|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 15:21:20   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Hojla, še enkrat od mene.

Včeraj je naša biba dobila od babice darilo za 4. mesec:

user posted image


iii...kaka mala lubika...sej ji ni bilo nč jasno...

Full dobr zgleda tale stolček....

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 18:17:46   
mbd0411
Bethany,kako luštna tale tvoja dečvauser posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 19:02:42   
Lolita23
ŽiVJo!!

Končno se vam lahko pridružim, porodno zgodbo bom kdaj drugič delila, ker trenuten ne morem sedet, ker sem pokasirala kar nekaj šivov.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 19:32:06   
katja_p
Lolita, lepo, da si se javila. Ti kr lepo okrevaj, bomo imele še dost časa čvekat!

Bethany: ej, tale stol je pa zakon ... Bom js komu omenla, da bi rada za svoj bližajoči se rojstni dan dobila ta stol user posted image  mogoč me kdo usliši user posted image

Tjašino prvo spanje v njeni sobici. Spala je pd 22.00 do 1.30. Pol sva se sicer matrale do 2.30, ker je bolj slabo jedla in počas pa neki protestirala vmes, pol je zaspala do 6.15, ko se je pa dejansko prebudila. Sem jo vzela v najino postlo, sma se mal igračkale, mal čez 7 je pa spet zaspala do 9.30.

V bistvu se je doka podobno prebujala, kot pr nama v sobi, le da ni blo vmesnih tarnanj in premikanja pa godrnjanja, ker ni nobeden mimo nje hodu in jo "motu". Zdle spet spančka, pa bo najbrž se kmal prebudila, dvomim, da bo zaspala za dalj časa. Niti v pižami še ni user posted image

Dans smo spet naredili "ta dolg" sprehod - čez Lahovno. Je pihalo ko user posted image , sam smo se kr dobr opremli user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 19:53:33   
katja_p
Sm si zdle rezervirala še dve knjigi:

Avtor: Marjanovič Umek, Ljubica ;Fekonja, Urška ;Batistič-Zorec, Marcela
Naslov: Sodoben vrtec : možnosti za otrokov razvoj in zgodnje učenje

Avtor: Estivill, Eduard ;Mihelač, Špela
Naslov: Spi, dete, spi : kako navadite malčka mirno spati : jedrnati vodnik po metodi dr. Eduarda Estivilla 
 
Bethany: kolk še maš za prebrat?

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 20:10:18   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

ŽiVJo!!

Končno se vam lahko pridružim, porodno zgodbo bom kdaj drugič delila, ker trenuten ne morem sedet, ker sem pokasirala kar nekaj šivov.



Si le dočakala!! user posted image user posted image user posted image

Dobrodošla med mamice! user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 20:28:34   
Bethany
Katja, bom bom prebrala! user posted image Brez skrbi, do naslednjič, ko grema do mesta, bom fertih. user posted image user posted image

Ej, punce, js sem pa malo obujala spomine in brala naša čvekanja v novembru, ko smo tak napeto čakale, kdaj se bo Elina odločila ven pokukat... me je kr odneslo štiri mesece nazaj... se mi zdi že cela večnost od takrat, hkrati pa kot da je bilo včeraj...

Mi smo tudi imeli dolgi sprehod in sicer iz Lopate do Medloga, pa potem čez obvoznico po celi Ljubljanski cesti in nazaj mimo Lave in Ostrožnega.

Katja, madonca ima bmw močno hupo user posted image user posted image

Stolček Bumbo je pa svetovn, res. ful se ji dopade not sedet, pa baje se tudi mizica za zraven lahko dokupi. user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 20:33:15   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Katja, madonca ima bmw močno hupo user posted image user posted image



Sorči ... a sm Elino zbudila? user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 21:29:39   
_kathy_
Ojla babnce!
Dali*, ful lepa porodna zgodba!user posted image

No, mi smo pa imeli včeraj posvetovalnico. Nobady, naš Gal se je prvi mesec zredil za 1120 g! No, ta mesec pa smo pridobili 730 g in 2 cm, a smo bili zopet pohvaljeni. Bravo Gal!user posted image user posted image
Danes pa smo imeli cel dan obiske. Imeli smo na obisku tudi dva ŽIga, eden je star že skoraj 9 mesecev, drugi pa 4,5 mesecev. In še nekaj ...ta Žiga, ki je star 4,5 mesecev, že tehta 9 kg!!! Pravi dec je že.user posted image user posted image No, tako smo imeli zelo pester dan. Gal je bil zelo priden samo debelo je gledal ter tu in tam oddremal kakšno kitico. Zvečer pa jok ...lačen, a ne more jest ...in kaj sem ugotovila? Krči ...zaradi Donata!!! En teden nisem pila donata in ni imel niti enega krča, danes, po kozarcu Donata pa jok in stok. No, pa smo se po kakšni urici in pol umirili, očedili, napapali, sedaj pa že pridno pančkamo. Jst pa še grem pospravit, potem pa hitro v posteljo. Nočko vsem!


