|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:14:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, a imate ful svetlo v spalnici Eni otročki ne morejo spat, ko se začne dan delat. Mogoče je to to. Mi imamo kar temno. No, pa naši so tud zaspanci (beri moj in Nika še posebej user posted image )... Ti pa verjamem, da je težka takole zgodnje vstajanje. Pa pol še kaj spiš čez dan?
ne, imamo rolete čist dol, tak da je full tema. Ampak nje je vse smešno. Danes npr. sva se dojili ob 5h pa je zaspala za eno uro nazaj, ob 6h pa začela cvilit, se smejat ipd. tak da ..adijo spanec user posted image

spps Marcelovo grlo že kaj boljše?? user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Nika je danes tudi dobila svojo prvo pikico. Mal je jokala, pa ne veliko. Za seznam, da bo Najaa vnesla je teža 6600g, velika pa je 68 cm. Se je kar potegnila spet.
user posted image user posted image bravo Nikica za prvo pikico..user posted image user posted image

FELIX
.. sem se nasmejala vaši štoriji s termometrom user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:14:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pojma nimam, kje je seznam, se bom kasneje ukvarjala z njim... Vem samo, da danes praznuje svoj 4. MESEC BRIN OD NINE IN MOJA NIKA KORIGIRANE 4 MESECE! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:15:44   
tasa_m
Za Leona pa na milijone user posted image user posted image in da čimprej zvejo kaj je narobe!! 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:15:51   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pojma nimam, kje je seznam, se bom kasneje ukvarjala z njim... Vem samo, da danes praznuje svoj 4. MESEC BRIN OD NINE IN MOJA NIKA KORIGIRANE 4 MESECE! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:25:59   
Lolita23
Živjjo!!!


Evo jaz sem spakirala, zdej pa veselo danes še uživam jutri pa na pot, pa da vidimo, kaj ponuja slovensko morjeuser posted image

Za vse bolaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:30:30   
NoBady
jutro, dan..

user posted image user posted image user posted image Niki in Brinu...

felix . tota je bla dobra ja glede termometra....samo a ne bo nič narobe ko si mu vseeno dala calpol če nima vročine?

Leon se tud v bolnici zabava, sm včeri slikico dobila kak se špila na pojstli...uboošček se mu sanja ne da ma kake pikice po telesu....kar bolš kokr pa da bi ga kej srbel in bi jookal...

Jure je zmagovalec...mislim da ga ne bo Tjaša dohitela.... sm oddala še zadnji glasek... user posted image user posted image user posted image Jureee


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:33:53   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjjo!!!


Evo jaz sem spakirala, zdej pa veselo danes še uživam jutri pa na pot, pa da vidimo, kaj ponuja slovensko morjeuser posted image

Za vse bolaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Lepo se mejte. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:34:44   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjjo!!!


Evo jaz sem spakirala, zdej pa veselo danes še uživam jutri pa na pot, pa da vidimo, kaj ponuja slovensko morjeuser posted image





o kak fino... lepo se imejte... user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:45:21   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


spps Marcelovo grlo že kaj boljše?? user posted image user posted image


Marcel je že od včeraj brez vročine,edin dela mi probleme flaška z mlekom,sploh noče pit, pa sem mislila,da zarad tega vnetega grla, pa ni,ker kašice bi pa jedel :S,tk,da nimam pojma kaj ga prijemljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:46:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjjo!!!


Evo jaz sem spakirala, zdej pa veselo danes še uživam jutri pa na pot, pa da vidimo, kaj ponuja slovensko morjeuser posted image





o kak fino... lepo se imejte... user posted image

uživajteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 10:54:02   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


spps Marcelovo grlo že kaj boljše?? user posted image user posted image


Marcel je že od včeraj brez vročine,edin dela mi probleme flaška z mlekom,sploh noče pit, pa sem mislila,da zarad tega vnetega grla, pa ni,ker kašice bi pa jedel :S,tk,da nimam pojma kaj ga prijemljeuser posted image user posted image user posted image


GH se mu bolj dopade. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:06:45   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjjo!!!


