|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:21:11   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

no hijenca dans je mnda res en zaspan dan..zdej je pa še moj sonček zaspal v stolčku, pa sam 5 minut je odkar sva jedla.
 
user posted image



Nam se to še ni zgodilo in se tudi verjetno ne bo, je preveliki živec user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:22:56   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Joj, kako sem jaz sita tega nespanja! user posted image  V soboto sva se z user posted image  pogovarjala, kako bi rada 1x šla zvečer v kino, ampak ne morem dati malega nikomur v varstvo, ker se zbuja minimalno 2x na uro celo noč!!! Moja mami bi drugače z veseljem vzela vse 3, da bi pri njej prespali, ampak tole zbujanje je res tu mač user posted image  Ne morem ji navesiti tega mučenja.

Te čisto razumemuser posted image  . Špelin@ resnično vam želim, da bi se Gregcu uštimal ritem spanja, da bi lahko cela družinica uživala vsakdanjikuser posted image user posted image user posted image user posted image


[




Se podpišem


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:23:00   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Kakšna mokrota! Najprej smo šibali ven (HB za dežno prevleko za voziček) do vrtca, potem pa še v avto in na avtobusno postajo, ker je šla velika pika v organizaciji glasbene šole gledat opero. Toliko luž je, da imam v škornjih vse mokro... user posted image
tud jst ga mam že pol kufer! sem mislila, kak boma uživale, ko boma same doma, zdej pa sam dež!
 
Joj, kako sem jaz sita tega nespanja! user posted image  V soboto sva se z user posted image  pogovarjala, kako bi rada 1x šla zvečer v kino, ampak ne morem dati malega nikomur v varstvo, ker se zbuja minimalno 2x na uro celo noč!!! Moja mami bi drugače z veseljem vzela vse 3, da bi pri njej prespali, ampak tole zbujanje je res tu mač user posted image  Ne morem ji navesiti tega mučenja.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
se pravi, da mu zdravila nič ne pomagajo? upam, da hitro preraste to obdobje in se tudi vi končno v miru naspite!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:23:47   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll
Jutro!

Spanje:user posted image očitno je Vid mamici ustregel in jo pustil spat k gre dns prvič v šiht.
Počutje:user posted image
Vreme:user posted image

Dns je moj dan D. Mal me nervoza dajeuser posted image , živčna ratujem, utrip se mi je povečal,...user posted image Mah, sej bo. Bom prežvela tiste 4h.
Včeri je tud mene neki net je..b..al..

sej bo šlo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:23:55   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll
Evo, to mi je uspelo malo prej posnet, Vid piska na piščalko:

user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:24:39   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Evo, to mi je uspelo malo prej posnet, Vid piska na piščalko:

user posted image




user posted image user posted image user posted image
Vid pa je kr veliko v stajici? Nia je ne mara glih user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:27:04   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Jutro!

Moram povedat, da odkar se je ura prestavila spimo bolje in bolj dolgo. Prej smo mogli vstat ob 6.20, zdaj pa ob 8.50. Čez vikend paše, čez teden se pa moram v vsakem primeru prej vstat.

user posted image user posted image user posted image  Maja 

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:30:35   
nia5
Joj tudi naše spanje se je poslabšalo in točno vem zakaj. Hudiček mali hoče 2x ponoči jest in če ji ne dam sitnari tako dolgo dokler ne dobi. Namesto da ne bi sploh jedla več, ona hoče že 2x. user posted image začne v sredo z dopustom in sma rekla, da jo boma poskusila takrat odvadit, pa tudi pit bi jo rada odvadila, čeprav ne spije več toliko. Sem mislila, da če ji dam vodo ponoči, ne bo hotela, uh sem se uštela, njej je zgleda vseeno, le da po grlu tečeuser posted image



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:39:48   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

no hijenca dans je mnda res en zaspan dan..zdej je pa še moj sonček zaspal v stolčku, pa sam 5 minut je odkar sva jedla.
 
user posted image



Nam se to še ni zgodilo in se tudi verjetno ne bo, je preveliki živec user posted image

user posted image user posted image user posted image


iiiiiiiii kok je sweetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Men je enkrat na rokah zaspal, k je bil star 3 al 4 mesce k sva jedla banano in keks


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:39:56   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Evo, to mi je uspelo malo prej posnet, Vid piska na piščalko:

user posted image




user posted image user posted image user posted image
Vid pa je kr veliko v stajici? Nia je ne mara glih user posted image


Ma jo ma še podloženo not, zato je višje oz. večji zgleda


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:43:47   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Joj tudi naše spanje se je poslabšalo in točno vem zakaj. Hudiček mali hoče 2x ponoči jest in če ji ne dam sitnari tako dolgo dokler ne dobi. Namesto da ne bi sploh jedla več, ona hoče že 2x. user posted image začne v sredo z dopustom in sma rekla, da jo boma poskusila takrat odvadit, pa tudi pit bi jo rada odvadila, čeprav ne spije več toliko. Sem mislila, da če ji dam vodo ponoči, ne bo hotela, uh sem se uštela, njej je zgleda vseeno, le da po grlu tečeuser posted image



HB Vid ne je in ne pije ( sam včasih) po noč. Nazadnje je jedel po noč k sva se na polno dojila. Pol pa je kmalu se kr sam odvadil. Včasih če se zbudi oz. začne jokat mu dam za pit, drgač pa nič.
Ja kr vodo ji dej pit, je najbolj primerna al pa ne sladkan čaj, zarad zob ( nasvet od moje tašče, HB da jo mam in da je zobna asistentkauser posted image )


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 10:46:51   
Srčekgirll
Vid spi prvo rundo, jst mu grem pa kej prpravt za pol za papcat ( zelenjavca (korenček, brokoli, cvetača), kurje meso in rižek), pa še kej nardit pa prštimat, k ga bo prababica merkala 4h popoldne.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:00:14   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Punce, kaj dajete za zajtrk vašim hroščkom????
 
