|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 12:52:20   
Bethany
Tako, en mali sprehod je za nami, toliko, da je Elina zaspala, zdaj pa še spi zunaj na sončni terasi v vozeku. user posted image

Js sem pa ugotovila, da mi je sonce že lepo porjavelo roke, zgornjo stran dlani, ki je med sprehodi tako lepo naslonjena na ročaj vozeka... zgleda kot da imam na rokah rjave rokavice ali pa umazane roke, hihi. Zdej bi pa mogla še mal z zavihanimi rokavi hodit, da mi porjavijo še ostali deli rok. Aja, pa treba bo v torbo potrebščin vrečt še kremo za sončenje. user posted image user posted image

Zadnjič pa sem ugotavljala, kak so "iste" pamperske različne glede na to, kje jih kupiš. Že pred tedni sem ugotovila, da dejansko obstajajo tudi drugje kot v Milerju nemške pamperske, in to ne samo v DM, ampak jih imajo tudi v Tušu, potemtakem predvidevam, da tudi v Šparu, Mercatorju itd, vendar samo od št. 3 naprej. Ampak te pamperske se razlikujejo od tistih, ki se jih kupi Milerju. Čeprav so obojne fajne in boljše od poljskih, že na otip. Edino risbica in barve se razlikujejo, na teh v naših trgovinah so mapetki, na unih iz milerja pa črveki pa še kej drugega. Hecno, ne... v čem je fora, da isti artikel delajo v toliko različnih izvedbah... no, mal pač razmišljam o tem. user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 12:56:46   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

še malo in se vam tudi sama pridružim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako ste mamice


Ja, fino! Ti kr! Sam ne preveč prehitevat, hehe. Kakšna dva tedna še le počakaj. user posted image user posted image

Joj, Sonček, js mam skoz tebe v mislih glede unega cd-ja, če mi ne bo uspelo priti do Žalca, ti ga bom poslala. Vsekakor ga dobiš do svojega PDP! user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 12:59:05   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

še malo in se vam tudi sama pridružim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako ste mamice


Ja, fino! Ti kr! Sam ne preveč prehitevat, hehe. Kakšna dva tedna še le počakaj. user posted image user posted image

Joj, Sonček, js mam skoz tebe v mislih glede unega cd-ja, če mi ne bo uspelo priti do Žalca, ti ga bom poslala. Vsekakor ga dobiš do svojega PDP! user posted image
Ja  tudi sama sem rekla naj še počaka do aprila ,za moj rd pa lahko prijoka user posted image user posted image user posted image

Ja CD  lahko pošlješ  ali pa se en dan dobiva


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 12:59:38   
sonček85
Saj ne morem verjet da je že mala pikica tko zrasla,že skoraj 4 mesece je starauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 15:16:03   
katja_p
Takole sta Tjaša in dedi v petek spremljala polete user posted image

user posted image  

Pa še Tjašina sobica. Zdaj sam še v BC kupim nalepke za na steno, čez čas bom pa v Ikei kupila še belo pohištvo. Zdaj imamo kr obstoječe.

user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 15:39:24   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Takole sta Tjaša in dedi v petek spremljala polete user posted image

user posted image  

Pa še Tjašina sobica. Zdaj sam še v BC kupim nalepke za na steno, čez čas bom pa v Ikei kupila še belo pohištvo. Zdaj imamo kr obstoječe.

user posted image


user posted image user posted image hehe, ful fajn zgleda na prvi fotki.

Aha, vidim, da ste montirali koleščka na posteljo. Mi pa ne. Je dost stabilna? Se ne odpelje kr tako?

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 17:02:48   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Aha, vidim, da ste montirali koleščka na posteljo. Mi pa ne. Je dost stabilna? Se ne odpelje kr tako?



Ne, so premzice čist dobre.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:29:15   
tadeja81
živjo punce!

no da se po dolgem času spet javim.

za seznamček:rodila sem 12.01. punčko Alino.

bethany Alina je tak tak v vozeku, včasih se kr joče in jo morm vzet ven, včasih pa spi, sam tud ne dolg časa.pa ko smo zuni vedn hoče jest ful prej, tud manj kot dve ure.tak da morm stalno hrano zraven nosit.nimam te sreče, da bi jo mela spravljeno pod bluzo.hahaha
stolček je ful fajni, še bolj Elina v njem.je pa pravi cukrček.in do kdaj misliš, da bo stolček uporaben?je tolk stabilen, da se ne more prekucnat?men je ful cute pa bi ga tud mela.

