|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 14:22:15   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Babike nekaj vam moram povedat.Mojadva oba spita na trebuhu jaz pa lečem ko norc od kompa do sobe ker se bojim in gledam če še dihata.Pa saj se že nekak zritata samo mene je strah ko psa.Pa nič ne morem pomagat če jih obrnem je hop in sta že spet na trebuhu.Še ena neprespana noč me čaka.


Mene je tud blo tega strah, sam pri teh mesecih se ni treba več bat. Panika je (še posebej pri nedonošenih) tiste prve mesece oz. tedne, ko so še res tako švoh, da bi mogoče pozabli dihat ali če bi se začeli dušiti, da se ne bi mogli dvignit in zadihat. Zdaj, ko se sama obračata, pa te sploh ni treba bit strah. Nika se še ne obrne na trebušček in je tudi še ne dajem spat tako. Ko se bo sama obrnila jo bom pa pustila.
Lija tudi ne. Pa mi je sestra v P. rekla, da naj ne paničarim, da ni z njo nič narobe..sa ima še čas. Jaz pa sem že mislila, da sma kaj v zaostanku. user posted image



V bistvu se najprej obrnejo s hrbta na trebušček. Ampak Nika se je prej začela s trebuščka na hrbet.
Ma ne, nič nista v zaostanku. Prej ko slej se bo začela obračat. Pol te bo pa še bolj strah, da se ne zvrne na tla.


Ja, to pa popolnoma drži. Naš Taj se obrača kot za stavo in ga moraš imeti nenehno na očesu, da se ne zgodi kaj nezaželenega. Včasih je to obračanje prav nezaželeno, kot na primer ko ga dam na previjalo in hop on je že na trebuhu. Naš pobaliček zelo malo časa zdrži na hrbtu, ampak se skoraj vedno obrne ko ga damo na igralno blazino. A je lahko kaj narobe če je otrok dosti v položaju pasenja kravic oz. na trebuhu? Taj se je začel že tudi postavljat na vse štiri. Opazila sem, da se namesto na kolena včasih potavi na noge. A mu to lahko dovolim ali ne ter kako mu to preprečim?

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 14:26:45   
Najaa
Steffi, nič ni narobe, če je veliko na trebuščku. Iz tega položaja začenjo puzat.  Nekateri se namesto na kolena dajejo na noge. Meni vsak reče (P, na FT), da preprečit otroku ni treba nič, če to sam dela. Ne smeš pa ga silit v nekaj.

Vroče! user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 14:48:36   
yania
Oj..samo na hitro....kako je z Leonom?...ne pridem do neta....

Kako ste punce..

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 14:50:04   
Najaa
Z Leonom ni nič novega, ker je nedelja in ni nobenega dermatologa dežurnega očitno v celi bolnici! user posted image  Kaj takega! user posted image  Tako da čakata na jutri, ko je delovni dan. Če ne bodo ugotovili, kaj je, gresta v Ljubljano...

yania, kako set pa kaj vi?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 14:56:08   
yania
Ej, super smo, vroče...jutri gremo končno malo v Lj.....a se kaj dobimo ta teden... ima katera čas? jaz bom verjetno do petka doma..

Kaj še niso dognali odkod izpuščajčki?...grozno, bogi Leonček...
Ja mi imamo stalno ene obiske tu, tako da se stalno nekaj dogaja, zdej gremo pa na pico....
Kolikpo pojejo vaši malčki?...naš poje po ene 200 ml in več goste, potem pa moj stalno govori da se je preveč najedel, ko kaj joka, u bistvu je pa vroče, pa zaspančkan je...zdej je tako zaspal...ga je morje utrudilo...

Sem videla da je bila debata o prevračanju na trebuh in nazaj...ej, moj je to pogruntal kak teden nazaj, zdej pa skos to dela...samo po mojem ni nič narobe, če tega še ne bi pogruntal....
mame smo pač take, da stalno nekaj nehote primerjamo in se sprašujemo, če je kaj narobe, če še ne dela tega in onega....eni prej eni kasnej,,mi je pa všeč tvoje mnenje Najaa: če dojenček sam nekaj naredi mu ne braniuser posted image ......



