|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 18:17:16   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: gajka



Je pa ponoči ob 4.30 prav jokal med spanjem, ne vem zakaj. Sem ga zbudila in nafutrala pa je potem tako blažen zaspal še do 8.30. Je bila lakota tako huda???user posted image


Očitno. Rok ponoči začne orng palec sesat, sem ga danes okrog 2h zjutraj slišala in ni in ni nehal. Sem ga šla futrat in je jedel kot največji lakotnik. user posted image


Mi smo tudi jedli danes ponoči ob 3h, pa še posran je bil do vratu, zato pa se je najbrž zbudil.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 18:17:25   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Pa joj vsi že nekaj ta velike avtosedeže pa stolčke za hranjenje.... mi še niti približno ne razmišlamo o tem.. Trenutno mi dela največje preglavice al naj mam še pleničke 2 al že 3? Ker 2 so ji mogoče malo na tesno, 3 so ji pa orng prevelike, jih ma do pod pazduhe pa ji pri riti še vedno visijo.  Kdaj ste ve prešle na večjo št.?


Z mulerjevimi pleničkami sem šla z 2 na 3 ko je imel točno 6 kg. Mi je ravno takrat prikladno zmanjkal 2-ke.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 18:17:33   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika
Cebrca - jaz te zlo rada berem, ne nehat pisat. Vedno znaš stvari s pravimi besedami pojasnit (ne morem pozbiti tistega ko si pisala o tem, da ti več pomeni biti poročena  z izbrano osebo kot goljufati državo zaradi par evrov večje pomoči). Kako pa to da se ivan prec zbudi - a ima tako rahel spanec?

OOO imaš pa super spomin, to sem pa še jaz pozabila, da sem pisala! user posted image To je pa to, kovačeva kobila je vedno bosa. Otroška sobica je še vedno brez vrat in zgled da imava še akustičen hodnih in se vsak zvok prav ojača še v njegovo sobico! Žal! Je pa fino, ko gre Ivan spat greva še midva, je fino, ko sva tako kmalu v postelji! user posted image


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 18:17:41   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: Erin
Midva pa kupujeva LCD televizor ker stari TV crkuje in zelo slabo kaže pa se kregava ali bova 66cm diagonalo ali 81cm. Moj je seveda za večjo pa mu ne morem dopovedat da je to prevelik tv in bo zasedel pol omare.Moški in velikost a? user posted image user posted image user posted image


Pri nas tud crkuje. A je to kakšen namig!? Sm za to da ga sploh ne kupva! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Erin
Ali je katera že probala jesti mandarino?? Meni se je tako lušta...


Ne, pa si je ne upam!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 18:51:42   
matejchi
Rok je spanckal od 22 - 5.42 ko je imel moj uro za na siht. zelo priden fantek!!!


Kdo je zdaj priden?user posted image Kje je pa našel uro 5.42? Moj ima 5.30 ali 4.30.

Drugače sem pa zdaj šele zaključila s posodo... hehe hecam se.. sem pa res tamalga peljala k dr., je rekel da ga uho boli in ima res vnetje srednjega ušesa, je dobil sirup Hiconcil in Maxitrol kapljice, ker vem da ne jamra za vsako malenkost. Anita smo šli peš od Lidla do dr. pa sem ga od Mercatorja do svetilnika nesla, pa mi je skoraj križ ven vrgl.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 19:04:25   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


Slinčki -  jih ne uporabljamo (še).



Jaz ji že, ker moja se že par tednov fuuuuuuuuuuuul slini user posted image  da je čist mokra, če nima dudo v ustah (zato ima slinček)

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 19:41:31   
naty13
Čer.

Jošt spančka že od 18.15, Nejc pa od 19.15 (saj mislim, ni še dol pricapljal). user posted image

Mene pa že cel dan tako glava boli, pa zebe me, notri pa vroče kot v savni. Je bilo bolje, ko smo šli ven na zrak za pol urce, zdej je pa spet mal slabše. user posted image

Za komentirat nisem sposobna. Za danes vas zapuščam.

Nočko. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 20:32:11   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Čer.

Jošt spančka že od 18.15, Nejc pa od 19.15 (saj mislim, ni še dol pricapljal). user posted image

Mene pa že cel dan tako glava boli, pa zebe me, notri pa vroče kot v savni. Je bilo bolje, ko smo šli ven na zrak za pol urce, zdej je pa spet mal slabše. user posted image

Za komentirat nisem sposobna. Za danes vas zapuščam.