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 21:32:50   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Katja, madonca ima bmw močno hupo user posted image user posted image



Sorči ... a sm Elino zbudila? user posted image


hehe, ne, si mela srečo, sicer bi se pa kr za tabo prišetala, da bi jo nazaj uspavala... user posted image user posted image user posted image

Danes je tak trdno spala na sprehodu, pa potem še dobro uro doma v vozeku, superca!! Niti trznala ni niti na hupo, niti na ostale zvoke iz okolice. user posted image user posted image

Aja, pa bravo za Tjašo, ko je prvič sama spala v svoji sobici. Povej, kak si pa ti spala, ko je nisi mela tak blizu? Js bi pomoje spala z enim ušesom na straži, kot pes, hehe.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 21:34:43   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Sm si zdle rezervirala še dve knjigi:

...
Avtor: Estivill, Eduard ;Mihelač, Špela
Naslov: Spi, dete, spi : kako navadite malčka mirno spati : jedrnati vodnik po metodi dr. Eduarda Estivilla 
 
...


Ja, tole imam js tud v planu prebrat...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 21:37:07   
Bethany
Kathy, bogi Gal. A še vedno uravnavaš prebavo?? Js sem tud prve tedne pila donat, sam nisem opazila, da bi jo kaj zvijalo... na srečo. No, sam da si ugotovila, kaj mu ne paše... user posted image Probaj s suhimi slivami namočenimi v vodi, čez noč. Če bo kej boljš prenašal...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 21:44:15   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Aja, pa bravo za Tjašo, ko je prvič sama spala v svoji sobici. Povej, kak si pa ti spala, ko je nisi mela tak blizu? Js bi pomoje spala z enim ušesom na straži, kot pes, hehe.


Hvala bogu za Baby-phone user posted image  user posted image

Sicer sem itak spala bolj na pol in skoz poslušala te šume in se bala, da bom preslišala kak jok user posted image  In je bla fora, ko je zjutraj ob 6 začela jokat, se mi je ravno neki sanjalo in sm v daljavi slišala njen jokec. Pa je najbrž minilo ene par sekund, da mi je proradilo, da je to Tjaša user posted image  Pol pa hitr auf in k njej user posted image

Zdle pa še vendo spi .... user posted image  Sm ji sicer šla 2x popravit dudo, a ni nč velik trznala, očke sploh ni odprla. očitno dans ne bomo kopali se in v pižami spali, ker pol jo bom prebudila, če jo bom velik nosla in premetvala.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 21:46:15   
katja_p
Ker imamo rade sladko in tiste, ki imamo rade skuto ... nekaj hitrega in lahkega ... o kalorijah ne bi, o hujšanju pa tud ne user posted image
 
Potrebuješ:
3 jajca
1 vanilin sladkor
1 pecilni prašek
2 navadna jogurta
2 kisli smetani
500 g skute
7 žlic sladkorja
7 žlic moke

Postopek:
Zmixaj jajca, sladkor in vanilin. Dodaj kislo smetano, jogurt in skuto ter ponovno zmixaj.Dodaj še pecilni in moko.
V pekač daj peki papir in vanj vlij maso. Peči pri 180 °C nekje med 45 in 60 minut - Povrhnica naj bo take lepe zlato rjave barve, lahk pa probaš z vilico, če je še kaj tekoče.


Sicer ne izgleda ne-vem-kaj, ampak je pa dobro ko user posted image  user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 21:47:12   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Sm si zdle rezervirala še dve knjigi:

...
Avtor: Estivill, Eduard ;Mihelač, Špela
Naslov: Spi, dete, spi : kako navadite malčka mirno spati : jedrnati vodnik po metodi dr. Eduarda Estivilla 
 
...


Ja, tole imam js tud v planu prebrat...


Sm na enem topicu brala, da je menda tud OK. Je pa itaq izposojena do konc aprila. Tk da bomo še čakale.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Celjske in okoliške mamice
21.3.2009 21:49:17   
katja_p
Bravo Gal user posted image

Sam še vseen zgleda taka štručka napram Tjaši pa Elini user posted image  ko sta orng babnce user posted image

Tale Žiga je pa kr krepak za svoje mesece user posted image  kk user posted image  pa še lahk to dojiš pa nosiš okol? Ti ja roke odpadejo! Pa je dojen al je na AM?
Rajš vidim, da ima naša manekenski geštel user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 7:34:13   
katja_p
Jutro!

Mi smo že pokonc. Najedle sva se, zdaj jo bom pa mal še k seb v postlo vzela, če bo še hotla kaj zadremat.

