesta... sneg je spet presenetil zimske službeuser posted image


(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:44:33   
Anonimen
jutro


Lep pozdrav iz soncne Deutschlanduser posted image Pa nic nimamo snega...ga lahko mal poslje0te,ker berem,da ga imate viskauser posted image

nivea,kolk imas pridno dojencicouser posted image Saj to je skoraj tako,kot da ti ze celo noc prespi.Kaj ne znas na rodili smo...tema se isto odpre kot drugje.Zgoraj na levi imas napisano nova tema-al tko nekak,kliknes,napises naslov,npr.rodila ta pa ta...pa potem spodaj post.
Za shopgirl ni nobena dala...

(odgovor članu *nivea)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:45:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zoja88

Lepo pozdravljene!
Naj vam še jst sporočim veselo novico.
V 37tednu je 7.12.09 na svet prijokal najin Tarik težek 2760g in velik 48cm.
Sedaj se že veselo cartamo.
Čestitke vsem novim mamicam in veliko uživanjauser posted image



cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj nimamo ze enega Tarika,al sem zamesala?

(odgovor članu zoja88)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:52:54   
Anonimen
araz,lepa puncka,srckana zlo,pa sobica krasna..se posebej mi je zibka lepo oblecena.Jaz imam se od tavelke vse zibko plus dodatki.Sem nameravala letos novo kupit,pa saj se v bistvu ne splaca,ker je se lepo,samo mal bi dizajn spremenilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:53:25   
METULJ1
Zoja88 - iskrene čestitike za Tarika;

Vso sreči in vse dobro pri navajanju enega na drugega;

Pozdravčki

(odgovor članu zoja88)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 10:59:34   
blondy_81
Lana mi smo imeli pregled v četrtek. Manca lepo raste, lepo napreduje s težo, je zdrava, ful močna za svojo starost, tko da je vse super. Sem se bala, da je kej s pljučki narobe ker občasno hrope, ampak ima pljučka čista in je samo nosek kriv. Kljub temu, da ga čistim ona hrope (zdej sicer manj). Krivec je centralna in suh zrak. Odkar imamo v sobi temperaturo od 20 do 21 stopinj in vlažilec zraka je ful boljše.

Zoja88 čestitke za Tarika user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu lana24)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 11:17:20   
Zibka
Vsem novim mamicam čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila včeraj in danes na ctg: plodovnica ok, otrok živahen, domov do jutri.Od sedaj naprej grem vsak dan na ctg.
Sem pa danes slišala prvič eno žensko rojevat: slišala sem tri močne krike in potem jok novorojenčka...so se mi kar solze vlile, ko sem slišala tisti prvi novorojenčkov jok...še malo pa bo....

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 11:41:05   
Tincy90
Dobro jutro oz lep zasnežen dan.user posted image

Tolk, da se vam javim, da veste, da sm še zmer doma in čakam, da me zagrabi al pa saj kej odteče.user posted image sm kr dobre volje k je zuni snegc kr sm ga že komi čakala- ga obožujem.user posted image če ne bo prej nč akcije mam u četrtek spet CTG pr G. To čakanje me že počas ubija...sm še čakam in čakam.

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 11:41:58   
Tincy90
Zoja čestitke za Tarika in vse najlepše vam želim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 11:54:11   
tulpika

no, zdej sem jih kar nekaj objavila na Rodili smo.....upam, da katere nisem pozabila (Terida, Nataša28, Martinca, Zoja88 in ShopGirl). Če sem katero pozabila mi povejte pa jo bomo objavili....pozabljanje je nenamerno...sej veste nosečniška pozabljivost pa zdej se vas je kar nekaj javilo s svojimi user posted image .


(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 11:55:03   
Anonimen
Pridna tulpikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tulpika)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 12:11:15   
Tincy90
Kleopatra pošiljam ti eno veliko debelo kepo direkt in Germany.user posted image user posted image pa upam d te nism zadela u glavo.user posted image hehe.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 12:17:45   
Momtobe
Čestitke vsem srečnim mamicam še od mene!! user posted image

Jaz sem tudi še doma, pa imam že počasi dovolj. Saj drugače mi nič ne manjka, le obračam se kot tanker, pa še čist se zmatram zraven user posted image .

Punce, a se vedno čep najprej odlušči? Včeraj sem imela tako čudno noč in dan. Me je šraufalo, pa špikalo, pa tiščalo, pa ... danes ponoči in do sedaj pa čisti mir. Nič ne boli, nič ne špika, tamali brcne na momente tako, da me kar malo na kavču prestavi user posted image ...

Danes bi bil lep dan za rodit.

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 12:21:14   
Netta
dan,

no pa so me spet poslal domov...kot sem pričakovalauser posted image

nobenih popadkov in enako odprta kot prej...tak da bomo še čakali...

sem se ful psihično pripravila da bo danes kaj, pa spet nič...jo ti dnevi čez rok so zame najhujši dnevi nosečnosti...ma bo že

pr nas tud sneži in je fulllllllllll lepo...prav pomirja ta zimska idila skozi okno

čestitke novim mamicam...user posted image user posted image pa še ve držte pesti za nas, da se vam čimprej pridružimouser posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 12:23:52   
anaj22
hej hoj

iskrene čestiteke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image  velik cartanja

sem še pogledala slikice  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

vidim da imate ful pridne dojenčke, super user posted image  našga Nejca pa mal krčki mičijo tko da se zvečer mal pri očiju crkla.

blondy upam da vama dojenje steče

kleo mal za zamudo vse naj naj naj boljšeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 12:38:42   
riba83
Pozdravček vsem!
Danes pa mi je tako dolgčas :) Nevem kaj bi si začela, ven me nič ne vleče, čeprav prav lepo izgleda skozi okno, ko je vse belo.

Spala sem po 14 dnevih, presenetljivo dobro... Upam da bo tako tudi to noč :)
Rok imam v soboto in se mi še nič ne zdi da bom šla rodit, se mi zdi da bom šla čez rok. Mogoče pa se čez noč vse obrne pa sem že jutri na porodni posteljiuser posted image .

Čestitke vsem, ki ste že rodile in že cartate svoje angelčke.

Me je pa že včasih malo strah kako bo vse skupaj potekalo ko se bodo začeli popadki, ampak potem raje odmislim skrbi. Upam da bo vse ok... ven pa tak morauser posted image .

Lepo se imejte na ta lep bel dan, pa božajte svoje bušije ali pa že svoje dojenčke.

Aja, rodit bom šla v Maribor, pričakujemo pa user posted image (če se bo kateri ljubilo urejat seznam).

papa


(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 12:39:40   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: **mirjam**

ti dnevi čez rok so zame najhujši dnevi nosečnosti...ma bo že




ja res je user posted image , upala sem da ne bo treba spet tkole 'čakat' pa evo....

Jaz sem pa danes oprala že tri pralne stroje perila, tretji je v sušilcu, ostala dva v omari user posted image user posted image , nekaj imam še za zlikat... ampak ne vem če bi se lotila.... s hčerko sva že spekli okraske za jelko, nekaj jih že porisali, skuhala sem kosilo, zdaj pa me mala prosi da bi šle na sneg user posted image .... če me to ne pošlje v porodnišnico user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?