Evo jaz sem spakirala, zdej pa veselo danes še uživam jutri pa na pot, pa da vidimo, kaj ponuja slovensko morjeuser posted image

Za vse bolaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uživajteee !!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:06:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


spps Marcelovo grlo že kaj boljše?? user posted image user posted image


Marcel je že od včeraj brez vročine,edin dela mi probleme flaška z mlekom,sploh noče pit, pa sem mislila,da zarad tega vnetega grla, pa ni,ker kašice bi pa jedel :S,tk,da nimam pojma kaj ga prijemljeuser posted image user posted image user posted image


GH se mu bolj dopade. user posted image
očitno res ja.. user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:07:09   
dana
Ko sem nazadnje tle pisala, sem bila na 44. strani, zdaj jih je pa že 157. In to me ni blo gor 14 dni. Za nazaj ne bom šla prebirat, ker bo šlo preveč časauser posted image .

Mi smo bli na morju, kjer je Nejc prebolel norice, tako da sta zdaj oba rešena te nadloge. Jih je pa Nejc dosti bolje prenašal kot Tilen.

Zdaj pa spet vse po starem.

Nejcu sem že mal začela dodajat kašico v mleko in nič ne protestira. Bova pa še probala z bolj gosto na žličkouser posted image Dala sem mu tudi že za pit hruškov frutek, ampak res fajn razredčen z vodo, tako da skor ni blo čutiti sokca. Zdaj ko je taka vročina, mu paše veliko piti.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:11:54   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


spps Marcelovo grlo že kaj boljše?? user posted image user posted image


Marcel je že od včeraj brez vročine,edin dela mi probleme flaška z mlekom,sploh noče pit, pa sem mislila,da zarad tega vnetega grla, pa ni,ker kašice bi pa jedel :S,tk,da nimam pojma kaj ga prijemljeuser posted image user posted image user posted image


GH se mu bolj dopade. user posted image
sej ni panike,ampak ob dvveh zjutraj mu pa glih ne misslim z žlico hranituser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:12:31   
*MaJaLe*
Oila punce moje!

Evo.. Leonček je zaspal, js sm pa ugotovila, da imam v sosednji sobi računalnik z internetomuser posted image
kaj je novega? danes so mu uzeli še polovico epruvete krvi, da pošljejo v lj na preiskave. Danes ga je vidu že peti zdravnik in tudi on pravi, da ne ve kaj naj bi to blo. Najbolj ga spominja na krvavitve (včerajšnjo zdravnico je najbolj spominjalo na alergijouser posted image )... tako da bomo še en čas tu not... dokler ne začnejo zginjat izpuščaji ali ne ugotovijo kaj je... fenistil očitno ni pomagal...

hvala vsem za pikepoke in objemčke!!

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:13:20   
dana
A ste se ljubljančanke kaj menile za dejt v tem času, ko me ni blouser posted image ?  

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:15:07   
dana
Joj MaJaLe, ko sem šla mal nazaj brati sem videla, da je Leon v bolnici. Močno upam, da bojo ugotovili za kaj gre. Kako pa Leon vse to prenaša?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:25:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Oila punce moje!

Evo.. Leonček je zaspal, js sm pa ugotovila, da imam v sosednji sobi računalnik z internetomuser posted image
kaj je novega? danes so mu uzeli še polovico epruvete krvi, da pošljejo v lj na preiskave. Danes ga je vidu že peti zdravnik in tudi on pravi, da ne ve kaj naj bi to blo. Najbolj ga spominja na krvavitve (včerajšnjo zdravnico je najbolj spominjalo na alergijouser posted image )... tako da bomo še en čas tu not... dokler ne začnejo zginjat izpuščaji ali ne ugotovijo kaj je... fenistil očitno ni pomagal...

hvala vsem za pikepoke in objemčke!!

user posted image user posted image user posted image  dok ne ugotovijo kaj je narobe