_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 15:00:12   
Najaa
Sam da vam dogaja! user posted image

Ja, niso še ugorovili, če je pa vikend vmes in ni f...user posted image  dežurnega dermatologa!!??user posted image  A je to sploh mogoče?? V bolnici?? No ja, shit happens, sam škoda ker sta že od srede notri in nič več ne vejo kot takrat.

Moja Nika poje... te dni zelo malo. Bolj je žejna kot lačna in jo zato večkrat pristavim, da se napije. Flaško pa redko sprejme. Ampak to te ni zanimalo yania, a ne? user posted image  Zanima te, koliko pojejo tisti, ki jejo normalno...
Pa vroče ji je ful. Revček se je prej skor skuhala v lupinici... Sva prišle domov in sem jo prestavila na kavč na trebušček in tako lepo spančka. user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 15:49:33   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Najaa, a veš, kaj je mož rekel, ko sem domov prišla? Nikoli več ti ne bom rekel, zakaj kakšna stvar ni narejena, hahaha.


user posted image user posted image user posted image
Dobro, da je ugotovil, da ni ravno lahka s temi malimi čmrlji.
Meni je tudi bilo super. S tabo imam vedno občutek, kot da ti hočem vse na enkrat povedat, pol se mi pa zdi, da ti sploh nisem nič povedala. user posted image  Ah ja, sej bomo ponovile.
Zdaj grem pa glasovat. user posted image


a ne, a ne? user posted image tudi jaz imam občutek, da ti moram še tok povedat, haha. Torej, boljše, da ne grem na morje na slovensko obalo, ker me potem plaža sploh ne bo vidla, ampak bomo samo kofetkal user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 15:49:36   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dan punce.
Tu pa je zatišje..standard..nedelja je tu.

Mi si danes po dolgem času sami kosilo delamo, ker sta tašča pa tast šla na vikend, ker imajo koline in sta včeraj vso kosilo že sem prnesla, Sam spečt e bilo potrebno pa solato natrebit user posted image

Ampak jaz danes več ali manj samo ležim, sem tak lena, da mi še do wc-ja ni za it, če nebi bila sila user posted image

Lija se spala danes bolj bogo, je kr naprej jokala v spanju, tak da ..je bila bolj ali manj svetla noč pr namuser posted image .

Nič grem po svojo pikico v spalnico, katera že veselo poje in oznanjuje da se je zbudila user posted image



no, mi bi tudi morali danes k mami na kosilo (to je standard ob nedeljah), pa nas je skenslala user posted image no, v bistvu smo bili povabljeni k njenemu dragemu v Kranj na piknik (so se spomnili danes ob 10h zjutraj), pa se možek ne počuti dobro, sama z Juretom se pa ne grem do KR vozit (je 1 ura v eno smer), je prevroče... Tako da sem kar palačinke spekla, mam tut jest "ta leno" danes user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 15:49:42   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Ja, to pa popolnoma drži. Naš Taj se obrača kot za stavo in ga moraš imeti nenehno na očesu, da se ne zgodi kaj nezaželenega. Včasih je to obračanje prav nezaželeno, kot na primer ko ga dam na previjalo in hop on je že na trebuhu. Naš pobaliček zelo malo časa zdrži na hrbtu, ampak se skoraj vedno obrne ko ga damo na igralno blazino. A je lahko kaj narobe če je otrok dosti v položaju pasenja kravic oz. na trebuhu? Taj se je začel že tudi postavljat na vse štiri. Opazila sem, da se namesto na kolena včasih potavi na noge. A mu to lahko dovolim ali ne ter kako mu to preprečim?


a res? že postavlja se? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 15:49:43   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ej, super smo, vroče...jutri gremo končno malo v Lj.....a se kaj dobimo ta teden... ima katera čas? jaz bom verjetno do petka doma..


