|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:02:17   
bella02
Najbolj koristna omara v kuhinji je pomivalni stroj. Če maš kuhno v razsulu in se pojavijo obiski, imaš v nekaj minutah kuhno tip top. Moja mami ga nima in vsako nedeljo, ko gremo na kosilo, pomiva še eno uro posodo. Pa smo ji ga hotl kupt za 50 let, pa ni bla za. Ker ne ve, kaj zamuja! Pri 8-članski družini (brez nas) bi se to fajn poznalo, pa če nočeuser posted image . Bi blo treba kuhno renovirat, sam imajo pa eno dodatno kuhno in tam noter bi ga že uturili, pa itak tam večinoma kuhajo. Ko ga bo mela, bo vedela, kaj je zamudila, prej ne.
Rada bi mela sušilca zato, ker se mi na hodniku ne posuši dost hitro. Zaenkrat rešujem to tako, da nosim vsake toliko časa še dol k tašči kaj v našo bivšo sobo.
Teja še spi, jaz grem pa dat za joto kuhat. Zase si bom pa pripravila testenine s tunino omako. Njami!

A kaj uporabljate konzervanse? Jaz brez Poli, jušne kocke in občasno raguja ne bi preživela. Kaj pa ve?

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:02:26   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

A ona lahko vse dni? Ni nič sporočila




Mislim, da je prejle napisala, da lahko vsak dan.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:06:15   
Erin
Sem jo že dodala


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:09:13   
kaja02
pozdravljene, pošiljam vam  user posted image na tak turoben dan!!

moja Leja je včeri postala pastirica, smo jo pofotkal iz vseh straniuser posted image , jaz sem pa dobila M pa sem bla tko razočarana, ker sem mislala, da bom dalj časa brez( pa še polno dojim), je pa točno eno leto od zadnje, tak da, če hočmo drugo leto met user posted image  zopet avgusta, gremo v akcijo- ma ja sta  zaenkrat dovolj dve

poporodna kontracepcija- celibatuser posted image , tak da avgustovčka 2009 še ne bo!!!! 

sem ji pa dans začela ponovno devet AD3 kapljice pa bomo vidl, kaj bo

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:11:16   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

Tejka, žal nimam pojma o javi in računalništvu nasploh ... jst sem pedagog user posted image Ti pa lahko kaj povem o geometriji, topologiji, elementarni matematiki, ... skratka, se opravičujem, ampak z mano si ne moreš pomagat - vprašaj še tinko14, ona je tudi matematik. Pa se opravičujem za pozen odgovor, ampak me ni blo velik tukaj gor - je imel Rok svoje "žute minute"


IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaz sem bolj za računalniške programe - Java, Perl, Phyton, C++, Latex. Tudi tisto nalogo sem pogruntala. Malo mi je možek pomagal (on je računalničar, pri njemu je spisek znanja računalniških jezikov bistveno večji), pa je šlo.

Tinka, kaj pa ti?


tejkaz, tak kot krysia sem tut js pedagog in nimam pojma o računalništvu več (no, ga tudi nisem kej preveč nikoli imelauser posted image ). še tele predmete, ko jih je krysia omenla se mi še sam po imenih znani zdijo user posted image , spomnem se pa, da sem oboževala elementarno matematiko. joj user posted image  kot da je že 20 let od faksa...

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:12:32   
tinka14
tejkaz, še tole, da se mal pohvalim, latex sem pa tut js osvojila in sicer sem samouk - porabla sem ga za pisanje diplome, da je bla lepa user posted image .

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:15:10   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: bella02
A kaj uporabljate konzervanse? Jaz brez Poli, jušne kocke in občasno raguja ne bi preživela. Kaj pa ve?


js ne vem, če bi preživela brez poli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:17:27   
kaja02
kontracepcija-  sem se  odločla za mireno, jo ma P že tam, sam pogum še zbiram, ene pravjo da vstavljanje boli, druge da ne. Je kolegici njena G rekla, da naj prej ena dva lekadola vzame proti bolečinamuser posted image , zdaj me je pa mal strah, sicer nisem občutljiva sam zajc pa semuser posted image , za mireno pa sem se odločla zato, ker mam drugače zelo dolge in močne krvavitve, tabletke niso zame( čeprav sem jih do sedaj imela)

a vaši user posted image  tudi malo jejo zadnje dneve, meni je včeri jedla sam 5x, koker sem jo drugače prislonla na zize se je začela fret, pa je bila zadovoljna, sam ne vem, če se je lahk dost najedla pri 5 podojih v 24 urah. Dans je tudi jedla sam 3x do sedaj, sedaj pa spi