Do sedaj je naša pila AM, sedaj pa ga popije zjutraj zelo malo okoli 100ml, pa ne vem kaj naj ji dam za jest, ker kašic mlečnih ne marauser posted image



Imava še kr isti problem glede teh mlečnih kašic user posted image , jaz ji dam ponavadi kak jogurt, skutico ali pa ji sadje zmiksam, sicer pa pri nas še vedno velja pravilo, da dopoldan poje minimalno.



Sva pa pol čist na istemuser posted image  Naša je ratala tako špurglasta, da tudi kruha ne je , četudi je lačnauser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:10:32   
tilči
Tilna sem par dni nazaj nehala mazati z raznimi kremami,ki sva jih dobila pri P,razen z Adermo ga še 2x na dan namažem,in se mu je koža bistveno popravilauser posted image .Pikic so izginile-trkam!user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:11:08   
Anonimen
Ojla bejbe

Joj kakšen beden dan jeuser posted image . Zdele čakam Gajo, da se zbudi da greva pol k sosedi na kavo. Se mi zdi, da jo dost zobje matrajo, ker skoz neki jokca pa jamra, pa jest noče....Vidt ni nč, tko da upam, da se ne bo zdej tole full vlekl.

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:13:10   
kasso
Ojla,

hvala vsem za Petjine čestitke user posted image user posted image .
Moram malo poiskat, kje se še poleg BC in Pikapolonice da dobit jahača za v avto. Iščem pa Rodi XR roza seveda za mojo frčafelo user posted image . Če ne ga grem pa v BC naročit.
Praznovanje pa bomo prenesli najbrž kar na konec aprila in bomo kar združili s Varjinim...bomo še videli.
Ta vikend je bil zelo naporen. kakor da ni dovolj noric, je moral mene prijet še virus driske in trebušnih krčev...ma za znort, kaj naj vem rečem.

Danes sem bila že v TS in spotoma izvedela grozno novico, ki me je zelo pretresla, sploh ker poznam očeta teh dveh umorjenih otrok iz Sežane. Sploh mi ne gre iz glave user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič, grem zdaj narest eno tortico na hitrco, da me spravi v boljšo voljo.user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:14:11   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Joj tudi naše spanje se je poslabšalo in točno vem zakaj. Hudiček mali hoče 2x ponoči jest in če ji ne dam sitnari tako dolgo dokler ne dobi. Namesto da ne bi sploh jedla več, ona hoče že 2x. user posted image začne v sredo z dopustom in sma rekla, da jo boma poskusila takrat odvadit, pa tudi pit bi jo rada odvadila, čeprav ne spije več toliko. Sem mislila, da če ji dam vodo ponoči, ne bo hotela, uh sem se uštela, njej je zgleda vseeno, le da po grlu tečeuser posted image



HB Vid ne je in ne pije ( sam včasih) po noč. Nazadnje je jedel po noč k sva se na polno dojila. Pol pa je kmalu se kr sam odvadil. Včasih če se zbudi oz. začne jokat mu dam za pit, drgač pa nič.
Ja kr vodo ji dej pit, je najbolj primerna al pa ne sladkan čaj, zarad zob ( nasvet od moje tašče, HB da jo mam in da je zobna asistentkauser posted image )


tilen ponoči noče drugega kot mleko.Čaj ali voda ne zaležeta.Tako mu rajši hitro dam mleko,da takoj nazaj zaspi,da se mi ne bi čisto prebudil.Včasih spije skoraj vse,včasih pa samo kljun namoči
Nejc je pa ponoči zelo kmalu spal brez mleka in vode,kasneje se mi je začel zbujati in tulil,da je žejen.Sem mu dala flašo z vodo,pa jo je imel ponoči pri sebi.Potem sem pa 1x imela dovolj vsega in flašo vrgla stran,saj je bil že prevelik zanjo.Od takrat ne pije ponoči,razen če ima vročino

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:14:42   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

GAL (aurora28) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
DAVUD (narava) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 10 MESECEV!
user posted image



tudi od najuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:15:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll




tudi od najuuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:17:49   
kasso


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

GAL (aurora28) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
DAVUD (narava) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 10 MESECEV!
user posted image



se pridružujem čestitkiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:19:22   
sesil
dan

lije, lije in lije....user posted image
kasso, ti pa se ne moreš rešiti teh nadlog....bacilov in virusov. preženi vse to nekam stran. hitro se pozdravi.
pa čestitke petji za rojstni dan.user posted image

uf, una tragedija v sežani pa ....sej nimem besed. tud jaz poznam očetauser posted image

estrella, naša dobi ponavadi ko vstane 120 ml mleka, pol čez 1 uro ali malo več, pa poje skutko ali jogurt, keksolino...potem ko še jaz sem, dobi še malo kruha.
tudi če je sita, če jemo mi, mora še onauser posted image . a mislite da je po mamiuser posted image

danes grem po očali in leče. upam da bodo imeli kak pameten okvir. pol bom pa šarmiralauser posted image - sovražim očali.



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:20:24   
Anonimen
Kaj pa je bilo v Sežaniuser posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:20:55   
sesil
kasso, si dobila kartuše zame?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:21:47   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Kaj pa je bilo v Sežaniuser posted image


umrla 2 mala otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 11:22:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Kaj pa je bilo v Sežaniuser posted image


umrla 2 mala otroka.



user posted image user posted image user posted image user posted image  a prometna nesreča

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?