|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:54:33   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Našemu malemu rotweilerčku je pa pogledal na plano 8.zobek!user posted image user posted image user posted image


kam pa vi hitite?user posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:54:54   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Kaj pa je bilo v Sežaniuser posted image


umrla 2 mala otroka.



user posted image user posted image user posted image user posted image  a prometna nesreča


družinska tragedija, več pa ne bi pisala...




Tudi jaz nič ne vem o tem, a je kje za prebrat?


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:55:17   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Tilna sem par dni nazaj nehala mazati z raznimi kremami,ki sva jih dobila pri P,razen z Adermo ga še 2x na dan namažem,in se mu je koža bistveno popravilauser posted image .Pikic so izginile-trkam!user posted image



user posted image user posted image user posted image
Zadnjič si vprašala za elektriko in sem rekla da plačujemo 130 EUR, do zdaj je bilo tako vedno, zdaj pa je račun 60 EURuser posted image , KAKO NIMAM POJMA, PA NIČ BOLJ NE ŠPARAMO KOT PREJ, ups ne da se mi popravljatuser posted image


Mogoče so vam prej zaračunavali po višji tarifiuser posted image Mi vsak mesec javimo porabo,da potem poračun ni kakšno neprijetno presenečenje.Če je v pozitivnem smislu,potem ni panikeuser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:55:28   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

user posted image user posted image user posted image  Nejc mi spi že od 10h, sicer prej v posteljici, zdej pa naprej na kavču.


user posted image user posted image user posted image
Gaja pa od pol enajstih. Sej zmer k je treba km it ona spiuser posted image


Naša je ista, pa še jest noče predo kam gremouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:56:38   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

aneja pa je začela ful piti in posledično ji ponoči prepušča plenica (je tudi že počlauser posted image ). ima mullerjeve. a so kakšne, ki prenesejo veliko urina, saj mi jo ponoči ne previjamo. kakšen predlog?

pa še nekaj. a ste šle kaj v mullerja pogledat, če so dobili mleko hipp2 - roza?



mislim, da ne, če full velik pije. Gaja tud pa ji tud velikokrat premoč, pa sm že mela pamperske, mullerjeve, Dm-ove...sej je tud plenica tok polna, da ne vem če bi kšna zdržalauser posted image



Podpišem


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:56:52   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Kaj pa je bilo v Sežaniuser posted image


umrla 2 mala otroka.



user posted image user posted image user posted image user posted image  a prometna nesreča


družinska tragedija, več pa ne bi pisala...




Tudi jaz nič ne vem o tem, a je kje za prebrat?




KLIK

KLIK


< Sporočilo je popravil Estrella* -- 30.3.2009 11:59:14 >

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:57:02   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Kaj pa je bilo v Sežaniuser posted image


umrla 2 mala otroka.



user posted image user posted image user posted image user posted image  a prometna nesreča


družinska tragedija, več pa ne bi pisala...




Tudi jaz nič ne vem o tem, a je kje za prebrat?



http://24ur.com/novice/crna-kronika/sodnik-odredil-obdukcijo.html


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:58:15   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Ojla,

hvala vsem za Petjine čestitke user posted image user posted image .
Moram malo poiskat, kje se še poleg BC in Pikapolonice da dobit jahača za v avto. Iščem pa Rodi XR roza seveda za mojo frčafelo user posted image . Če ne ga grem pa v BC naročit.
Praznovanje pa bomo prenesli najbrž kar na konec aprila in bomo kar združili s Varjinim...bomo še videli.
Ta vikend je bil zelo naporen. kakor da ni dovolj noric, je moral mene prijet še virus driske in trebušnih krčev...ma za znort, kaj naj vem rečem.

Danes sem bila že v TS in spotoma izvedela grozno novico, ki me je zelo pretresla, sploh ker poznam očeta teh dveh umorjenih otrok iz Sežane. Sploh mi ne gre iz glave user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič, grem zdaj narest eno tortico na hitrco, da me spravi v boljšo voljo.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:58:16   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Našemu malemu rotweilerčku je pa pogledal na plano 8.zobek!user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:58:28   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Gaja je pa v petek začela govort mama in zdej to non stop govoriuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:59:08   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Našemu malemu rotweilerčku je pa pogledal na plano 8.zobek!user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:00:45   
barbaw
Prej ste bile pri AM. Mi ga ne jemo že slabe 3 tedne in sem ga vrgla slabe pol škatle stran. Je pa HB vse ostalo in zdaj je začela konkretno jest. Tam nekje med 250-300 na obrok. user posted image  Verjetno hoče za nazaj nadoknadit.
Ji pa raste spodnja dvojka pa ni nič sitna. user posted image  Kdo bi razumel kaj se dogaja v teh majhnih glavicah.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:02:14   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Kaj pa je bilo v Sežaniuser posted image


umrla 2 mala otroka.



user posted image user posted image user posted image user posted image  a prometna nesreča


družinska tragedija, več pa ne bi pisala...




Tudi jaz nič ne vem o tem, a je kje za prebrat?




KLIK

KLIK




Hvala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:05:37   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Prej ste bile pri AM. Mi ga ne jemo že slabe 3 tedne in sem ga vrgla slabe pol škatle stran. Je pa HB vse ostalo in zdaj je začela konkretno jest. Tam nekje med 250-300 na obrok. user posted image  Verjetno hoče za nazaj nadoknadit.
Ji pa raste spodnja dvojka pa ni nič sitna. user posted image  Kdo bi razumel kaj se dogaja v teh majhnih glavicah.



