|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 8:35:37   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: barika


JAz sem Martinu dala prvič eno žličko naribanega jabolka pri 3 mesecih ..pač firbec, potem pa res pri 4 mesecih sem začela tako pri enem obroku malo manj mleka, pa 2 -3 žličke (začela sem z zelenjavo, ker sadje je presladko, pa se zna zgodit, da nočejo zelenjave), nekje pri petih sem spustila 1 obrok, pa potem pri sedmih 2, pa pri devetih 3, zdej je pa gospod pri skoraj letu in pol še vedno na komot in spije zjutraj in zvečer flašo mleka.user posted image


točno zato se men zdi boljš začet z zelenjavo, da se je navadijo, pa potem sadje, da se ne razvadijo s sladkim. čist razumljivo, da jim zelenjava ne diši preveč, če pa je sadje tak fajn sladko. user posted image user posted image

Js bom verjetno začela s korenčkom, ki je zelenjava, ampak rahlo sladka. user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 8:40:43   
Lolita23
Živjo!!

Mi se odpravljamo na Dolenjsko, komaj čakam da gremo malo ven od tu.

Bethany lepe slike A ta obroč za kopanje je od 0 naprej, mislim, a je za dojenčke, ki še ne sedijo in nudi celo oporo za hrbtenico??'




_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 11:23:23   
_kathy_
Ojla!
Zanima me nekaj stvari: Kdaj mislite da je ok dat dojenčka v jajčko, ker naš je tkooo radoveden in se že v košari joče in ga moramo nosit, da lahko on okoli gleda. Kaj pa glede nošenja otroka, kdaj ste ve svoje pupe začele pokonci nosit?user posted image
No, men se zdi da ima Gal zdaj 2 dni malo driske, tako da mu bom kupila čaj, da ne bi dehidriral.user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 12:48:39   
barika
Bethany, sam pazi, ker korenje zapira ... naš ga še pogledat ni smeluser posted image . Začela sem se mi zdi, da s krompirjem user posted image , joj, tak je že daleč od tega, da sem pozablauser posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 14:26:40   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Bethany, sam pazi, ker korenje zapira ... naš ga še pogledat ni smeluser posted image . Začela sem se mi zdi, da s krompirjem user posted image , joj, tak je že daleč od tega, da sem pozablauser posted image


aha, good to know! user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 14:32:17   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Ojla!
Zanima me nekaj stvari: Kdaj mislite da je ok dat dojenčka v jajčko, ker naš je tkooo radoveden in se že v košari joče in ga moramo nosit, da lahko on okoli gleda. Kaj pa glede nošenja otroka, kdaj ste ve svoje pupe začele pokonci nosit?user posted image
No, men se zdi da ima Gal zdaj 2 dni malo driske, tako da mu bom kupila čaj, da ne bi dehidriral.user posted image



Kathy, kulk je zdaj že star? Tri mesece? Js bi še mal počakala z jajčko oziroma sedežem, da še malo zraste... Da ni prehitro v sedečem položaju, pa pol premalo razvita hrbtenica in mišice trpijo...

Pokonci je pa Elina hotla bit že kar od prvega meseca. Pa smo jo pol par minut na dan nosili pokonci, potem pa večinoma v takem pol ležečem položaju na rokah, da si je še vedno lahko vse okoli ogledovala. Zdaj pa že tak skor sama pokonci stoji, ko jo imam naslonjeno na bok ali trebuh. user posted image

Čaj: js sem ji danes prvič dala otroški čaj za pit, po žlički, ko se mi je zdel, da je mal žejna, pa ga je prav veselo cuzala iz žličke. Zdej bom vsak dan probala med enim in drugim dojenjem ji dat nekaj žličk čaja, da se malo žličke navadi, pa malo odžeja še s čim drugim kot mlekom.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 15:20:03   
martka
pa ne se hecat!!!! napišem ful, vse pokomentiram, pol pa we are sorry.... naj se gre solit!!

ne, cepila je nisem!!! še obvezno najraje ne bi!!!
GH sem luku dala po 6mesecu, pa ni imel nobenih težav!! prej kontra! sdala sem mu krompir+moje mleko, nato riž+moje mleko, tole je nekaj o tem...http://www.babybook.si/zdrava-prehrana/uvajanje-goste-hrane/

kaj še? aja sling... meni je mnogo bolj všeč kot kenguru. a gaji ni. nikakor ga ni sprejela. kenguru ji je pa všeč! kaj naj zdaj? pustim, da se mi joče v slingu, ker je boljše? ali pustim da uživa v kenguruju? saj nikoli ni več kot 10minut not. no, do sedaj je bila samo 3x.

ne vem več, kaj še...
upam, da tokrat ne bo napisalo...we are...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 15:23:40   
martka
imam en problem!!
ob sobotah me od 8h do 12.30 ni doma. si načrpam mleko, gaja ga pa noče pit iz stekleničke!!! sploh noče!! kak nasvet? naj vsak dan treniram z vodo? naj vsak dan treniram z mojim mlekom v steklenički?
iz žlice ga poje, sam a naj ji tjan daje 2uri za jest, da bo 100ml dobila vase?