mbd sprehajam se okrog železniške postaje, mimo partizana, včasih jo usekam do tuša, čist odvisn od situacije.a ti si tud s Polzele?

no drgač pa smo krče kr fajn odpravl, zdej ji dam dnevno samo enkrat pet kapljic (koroških), prej sm ji dajala tud po šestkrat.je blo uspešno.pa tud kapljice za kosti ji devam kr ad3, ne več d3.
spančka tud kr pridno ponoč, prvo rundo ponavad od 4do 5 ur skup, pol pa manj, včasih se pa zbuja tud na 3 ure.se lahka tud fajn zraven naspim.in to odtehta, da podnevi nič ne spi.

in še eno vprašanje.a je imela katera kontrolo sluha v bolnici???me zanima kak zgleda, ku imama naslednji teden pregled.

lep pozdrav in nočko

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:31:09   
Bethany
Dober večer,

se vidi, da je bil danes krasen dan, ker je tule spet eno tako tipično vikendaško zatišje, hehe. user posted image user posted image

Nekaj kratkega še spacam skup, pol grem pa kr spat, mi ne bo škodilo dobit kake ekstra spalne urice.

Ful so mi všeč taki večeri kot današnji, ko se je Elina lepo najedla, da se je sama odstavila, pol pa začela neki tečkat in sem jo kr lepo odložila v posteljo, ji prižgala tist projektor slikic na strop in muziko zram, pa je po 10 min zaspala, sama od sebe. Nekaj še ponavadi momlja, pa zaspi. user posted image user posted image Seveda ni vedno tako, zato pa tak uživam takrat ko je. user posted image user posted image

Js pa razmišljam o nabavi kengurujčka. Sicer se mi je do sedaj zdelo popolnoma nesmiselno, sploh ko imam še doma Sleepy wrap, pa v planu nabavit un ornk nahrbtnik, ampak... sem zadnjič vidla ene mlade starše, ko je imel ati tamalo v kengurujčku in so šli v trgovino nabavljat. Pa se mi je tak dopadlo... sploh pa to, da ni treba vozeka vedno zraven vlačit, v najinem malem avtu... Kaj menite? Najbolj luštno bi blo, če bi ga lahko kej sposodla, vsaj za par dni, da vidim, če je ok. Pa pol kupim... Pa taki konkretni so ful dragi, od 100 eur naprej, tisti tapoceni so mi pa mal sumljivi, da te po 10 min začne vse bolet... user posted image user posted image ne vem... bom vidla.


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:33:01   
_kathy_
Ekola, da se vam malo javim. Danes je bil naš ati službeno odsoten, tako sva bila z Galom cel dan sama doma in sem bila ful busy.
Naj malo pojamram ...a vam kaj skačejo v zelje babice?? Jst mam že poln kufer tega!!! MOja mami nikoli nič ne reče, tašča pa vedno daje komentarje. Pa ne držima ga prav, pa ne smema ga nosit po rokah, pa ne smema ga trepljati preveč po ritki, pa premalo je oblečen (ker ma kao rokice hladne, tilnik pa ful topl!), pa dehidriran je, pa neodgovaja mu moje mleko, pa da ga ne smeva zvečer kopat, pa da ga ne drživa pravilno pri kopanju ...Za ****! Vedno ko pride, da najmanj 5 pritožb. Pa na vsak način me hoče prepričat, če ima Gal krče, da to niso krči, ampak da njem ne odgovarja moje mleko. Haloooo???¨!!!!! Potem on ne bi tko pridno zizal in se tako redil!!! Mi pravi, da njena sinova nista marala mleka ...pa sem se pozanimala ...vsak otrok mara mleko, razen, če ima nanj alergijo. Če se pa otrok joče in zavrača zizo, pa ali ni mleka ali pa ga mama ne pristavi pravilno. In če je ona imela toliko mleka kot pravi, potem ni znala pristavit. Ampak tega ji ne povem, kaj je bil vzrok, da otroka nista zizala, ker bi bla jezna ko sto user posted image . No, prišla je do spoznanja, da jst nimam mleka ...in sm si že vpričo nje iztisnila po obroku po 80 ml ...in pol nimam mleka??!!! Pol bi naju rada komandirala, da naj otrok popoldne spi v posteljici in ne v dnevni na sedežni ...Halo, sej je moj otrok! No, največji problem pa je ...da bi mu na vsak način rada dala čaj za pit. Pa bolj kot ji razlagam, da se otrok z maminim mlekom napije in naje ...manj me registrira!! Zadnjič me je hotela prepričat, da bi mu že dala žličko juhe in da pri treh mesecih bi naj vse jedel. Halo??!! Če sm se jst odločila, da bom vsaj do 5. meseca polno dojila, bo tako!!!
Sej drugače je ful vredu tašča, ampak kar se pa sedaj dogaja je pa absurd. In če mi še enkrat da kakšen komentar, ji bom povedala svoje, da je ona tako delala s svojima otrokoma, Gal je pa moj otrok in bo jedel, živel tako, kot bova midva z Borisom rekla (on se kr prepira z njo zaradi teh stvari). No in midva bi šla v kino, pa ne greva, ker ne bom otroka njej pustila samo zato ne, da ga ne bi s čajem filala. Tako bo kr moja mami prišla v Celje ga za tisti dve urici popazit.
Kaj mi svetujete??