Mi smo pri spodnjih dveh imeli le mali sitnobe, pri zgornjih pa vse kaj hočeš, razen vročine. Očitni spodnji ne bolijo tako user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:06:39   
Čmrlika
Pozdravček od naju, po neaktivnih dnevih user posted image  Me je kdo pogrešal?user posted image
 
smo meli gužvo , ... v soboto smo šli v ljubljano, malo se potepat, na polovici dneva je Taja postala neznosna in zakuhala, Tako smo imeli še včeraj mii vročino, je pa vse ostalo ok, nič druga ji ni. tako da je razlog verjetno zobek, ki pa je pokukal že v petek ven. user posted image  Aja pa zelo slabo spimo že nekaj noči user posted image  Mogoče prihaja še kak user posted image  pa nič ne bi jedla naša misss, pa trmiko malo izvaja...jao neke nove fore. da pa jo je odkkar se plazi vsepovsod polno verjetno ne rabim razlagat, kaj? user posted image
 
torej imamo novi zobek, user posted image user posted image user posted image
 
Kako ste ve, upam, da vredu, in da ste vsi zdravi?
 
 
 

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:08:35   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Prej ste bile pri AM. Mi ga ne jemo že slabe 3 tedne in sem ga vrgla slabe pol škatle stran. Je pa HB vse ostalo in zdaj je začela konkretno jest. Tam nekje med 250-300 na obrok. user posted image  Verjetno hoče za nazaj nadoknadit.
Ji pa raste spodnja dvojka pa ni nič sitna. user posted image  Kdo bi razumel kaj se dogaja v teh majhnih glavicah.



Mi smo pri spodnjih dveh imeli le mali sitnobe, pri zgornjih pa vse kaj hočeš, razen vročine. Očitni spodnji ne bolijo tako user posted image



Naši zgornje dva rasteta in je tako neješča, da je joj. Mi imamo en dan pribljižno normalno je, potem 3 dni praktično nič in spet kak dan OK in  jovo na novo.....Ena žagica se čuti, o drugi pa še ni duha...tako počas rastejo ti zobkiuser posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:10:15   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Prej ste bile pri AM. Mi ga ne jemo že slabe 3 tedne in sem ga vrgla slabe pol škatle stran. Je pa HB vse ostalo in zdaj je začela konkretno jest. Tam nekje med 250-300 na obrok. user posted image  Verjetno hoče za nazaj nadoknadit.
Ji pa raste spodnja dvojka pa ni nič sitna. user posted image  Kdo bi razumel kaj se dogaja v teh majhnih glavicah.


user posted image user posted image Maja, le tako naprej. Mi o takih obrokih lahko le sanjamo, so ti časi mimo, ko je zmazala po 300guser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:10:19   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Kaj pa je bilo v Sežaniuser posted image


umrla 2 mala otroka.



user posted image user posted image user posted image user posted image  a prometna nesreča


družinska tragedija, več pa ne bi pisala...




Tudi jaz nič ne vem o tem, a je kje za prebrat?




KLIK

KLIK




Hvala user posted image user posted image user posted image



oh joj, sem že ponoči na teletekstu prebrala in pol , ko je bil končno mir s Tajine strani nisem mogla zaspat, ker mi tole ni dalo miru ...kakšna tragedija. pa zakaj ji niso pomagli. me je pa streslo ,ker poznam podoben primer...user posted image  na srečo so vsi še živi

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:16:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Našemu malemu rotweilerčku je pa pogledal na plano 8.zobek!user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:16:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Gaja je pa v petek začela govort mama in zdej to non stop govoriuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Gaja, čeprav imam jaz občutek, da bo Gaja dobila sestricouser posted image


mogoče maš prav ker ata je začela že zdavnej govortuser posted image

zdej pa šibam,papa

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:16:12   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Srčekgirll veliko uspeha danes popoldan. Zabušavanje ti je minilo.user posted image user posted image



fajn delaj...jaz bi tudi šla  v službo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:16:15   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

user posted image

za PETJO in njen 3. rojstni dan.


vse najboljše od naju tudi! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:16:17   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

GAL (aurora28) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
DAVUD (narava) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 10 MESECEV!
user posted image



se pridružujeva čestitkam...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:21:11   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Pozdravček od naju, po neaktivnih dnevih user posted image  Me je kdo pogrešal?user posted image
 
smo meli gužvo , ... v soboto smo šli v ljubljano, malo se potepat, na polovici dneva je Taja postala neznosna in zakuhala, Tako smo imeli še včeraj mii vročino, je pa vse ostalo ok, nič druga ji ni. tako da je razlog verjetno zobek, ki pa je pokukal že v petek ven. user posted image  Aja pa zelo slabo spimo že nekaj noči user posted image  Mogoče prihaja še kak user posted image  pa nič ne bi jedla naša misss, pa trmiko malo izvaja...jao neke nove fore. da pa jo je odkkar se plazi vsepovsod polno verjetno ne rabim razlagat, kaj? user posted image
 
torej imamo novi zobek, user posted image user posted image user posted image
 
Kako ste ve, upam, da vredu, in da ste vsi zdravi?
 
 
 


user posted image user posted image user posted image user posted image  za zobka

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 12:21:13   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Prej ste bile pri AM. Mi ga ne jemo že slabe 3 tedne in sem ga vrgla slabe pol škatle stran. Je pa HB vse ostalo in zdaj je začela konkretno jest. Tam nekje med 250-300 na obrok. user posted image  Verjetno hoče za nazaj nadoknadit.
Ji pa raste spodnja dvojka pa ni nič sitna. user posted image  Kdo bi razumel kaj se dogaja v teh majhnih glavicah.



Mi smo pri spodnjih dveh imeli le mali sitnobe, pri zgornjih pa vse kaj hočeš, razen vročine. Očitni spodnji ne bolijo tako user posted image



Pri nas je bilo isto. Spodnji niso bili tako hudi. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?