|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 16:37:51   
nia5
Nikjer nobene, grem  user posted image , samo jaz bom gor user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:04:39   
tilči
Mi smo bili na sončku,smo veje pospravljali,kar je od tašče prijatelj nažagal,ko je drevesa obrezoval.user posted image
Pa spet prav grdo pihauser posted image
Stajca je šla v prometuser posted image
Tilen se sedaj igra s polnilcem od telefonauser posted image
Malo sem že posesala in pospravila po hiši,še v pralni stroj namečem
Tole je pa sedaj Tilnov novi prostor namesto stajce.Se jo je lotil kar z zobmiuser posted image :
 
user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:04:58   
jana81
midva sva šla v trgovino po meseka , ampak zunaj piha kot zmešano.
Sva pa zjutraj šla v Lidl po jogurte, in je res poceni !!!
Na pa nisem mogla mimo Zare,kjer sem Nejčku kupla bolj tanko jaknco in pol še v C& A kjer itak ne moreš mimo bodijev za 3,5 € in še une slinčke za oblčet sem kupla, ker sem, se odločla da se mora naučit jest z žlico, pa je šli 60 €, moja denarnica pa spet trpiuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:07:05   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

midva sva šla v trgovino po meseka , ampak zunaj piha kot zmešano.
Sva pa zjutraj šla v Lidl po jogurte, in je res poceni !!!
Na pa nisem mogla mimo Zare,kjer sem Nejčku kupla bolj tanko jaknco in pol še v C& A kjer itak ne moreš mimo bodijev za 3,5 € in še une slinčke za oblčet sem kupla, ker sem, se odločla da se mora naučit jest z žlico, pa je šli 60 €, moja denarnica pa spet trpiuser posted image

user posted image  za nakup.Jaz sem zjutraj v H&M in C&A iskala kakšno bolj tanko kapico za Tilna,pa nisem nič dobilauser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:15:37   
Anonimen
Oj bejbe, kako smo?

Me je zadnje dni neki net hecu tko, da ne bom šla nč brat nazaj. Če je kej pomembnega mi pa prosim napišite še 1x.
Sm bla včeri pri dr. pa so vsi izvidi ok, tko da naj bi blo vse vredu. No sej zdej se bom itak začela redituser posted image

Kar se tiče spanja pri nas je katastrofauser posted image . Dons se je zbujala na vsake 45 minut, včeri se je odločla da od 4:15 ne bo več spalauser posted image . Jest sm res čist zmatrana že od tega nespanja. Ne vem več kaj naj nardeim, da bo spala, res si želim tegauser posted image .


(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:34:00   
kasso
ojla,
nina7, super, da je tvoje zdravje ok user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa user posted image ...danes sem spala približno uro in pol, ker je Varja res bogauser posted image user posted image . Toliko pikic kot jih ima, je prav grozno za pogledat in tisti Fenistil ne pomaga pretirano proti srbenju, pa še s peno jo mažem... Trenutno je v PO, tako da se lahko javim. Jo je mami odpeljala k tašči, da sem jaz malo pospravila. Vsak čas pa se vrnejo, potem bo Varja spet prilepljena na meni in seveda jamrala ter jokala. Se kar malo bojim noči...ker se mi zdi, da bomo morale spet bit v dnevni na kavču.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:39:22   
Anonimen
Anja Tia in Matevž

user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:39:40   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

ojla,
nina7, super, da je tvoje zdravje ok user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa user posted image ...danes sem spala približno uro in pol, ker je Varja res bogauser posted image user posted image . Toliko pikic kot jih ima, je prav grozno za pogledat in tisti Fenistil ne pomaga pretirano proti srbenju, pa še s peno jo mažem... Trenutno je v PO, tako da se lahko javim. Jo je mami odpeljala k tašči, da sem jaz malo pospravila. Vsak čas pa se vrnejo, potem bo Varja spet prilepljena na meni in seveda jamrala ter jokala. Se kar malo bojim noči...ker se mi zdi, da bomo morale spet bit v dnevni na kavču.



Od katerega leta pa je tisti sirup, ki ga ima Gašper????

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:47:52   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

ojla,
nina7, super, da je tvoje zdravje ok user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa user posted image ...danes sem spala približno uro in pol, ker je Varja res bogauser posted image user posted image . Toliko pikic kot jih ima, je prav grozno za pogledat in tisti Fenistil ne pomaga pretirano proti srbenju, pa še s peno jo mažem... Trenutno je v PO, tako da se lahko javim. Jo je mami odpeljala k tašči, da sem jaz malo pospravila. Vsak čas pa se vrnejo, potem bo Varja spet prilepljena na meni in seveda jamrala ter jokala. Se kar malo bojim noči...ker se mi zdi, da bomo morale spet bit v dnevni na kavču.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kakšno peno pa uporabljaš?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 17:48:50   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

midva sva šla v trgovino po meseka , ampak zunaj piha kot zmešano.
Sva pa zjutraj šla v Lidl po jogurte, in je res poceni !!!
Na pa nisem mogla mimo Zare,kjer sem Nejčku kupla bolj tanko jaknco in pol še v C& A kjer itak ne moreš mimo bodijev za 3,5 € in še une slinčke za oblčet sem kupla, ker sem, se odločla da se mora naučit jest z žlico, pa je šli 60 €, moja denarnica pa spet trpiuser posted image

user posted image  za nakup.Jaz sem zjutraj v H&M in C&A iskala kakšno bolj tanko kapico za Tilna,pa nisem nič dobilauser posted image


jst sem eno kupila v pikapolonici, eno pa sem pozabla kje..se bom spomnala

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:06:06   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

