|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 12:27:00   
Steffi
Dan,

pri nas imeli spet hrupno noč, sedaj pa spimo z nenehnim zbujanjem. Tak da skačem do njega mu dudo notr dajem, ga popravljam oz. dajem na "pravo mesto", da lahko naprej spi. Ubožček je tako zaspan, da ko se zbudi ne more niti učk odpret... vsakič ko pridem do njega pa en nasmešek za mamico še zmore... ma so sončki ti otročki, tudi če so tečkoti.

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 12:29:13   
Steffi
... glasovi tudi oddani za danes in sedaj si zaslužim eno malico...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 12:55:25   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

MaJaLe sporoča, da so še vedno v bolnici in da nihče nič ne ve, kaj bi mu lahko blo....

evo za bubane otročke user posted image user posted image user posted image

Kokica, jaz imam tud cliota pa brez težav spravim vozek noter in Leo vozim spredaj, ker se airbag itak izklopi;

ti verjamem, samo moj voziček je zelo velik, ker ko sem ga kupovala nisem gledala na to, da mora v avto it, vzela sem ga ker mi je  bil lep, in ker imam karavana mi velikost ni bila pomembna...
Air bag pa vem, da se izklopi, samo ker sem ta avto dobila le na posojo, tega ne bom izklapljala...če me razumeš..user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 13:46:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

... glasovi tudi oddani za danes in sedaj si zaslužim eno malico...user posted image user posted image user posted image


jaz sem tudi že glasovala....jaz pa si bom malico zaslužila, ko bom trebušnjake naredila...šibam...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 13:50:00   
helimaša
glasovi oddani....tko da mislm da mamo zmagovalcauser posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 13:50:22   
pocka
Ojla,
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Leona,sem dobila včeraj sms od MaJaLe,pa mi ni bilo nič jasno za kaj gre,ker včeraj sploh računalnika nisem prižgala...no pol sem ji pa nazaj pisala in me je kar groza, ma bogi mali fantič...upam,da kmalu ugotovijo kaj je...sem ji prej sms poslala, če je že kaj novega, pa mi glih zdaj odgovorila,a še vedno nihče ne ve kaj je, da je že četrta zdravnica bila tam in se vsi samo čudijo......joj,držimo pesti,da bo kmalu vse v redu!!!




_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 13:59:37   
pocka
Meni je pa žal,ker včeraj spet nisem prišla na srečanje..saj vem,da me verjetno sploh ne jemljete več resno, ampak sem bila sigurna,da bo šlo,pol se je pa sestra od mojega najavila,pa nisem mogla reči ne,ker se vidimo glih 4x na leto.
Vidim,da se je Mili potrudila,pa nekaj sladkega prineslauser posted image ...škoda no...saj enkrat mi bo pa le ratalo priti, upam,da mi ne zamerite,ker vedno zahinavim.user posted image

Sem pa včeraj dobila eno čudovito torto, mi jo je prinesla ena punca,ki nam bo poročno pekla. Ni treba poudarjeti,da jo že cel dan jem oz. se bašem. Smo se zvečer dobili,da si izberemo poročno torto. Punca dela res odlične torte, mi jih vedno pri njej naročamo za rojstne dneve...ker so take,kot bi jih doma pekel, nič umetne,odlične res!

Pri nas pa počasi stanovanje dobiva podobouser posted image ,danes je še malo umazanih del po dnevni, ker montirajo okenske police, jutri pride klima,pol pa akcija....ko bo dnevna končana in preseljena začnemo otroško sobo delat...no,to bo v par dneh končano in potem,kooončnooo,po enem letu, dobiva spet svojo spalnico (zdaj namerč spiva na kavču).


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 14:21:24   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Jutro...kaj novega z MaJaLe in Leonom?



Prej sva se pogovarjali in kot so že ostale primorke rekle, nič novega, vsi se samo čudijo in pravijo, da kaj takega še niso vidli. user posted image Mi je poslala sliko, kako to zgleda in je res čudno. Prav vijola pikice in ful na gosto... revček mali. Se mi tak smili, da mi je šlo prej kar na jok. user posted image Pa v tej vročini morta bit zaprta tam gor...user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 14:25:51   
Najaa
spps, super da je z malim bolje. user posted image

pocka user posted image za stanovanje. u, bo kmal pestro v spalnici. user posted image pa mal posliki, me firbec matra, kaj delate. user posted image aja, zadnjič sem bila blizu tebe, pri kolegu na obisku. sej ga poznaš. user posted image

steffi, se mi zdi, da sem te vidla danes. a si šla okol pol 10h proti mercator centru...

Nika je danes tudi dobila svojo prvo pikico. Mal je jokala, pa ne veliko.user posted image Za seznam, da bo Najaa vnesla user posted image je teža 6600g, velika pa je 68 cm. Se je kar potegnila spet. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 14:52:35   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pocka user posted image za stanovanje. u, bo kmal pestro v spalnici. user posted image pa mal posliki, me firbec matra, kaj delate. user posted image aja, zadnjič sem bila blizu tebe, pri kolegu na obisku. sej ga poznaš. user posted image


user posted image

drugič se pa še pri nas na kavici ustavi, velja?


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 14:53:11   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Nika je danes tudi dobila svojo prvo pikico. Mal je jokala, pa ne veliko.user posted image Za seznam, da bo Najaa vnesla user posted image je teža 6600g, velika pa je 68 cm. Se je kar potegnila spet. user posted image


bravo Nikica pikica user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 14:54:06   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pocka user posted image za stanovanje. u, bo kmal pestro v spalnici. user posted image pa mal posliki, me firbec matra, kaj delate. user posted image aja, zadnjič sem bila blizu tebe, pri kolegu na obisku. sej ga poznaš. user posted image


user posted image

drugič se pa še pri nas na kavici ustavi, velja?



