|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 19:52:46   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Nika je danes tudi dobila svojo prvo pikico. Mal je jokala, pa ne veliko.user posted image Za seznam, da bo Najaa vnesla user posted image je teža 6600g, velika pa je 68 cm. Se je kar potegnila spet. user posted image


bravo Nikica user posted image user posted image a zdej spi? mislim, je kaj bolj zaspana?


Spala je takoj po cepljenju 2 uri, popoldan pa 4 ure. Od tega 3 ure jaz z njo. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 19:53:58   
Najaa
MaJaLe sporoča, da je še ena zdravnica rekla, da ne ve, kaj bi to bilo in da jo še najbolj spominja na alergijo. Jutri bodo vzeli še eno dozo krvi še za ene preiskave in potem bodo vidli.
Po moje je tudi alegija. Sam na kaj? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 20:33:29   
cvetka.marjetka
Hej punce še od mene!

Majale in Leon kup pikapok še tu. Naj ga čimmanj pikajo in matrajo revčka in da se zadeva nikoli več ne ponovi.

Mi smo včeri imeli 2. cepljenje. Danes je nekam tečkana... pa kdo ve zakaj - od vročine, nespanja ponoči ali pa od cepljenja, no al pa od vsega skupi. Veliki smo 66cm in težki 7100g. Kaj je naslednja povetovalnica povem nakandno, ker smo dobili datum ravno, ko gremo na morje, pa moram še poklicat, da nam dajo drugega.

Pa še slikce:

V bušiju...
user posted image

...prve dni...
user posted image

...danes.
user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 21:13:51   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Nika je danes tudi dobila svojo prvo pikico. Mal je jokala, pa ne veliko.user posted image Za seznam, da bo Najaa vnesla user posted image je teža 6600g, velika pa je 68 cm. Se je kar potegnila spet. user posted image


bravo Nikica pikica user posted image user posted image user posted image user posted image



se podpišem!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 21:13:53   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danes pa boste pekle, ne? Super..Jaz danes ne bom nič pekla..ker danes zvečer začnem laufati...Moram trebušne airbage dol spraviti...že enkrat...končno...Sva se z mojim zmenila, da torki in četrtki so moji, on pa tak že dolgo laufa ob ponedeljih, sredah in petkih. Pa bo on Valentina okopal, nahranil in spat spravil, ker tega sicer on ne dela...Bomo videli, če bo delovalo. Sem se malo poslužile MaJeLe-ne ideje o delitvi dela in je bil kar takoj ZA. user posted image


user posted image user posted image user posted image dober je tale recept od Majale, a ne? user posted image


JA! Danes je bilo vse okej..mami je šla laufat..ati pa je za Valentina posrkrbel..in mami je pritekla domov, ko je pikec že sladko spančkal...user posted image

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 30.7.2009 21:14:18 >

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 21:13:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

glasovi oddani....tko da mislm da mamo zmagovalcauser posted image user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa user posted image pol bom pa res mogla častit user posted image


Na to računamo! user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 21:24:29   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danes pa boste pekle, ne? Super..Jaz danes ne bom nič pekla..ker danes zvečer začnem laufati...Moram trebušne airbage dol spraviti...že enkrat...končno...Sva se z mojim zmenila, da torki in četrtki so moji, on pa tak že dolgo laufa ob ponedeljih, sredah in petkih. Pa bo on Valentina okopal, nahranil in spat spravil, ker tega sicer on ne dela...Bomo videli, če bo delovalo. Sem se malo poslužile MaJeLe-ne ideje o delitvi dela in je bil kar takoj ZA. user posted image


user posted image user posted image user posted image dober je tale recept od Majale, a ne? user posted image


JA! Danes je bilo vse okej..mami je šla laufat..ati pa je za Valentina posrkrbel..in mami je pritekla domov, ko je pikec že sladko spančkal...user posted image


Super, da sta se zmenila. Upam, da bo funkcioniralo. Paše met malo časa samo zase, a ne?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 21:26:03   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danes pa boste pekle, ne? Super..Jaz danes ne bom nič pekla..ker danes zvečer začnem laufati...Moram trebušne airbage dol spraviti...že enkrat...končno...Sva se z mojim zmenila, da torki in četrtki so moji, on pa tak že dolgo laufa ob ponedeljih, sredah in petkih. Pa bo on Valentina okopal, nahranil in spat spravil, ker tega sicer on ne dela...Bomo videli, če bo delovalo. Sem se malo poslužile MaJeLe-ne ideje o delitvi dela in je bil kar takoj ZA. user posted image


user posted image user posted image user posted image dober je tale recept od Majale, a ne? user posted image


JA! Danes je bilo vse okej..mami je šla laufat..ati pa je za Valentina posrkrbel..in mami je pritekla domov, ko je pikec že sladko spančkal...user posted image


Super, da sta se zmenila. Upam, da bo funkcioniralo. Paše met malo časa samo zase, a ne?