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:31:12   
Zoja Miša
Evo mene! Ste me pogrešale, vsaj Anita in Naty (hvalauser posted image ).
Pikica je pridna, prava zaspanka je tudi danes! Jaz sem pa vse za nazaj bralauser posted image . Ste toliko načvekale, da sigurno, ne bom vsega pokomentirala. Ne mi zamerit! Pa pospravljala sem in postelje spreoblačila in prala.... ja madonca je dela!

Tejkaz, kako pa naj si naredim takole v lupinici in kam user posted image  da otrok potem nogice?!user posted image  Malo boljšo razlago prosim. Čestitke za test! Sedaj pa še malo pa boš voznica!user posted image  In jaz bi prosim brošurico! Naslov ti lahko na ZS pošljem, če si tako prijazna, da mi jo boš poslala.

Sayuri, lepo se je tako nazaj spominjati, a ne? In super za možeka, sedaj bodo prazniko bolj veseli, čeprav je 1. novemberuser posted image  in to ni ravno vesel praznik.

Erin, Tilen bo mogoče kitarist?user posted image  

Naty, user posted image za Joštove za 3 mesece.

Carol11, iz Trzina! Sva blizu!user posted image  In Hana je cuker.

Anita, Zoja je pa res prava pozerka. Upam, da ji je odleglo, in da je bolje!

Krysia, Amaizing Race je res ful dobra oddaja!

Miškolinček, Filip je pravi pozer!

Matejchi, V BC sem kupila prevleko, ravno tako kot kengurujčka, je pa vse od Baby Bjorna. Kengorujček 99,00 eur, prevleka 36,00user posted image user posted image , ampak se splača.

Gajka, super za uspel izlet! In za stole. Če pa ne bodo udobni, bo pa obiskov manjuser posted image . Boš šla plavati z Rokom na DIF??? Jaz študiram, da bi se prijavila. Edino, kar mi ni všeč, je ker bo zima in se bojim, da bi pikico prehladila (bazen - potem pa domov in mrzel luftuser posted image ) Povej mi, kje si kupila hlačke ki jih ima Rok oblečene, ko spi na igralni blazini??? In res je luškan!

Cebrca, da si ne bi drznila nas zapustiti!!!! Saj vidiš da mene tudi cajt daje! Možu se pa le ne pusti! Povej, da nas rabiš in mi tebe in basta!

Mene pa skrbijo kg moje princeske. Ima komaj 4250g. user posted image  V zadnjih 4 dneh ni šla nič gor.

Tole vreme je res mimo, ko se že ven spravljava, se pa uščijeuser posted image . No, zdej pa spet sonce, ko spi. Eh, bo jutri bolje. Grem pumpat joške, dokler je še mir.

Se beremo! upam, da sedaj ne zamudim tolikouser posted image




_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:34:14   
Zoja Miša
A ja, jaz bi imela pa tale stolček http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/jane-stol-in-miza-terra/062458420421046272 a mislite da je o.k. ???
 
Avtosedež, kako pa naj vem, kateri je dober????
 
No, zdej pa res šibamuser posted image
 
 

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:35:57   
Zoja Miša
A ja še to, vse slikice vseh avgustovčkov so za dol past lepe!!!!! Če so pa naši otroci, a ne???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:40:18   
Zoja Miša
A vidite ko pa začnem, pa nehati ne znamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:40:51   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Gajka, super za uspel izlet! In za stole. Če pa ne bodo udobni, bo pa obiskov manjuser posted image . Boš šla plavati z Rokom na DIF??? Jaz študiram, da bi se prijavila. Edino, kar mi ni všeč, je ker bo zima in se bojim, da bi pikico prehladila (bazen - potem pa domov in mrzel luftuser posted image ) Povej mi, kje si kupila hlačke ki jih ima Rok oblečene, ko spi na igralni blazini??? In res je luškan!


