|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 9:59:02   
matejchi
Jutri je petek... koliko ste se zredili?

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:01:16   
anita goitan


IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Jutri je petek... koliko ste se zredili?


ej pejd rajš z nama na sprehod, dež je ponehaluser posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:04:17   
anaya
Anita: grozni so jauser posted image user posted image user posted image  jaz sem si jo tut danes ob 7h vzela v postlo da bi še kako urco potegnila, pa se je opica prvič na bok obrnila da me je ja čist v kot stisnila, pa s takim užitkom spalauser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:10:05   
bambi14

Jutro,

dragi je danes doma in se odpravlamo k našim severnim sosedom(ikea)....po hranjenju, če nam bo ratalo.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Glede na to, da gremo v hotel, peljem samo oblačila, pa za oba otroka prenosne postlce. Za Jošta bom mela voziček in lupinico, kopal se bo. Imam fridov obroč še od Nejca. Za Jošta pa rabim še mleko v prahu, flaške in te stvari. Za na bazen: voziček, rezervna oblačila, hrana, fridov obroč in brisača. Je pa notri toplo, sem mela Nejca pri 4ih mesecih samo v dolgem bodiju, ko je prišel z vode, pa z brisačo sem ga pokrila, ko je zaspal. user posted image  Nič kompliciranja. manj robe ko pelješ, boljše je. user posted image  Pa še to. Kdaj decembra pa greste in kam greste. user posted image


naty, kdaj pa lahko dojenčka že kopaš? js bi tut šla že na kak bazen.



mislimo it v Šmarješke toplice ali pa strunjan....je topla voda in za nas starčke primerna.user posted image user posted image user posted image Ampak še nisem rezervirala, tako da še ne vem kdaj...4.12 bo stara 4 mesece in sem mislila počakat do takrat.

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:23:53   
tatly
aja kaj slincke ze imate vse

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:24:38   
matejchi

Anita neki pečem, pa obiske dobim,.. povabi me drug teden.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:42:41   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

aja kaj slincke ze imate vse


Ja jih že pospešeno uporabljamo, ker mi Jošt poliva, pa slini se že kar fajn user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:43:35   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

kolk je fino ninat na mamini strani in cuzat dudicouser posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jošt dela isto. user posted image


Jaša tudi, s to razliko, da je fino pokrit, ima kapco na glavi in okna so odprta. Cuclja pa enako dudico. Je pa Eva imela enak brezrokavnik, s to razliko da je bil rjavkast. Kupljen isto v H&M-ju.

Sva se šla prijaviti na glavno vožnjo. Kot sem rekla, izpit imam šele konec novembra.

Tatly, ziher bom šla v kratkem kaj v C&A pa bom kak kombinezonček poslikala in ti pokažem kakšne imajo. Lahko pa že veš da so lepi.

Pa še Joštu user posted image user posted image user posted image za tri mesece


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:44:08   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

aja kaj slincke ze imate vse


Ne. Se še ne slini, poliva pa bolj malo. Skoraj nič


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:44:58   
naty13
Tejka katerega novembrauser posted image  Jaz sem ga naredila 27.11. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 10:48:13   
Erin
tejka - čestitke za teste! user posted image user posted image user posted image samo še glavna vožnja kajne? Ste imeli pa pestro zjutraj... Mali vražički so pa fajn oddaja. Jaz vidim veliko tehnik vzgoje v njej ki jih uporabljamo v vrtcu. Me je pa vedno zanimalo če bom spodobna te prijeme uporabit na svojih otrocih.user posted image Saj veš kako tam pravijo (v oddaji) - samo vztrajat moraš, naj ve da si ti starš in imaš zadnjo besedo. Samo kaj narediti ko ti ljubljeni otrok začne jokat ali pa te žalostno pogleda, pa ne vem rečt...čustva na stran? TEžko je to...

naty in jošt - čestitke za 3 mesece!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KAko gre čas hitro... se spomnim ko si me klicala da so te obdržali gor in sva razglabljale kaj bo otrok po horoskopu v luni če na ta dan rodiš user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Kašen klinc od vremena, fujj, kja počnete na tak turoben dan??



Pospravljam, visim na računalniku, se igram z malim... zunaj je tak veter da ga ne upam ven peljat.

Kako lepa punčka je tvoja Zoja...user posted image user posted image user posted image Ma vsi avgustovčki so tako lepi da je za znoretuser posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:00:57   
anaya
Evo mene spet zanima kako se igraš z 2 mesečnikom, če jo nagovarjam se nekaj časa smeji pol pa začne jokat, če plešema mi poliva.... se mi zdi da se še najbolj sama zamoti v stolčku, nekak moja punca nima rada družbe se mi zdi, pa cartanja pa dotikanja, če jo za tokico primem mi jo kr umakne, al pa po ličkiu pobožam tut glavo umakne...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:05:15   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Neža7 - uspešen šoping! user posted image Daj malo pošpegaj še, če imajo kakšne simpatične zimske kombinezončke za fantke! user posted image



gajka, js sm bla v torek, v HM majo same male, v OVIESSE (al kk se napiše) pa majo kr neki, tut številke prave.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:10:12   
andrejaboris
Dan še od mene!

Sma z Enejom sama in imam malo časa da vas pozdravim.

Anita kak je lepa Zoja! Pa kak fajn da ima dudico. Enej je noče imet in niti čaja pit, samo ziza velja!  Pa bi rada da bi mel dudico! Da se lažje pomiri.

