|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:14:53   
MalaČebelica
kje te ste vsi? 

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:20:49   
Najaa
Z Niko sva se pravkar vrnili z večernega sprehoda. Fuuul je bilo lepo! Sonce zahajajoče, veter pihljal, indijanci so igrali... uh, prava romantika! user posted image Malo sva se usedli na klopco in uživali v tem lepem večeru. Lakota pa naju je prignala domov. Pa ura tudi...
Tiji sem kupila brisačo Hello Kitty. To bo veselje! user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:22:29   
yania
ojla---evo mene...
Prišli smo s Krka, pa spet ta dež...a to namenoma, da jo hitro pobrišemo nazaj? user posted image

Kako smo.....kaj novega?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:24:53   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

eh tepa nič... te se bom pa pač z vsako posebej dobla ob različnih priložnostih user posted image



kdaj prideš? user posted image


kje si ti že? nekje pri lj, ne? pa se bomo res zmenili ko gremo mi gledat avtosedeže nekrat kmalu...



ti si faca, evo, take rabmo user posted image take, ki so prec za stvar user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:26:03   
MalaČebelica
no jaz grem zdaj jest - zadnje dneve samo žrem. kak te naj grejo kile dol user posted image user posted image sploh ko mama tak dobro kuha user posted image pol pa spat...

_____________________________




(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:29:39   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Z Niko sva se pravkar vrnili z večernega sprehoda. Fuuul je bilo lepo! Sonce zahajajoče, veter pihljal, indijanci so igrali... uh, prava romantika! user posted image Malo sva se usedli na klopco in uživali v tem lepem večeru. Lakota pa naju je prignala domov. Pa ura tudi...
Tiji sem kupila brisačo Hello Kitty. To bo veselje! user posted image



romantika, pa sama z otrokom... user posted image no, jaz sem tudi danes samohranilka, moj še kar v službi visi. Imajo jutri prvič ISO presojo, pa bodo najbrž kar do polnoči delali user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:30:07   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

eh tepa nič... te se bom pa pač z vsako posebej dobla ob različnih priložnostih user posted image



kdaj prideš? user posted image


kje si ti že? nekje pri lj, ne? pa se bomo res zmenili ko gremo mi gledat avtosedeže nekrat kmalu...



ti si faca, evo, take rabmo user posted image take, ki so prec za stvar user posted image


jaz sem že za stvar, samo če mi taki datum date, ko jaz ne morem user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:30:34   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

ojla---evo mene...
Prišli smo s Krka, pa spet ta dež...a to namenoma, da jo hitro pobrišemo nazaj? user posted image

Kako smo.....kaj novega?


ooooooo, lej jo, smo te že pogrešal user posted image da takoj preidem k stvari, v nedeljo 23.8. imamo marčevski piknik, le glej, da ne boš takrat na Krku user posted image si za?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:31:29   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
jaz sem že za stvar, samo če mi taki datum date, ko jaz ne morem user posted image user posted image user posted image



ja, kaj ti je pa treba na morje hodit? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:32:32   
yania
Sem prečekirala samo zadnjo stran,,,,prejšnjo...joooj, sej ne vem, kje naj začnem brati, sploh se ne najdem, kje sem nazadnje gledala, ko kar nekaj strani od takrat napišete...
Se bojim , da bom tudi jaz izbrisana user posted image ...ampak, res se teko ob dveh prikopljem do računalnika....
Je pa tako da se Timon  ves čas vrti, obrača, tako da če je buden, ma ni variante, da si vzamem  jaz frej, kaj šele iti na net, ko pa spi, pa kuhamo in pospravljamo....ja tako je, otročki rastejo, in čedalje manj časa je za druge stvari.....sem ravno razmišljala, kako je bilo fino, ko je bila samo steklenička, zdej ko se zbudi je treba itak vstati, da mu dam kuhat kompot, ki ga potem čez dan pije, pa da premislim kaj bo jedel in dam kuhati,,,,
Pa še nekaj je crknilo glede povezave do neta...imamo 3 nadstropja internet, spodaj, v sredini in mi....delata pa le 2....torej je zdele moja sestrca brez neta....upam da ne p++++   ker ji ne dela...user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:32:49   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
jaz sem že za stvar, samo če mi taki datum date, ko jaz ne morem user posted image user posted image user posted image



ja, kaj ti je pa treba na morje hodit? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tak zaj pa maš user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:34:06   
yania
Nedelja , 23-8. hm...ne morem...............