Sem mogla prav pomislit, kater hlače je imel gor na fotki. Je spodnji del Sparkyjeve trenirke iz Interspara. user posted image Na plavanje user posted image bova šla pa kar pri nas na bazen v Velenju. Naslednji tečaj se začne januarja, za tega, ki je pa zdaj ravno v teku, pa je Rok še premlad. user posted image Saj je vseeno, če bo ravno zima, saj se bova itak z avtom vozila.

Avtosedež, kako pa naj vem, kateri je dober????

Poglej malo, kako so se obnesli na testih, potem jih je pa najbolje še v živo pregledat in se odločit. Linke za rezultate testiranj sem pa pripopala, mislim da, včeraj zjutraj.


< Sporočilo je popravil gajka -- 30.10.2008 13:47:03 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:41:10   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: bella02
A kaj uporabljate konzervanse? Jaz brez Poli, jušne kocke in občasno raguja ne bi preživela. Kaj pa ve?


js ne vem, če bi preživela brez poli user posted image user posted image user posted image


Za enkrat se trudim, da ne bi, vsaj ne preveč.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 14:02:10   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Evo mene! Ste me pogrešale, vsaj Anita in Naty (hvalauser posted image ).
Ooooooooooooooo jaz tudi samo ne povem tega naglasuser posted image user posted image


Erin, Tilen bo mogoče kitarist?user posted image
 Upam da se bo po meni vrgel in bo glasbenik. Kitaro ga jaz naučim, v glasbeno ga pa pošibam učit se klavir, pet ga bo pa "teta" naučila ki je zelo dobra pevka. Lep bo itak..user posted image tako da je zvezda na obzorjuuser posted image user posted image user posted image

Mene pa skrbijo kg moje princeske. Ima komaj 4250g. user posted image  V zadnjih 4 dneh ni šla nič gor.

Upam da se bo pridno poredila in ne bo "strašila" mamice.user posted image Počakaj še kaka dva dni in ji v tem času člimvečkrat daj za jest... mogoče pa samo vaga laže...user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Avtosedež, kako pa naj vem, kateri je dober????




Jaz gledam vedno zadnje teste za avtosedeže ki pridejo ven. Ravno zadnjič jih je ena pripopala...

Lanska tabela:
http://www.motorevija.si/datoteke/tabela%20sedezi%202007.gif

Letošnja:
http://www.motorevija.si/datoteke/tabela-sed-jun-1.gif


(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 14:11:32   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Evo mene! Ste me pogrešale, vsaj Anita in Naty (hvalauser posted image ).
Ooooooooooooooo jaz tudi samo ne povem tega naglasuser posted image user posted image
 
Lepo! Se mi kar malo fajn zdi.user posted image



Erin, Tilen bo mogoče kitarist?user posted image
 Upam da se bo po meni vrgel in bo glasbenik. Kitaro ga jaz naučim, v glasbeno ga pa pošibam učit se klavir, pet ga bo pa "teta" naučila ki je zelo dobra pevka. Lep bo itak..user posted image tako da je zvezda na obzorjuuser posted image user posted image user posted image

Sem zelo vesela, da sem ga že rezerviralauser posted image user posted image user posted image


Mene pa skrbijo kg moje princeske. Ima komaj 4250g. user posted image  V zadnjih 4 dneh ni šla nič gor.

Upam da se bo pridno poredila in ne bo "strašila" mamice.user posted image Počakaj še kaka dva dni in ji v tem času člimvečkrat daj za jest... mogoče pa samo vaga laže...user posted image

Upam, lahko je pa to krivo, ker zadnja 2 dni bi samo spala! Nič, jo vagam zopet v nedeljo, pa da vidimo kako je! Imava pa tako P 11.11. Srčno pa upam, da se poredi do takrat še vsaj za 300g, ker če ne bo pod spodnjo mejo pridobivanja na težiuser posted image .



IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Avtosedež, kako pa naj vem, kateri je dober????




Jaz gledam vedno zadnje teste za avtosedeže ki pridejo ven. Ravno zadnjič jih je ena pripopala...