Naš  Enej ma novo finto. Vedno ko se naje se pretegne - pokaže kako je velik.user posted image

Naty kak hitro mine čas. Vse najboljše za 3 mesece! user posted image user posted image

Toplice: kak pa se bote ve kopale ki dojite? Al se ne bote? Se sploh lahko? Jaz bi ful plavala. Me hrbtenica ful boli. Pa bi pasalo.

tejkaz čestitke za teste, zdaj pa še vožnja in že lahko greš na potep.

Neža super za super noč!

Pri nas je rekord 5 ur v eni rundi spanja. Pol pa na 3 ure al pa še manj. ja saj bo.Pa še dude noče met vražiček.

Grem na zajtrk. Malo pozn seveda.

papa




_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:12:04   
bella02
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

aja kaj slincke ze imate vse


Ja jih že pospešeno uporabljamo, ker mi Jošt poliva, pa slini se že kar fajn user posted image


Ravnotako!

tejka, čestitke! Vedno bliže cilju si, super. Jaz sem odvisnica od vožnje, sam trenutno imam abstinenčno krizouser posted image user posted image user posted image . Ker je rezervni avto zelo slab, imava trenutno samo enga. Tako da je srečanje z moje strani pod velikim vprašanjemuser posted image .

sayuri
, sem šla prav gledat, kako smo kapale na kup, pa kako si ti povedala, da bosta user posted image user posted image , pa moje prve objave... Prav zanimivo!

Ko je šel user posted image zjutraj v službo, tast in tašča sta pa nekam šla, me je blo strah za crknit, ker je zunaj tako zelo pihalo. K sreči sem kmalu zaspala nazaj. Zdaj Teja spet panča, jaz pa sem iz predala potegnila snov za izpit. In ta obsega le 582 vprašanj z odgovori, tako da lahko kar začnem. Pa en stroj cunj me čaka za zlikat, en visi, en čaka za obest, nekaj se pa spet pere. Pa kaj sem čistilnica, al kaj???

Vas bom še brala, če le ne bo začelo grmet. Je taka tema zunaj. Danes bom kuhala joto. Žal je jaz ne bom jedla.

Teji sem včeraj začela dajat AD3. Včeraj je ni še nič šraufalo. Pa 2 kakija sem pojedla, pa ni posledic. Hura!!!

Naj vas turoben dan ne naredi žalostnih in potrtih! Poglejte svoje sončke in dan bo sončen! Pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:20:51   
bella02
 Danes zjutraj v ležalniku
user posted image

Erin, mam tud jaz zdaj plenico "a la arafat", al kako si rekla, sam sem jo za slikanje umaknilauser posted image user posted image user posted image , da je punca lepa

< Sporočilo je popravil bella02 -- 30.10.2008 11:30:27 >

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:21:03   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka katerega novembrauser posted image  Jaz sem ga naredila 27.11. user posted image


Ne me hecat. Točno 27.11. ga imam. Ob 9ih. Najprej me je hotela dati 26.11. na Evin rojstni dan pa je potem ugotovila da moj inštruktor nima časa, no, pa imam 27.11


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:23:18   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka katerega novembrauser posted image  Jaz sem ga naredila 27.11. user posted image


Ne me hecat. Točno 27.11. ga imam. Ob 9ih. Najprej me je hotela dati 26.11. na Evin rojstni dan pa je potem ugotovila da moj inštruktor nima časa, no, pa imam 27.11



Nama pa vse na iste datume leti. user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobr da še RD nimava na isti datum. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:30:06   
Neža7
Poglejte kako moja spi.... Jaz čakam, da grem z Celje on pa lepo sanja user posted image
Hranjanje bi morala imeti ob 10.uri. Sedaj je že 11:30 user posted image

user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:38:50   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Neža7 - uspešen šoping! user posted image Daj malo pošpegaj še, če imajo kakšne simpatične zimske kombinezončke za fantke! user posted image



gajka, js sm bla v torek, v HM majo same male, v OVIESSE (al kk se napiše) pa majo kr neki, tut številke prave.


Kje pa je ta trgovina? V City Centru?

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:43:21   
andrejaboris
Matejchi pridem še jaz se mi nekaj sladkega lušta! Jaz sem tut pustla Eneja za par minutk pri kolegici sosedi , da sem šla po lana ko je bil dež. IN dans bo verjetno tut tak.  Pri nas sonce sije in dežuje. Grem gledat če je kje mavrica!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:43:38   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Poglejte kako moja spi.... Jaz čakam, da grem z Celje on pa lepo sanja user posted image
Hranjanje bi morala imeti ob 10.uri. Sedaj je že 11:30 user posted image

user posted image


Boš pa denar prišparala! user posted image
Čeprav glede na trenutne razmere ga najboljš zapravit. Obresti na banki so take, da se na njemu pajčevina nabira; če ga imaš pa na borzi, boš pa kmalu še ti njim kaj dolžna! user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:49:41   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Poglejte kako moja spi.... Jaz čakam, da grem z Celje on pa lepo sanja user posted image
Hranjanje bi morala imeti ob 10.uri. Sedaj je že 11:30 user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image ma sam ne ga budit, naj spančka angelček

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:50:38   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


Anita neki pečem, pa obiske dobim,.. povabi me drug teden.


ma veš kaj, povabi ti mene zdajuser posted image bi kaj sladkega

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:52:32   
anita goitan
Tko: Zoja spi, smo pa mele 1 uro glorije, nekja jo je zvijalo, ful je jokala, in prou rdeča bla v obraz, solzice tekleuser posted image user posted image user posted image , po trebuščku sme jo masirala, pa ji v trebušček pihala itd, komaj sme jo privila k joški da je mal potegnila in potem sem ji kar Sveto noč zaplea in zdej spiuser posted image user posted image , me je pa strah kaj bo ko se prebudi, ker zjutraj sem za probo en kaki pojedlauser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?