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:34:43   
Bethany
Tadeja, stolček je pomoje uporaben, dokler se lahk noter stiši, hehe. Bomo vidli, verjetno do kakega leta, pol pa jim itak ni več zanimivo sedenje, če se lahko plazijo ali celo hodijo...user posted image je pa ful stabilen, ja. Seveda ga moraš imet na ravni podlagi. Men je kul. Vsak dan damo za nekaj časa Elino not, pa vidno uživa.


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:38:46   
Bethany
Joooooj, Kathy! Kr dlake so mi šle pokonc, ko sem tole o tvoji tašči prebrala!!! user posted image user posted image user posted image

NE SE JI DAT! Daj ji čimprej povej, tak kot si napisala, ker to kar ti ona daje predloge, so ABSURD!!! Jao jao jao.... Js bi ji še rekla, da če misli s takimi, naj ne prihaja na obisk. Vidva pa tudi ne bosta k njej hodla... Ja, pa absolutno ji js tud ne bi pustila otroka v varstvu... user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:40:09   
Bethany
Nč, zdej grem pa spat... že zamujam 10 min! user posted image Kr lepo še čvekajte, bom mela jutri zjutraj kej za prebrat! user posted image user posted image

Laaaahkooooo nooooooooč!!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:41:22   
katja_p
kathy: ej, tole tvojo taščo ti pa ne zavidam. Pa naj jo user posted image , sorry, sam res ... Joj, kk sovražim ljudi, ki so tk pametni, da jim ta pamet že skoz uhe ven gleda!!!!! Js takih problemov nimam. Moja tašča pride na obisk 1x na mesec (trenutno ima pa pljučnico in je sploh ni), moja mama pa ne kvasi takih neumnosti. Sam vpraša, če že dajem kaj čaja, pa rečem, da je P rekla tako in ako in smo zaključili. Če se pa Tjašajoče, jo pa mal bolj srček boli in jo vtame v roke pa crtla al pa mi reče, da če ima krčke naj ji dam kapljice. V glavnem: superca prot teb!

So pa vsi drugi seveda tud ful pametni. In tk silijo s temi čaji... kr vsi bi že čaje dajal. Ja, js pa ne bom nič.

Kaj ti svetujem? Ja, težka bo, ker tole je pa ekstremen primer. Najboljš je reč, skoz eno uho not, drugo ven, sam vem, da tk "ajnfoh" ni to nardit. Kaj pa, če tvoj reče svoji mami, da naj neha pametovat in ji mal razloži, kako se danes hrani in vzgaja otročke?

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:43:25   
katja_p

user posted image


user posted image
 
 
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA
26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
12.01.2009   Tadeja81        ALINA  
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK
 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA
06.03.2009   spps                 MARCEL
06.03.2009   Dali*                ETIEN
09.03.2009   NoBody            TAJ
12.03.2009  Sahary              NEŽA
12.03.2009  Urška13           JAŠA
19.03.2009  Lolita23            TJAŠA


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 21:44:45   
katja_p
Tako, opravla dolžnost, zdaj grem pa ajat. Tjaša spi od osmih, bomo vidli, kk dolg bo zdržala.
 