Lanska tabela:
http://www.motorevija.si/datoteke/tabela%20sedezi%202007.gif

Letošnja:
http://www.motorevija.si/datoteke/tabela-sed-jun-1.gif

HVALA! Zlata si!
Vidiš Gajka, pa mi ni treba iskati!user posted image




_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 14:26:32   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Upam, lahko je pa to krivo, ker zadnja 2 dni bi samo spala! Nič, jo vagam zopet v nedeljo, pa da vidimo kako je! Imava pa tako P 11.11. Srčno pa upam, da se poredi do takrat še vsaj za 300g, ker če ne bo pod spodnjo mejo pridobivanja na težiuser posted image .




Možno ja. Moj makaron user posted image je tud zaspal sedaj. Že cel dan vrtim klasično muziko, pa od RAimonda Lapa ( LINK) muziko pa je mali tako miren in zadovoljen in bi kar pančaluser posted image

Upam da bo vse ok user posted image


(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 14:52:29   
naty13
Zoja Miša pri nas je bilo enako. 16.10. so ga tehtali pri P in je imel 5615. Ma je rabil cel teden ali več, da je prišel na 5700g. Očitno se ustavi za kakšen dan, ker včeraj je pa imel 5950g. Torej 14 dni in cca. 350g pa tudi ni tako slabo. Bom pa pri P kregane, ker ne bo dosti pridobil, ampak zame ima dosti in jaz vem, da mi pridobiva vsaj pomalo. Kaj pa včasih ko niso meli tehtnic, se vsaj sekirali niso. user posted image  Jaz sem se pa tudi sprijaznila, da imam glede hranjenja otroka, ki sta noč in dan. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 15:00:14   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Upam, lahko je pa to krivo, ker zadnja 2 dni bi samo spala! Nič, jo vagam zopet v nedeljo, pa da vidimo kako je! Imava pa tako P 11.11. Srčno pa upam, da se poredi do takrat še vsaj za 300g, ker če ne bo pod spodnjo mejo pridobivanja na težiuser posted image .




Možno ja. Moj makaron user posted image je tud zaspal sedaj. Že cel dan vrtim klasično muziko, pa od RAimonda Lapa ( LINK) muziko pa je mali tako miren in zadovoljen in bi kar pančaluser posted image

Upam da bo vse ok user posted image




A se da to kje zdowloadat ali si kupila?

Zoja Miša, si že četrta ki se ubada s težo. Saj bo. Bodo pa bolj suhceni. Upam da ti pridobi še vsaj 300g do 11.11.

Konzervansi - čimmanj. Že na splošno.

Zoja Miša, bom slikala Jaša ko bo nameščen v lupinici in ti pokažem. Noge so nad brisačo. Po resnici povedano, nimam pojma zakaj je tako, sam zdaj res veliko lepše izgleda notri. Prej je bil ves seseden. Brošurco ti bom pa poslala. Ne obljubim da že danes, v prihodnjih dneh pa 100%.

Kaja02, poročaj kako se bo obnesla mirena.

Tinka14, latex je zakon, a ne? Jaz v službi vsa poročila in vse opise programov v latexu pišem. Ga imam res v mezincu. Je moj že enkrat razmišljal da bi lahko komu diplomo pomagala napisat in s tem malo dodatno zaslužila. Vendar ne vem kam bi lahko dala oglas.

Zoja Miša, tale stolček in mizica sta pa res lepa. Joj, ko bi imela prostor user posted image

Moja dva sta doma, gremo jest, potem pa malo naokrog.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 15:19:14   
anita goitan
pozdravljena zoja miša, sam da sta okuser posted image
Ma ve vse tehtate otročkeuser posted image , jaz pa čakam 18.11. na posvetovalnico, men je težka da jo res težko nosim in sem prepričana da napreduje, kaka, lula, itd, je pa tud non stopuser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 15:39:06   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

A ja, jaz bi imela pa tale stolček http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/jane-stol-in-miza-terra/062458420421046272 a mislite da je o.k. ???
  


js ga mam, če je ok ne vem, ker ga še nisem preizkusla, sam kolker smo ga pregledal, zgleda ok. razstavi se in je pol še za večje otroke.