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:35:54   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danes pa boste pekle, ne? Super..Jaz danes ne bom nič pekla..ker danes zvečer začnem laufati...Moram trebušne airbage dol spraviti...že enkrat...končno...Sva se z mojim zmenila, da torki in četrtki so moji, on pa tak že dolgo laufa ob ponedeljih, sredah in petkih. Pa bo on Valentina okopal, nahranil in spat spravil, ker tega sicer on ne dela...Bomo videli, če bo delovalo. Sem se malo poslužile MaJeLe-ne ideje o delitvi dela in je bil kar takoj ZA. user posted image


user posted image user posted image user posted image dober je tale recept od Majale, a ne? user posted image


JA! Danes je bilo vse okej..mami je šla laufat..ati pa je za Valentina posrkrbel..in mami je pritekla domov, ko je pikec že sladko spančkal...user posted image
uhhh... vsaj za nekaj sem koristnauser posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:37:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Oila punce moje!

Evo.. Leonček je zaspal, js sm pa ugotovila, da imam v sosednji sobi računalnik z internetomuser posted image
kaj je novega? danes so mu uzeli še polovico epruvete krvi, da pošljejo v lj na preiskave. Danes ga je vidu že peti zdravnik in tudi on pravi, da ne ve kaj naj bi to blo. Najbolj ga spominja na krvavitve (včerajšnjo zdravnico je najbolj spominjalo na alergijouser posted image )... tako da bomo še en čas tu not... dokler ne začnejo zginjat izpuščaji ali ne ugotovijo kaj je... fenistil očitno ni pomagal...

hvala vsem za pikepoke in objemčke!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:38:15   
mama_milchy
MaJaLe, tista igralnica je res fajn, primerna za otročke in mamice seveda user posted image ; Za Leona pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dana, kje ste pa bli na morju? Norice? joooj, ko se spomnem kakšen je bil Žiga mi je kr slabo, upam, da bo Lea imela čimmanj in da bo šla hitreje skozi kot Žiga

spps, kako je Marcel?

GH, no naša gospodična pa ni navdušena nad korenčkom, niti nad jabolko, nič GH, včeraj niti hippovega gresa ni hotla; tako da midve kr nadaljujeva z dojenjem..

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:38:44   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Leon se tud v bolnici zabava, sm včeri slikico dobila kak se špila na pojstli...uboošček se mu sanja ne da ma kake pikice po telesu....kar bolš kokr pa da bi ga kej srbel in bi jookal...


IZVIRNO SPOROČILO: dana

Joj MaJaLe, ko sem šla mal nazaj brati sem videla, da je Leon v bolnici. Močno upam, da bojo ugotovili za kaj gre. Kako pa Leon vse to prenaša?

na srečo Leon po moje niti ne ve, da je nekaj narobe... joka samo ko mu kri jemljejo alpa ko ga obračajo brez njegovega dovoljenjauser posted image fuul je priden in ne sitnari.. igrač ima več kot doma, pa še z mamico je non stop.. se mu kar godiuser posted image jaz sem tudi ok.. edina stvar ki me skrbi je ta, da noben ne ve kaj naj bi to blo... samo da mi povejo kaj je, pa bo vse takoj lažje... ta nevednost me sekira res... kako lahko noben še ni vidu kaj takega?
PS: vsi dermatologi so pa na dopustu do pondeljka (midva sva tu od srede).. si mislite? VSI naenkrat na dopustu...user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:41:47   
mama_milchy
MaJaLe, škoda ko ti ni dala P napotnico za k dermatologu takoj zjutraj ko si bla in bi lahko šla tam v ZD pri policiji, je ena dermatologinja full fajn

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:41:56   
*MaJaLe*
Dete se je zbudilo user posted image

pridem še kaj pozdravit.

Hvala vsem****

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Doris in Dorian?
picola1

Ali vam je čudno, če bi bila bratec in sestrica Doris in Dorian ?

da (24%)

ne (52%)

res je malo hecno (24%)


Število vseh glasov: 227

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!