Se tipkamo ju3!

nočko

user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 22:23:23   
_kathy_
Katja, ja sej to sem do sedaj delala, na eni strani not, na drugi ven. Ampak ne gre več. Sej moj ji pove svoje, se malo namuli ...gre ... in čez urico je že nazaj in spet jovo na novo. Priblem je, da smo samo 4 štuke narazn. Tak da upam, da je ju3 ne bo ...user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 22:28:39   
_kathy_
Aja še nekaj, včeraj ji je moj dal tisto zloženko, ki sva jo na prvi posvetovalnici dobila - o prehrani dojenčka. Upam, da si bo prebrala, ker ona kao bere samo takšne stvari (to vsak dan piše, kaoooo), da bi naj pri treh mesecih otrok že vse jedel. Za piko na i pa še tole... Mi je zadnjič rekla, da mi kao ne zaupa, ker sem tako mlada in mi mladi ne vemo kako in kaj z dojenčki. Vem pa več, ko bo ona v celem življenju zvedela!!! Prebrala sem že toliko revij, knjig, vse se zmenimo na forumu ...ona pa s tako bolano!!!!!

Nič, sm tko jezna, da grem raje se k lubijo v postlo stisnat.user posted image Nočko!


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 22:35:57   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Aja še nekaj, včeraj ji je moj dal tisto zloženko, ki sva jo na prvi posvetovalnici dobila - o prehrani dojenčka. Upam, da si bo prebrala, ker ona kao bere samo takšne stvari (to vsak dan piše, kaoooo), da bi naj pri treh mesecih otrok že vse jedel. Za piko na i pa še tole... Mi je zadnjič rekla, da mi kao ne zaupa, ker sem tako mlada in mi mladi ne vemo kako in kaj z dojenčki. Vem pa več, ko bo ona v celem življenju zvedela!!! Prebrala sem že toliko revij, knjig, vse se zmenimo na forumu ...ona pa s tako bolano!!!!!



user posted image , a ona je imela pa stara otroke in se je pametna rodilauser posted image . Mene tud tole pogreje ... je hotla bit moja "tašča" ista, pa sma jo lepo na hladno postavla (bolj moj kot jaz),je pa zdej ful vsiljiva in malega skoz gnavi, on je pa ne šljivi pet postov, ker je preveč vsiljivauser posted image ...potem pa cela užaljena. Mah, boš vidla, vsak mesec bo malo bolje, ko bo otrok večji in bo spoznavala obraže in ljudi, ki so ji pri srcu in take ki ne mara.


Drugače vas pa kr večkrat malo preberem, sam se mi ne da nič pokomentrat ...user posted image , te teme o taščah so pa itaq zakon, kaj vse lazi in gazi po svetuuser posted image user posted image

lahko noč punce.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 22:37:06   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Katja, ja sej to sem do sedaj delala, na eni strani not, na drugi ven. Ampak ne gre več. Sej moj ji pove svoje, se malo namuli ...gre ... in čez urico je že nazaj in spet jovo na novo. Priblem je, da smo samo 4 štuke narazn. Tak da upam, da je ju3 ne bo ...user posted image


hm pa se najavi, da pride, ker midva nenajavljevin sploh ne odpirama vrat, pa se lahko tudi od daleč pripeljejouser posted image . Jaz ji parkrat ne bi odprla, pa bi si mogoče prišla gor, da je malo "anojing".

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Celjske in okoliške mamice
23.3.2009 6:52:46   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Joooooj, Kathy! Kr dlake so mi šle pokonc, ko sem tole o tvoji tašči prebrala!!! user posted image user posted image user posted image

NE SE JI DAT! Daj ji čimprej povej, tak kot si napisala, ker to kar ti ona daje predloge, so ABSURD!!! Jao jao jao.... Js bi ji še rekla, da če misli s takimi, naj ne prihaja na obisk. Vidva pa tudi ne bosta k njej hodla... Ja, pa absolutno ji js tud ne bi pustila otroka v varstvu... user posted image user posted image


Se podpišem pod tole.
Groza no!
Ne pusti se ji!!!!!