o, a domov pridete? ja, mogoče bi se kaj dobile, ampak vse odvisno od vremena. Če bodo takšne temperature, kot so bile te dni, se jaz ne premaknem iz hiše user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 15:51:00   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Sem videla da je bila debata o prevračanju na trebuh in nazaj...ej, moj je to pogruntal kak teden nazaj, zdej pa skos to dela...samo po mojem ni nič narobe, če tega še ne bi pogruntal....
mame smo pač take, da stalno nekaj nehote primerjamo in se sprašujemo, če je kaj narobe, če še ne dela tega in onega....eni prej eni kasnej,,mi je pa všeč tvoje mnenje Najaa: če dojenček sam nekaj naredi mu ne braniuser posted image ......



ja, to se jaz večkrat vprašam, potem se pa spomnim, da je med zadnjimi marčevčki in da je od nekaterih skoraj 2 meseca mlajši user posted image

in ja, se strinjam z Najoo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 16:15:48   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Najaa, a veš, kaj je mož rekel, ko sem domov prišla? Nikoli več ti ne bom rekel, zakaj kakšna stvar ni narejena, hahaha.


user posted image user posted image user posted image
Dobro, da je ugotovil, da ni ravno lahka s temi malimi čmrlji.
Meni je tudi bilo super. S tabo imam vedno občutek, kot da ti hočem vse na enkrat povedat, pol se mi pa zdi, da ti sploh nisem nič povedala. user posted image  Ah ja, sej bomo ponovile.
Zdaj grem pa glasovat. user posted image


a ne, a ne? user posted image tudi jaz imam občutek, da ti moram še tok povedat, haha. Torej, boljše, da ne grem na morje na slovensko obalo, ker me potem plaža sploh ne bo vidla, ampak bomo samo kofetkal user posted image


Mene že zdej ne vidi plaža dosti.user posted image
Resno, a ste razmišljal kej o tej smeri al v tisti drugi - cro?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 19:10:34   
MalaČebelica
samo da se javim - mi smo na počitnicah pri mojih in mi internet štraaaaajkaaaa.

_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 20:57:10   
Lolita23
Živjo!!

Evo jaz sem malo spravila spat, moj teče, jaz imam pa čas, da tle gor napišem.

obračanje,ležanje na hrbtu če leži a trebuhu si krepi hrbtne mišice, itd, pač razvoj otroka je pač od otroka do otroka različen, naša mala recimo se že čist gor dviguje, sicer še sama ne sedi.Sem nekje prebrala in od ene mamice slišala, da bi morale jim obuvat čimbolj pisane nogavice in na vsako nogo drugačnega, da bi čimbolj nogice vlekel, jaz to prakticiram, je pa za hrbtne mišiceuser posted image

Naja imaš zs

za leonauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:12:03   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Jureeeeeeeeeeeeeeeeee - ISKRENE ČESTITKE ZA ZMAGOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Še od mene in Valentina! user posted image user posted image user posted image Z zamudo ampak iskreno! user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:12:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, rataloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
punce moje, hvala, hvala, hvala, zlate ste ble, da ste cel mesec vztrajale z nami in klikale. Z Juretom se vam lepo zahvaljujemo, tiste, ko vas pa srečam, vam pa častim, to obljubim (upam, da vas čim več čim prej srečam user posted image )
Zdaj pa imate dovoljenje, da greste spat user posted image


aja, pa seveda čestitke ostalim trem soborcem, ki so pravtako osvojili zavidljiva mesta user posted image user posted image user posted image


Tudi to je res! BRAVO MARČEVSKI OTROCI!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:12:09   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

felix - danes je šlo tudi glasovat za jureta kaj ,pa to ?
ja, ta nagradna igra baje traja do 25.8. user posted image user posted image


kaaaaaaaaaaaaaaj? a se hecaš??? Mene bo Boris nekam obesu user posted image Glih včeraj je rekel, no končno ne boš več tok na netu visela, zdej ko je konec... user posted image Kje pa to piše?