Se mi je začelo dogajat, da ponoč, ko se zbudi, zlo težk zaspi nazajuser posted image  Pa na zizi še nekak zakinka, ko jo pa v postlco odložim, se začne pa neki zvijat pa z tokami mahat okol in dude sploh ne zna več zagrabit. Tk opleta z jezičkom in odpira usta, da bi neki mela notr, sam zagrabi je pa ne. jo dam na zizo, 2x potegne in gre stran. Hmmm ....


Že neki protestira .. grem.

Pejte dans ven, bo sonček (sam vetrovno, tk da se dobr oblečte!)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 8:50:47   
Bethany
ooo, Katja, si pa zgodnja danes. user posted image user posted image

Se morem pohvalit, kak smo fajn spali danes: od pol desetih do pol petih!!! user posted image user posted image Pa pol še od petih do osmih s presledkom previjanja in hranjenja. Sem fajn naspana. user posted image

Se še pol kaj oglasim, grem stisnat pomaranče.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 9:04:23   
Bethany
bemti, noooo, ni fajn brat receptov za peciva, če si lačn, p še vse sestavine mam slučajno doma... zdej bojo pa skušnjave!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj, tale Žiga, je pa ornk rejen, a nimajo ponavadi 9 kil tam nekje od šestega meseca dalje? ali še kasneje? kak pa zgleda? ful starejši, ane??


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 10:36:55   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Bravo Gal user posted image

Sam še vseen zgleda taka štručka napram Tjaši pa Elini user posted image  ko sta orng babnce user posted image

Tale Žiga je pa kr krepak za svoje mesece user posted image  kk user posted image  pa še lahk to dojiš pa nosiš okol? Ti ja roke odpadejo! Pa je dojen al je na AM?
Rajš vidim, da ima naša manekenski geštel user posted image

Tale Žiga se še vedno polno doji. Ja, res pa ...da imasta ati in mami že prave mišice, ker je ornk dec.user posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 11:08:30   
katja_p
Js sm pa šele zdle vstala user posted image  Sma s Tjašo šle še v ta veliko posteljo pančkat zjutri in sm se js zdle zbudila, ona pa še spi user posted image  Zdaj mi pa ni čist jasno, zakaj tam tk fajn spi user posted image  ko ubita ... če bi bla v svji postli, bi se že 3x zbudila ... Bom dans njeno postlco obrnla v takšo smer, kot imama mi2, da vidim. če je fora v tem, na kateri strani neba imaš glavo user posted image  pa rolete bom spustila, da bo skoz tema.

A je možno, da ponoč slabš spi, ker dopoldne ful spi? Ker to pa že skoz ..user posted image

Bethany: ti kr nared pecivo pa mi prnes en kos, se ga men tud lušta, sam za spremembo od tebe nimam sestavin ... imam pa sestavine za štrudl .. bom najbrž spekla user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 11:12:17   
urška13
ojla, punceuser posted image

pa sem vas le našlauser posted image

danes bom bolj kratka, saj je čas med podoji, previjanji še kratek in mami še utrujena. sem pa vesela, ker zadnja dva dni vsaj malo bolj normalno ponoči dojimo in ne več na uro. upam, da ostane pri tem.

kot je Bethany pridno napisala, sva z atijem 12. marca dobila najin zakladek, malega Jaša. user posted image
Prosim, da na seznamu popravite datum, se je malo narobe zapisal. user posted image

bom probala čim prej prebrati, kar ste doslej napisale in upam, da čim prej tudi sama kaj več napišem.

lep pozdravček vsemod Urške13

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 11:43:11   
katja_p








user posted image


user posted image
 
 
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA
26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
xx.xx.2009    Tadeja81        ALINA   ?????????????????
04.02.2009   brkn83            NIK
 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA
06.03.2009   spps                 MARCEL
06.03.2009   Dali*                ETIEN
09.03.2009   NoBody            TAJ
12.03.2009  Sahary              NEŽA
12.03.2009  Urška13           JAŠA
19.03.2009  Lolita23            TJAŠA




(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 12:43:25   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

...
A je možno, da ponoč slabš spi, ker dopoldne ful spi? Ker to pa že skoz ..user posted image

Bethany: ti kr nared pecivo pa mi prnes en kos, se ga men tud lušta, sam za spremembo od tebe nimam sestavin ... imam pa sestavine za štrudl .. bom najbrž spekla user posted image


Spanje: hm, če verjamem uni knjigi o spanju, bi mogla ponoč fajn spat, če tudi podnevi vredu spi. Seveda če ne zamenja dneva za noč in obratno... user posted image user posted image

Pecivo: bom ga res naredla, sam ne danes, ker že tašča peče, pa ne bom v zelje hodla. user posted image user posted image
Bom enkrat med tednom, pa ga vzamem na sprehod zram, da bo manj slabe vesti ob uživanju, hehehe....

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Celjske in okoliške mamice
22.3.2009 12:47:14   
sonček85
še malo in se vam tudi sama pridružim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako ste mamice

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




b
Katka 1

b

b (87%)

b (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!