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Celjske in okoliške mamice
23.3.2009 6:55:29   
mbd0411
Tadeja81,okolica Polzele ja,sem pa skoraj vsak dan okrog Tuša...
Corner caffeuser posted image user posted image user posted image Tam nas je včasih malo večuser posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Celjske in okoliške mamice
23.3.2009 8:19:17   
martka
kathy kathy...
vzdrži, samo to ti lahko svetujem. moja tašča je tud hotla zadnjič neki pametna bit, da jaz nimam dovolj mastnega mleka in zato hoče gaja več kot na 3 ure jest... ker ona bi ji kr na 3 ure dala vmes pa ne. naj se navadi, kao. sem samo grdo pogledala! pa je vedla, da ga je usrala! pa en mail sem ji pred časom, ko je o razvajenosti težila poslala o razvajenosti in o dojenju. haha! je pol rekla, da ga je prebrala in da ok, če je to tako, sam ona vseen misli, da bi gaja morala dlje brez hrane zdržat. pa sem ji potem rekla, da gaja je na tri ure in pije tud na tri ure. sam, da ne pije takoj po jedi ampak eno uro kasneje! no, pa si je gor prišla, da se norce iz nje delam, pa je dala mir! da ji pa čaja ne bom dala prej kot pri 6mesecih, sva pa že tud razjasnile. sam jaz ji znam to tako lepo na izi povedat, da po moje mal za njo potem šele pride. ker mi tud njena hčerka pravi, da ona ne bi tak lepo povedala in mirno kot jaz. pa enkrat sem ji rekla, da se ljudje samo iz svojih izkušenj učimo in je čist brez veze poslušat kaj so delale naše mame, ker one so otroke že vzgojile in popravnih izpitov več ni! joj, je čudn pogledala. tjan in nataša in ata so se pa kr komaj zadržali, da niso padli v smeh.
------------------

no zdaj pa tole... moja mala muca se je odločila, da danes ne bo spala do 8h ampak do 6.15!!! ja!!! no, pol je pa kakala (ker kaka na 4 dni in še to brez zavite plenice) in ob 7.45 zaspala nazaj! zdaj pa jaz tu visim. groza! lahk bi z njo spala, al pa kaj pospravila!!
nč, fajn bodite dečve. mi2 bova šli danes s5 za savinjo. sicer vas itak ne bom srečala, ker vas nikol ne.
lepo se imejte!
čao

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Celjske in okoliške mamice
23.3.2009 9:03:16   
Bethany
Hojla, čvekice,

aha, ste se fajn še načvekale včeri zvečer, imam nekaj za prebrati danes. user posted image user posted image

Kathy, hm, tak blizu je ta v.d. tašča.... hm, to je pa res nadležno. user posted image Sam res, take neumnosti ti kr naj neha kvasit, pa da si premlada, jooooooooooj!!! user posted image user posted image Js bi ji tak rekla, kot je Martka svoji objasnila, pa tudi na miren način, ker je tako ponavadi večji učinek. Vem pa, da je to ful težko naredit. Kako se pa Gal na njo odziva? Ker dojenčki ful zaznajo različne ljudi, in nekatere že od vsega začetka ne prenašajo...

Ja, js morem rečt, da sem res na loteriji zadela svojo taščo...user posted image user posted image pa sej sem vedla, da je ok, ker smo se že pred Elino fajn štekali pod isto streho. Pol me je sicer mal skrbelo, kako bo, ko bo dojenček, pa je zdaj še bolj super. Nikoli ne teži, ful jo rada poahta, brez neumnih pripomb, tud Elina jo fajn obrajta, tak da... mam res srečo, ko berem kake težave nekaterim povzročajo tašče. Pa všeč mi je tudi, ko se tamala dere in joka, ful mirno to sprejme, jo carta, tolaži in nikoli ne reče: zakaj pa joka, kaj ji pa manjka, ziher je to pa to pa to... ampak vedno reče, saj je normalno da dojenčki jokajo...

Vsekakor nekako rešita to, nej ti tvoj ljubi pomaga, in ji lepo reče, da vidva vzgajata Gala, na svoj način, tako kot sama mislita, da je najboljše, svoje komentarje, naj pa lepo za sebe zadrži. ... Še zdej me pogreje, ko se spomnem kake ti je kvasila glede tvojega mleka. HAAALOOOO!!! Eh, ne smem več o tem razmišljat, ko bi ji najrajš eno primazala... user posted image pardon, sam res mi grejo take babnice na živce. Se opravičujem... user posted image

Martka, ti si vedno prehitra za Savinjo. user posted image Midve s Katjo šele po 12 odjadrama od doma. No, če se danes odpravima v tisto smer, ti javima, ok?

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Celjske in okoliške mamice
23.3.2009 9:06:08   
Bethany
Zdaj grem pa malo potelovadit, sem našla ene fajne vaje, ko lahko Elino zram vključim, pa se ji ful dopade. Čao in dobro jutro vsem "zaspankam"!!

No, pa še kavice danes častim:
user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




kopanje
Evica22

Kolikokrat na teden kopate svojega dojenčka?

vsak dan (31%)

vsak drugi dan (28%)

2x na teden (25%)

1x na teden (15%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!