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:35:20   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Sem prečekirala samo zadnjo stran,,,,prejšnjo...joooj, sej ne vem, kje naj začnem brati, sploh se ne najdem, kje sem nazadnje gledala, ko kar nekaj strani od takrat napišete...
Se bojim , da bom tudi jaz izbrisana user posted image ...ampak, res se teko ob dveh prikopljem do računalnika....
Je pa tako da se Timon  ves čas vrti, obrača, tako da če je buden, ma ni variante, da si vzamem  jaz frej, kaj šele iti na net, ko pa spi, pa kuhamo in pospravljamo....ja tako je, otročki rastejo, in čedalje manj časa je za druge stvari.....sem ravno razmišljala, kako je bilo fino, ko je bila samo steklenička, zdej ko se zbudi je treba itak vstati, da mu dam kuhat kompot, ki ga potem čez dan pije, pa da premislim kaj bo jedel in dam kuhati,,,,
Pa še nekaj je crknilo glede povezave do neta...imamo 3 nadstropja internet, spodaj, v sredini in mi....delata pa le 2....torej je zdele moja sestrca brez neta....upam da ne p++++   ker ji ne dela...user posted image


eh saj nisi nič kaj hudo pomemnega zamudila - vsakdanje hece.

edino piknik - to je pomembno. daj reci da ne moreš 23. pa da prestavimo na drugam user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:35:26   
yania
Pa hecam seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........

Itak da bomo delali na tem, da pridemo...itak imamo še cel september frej, za morje...
Kaj bosta Pupa in Lejca takrat v SLO?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:37:10   
yania
Samo, kaj pa vreme?....a ni konec avgusta že malo riskantno?...kaj pa prej?---no, meni je vseeno, samo da ne bomo na dežju, sej to pa itak ne moremo vedeti, tudi če damo piknik prej.....
Kje pa? Lokacija....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:37:38   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Nedelja , 23-8. hm...ne morem...............


jaz sem se sam hecala drugače, veš user posted image


_____________________________




(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:38:54   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Pa hecam seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........

Itak da bomo delali na tem, da pridemo...itak imamo še cel september frej, za morje...
Kaj bosta Pupa in Lejca takrat v SLO?


aha me je že stisnilo da si me zares vzela user posted image ker jaz namreč res ne morem in pol tu nekaj sitnarim okoli tega piknika da me majo že vse poln kufer user posted image


_____________________________




(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:39:59   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Samo, kaj pa vreme?....a ni konec avgusta že malo riskantno?...kaj pa prej?---no, meni je vseeno, samo da ne bomo na dežju, sej to pa itak ne moremo vedeti, tudi če damo piknik prej.....
Kje pa? Lokacija....


tako se govori user posted image user posted image user posted image ja, Pupa je že v SLO, Lejca pa žal ne... Detajlno si lahko na FBju prebereš. Vi ste torej štirje, a vas lahko zadolžim za pivo (sej ne pivo za vse, so že ene 3 tudi zadolžene za pivo, tako da porazdelimo, kaj bo kdo prinesel)?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:41:11   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Pa hecam seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........

Itak da bomo delali na tem, da pridemo...itak imamo še cel september frej, za morje...
Kaj bosta Pupa in Lejca takrat v SLO?


aha me je že stisnilo da si me zares vzela user posted image ker jaz namreč res ne morem in pol tu nekaj sitnarim okoli tega piknika da me majo že vse poln kufer user posted image



še dobro, da mam velik kufer user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:42:11   
ema tiara
da se malo javim čestitkeuser posted image za obmesečnice...malo se kopamo,malo sprehajamo pa dosti cartamo...ko preberem za nazaj je že čas za spanjeuser posted image user posted image user posted image .10.mamo drugo pikico,drugače pa malo prakticiramo okuce...je pa veeeelik jedec...in nima občutka da je to tud hrana...mleko je zakonuser posted image user posted image uživajte še naprejjj