No pa da še jaz pripopam kakšno slikico mojih dveh frač user posted image

Tukaj sta v novi pridobitvi...mareli...smo ju kupili, ker naš ferrari je za na pot mal prevelik..zasede cel prtljažnik, pa še težko ga je zložitiuser posted image

user posted image


iiiiiiiiiiiiii


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:06:08   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Naša Alči nima več kravželjčkov, sem jo postriglauser posted image user posted image Mi deluje kot fantekuser posted image

user posted image men so se pa njeni kravželjčki ful dopadli


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:06:10   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

JOJ moj mali je pa začel tako škripat z zobki, da me kar moji zobje bolijo, ko ga poslušam. Se da kaj nardit proti temu????

Naš tud, sam zdej ne več tolk.Jst ga grdo pogledam povzdignem glas včasih ga mal po ustih in rečem, da ne sme al mu pa dudo v usta porinem.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:06:13   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image

Evo mojga fantkauser posted image

user posted image user posted image čist druga


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:06:15   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje trenutno stanje user posted image user posted image

user posted image

Pripovedovanje pravljice (Maja je hotela obdelat roži in ribico v akvariju, ki se je ne vidiuser posted image )

user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:06:24   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Mi smo bili na sončku,smo veje pospravljali,kar je od tašče prijatelj nažagal,ko je drevesa obrezoval.user posted image
Pa spet prav grdo pihauser posted image
Stajca je šla v prometuser posted image
Tilen se sedaj igra s polnilcem od telefonauser posted image
Malo sem že posesala in pospravila po hiši,še v pralni stroj namečem
Tole je pa sedaj Tilnov novi prostor namesto stajce.Se jo je lotil kar z zobmiuser posted image :
 
user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:06:26   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Alja je pojedla pire in špinačo, 3/4 skodeleuser posted image , sedaj pa sama naprej pacauser posted image  Ko sem ji mazala zgornjo dlesen , sem začutila žagico tako, da nam raste 3 zobekuser posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:06:28   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

tole je pa verižica, ki sem jo dobila (je malo bolj živih barv kot je na sliki)

user posted image

user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:08:41   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Oj bejbe, kako smo?

Me je zadnje dni neki net hecu tko, da ne bom šla nč brat nazaj. Če je kej pomembnega mi pa prosim napišite še 1x.
Sm bla včeri pri dr. pa so vsi izvidi ok, tko da naj bi blo vse vredu. No sej zdej se bom itak začela redituser posted image

Kar se tiče spanja pri nas je katastrofauser posted image . Dons se je zbujala na vsake 45 minut, včeri se je odločla da od 4:15 ne bo več spalauser posted image . Jest sm res čist zmatrana že od tega nespanja. Ne vem več kaj naj nardeim, da bo spala, res si želim tegauser posted image .




Kako buši, počutje?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:18:58   
Anonimen
Full luštne vse slikice Tia, Lia, Maja, Alja, Tilen..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:20:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

ojla,
nina7, super, da je tvoje zdravje ok user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa user posted image ...danes sem spala približno uro in pol, ker je Varja res bogauser posted image user posted image . Toliko pikic kot jih ima, je prav grozno za pogledat in tisti Fenistil ne pomaga pretirano proti srbenju, pa še s peno jo mažem... Trenutno je v PO, tako da se lahko javim. Jo je mami odpeljala k tašči, da sem jaz malo pospravila. Vsak čas pa se vrnejo, potem bo Varja spet prilepljena na meni in seveda jamrala ter jokala. Se kar malo bojim noči...ker se mi zdi, da bomo morale spet bit v dnevni na kavču.



ojej boga Varja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:22:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Oj bejbe, kako smo?

Me je zadnje dni neki net hecu tko, da ne bom šla nč brat nazaj. Če je kej pomembnega mi pa prosim napišite še 1x.
Sm bla včeri pri dr. pa so vsi izvidi ok, tko da naj bi blo vse vredu. No sej zdej se bom itak začela redituser posted image

Kar se tiče spanja pri nas je katastrofauser posted image . Dons se je zbujala na vsake 45 minut, včeri se je odločla da od 4:15 ne bo več spalauser posted image . Jest sm res čist zmatrana že od tega nespanja. Ne vem več kaj naj nardeim, da bo spala, res si želim tegauser posted image .




Kako buši, počutje?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Buši se še nč ne pozna. Drugač pa počutje je ok, občasno se mi mal zvtri sam ni panike, razen spanja ni pa sm pol čist čudnauser posted image .
Zdej pa čakam mojga da mi prnese neki iz Mc donaldsa, mi je zapasaluser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:24:20   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: tilči


 
user posted image


ja je dobra a ne?
Nejc jo tud gloda..user posted image  kot da mu ne dam nič za jest

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:24:53   
jana81
nina7 dones ni zneslo, boš jutri doma?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 18:25:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

nina7 dones ni zneslo, boš jutri doma?


jaaaaaaaaaaaaa, a prideta

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?