|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 10:10:51   
Lolita23
ŽIVJO!!


Spanje na pomoč
Naša pupa je takole spala včeraj zvečer, naprej od 18.00 do 23.00 na eno uro, pa na zizo, pa potem budna vmes eno uro in pol.Do enih potem ni hotela spat v kindrepedu, pa sva jo vsakič ko je zadremala jo  sva not dala, pa noče, se je zbujala, pa trmala, potem pa sva bila res že utrujena, pa sva jo dala na posteljo k nama in na zizo ter je zaspala od enih do pol sedmih, jo previjem dam jest, pa spat in se po pol ure začne dret pa sva jo šla kar umit, tak da spet ni spala vmes eno uro, potem pa jest in zdaj spi ampak vprašanje časa.V glavnem noče spat v kindrepedu, pa ima dekico pa vse.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še patronažna je rekla, da je mala konkretno budna, da je kar malo šokirana.

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 24.3.2009 10:17:19 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 11:35:18   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

ŽIVJO!!


Spanje na pomoč
Naša pupa je takole spala včeraj zvečer, naprej od 18.00 do 23.00 na eno uro, pa na zizo, pa potem budna vmes eno uro in pol.Do enih potem ni hotela spat v kindrepedu, pa sva jo vsakič ko je zadremala jo  sva not dala, pa noče, se je zbujala, pa trmala, potem pa sva bila res že utrujena, pa sva jo dala na posteljo k nama in na zizo ter je zaspala od enih do pol sedmih, jo previjem dam jest, pa spat in se po pol ure začne dret pa sva jo šla kar umit, tak da spet ni spala vmes eno uro, potem pa jest in zdaj spi ampak vprašanje časa.V glavnem noče spat v kindrepedu, pa ima dekico pa vse.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še patronažna je rekla, da je mala konkretno budna, da je kar malo šokirana.

tudi gaja prva dva meseca ni hotela spat v zibelki. je pa super spala v košari od vozička- v vozičku torej. poskusita!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 17:48:50   
Bethany
kje pa ste danes vse???

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 17:51:42   
Bethany
Katja, prosim če ne devaš več receptov peciv sem gor... user posted image user posted image user posted image že cel dan jem to skutno pecivo user posted image user posted image sem ga mogla dat neki mojmu za na šiht, pa neki zapakat v posodo in v hladilnik, da bo sploh še ostalo kaj za jutri...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 17:58:36   
katja_p
Hihihihihihihi .... dej še men kak košček pusti user posted image

Internet deeeellllaaaa!! Namreč prej opoldne ni delal, ker se je menda neka žica nek pretrgala in so popravljali.

Tjaša spi, js pa šibam v trgovino. Grem tamali kupit Fehn-ov slinček pa kake pajkice.

< Sporočilo je popravil katja_p -- 24.3.2009 17:59:07 >

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 18:13:24   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Hihihihihihihi .... dej še men kak košček pusti user posted image

Internet deeeellllaaaa!! Namreč prej opoldne ni delal, ker se je menda neka žica nek pretrgala in so popravljali.

Tjaša spi, js pa šibam v trgovino. Grem tamali kupit Fehn-ov slinček pa kake pajkice.


Kakšn slinček je to?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 18:31:50   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Hihihihihihihi .... dej še men kak košček pusti user posted image

Internet deeeellllaaaa!! Namreč prej opoldne ni delal, ker se je menda neka žica nek pretrgala in so popravljali.

Tjaša spi, js pa šibam v trgovino. Grem tamali kupit Fehn-ov slinček pa kake pajkice.


Kakšn slinček je to?



tule imaš link: http://www.fehn.de/dreieckst.html

ful je fajni pa luškan... sam kr drag!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 20:09:03   
sonček85


Včeraj je naša biba dobila od babice darilo za 4. mesec:

user posted image kako je cartkanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 20:39:38   
katja_p
Kupla slinček, pa še legice user posted image , ker ima eno tako fino kiklco, ko pašejo zraven legice.

Zdaj gremo pa mal igračkat se na previjalno pa previt, papat in probat spat user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 21:01:15   
Bethany
Js pa zdele poslušam godrnjanje Eline iz posteljice, pa jo grem pogledat, kaj dela in - leži na hrbtu, rokice v znak ob glavici, glavico nagnjeno na desno, učke zaprte, zram pa spušča take hecne glasove, neko jamranje, godrnjanje... ful hecno. user posted image user posted image Mislim, da bo zaspala. user posted image user posted image Zadnje čase se s takim mrmranjem uspava. Isto v vozeku...




(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 21:51:32   
Bethany
Noooo, LAHKO NOČ, ne-čvekice!! user posted image user posted image user posted image

Zadnje dni tak zgodaj hodim spat... skor z Elino, hehe. Prav paše.. se do prvega bujenja okoli treh, štirih že fajn naspim.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Celjske in okoliške mamice
24.3.2009 22:37:53   
_kathy_
Pri nas pa damo najprej Gala spat, potem gre ati, se z mamico še malo pocrklja ...potem se gre pa mami učit ...in ob polnoči pricaplja v posteljo tudi njuna nepogrešljiva mamica.user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 8:06:13   
Bethany
DOBRO JUTRO!!

user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 8:14:23   
Bethany
VREME DANES:

Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Zjutraj bo po nižinah južne in osrednje Slovenije nekaj megle. Popoldne bo ponekod zapihal južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem okoli 12. Jutri bo spremenljivo oblačno, možne bodo kratkotrajne krajevne plohe. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do -5, najvišje dnevne od 7 do 13 stopinj C.


tak da... sprehod danes pade!! user posted image user posted image Katja, javi, ko bosta budne... in perajt za odhod. Midve bi šle okoli desetih, ko bo Elina že spet zaspana in tečna.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 8:37:17   
maycha
vem (že) mamicam danes čestitke za materinski dan pa da bi vas user posted image  čimbolj razvajaliuser posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 8:37:19   
_kathy_
user posted image

Šopek za vse nas, mamice! Večina nas letos prvič praznuje svoj praznik. user posted image user posted image
Lepo praznujte!