Joj, ja res...pa ob potoku sem tekla, da je še bolj pasalo..sem si kar malo odpočila..v duši...res...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 22:23:51   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, sva že dve packi, mene tudi čaka kuhinja za spuacat, ma kaj kuhinja, cela bajta - noro; to pa zato, ker sem snoči raje na dvorišču sedela in pivo pila user posted image zdaj pa imam;

nič grem v čistilno akcijo, da ostane čistno ko gremo na dopustek....


joj, Mili, to pa ne verjamem user posted image ti si tok pridna in kar naprej nekaj glancaš in pečeš in kuhaš in... tako da mam potem jaz slabo vest user posted image Pri nas je pa res tok enih smeti po tleh user posted image , še posebno mojih las user posted image


pri nas je pa dopoldan res zgledalo kot da je bomba priletela, sej v dveh urcah pa je bilo že vse zglancano; kopalnica, dneva-spalnica, kuhinja;

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 22:44:12   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

glasovi oddani....tko da mislm da mamo zmagovalcauser posted image user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa user posted image pol bom pa res mogla častit user posted image


Na to računamo! user posted image user posted image


in ti boš prva, ki boš imela to čast user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 22:47:41   
felix7
da vam še eno štorijo povem: se mi je Jure danes zdel kar precej vroč (drugače pa že od nedelje kašlja) in mu grem zmerit vročino - 38.8!!! Joj, me skoraj kap rukne, laufam po calpol in mu ga dam pol žličke. Potem pa ga opazujem in se mi zdi, da je vseeno ful živahen, dobre volje kot ponavadi, je normalno... in grem zmerit vročino še sebi, da vidim, če termometer štima. In evo, jaz imam vročine 38.5 user posted image Pišuka, če bi sama imela vročino, bi pa menda vedela, a ne? Dam toplomer še možu, ki pa ima vročine 39.7 user posted image user posted image user posted image Zdej pa: ali je termometer pokvarjen, ali pa smo vsi zboleli, pa tega ne vemo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 22:53:22   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Nika je danes tudi dobila svojo prvo pikico. Mal je jokala, pa ne veliko.user posted image Za seznam, da bo Najaa vnesla user posted image je teža 6600g, velika pa je 68 cm. Se je kar potegnila spet. user posted image


bravo Nikica pikica user posted image user posted image user posted image user posted image



se podpišem!user posted image user posted image user posted image

Bravo Nikica to pa so mere, je res zelo lepo napredovalauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa še čestitke za pogum pri pikiciuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 22:56:50   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

glasovi oddani....tko da mislm da mamo zmagovalcauser posted image user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa user posted image pol bom pa res mogla častit user posted image


Na to računamo! user posted image user posted image


in ti boš prva, ki boš imela to čast user posted image


Komaj čakam! Ampak ne prehitevajmo. Jutri je zadnji dan! user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 22:57:19   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

da vam še eno štorijo povem: se mi je Jure danes zdel kar precej vroč (drugače pa že od nedelje kašlja) in mu grem zmerit vročino - 38.8!!! Joj, me skoraj kap rukne, laufam po calpol in mu ga dam pol žličke. Potem pa ga opazujem in se mi zdi, da je vseeno ful živahen, dobre volje kot ponavadi, je normalno... in grem zmerit vročino še sebi, da vidim, če termometer štima. In evo, jaz imam vročine 38.5 user posted image Pišuka, če bi sama imela vročino, bi pa menda vedela, a ne? Dam toplomer še možu, ki pa ima vročine 39.7 user posted image user posted image user posted image Zdej pa: ali je termometer pokvarjen, ali pa smo vsi zboleli, pa tega ne vemo user posted image


user posted image Ta je pa dobra!