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Na plavanje user posted image bova šla pa kar pri nas na bazen v Velenju. Naslednji tečaj se začne januarja, za tega, ki je pa zdaj ravno v teku, pa je Rok še premlad. user posted image Saj je vseeno, če bo ravno zima, saj se bova itak z avtom vozila.


a v velenju je tudi plavanje. a mi prosim poveš kaj je s tem plavanjem, kaj se tam dela? mogoče bi tut js šla na tole.

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Tinka14, latex je zakon, a ne? Jaz v službi vsa poročila in vse opise programov v latexu pišem. Ga imam res v mezincu. Je moj že enkrat razmišljal da bi lahko komu diplomo pomagala napisat in s tem malo dodatno zaslužila. Vendar ne vem kam bi lahko dala oglas.


ja, ful je fajni, ampak ne vem če bi ga zdej še znala uporabljat... kje pa delaš tejkaz? 


(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 15:52:32   
andrejaboris
kaj tiste ki dojite boste tut plavale?

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 16:39:26   
Tato
hojla punce !

vas je kr težko dohajat... mal sem prebrala, ampak, sem res vstala zadaj..saj sploh nimam časa.
ja tile naši avgustovčkiuser posted image so pa res krasni... pravi angelčki.user posted image user posted image user posted image Bi lahk iz njih naredili kar en tak koledarček :)

joj dans je pa moj Jakec grozno siten, glede na to, da ima danes 3 mesece, mi že od jutra sitnari.. sam po rokah bi se valjal, pa še to ne v isti drži..nič mu ni prav, zdele pa je končno mal zaspal, da se meni mal ušesa spočijejo... o kakšen trenutek miruuser posted image

vidim, da nekatere že razmišljajo o novem članuuser posted image , jst se še verjetn še dolg časa ne bom odločila, mam preveč dela s tamalim..pa tut nosečnost mi ni bila glih najbolj všeč

zdej sem začela s telovadbo, suport oz. družbo mi dela moj dragi, in sva začela vsak večer, ko Jaka zaspi, telovadit, trebušnjake, vaje za noge... ker tale moj trebuh je še dost grozn, da ne govorim o mojih stegnih... kosti so mi šle tut tolk narazen, da mi nič ni prav user posted image user posted image

ja lepo se imejte pa uživajte s svojimi štučkamiuser posted image user posted image
papa

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 17:25:55   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Upam, lahko je pa to krivo, ker zadnja 2 dni bi samo spala! Nič, jo vagam zopet v nedeljo, pa da vidimo kako je! Imava pa tako P 11.11. Srčno pa upam, da se poredi do takrat še vsaj za 300g, ker če ne bo pod spodnjo mejo pridobivanja na težiuser posted image .




Možno ja. Moj makaron user posted image je tud zaspal sedaj. Že cel dan vrtim klasično muziko, pa od RAimonda Lapa ( LINK) muziko pa je mali tako miren in zadovoljen in bi kar pančaluser posted image

Upam da bo vse ok user posted image




A se da to kje zdowloadat ali si kupila?




Mislim da sva našla na Torrentu. JE že nekaj časa od tega.user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 18:17:08   
cebrca
miškolinček, anita, Erin, ozziebo, gajka  sploh nisem mislila tko hudo, sam sem bla glih v elementu ko me moj najdu za rač in pač hotel "pomagat" pri organizaciji časa.user posted image Seveda je redukcija rač prva na vrsti. user posted image
Ivana pa tudi on pomerka, sam zdele sva bla dva dni oba malo bolj na trnih, ker je bil mali malo bolj zahteven, ker je imel prehlajen uček, pa je danes že vse OK. Pa še sama sem bila bolj zoprna, ker nisva mogla z vozičkom nič ven. Dušo si bom pa rajši drugače lajšala, bo bolj varno user posted image pa še bolj zabavno user posted image

Ryssa mogoče sta se pa najina sama odločila da bosta bratcauser posted image . Kolki bodo pa OK boš videla. Pri nas so bili po dveh mesecih.

bella02 ja sem te enkrat spraševala od kje si. Bom sporočila, ko bom kaj hitela po domačem koncu. Hvala za user posted image

tejkaz nič nisi pozabila odgovorit, malo sem se rabila zlajat user posted image

Za enkrat toliko, ostalo jutri!










_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?