user posted image user posted image user posted image jst sm dons že za vse naše glasvala.....to pomen da bomo ostale dale drug mesec naše pikce gor


sem jim poslala mejl, kaj je zdej to in so rekli, da traja celo do 1.9.!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a ni bil že julij dovolj dolg??? takšni natečaji bi morali trajati max 14 dni, ne pa 2 meseca user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj zdaj pač glasujemo naprej!!! user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:12:10   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

KOKICA tvoje pecivo je supeeeeerrrrrr user posted image user posted image user posted image user posted image
sem ga hotela slikat, ampak ga je prej zmanjkalo! user posted image user posted image



JE!!!!!! Super, sem vesela! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:18:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!

Evo jaz sem malo spravila spat, moj teče, jaz imam pa čas, da tle gor napišem.

obračanje,ležanje na hrbtu če leži a trebuhu si krepi hrbtne mišice, itd, pač razvoj otroka je pač od otroka do otroka različen, naša mala recimo se že čist gor dviguje, sicer še sama ne sedi.Sem nekje prebrala in od ene mamice slišala, da bi morale jim obuvat čimbolj pisane nogavice in na vsako nogo drugačnega, da bi čimbolj nogice vlekel, jaz to prakticiram, je pa za hrbtne mišiceuser posted image

Naja imaš zs

za leonauser posted image user posted image user posted image



Nogavičk ne morem prakticirat, ker jih skoraj ne obuvamo te dni. Ji pa dajem na nogico eno igračko, ki je taka kot zapestnica in pol gleda v nogo kot v deveto čudo. user posted image

ZS nazaj!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:18:20   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Jureeeeeeeeeeeeeeeeee - ISKRENE ČESTITKE ZA ZMAGOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Še od mene in Valentina! user posted image user posted image user posted image Z zamudo ampak iskreno! user posted image



user posted image Bomo čez slab mesec spet nazdravlali.
(vidiš, ko ne prebereš najprej do konca! user posted image )

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:22:50   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Jureeeeeeeeeeeeeeeeee - ISKRENE ČESTITKE ZA ZMAGOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Še od mene in Valentina! user posted image user posted image user posted image Z zamudo ampak iskreno! user posted image



user posted image Bomo čez slab mesec spet nazdravlali.
(vidiš, ko ne prebereš najprej do konca! user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:28:25   
KOKICA32
Evo glasovala sem...tudi za bavca..še kdo novi?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:29:45   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Evo glasovala sem...tudi za bavca..še kdo novi?


A bavca sta tud gor?? Joj, grem še za njiju glasovat.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:31:55   
trinity22
hej, hej da samo malo pozdravim ... bom kratka, ker me neki glava boli

glede obračanja na hrbet in trebušček ... Naša Tiana se obrne iz položaja pasenje kravic na hrbet, vendar pa semi zdi, da je to bolj naključno kot zavestno, ker je pol ful začudenauser posted image  Pa tudi ni to tako pogosto včasih rata včasih ne , je pa neki ne forsiram, bo že. Začela je sedaj si ful nogice gledat, pa glavo da tako naprej na prsa in pol si z rokami boža kolena in gleda dol prstke in jih premika in full čudno zrven gledauser posted image prav smešna jeuser posted image  Drugače pa nič novega, veliko čebljamo sedaj je odkrila, da lahko glasove spušča tudi, če zrak notr v sebe vleče in potem se tako oglaša jaz pa vsa panična hodim gledat kaj ji jeuser posted image  Spimo pa mi še zmeraj na boku, no včasih se potem prevali na hrbet.

Vroče je za znoret, mi se v stanovanju kar kuhamo.

user posted image user posted image za Leona, da jutri končno odkrijejo kaj mu je in ga začnejo zdravit.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
2.8.2009 21:34:09   
trinity22
no grem še jaz glasovat, da še to dolžnost opravim za danes potem pa počasi spat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




SPANJE
riba5

KJE SPI VAŠ OTROK

PRI VAS V POSTELJI (22%)

V SVOJI POSTELJICI (52%)

V SVOJ SOBI (26%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!