Bom. user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 15:00:08   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pocka user posted image za stanovanje. u, bo kmal pestro v spalnici. user posted image pa mal posliki, me firbec matra, kaj delate. user posted image aja, zadnjič sem bila blizu tebe, pri kolegu na obisku. sej ga poznaš. user posted image


user posted image

drugič se pa še pri nas na kavici ustavi, velja?



Bom. user posted image


zmenjeno, se bomo verjetno prej dobile, če boš ti gor prišla, kot pa jaz dol user posted image user posted image ...slikice bom pa dala mogoče gor, ko bo končano.edino od zunaj lahko pol poslikam, glih malo za gušte user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 15:16:55   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

steffi, se mi zdi, da sem te vidla danes. a si šla okol pol 10h proti mercator centru...

Nika je danes tudi dobila svojo prvo pikico. Mal je jokala, pa ne veliko.user posted image Za seznam, da bo Najaa vnesla user posted image je teža 6600g, velika pa je 68 cm. Se je kar potegnila spet. user posted image


ja, bila midva... najin jutranji sprehod, glede na vročino nama je uspelo do mercator centra in nazaj prit... ma danes res hajca, doma s klimo pa še nekak gre

user posted image user posted image user posted image bravo Nika in še naprej tako pridno rasti

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 16:05:25   
mediuhec
vijola fleki: joj, to se sliši zelo hudo. ne vem če je res, samo enkrat je en pravil, da so njegovi otroci dobili take fleke, ko jih je dedek cel vikend filal s sladkarijami ala gumijasti medvedki, pa še druge sladkarije čudnega porekla. samo njegovi otroci so meli par let več kot mali Leon.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:00:12   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

felix bejž spat.....lej kok je urauser posted image ......dec bo spet jeznuser posted image user posted image


a sem pozabla računalnik včeri ugasnit al kaj? ker ob tej uri sem bla že v postelji. Spala sicer nisem še, sem pa gledala u luft user posted image user posted image user posted image sej vem, ve ste prec na neki druzga pomislile user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:00:28   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, a imate ful svetlo v spalnici Eni otročki ne morejo spat, ko se začne dan delat. Mogoče je to to. Mi imamo kar temno. No, pa naši so tud zaspanci (beri moj in Nika še posebej user posted image )... Ti pa verjamem, da je težka takole zgodnje vstajanje. Pa pol še kaj spiš čez dan?

Jaz sem pridna in sem že perilo dala prat, zdaj čakam da konča in nesem sušit, potem kuhinjo mal zglancam... ma je blesavo, ko se mi zvečer ne da in me čaka do jutra. user posted image Ja ni kej, packa sem! user posted image


ja, mi imamo tudi čisto zaroletano in potem spimo. Tudi jaz ne morem spati, če je svetlo, tako da je včasih mož siten, ker tudi če okno odpre, nič zraka notri ne pride, ker jaz roleto zabijem do konca user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:00:43   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, sva že dve packi, mene tudi čaka kuhinja za spuacat, ma kaj kuhinja, cela bajta - noro; to pa zato, ker sem snoči raje na dvorišču sedela in pivo pila user posted image zdaj pa imam;

nič grem v čistilno akcijo, da ostane čistno ko gremo na dopustek....


joj, Mili, to pa ne verjamem user posted image ti si tok pridna in kar naprej nekaj glancaš in pečeš in kuhaš in... tako da mam potem jaz slabo vest user posted image Pri nas je pa res tok enih smeti po tleh user posted image , še posebno mojih las user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:00:49   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danes pa boste pekle, ne? Super..Jaz danes ne bom nič pekla..ker danes zvečer začnem laufati...Moram trebušne airbage dol spraviti...že enkrat...končno...Sva se z mojim zmenila, da torki in četrtki so moji, on pa tak že dolgo laufa ob ponedeljih, sredah in petkih. Pa bo on Valentina okopal, nahranil in spat spravil, ker tega sicer on ne dela...Bomo videli, če bo delovalo. Sem se malo poslužile MaJeLe-ne ideje o delitvi dela in je bil kar takoj ZA. user posted image


user posted image user posted image user posted image dober je tale recept od Majale, a ne? user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:00:54   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

... glasovi tudi oddani za danes in sedaj si zaslužim eno malico...user posted image user posted image user posted image


... in poljubček od Jureta user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:00:58   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

glasovi oddani....tko da mislm da mamo zmagovalcauser posted image user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa user posted image pol bom pa res mogla častit user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:01:01   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Pri nas pa počasi stanovanje dobiva podobouser posted image ,danes je še malo umazanih del po dnevni, ker montirajo okenske police, jutri pride klima,pol pa akcija....ko bo dnevna končana in preseljena začnemo otroško sobo delat...no,to bo v par dneh končano in potem,kooončnooo,po enem letu, dobiva spet svojo spalnico (zdaj namerč spiva na kavču).



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:01:05   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Nika je danes tudi dobila svojo prvo pikico. Mal je jokala, pa ne veliko.user posted image Za seznam, da bo Najaa vnesla user posted image je teža 6600g, velika pa je 68 cm. Se je kar potegnila spet. user posted image


bravo Nikica user posted image user posted image a zdej spi? mislim, je kaj bolj zaspana?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 17:02:47   
felix7
ja, drugače pa že ves čas čakam kakšne dobre novice od Majale user posted image Bošček Leon, upam, da tole kar samo od sebe hitro mine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in za Majale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
30.7.2009 19:52:37   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

glasovi oddani....tko da mislm da mamo zmagovalcauser posted image user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa user posted image pol bom pa res mogla častit user posted image


Na to računamo! user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!