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 17:11:48   
_kathy_
NO, mi2 d Galom sva danes sama doma, ker je ati službeno na poti. Celo dopoldne se mi je jokal ko jesihar. Na zizo, 2 x potegnil pa jok, pa spet isto milijonkrat. Sem že mislila da nimam mleka. Pa sem si ga po tolkih požirkih še vseeno 40 ml iztisnila, pa mu dala po flaški, a ni jedel. Hm ... sem že čisto adijo. user posted image user posted image Samo prej ob 15 h mi je za urico in pol zaspal in jst z njim, ker sem bila totalno uničena.user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 18:14:31   
Lolita23
mi smo pa danes stari 1 mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No mi smo doma, je bilo fajn spet malo rodni kraj videt, pa še Tjaša je bila na svojem prvem večjem izletu.

Pokonci naša bi tud skoz bila pokonc, včasih ko jo napenja jo dam v pokončni položaj pa je takoj mir.Glavico že tud par minut drži pokonc, sam še vedno zelo pazimo.Kengurujčka že imamo sam bom počakala do sredine maja, ker še nisem ziher, če jo lahk not damuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 18:57:42   
Bethany
Kake luštne čeveljčke sem našla na netu: http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.aspx?cid=31

Se jih da tud naročit.... mmm, kak so fajni!! Mal za lušte! user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 18:58:48   
Bethany
Martka, kaj še?? tvoji vtisi včerajšnjega plavanja... boste nadaljevali? user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 19:31:37   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kake luštne čeveljčke sem našla na netu: http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.aspx?cid=31

Se jih da tud naročit.... mmm, kak so fajni!! Mal za lušte! user posted image user posted image


super čevlji user posted image
naročiš jih lahko na
www.malamasa.si
www.minisvet.si
www. mojskratek.si

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 20:15:15   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kake luštne čeveljčke sem našla na netu: http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.aspx?cid=31

Se jih da tud naročit.... mmm, kak so fajni!! Mal za lušte! user posted image user posted image


super čevlji user posted image
naročiš jih lahko na
www.malamasa.si
www.minisvet.si
www. mojskratek.si


ja, sem čula, da so tudi fajne kvalitete! Tudi za potem, ko že shodi. A drži? Imaš kake izkušnje z njimi? So malenkost ceneje kot cicibanovi...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 20:16:50   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

mi smo pa danes stari 1 mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

...


Bravo, Tjaša za prvi mesec!! user posted image user posted image Zdaj bo pa vsak naslednji hitreje minil, boš vidla! user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 20:33:14   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

imam en problem!!
ob sobotah me od 8h do 12.30 ni doma. si načrpam mleko, gaja ga pa noče pit iz stekleničke!!! sploh noče!! kak nasvet? naj vsak dan treniram z vodo? naj vsak dan treniram z mojim mlekom v steklenički?
iz žlice ga poje, sam a naj ji tjan daje 2uri za jest, da bo 100ml dobila vase?



Martka, pol pa najboljš, da ti jo na dve uri tvoj pripelje, jo podojiš in nadaljuješ z delom. Druge rešitve pri tem ne vidim... user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 21:04:00   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kake luštne čeveljčke sem našla na netu: http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.aspx?cid=31

Se jih da tud naročit.... mmm, kak so fajni!! Mal za lušte! user posted image user posted image


super čevlji user posted image
naročiš jih lahko na
www.malamasa.si
www.minisvet.si
www. mojskratek.si


ja, sem čula, da so tudi fajne kvalitete! Tudi za potem, ko že shodi. A drži? Imaš kake izkušnje z njimi? So malenkost ceneje kot cicibanovi...


ne nisem jih naročila, ker je Martin tak "drajs" pa čevlje hitro uniči, jaz mu kupim bären shoes iz "dajčmana", ki so celi usnjeni in ful mehki. študiram pa, da bi mu ene opanke kupila...za cicibanke pa slišat ne smem, ker so pretrde in so nekateri otroci ko roboti v njihuser posted image ,,,, pa tudi navajen je da je veliko hodil bos ali pa v shooshojih.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.4.2009 22:10:33   
_kathy_
Danes sem začela razmišljat, da nimam več mleka.user posted image user posted image Ker Gal je, parktat potegne pa v jok. Cel dan! Pa ko sem si tko stisnila zizo je priteklo ven! Ne vem no.user posted image user posted image user posted image Kaj ve mislite?

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Celjske in okoliške mamice
19.4.2009 8:15:08   
katja_p
Kathy: mogoče ima take dni ... tud Lolitina ni htela neki dni nazaj jest, naša tud kjda protestira.  sam bolj pogosto ga pristavljaj, drugega ne vem. Flaše ti pa noče, ne?