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 22:58:56   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

da vam še eno štorijo povem: se mi je Jure danes zdel kar precej vroč (drugače pa že od nedelje kašlja) in mu grem zmerit vročino - 38.8!!! Joj, me skoraj kap rukne, laufam po calpol in mu ga dam pol žličke. Potem pa ga opazujem in se mi zdi, da je vseeno ful živahen, dobre volje kot ponavadi, je normalno... in grem zmerit vročino še sebi, da vidim, če termometer štima. In evo, jaz imam vročine 38.5 user posted image Pišuka, če bi sama imela vročino, bi pa menda vedela, a ne? Dam toplomer še možu, ki pa ima vročine 39.7 user posted image user posted image user posted image Zdej pa: ali je termometer pokvarjen, ali pa smo vsi zboleli, pa tega ne vemo user posted image


upam da vas je sm termometer zeznuuser posted image


ZA LEONAuser posted image user posted image user posted image user posted image

ZA NIKICO PIKICOuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 22:59:56   
KOKICA32
Jaz pa grem spat...LAHKO  NOČ! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 23:01:00   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

Hej punce še od mene!

Majale in Leon kup pikapok še tu. Naj ga čimmanj pikajo in matrajo revčka in da se zadeva nikoli več ne ponovi.

Mi smo včeri imeli 2. cepljenje. Danes je nekam tečkana... pa kdo ve zakaj - od vročine, nespanja ponoči ali pa od cepljenja, no al pa od vsega skupi. Veliki smo 66cm in težki 7100g. Kaj je naslednja povetovalnica povem nakandno, ker smo dobili datum ravno, ko gremo na morje, pa moram še poklicat, da nam dajo drugega.

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu cvetka.marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 23:01:25   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jaz pa grem spat...LAHKO  NOČ! user posted image


Jaz tudi.
Lahko noč. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 23:04:08   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, sva že dve packi, mene tudi čaka kuhinja za spuacat, ma kaj kuhinja, cela bajta - noro; to pa zato, ker sem snoči raje na dvorišču sedela in pivo pila user posted image zdaj pa imam;

nič grem v čistilno akcijo, da ostane čistno ko gremo na dopustek....


joj, Mili, to pa ne verjamem user posted image ti si tok pridna in kar naprej nekaj glancaš in pečeš in kuhaš in... tako da mam potem jaz slabo vest user posted image Pri nas je pa res tok enih smeti po tleh user posted image , še posebno mojih las user posted image


pri nas je pa dopoldan res zgledalo kot da je bomba priletela, sej v dveh urcah pa je bilo že vse zglancano; kopalnica, dneva-spalnica, kuhinja;


PRI NAS JE PA DANES BOMBA poceli bajt, pa grem kr spat, bom že jutri pucala, ko bo cajt

NOČKO VSEM

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 23:08:11   
trinity22
Za Leonauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da čimprej ugotovijo kaj mu je in da se pozdravi!

Pa še za Marcelauser posted image user posted image user posted image user posted image da bo ziher zdrav.

zdaj grem pa spat, nočka vsem

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 8:37:54   
helimaša
glasovi oddani......
Upam da je Leon v redu......še vedno držimo pestke.....

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 8:52:17   
mama_milchy
jutro,

kaj zdaj? boste kej delale al ne?
m.a.t.e.r. je že vroče; jaz pa likalnik treniram user posted image
tak, ene cunje se že sušijio, druge perejo, kak je nam fajn....

zdaj pa grem s sosedo user posted image spit, pol pa stvari pripravit za dopustek user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 9:15:08   
_andreja_
23.3.2009
_ANDREJA_
Janez Gal   4690g; 57cm  
6.5.09         6120g; 58,5cm
12.6.09       7130g; xxcm
14.7.09       7830g; 65cm
2.9.09

user posted image
 
se lahko tole doda na seznamček, lepo prosim... punce a veste meni tale RR tolk počas dela, da zgubim živce predn sploh kej natipkam, in zato se res zelooooo poredko oglasim, vas pa spremljam na fb
 
drugače smo pa vredu, zdravi smo vsi, dojenje se je popravilo, zato se zaenkt še samo dojiva, upam, da se bova do 6 meseca se bomo sproti odločal, odvisn kolk bo sitn user posted image


< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 31.7.2009 9:16:52 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 9:27:34   
Najaa
Pojma nimam, kje je seznam, se bom kasneje ukvarjala z njim... Vem samo, da danes praznuje svoj 4. MESEC BRIN OD NINE IN MOJA NIKA KORIGIRANE 4 MESECE! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 9:41:12   
mama_milchy
Bravi NIKICA PIKICA in seveda čestitke BRINU pa še ostalim za mini RD

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




bi pustile otroka ...
*miska.mcc*

v šolo v naravi v teh razmerah? (S primorska-hribi) več na : [urlGhttp://www.ringaraja.net/forum/m_5374343/mpage_1/key_/tm.htm[/url]

da (69%)

ne (31%)


Število vseh glasov: 61

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!