< Sporočilo je popravil _kathy_ -- 25.3.2009 8:38:48 >


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 8:49:51   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

user posted image

Šopek za vse nas, mamice! Večina nas letos prvič praznuje svoj praznik. user posted image user posted image
Lepo praznujte!




Iiiiiiijeeeeee, saj res!! danes imamo praznik user posted image user posted image user posted image

dober razlog, da si kaj lepega privoščimo. če kaj drugega ne, pa vsaj kavico ali čajek nekje na sončku. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 10:01:42   
cita
MAMA JE KOT MOGOČNA GORA,
KI V SONCU SE ZLATI.
TUDI KO OBRAZ POLN JI JE SKRBI,
GA NASMEH KRASI. TO ZMORE LE, MAMA.
 
Vsem želim lep materinski dan!!!!


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 10:02:14   
katja_p
Vsem nam čestitke za materinski dan!!!  user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 10:11:34   
Dali*
Mamice...čestitke ob današnjem dnevu! Večina nas ga res praznuje prvič user posted image
Zvonček za vse vas od našega malega zvončka...

user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 10:13:03   
Dali*
Malo smeha user posted image




Sprehajala sem se s svojo 4 letno hčerkico. Pobrala je nekaj s tal in nesla
k ustom. Vzela sem ji stvar iz rok in jo prosila naj to nedela.

"Zakaj?" me je vprašala.
"Zato ker je bilo na tleh, ne veš od kod je prišlo, je umazano
in verjetno polno bacilov", sem odgovorila.

Ta trenutek me je pogledala z neizmernim občudovanjem in vprašala:
"Mami, kako pa ti to vse veš? Ti si tako pametna."

Hitro sem razmišljala.
"Vse mame vejo te stvari. Kajti vse morajo narediti poseben test za mame.
Stvari moraš vedeti,ali pa ti ne dovolijo biti mama."
Sprehajali sva se naprej v tišini kakšne 2 do 3
minute, a očitno je razglabljala o tem kar sem ji povedala.

"OH, zdaj vem!"je vsa zažarela. "Torej, če ne narediš testa, potem moraš
biti očka."
"Točno," sem odgovorila z velikim nasmeškom.



< Sporočilo je popravil Dali* -- 25.3.2009 10:16:12 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 12:24:44   
NoBady
Čao!
Čestitke vsem za MATERINSKI DAN!
Js ga mam prvič...user posted image

Bolj redko se javljam... to pa zato ker me skos glava boli in mi sploh ne paše bit pred računalnikom, pa včeri mi je Taj na 2 ure jedu, prej je pa že tut 4 ure zdržu in sm si šla stisnt mlek, da bi vidla kolk ga sploh mam in je čist mal prtekl ven... sm se tk user posted image user posted image user posted image ...zdej sm brezalkohlno pivo pila pa čaj za dojenje sm si kupla...upam da nazaj mlekec pride...user posted image

sm pa prebrala eno stran nazaj in user posted image user posted image loliti za porodno zgodbo... se mi zdi da si ful pozitivna in optimistična oseba user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 14:39:13   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

...

Bolj redko se javljam... to pa zato ker me skos glava boli in mi sploh ne paše bit pred računalnikom, pa včeri mi je Taj na 2 ure jedu, prej je pa že tut 4 ure zdržu in sm si šla stisnt mlek, da bi vidla kolk ga sploh mam in je čist mal prtekl ven... sm se tk user posted image user posted image user posted image ...zdej sm brezalkohlno pivo pila pa čaj za dojenje sm si kupla...upam da nazaj mlekec pride...user posted image

...



Nobady, nič se ne sekiraj glede mleka, črpanje ti ne da prave informacije, koliko ga imaš... Dojenčku se pa tudi spreminja potreba po hrani, zato ti ne bo vedno jedel točno na tri ali štiri ure. Večkrat kot ga pristaviš in da sesa, bolj se ti bo mleko delalo... Prve tedne pa je to sploh fajn, ko se še laktacija uspostavlja. Samo optimistično, pa bo! user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 14:40:58   
katja_p
Moja pupa pa namest, da bi ratala zaspana in bi kaj zaspala, se je čist prebudila in se mi sam smeji ... Hmmm... kk naj pol človk kaj drugega dela? ja nč .. se grema igrat, da se mal zmatra.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 14:47:27   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Moja pupa pa namest, da bi ratala zaspana in bi kaj zaspala, se je čist prebudila in se mi sam smeji ... Hmmm... kk naj pol človk kaj drugega dela? ja nč .. se grema igrat, da se mal zmatra.


Kr igrat z njo. user posted image user posted image Delo bo počakalo. Sicer ti pa dans, ko je praznik ni treba nič delat. user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Odhod iz porodnišnice.
пеперутка16

Mamice, kako oblečene ste zapustile porodnišnico?

V trenirki. (61%)

V kavbojkah in majici. (22%)

V obleki/krilu. (4%)

V bundi/plašču. (13%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!