Čevlji: Bethany, ne kaži ve teh strani, ko pol bi js kr vse naročila user posted image  So pa kjut user posted image

Barika: ja, kc3 mam v mislih user posted image

martka: js se strinjam z Bethany, druge ideje nimam. Če prav je to ful nerodno ... dvomim, da se ti bo izšlo.

Mi smo pa včeri bli v enih hribih nad Laškim, Trobni Dol, na 70-letnici. In tamala bla tkpridna, da so bli vsi čist paf user posted image  Šli smo gor ob 12, in je tiste pol ure v avtu spala. Pol je zaspala v vozičku na sprehodu za 20 min, in pol še za slabe pol ure vozeku kr v tistem prostoru, ob ful glasni harmoniki in petju ter poplesavanju ljudi. In ni spustila niti pikice joka .... sam smejala se je pa vriskala. Nism mogla verjet.

GH: morm še js pogledat v tisto mojo knjigo o prehrani, če piše notr kaj o tem, s čim začet. Mi je pa ena paronažna rekla, da je fajn z zelenjavo, ravn zarad tega, da je pol ne zabrača. Bomo vidli. Začel bom js najbrž kr z jabčkom.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Celjske in okoliške mamice
19.4.2009 8:44:37   
_kathy_
Jutro!
Mi smo že pokonci. Me je ponoči zbudil sms, ker mi je kolegica pisala, da je rodila sinka Nikauser posted image user posted image user posted image user posted image . Med celo nosečnostjo sem ji govorila naj bo na moj datum, 19. 4. in tamali me je res poslušal (rok je pa imela 4. 4.).

Katja, upam da je bil res takšen dan. No, danes je malo boljše volje. Sem ga zrihtala in že sta z atijem nekam odšla. Nista mi pa hotela povedat kam. Hm ...user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Celjske in okoliške mamice
19.4.2009 8:53:25   
Bethany
KATHY, VSE NAJBOLJŠE ZA RD!!

user posted image

ja, kam sta kej šla tvoja dva? hm.... Po darilo za mamico? user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Celjske in okoliške mamice
19.4.2009 8:58:07   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Danes sem začela razmišljat, da nimam več mleka.user posted image user posted image Ker Gal je, parktat potegne pa v jok. Cel dan! Pa ko sem si tko stisnila zizo je priteklo ven! Ne vem no.user posted image user posted image user posted image Kaj ve mislite?


ja moja je imela tudi take 3 dni, pa jo je minil.jaz sem jo večkrta pristavljala, pa mučle sva se, ona se je drla, jaz pa sem bila ćist pafjena, sam mleko mi je pa kr teklo.Zdaj smo pa na normali.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Celjske in okoliške mamice
19.4.2009 9:00:46   
Lolita23
Živjo!!!!


Nam so se pa začeli pojavljati mozoljčki, po eni strani obraza bolj konkretno kot po drugi.Kako ločiš alergijo od teh pubertetniških mozoljev????

bethany zanima me ta obroček za kopanje, od kdaj ga lahk uporabljaš(mesec)???


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Celjske in okoliške mamice
19.4.2009 9:02:21   
Bethany
Ja, ziher je imel Gal včeraj pač tak dan, da ni hotel toliko jesti, kot si ti mislila, da more... nič sekirat, pač pride včasih tak dan. Še posebno takrat, ko si sama za vse in se mi vedno bolj zdi, da dojenček kr čuti, če si slučajno kej nervozna, četudi podzavestno. No, danes bo ziher boljše, boš vidla! user posted image user posted image

Katja, super za Tjašo, da je bila tak pridna na taki glasni fešti! user posted image user posted image Js si zaenkrat ne predstavljam Eline v takih okoliščinah.

Čevlji: aha, Deichmann ima ok čevlje za malčke? Pa ziher za bolj normalno ceno. Kul! Men tud Cicibanovi niso preveč simpatični, predvsem zarad cene, saj ni nič pod 40 eur, tulk dam js za svoje, pa jih nosim več let. Otrok pa jih v nekaj mesecih preraste... user posted image No, ko bomo tak daleč, da bomo rabili čeveljce za hodit, se bom "vrgla" v iskanje udobnih in ugodnih čevljev. So mi pa tile na pediped res ful luštni... bom ziher kake naročila, da jih sprobamo, hehe. user posted image user posted image


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Celjske in okoliške mamice
19.4.2009 9:08:12   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!!


...
bethany zanima me ta obroček za kopanje, od kdaj ga lahk uporabljaš(mesec)???



Obroček za plavanje: na temle, ko ga imamo mi, piše, da je primeren od treh mesecev do 4ih let. Otrok že mora držati glavico pokonci, oziroma, ko že lepo kravice pase, saj je v podobnem položaju tudi v vodi v tem obročku.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




avto moto
metalord666

ali zbirate avto moto?

da (17%)

ne (83%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!