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:43:23   
felix7
No, nekaj interesentov torej imamo za piknik 23.8. Zaenkrat potrjeni:

trezika (pivo) 2+1
Najaa (sok in plastični kozarci) 2+2
cvetka.marjetka (mufini) 2+2
felix7 (nektarine) 2+1
Cebeica Maja 2+2
Piruri (čokoladna potica) 2+2
Persida 1+2
Kokica32 (čips, slani prigrizki) 2+1
Pupa7 (voda) 2+1
trinity22 (lubenica + nožuser posted image + pivo) 2+1+user posted image
MamaM 2+2
helimaša (munchmellow) 2+2
pocka (pecivo) 2+2
tasa_m (pivo) 2+1
yania (sok) 2+2
steffi (pivo) 2+1


Kdo še?
Datum zaenkrat puščamo 23.8., ker je bilo več interesa za ta datum, kot pa za 14.8. Če bo pa sledil kak večji upor, se pa lahko pogajamo še za 14. user posted image user posted image user posted image

14.8. bolj ustreza:
MaJaLe
MalaČebelica (pa še to ni zagotovo)



< Sporočilo je popravil felix7 -- 4.8.2009 21:46:03 >


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:44:24   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: yania

Samo, kaj pa vreme?....a ni konec avgusta že malo riskantno?...kaj pa prej?---no, meni je vseeno, samo da ne bomo na dežju, sej to pa itak ne moremo vedeti, tudi če damo piknik prej.....
Kje pa? Lokacija....


tako se govori user posted image user posted image user posted image ja, Pupa je že v SLO, Lejca pa žal ne... Detajlno si lahko na FBju prebereš. Vi ste torej štirje, a vas lahko zadolžim za pivo (sej ne pivo za vse, so že ene 3 tudi zadolžene za pivo, tako da porazdelimo, kaj bo kdo prinesel)?


sem si premislila user posted image sem te napisala za sok, ker za pivo je že nekaj zadolženih, za sok pa samo Najaa

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:45:03   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

da se malo javim čestitkeuser posted image za obmesečnice...malo se kopamo,malo sprehajamo pa dosti cartamo...ko preberem za nazaj je že čas za spanjeuser posted image user posted image user posted image .10.mamo drugo pikico,drugače pa malo prakticiramo okuce...je pa veeeelik jedec...in nima občutka da je to tud hrana...mleko je zakonuser posted image user posted image uživajte še naprejjj


ema tiara, si ti mogoče zainteresirana za marčevski piknik?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:50:12   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Z Niko sva se pravkar vrnili z večernega sprehoda. Fuuul je bilo lepo! Sonce zahajajoče, veter pihljal, indijanci so igrali... uh, prava romantika! user posted image Malo sva se usedli na klopco in uživali v tem lepem večeru. Lakota pa naju je prignala domov. Pa ura tudi...
Tiji sem kupila brisačo Hello Kitty. To bo veselje! user posted image



romantika, pa sama z otrokom... user posted image no, jaz sem tudi danes samohranilka, moj še kar v službi visi. Imajo jutri prvič ISO presojo, pa bodo najbrž kar do polnoči delali user posted image


Kaj je to? Kakovost al kaj?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 21:51:15   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Bom TOKRAT jaz napisala:

Trezika:
brisalo se je vse tiste, ki se nekaj časa niso javljale ali pa so javile le podatke za seznam. Pač čistka, če razumeš. user posted image Sklenili smo, da ni dovolj, da samo podatke javiš, da se je treba tudi v debate vključevati. Sicer pa, če želiš dati Marušo nazaj na seznam, si seveda spet dobrodošla, v tem primeru, pač napiši vse podatke, ki jih imaš od prejšnjih posvetovalnic in njeno slikico. Lahko pa dodaš tudi svojo zadnjo nosečniško in Marušino kakšno "prvo" slikico, npr. še iz P. Pa, če ima mogoče že zobek, tudi to napiši. Malo preglej zadnji seznam, da boš vedela kaj javiti.

Torej piši več na našem forumu, pa bo vse okej. user posted image


zdaj sem pa bla okregana user posted image

ja priznam da sem se malo polenila zadnji čas user posted image bo v prihodnje bolje... nove podatke in slikice pa javim jutri kr me zdaj dragi že s filmom čaka user posted image nočko



Prav nasprotno, Trezika, najprej sem ti pojasnila zadevo, potem pa ti zaželala dobrodošlico na novo. user posted image

NAj te malo počaka tvoj dragi, ne ga razvajati in takoj skočiti, ostaniiiii! user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?