Nočko. user posted image


Upam, da boš jutri se zbudila z veliko energijo user posted image  Nekaj vzemi (preventivno) user posted image








Nam je končno uspelo iti v Celje po 15.uri. Kakšna kolona je bila, ker je bila nesreča user posted image  Sem dobila Neži novo kapico (oz. cel komplet je bil) user posted image  Prišli smo domov ob 18:30. Tamalo sem hranila in sem ji prebrala knjigo "princeska sem, vendar jaz" user posted image  Potem je hotila še malo igrat user posted image  Ob 20.00 uri je bila koma user posted image

 
 
gajka.... V C&A ni bilo kaj takega, da bi rekla WOW. V Clark so imela FUUUUUUUUUUUUUUL lepe za punčke user posted image  V H&M (oz. v Citycenter)mi ni uspelo, ker je že bilo pozno za tamalo.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 20:34:58   
Neža7
Sem pozabila napisat.........

LAHKO NOČ user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 20:56:54   
gajka
tejkaz - od Raimonda Lapa imam pa jaz kar nekaj glasbe. Nekaj sem z neta potegnila, nekaj kupila, nekaj pa dobila. Če hočeš, ti lahko malo kopije naredim in jih dobiš, ko boš spet kaj v naših koncih.

tinka14 - glede plavanja dojenčkov boš vse na temle linku našla http://kad.si/babyswim/, poglej pod rubriko Fredov program. Jaz sem kakšna 2 meseca nazaj klicala tisto punco, ki ima čez tečaj v Velenju, pa mi je rekla, da se naslednji tečaj začne januarja. Mogoče pa bomo skupaj čofotali! user posted image Od kod iz Savinjske pa si?

andrejaboris
- jaz nameravam plavat. Sem se tudi na morju septembra šla malo v vodo ohladit in sploh pomislila nisem, da ne bi smela. user posted image

Neža7 - hvala za info o šopingu. Imam v planu naslednji teden it malo pošpegat.

naty13 - upam, da boš jutri že vsa zdrava in zgovorna. user posted image

Danes mi je pa končno uspelo tisto že zdavnaj omenjeno gajbico kutin v marmelado pretvorit. Sem uspela pridelat dobrih 11 litrov marmelade, 1 ureznino in 1 manjši žulj. user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 20:59:28   
Vilika
Cer!


Naš tamal je pa danes že od 3eh dalje grozen za popiz user posted image dit. To ni res. Samo na rokah je tiho drugače se pa deeeeeere kot jesihar. Kar sape mu zmnjkuje med jokom user posted image . Po eni strani vem da se zastonj dere, da mu nič ne manjka, samo nositi se hoče (pa me že fajn roke bolijo ker je tolk težek). Po drugi strani se bojim da  kakšen pruh faše če ga pustim jokat... user posted image user posted image user posted image

Vse sem probala - igralnii most, dudico, čajčka, rito previt, pet, pogovarjat se... Jaz ne vem - nazadnje sem ga kar pustila naj se izdere in je revček omagal, zdaj mi je pa ful žal in ful hudo ker sem to naredila user posted image . Pa hodim zdaj k njemu vsakih 5 minut in ga božam po glvici in oreverjam če je ok user posted image user posted image user posted image .
Grozna semuser posted image . Komaj čakam da pride user posted image s šihta in me mal pomiri. Pa jutri bo lepo ker bomo vsi trije...

Grem zdaj malo v postlo in poslušat mojga Vidka kako lepo dihca.
Z upanjem na jutrišnji lepši dan.

Lahko noč babike.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:04:00   
gajka
Aja, pa nekaj ste slinčke omenjale. Pri nas bi nujno potrebovali enega takega, ki bi zaščitil rokave, ker Rok poskuša nonstop svojo pest v usta zrinit, jo slini, vsaj 2 ali 3 prste naenkrat po ustih valja, rokavčki so pa potem vsi mokri. user posted image Sem ga danes zalotila, da se mu je palček v rokavu zataknil, pa ga je kar s tkanino vred veselo cuzal! user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:09:19   
gajka
Vilika - user posted image zate! Mogoče pa ima Vid samo slab dan. user posted image Te pa čisto razumem, ker če se Rok kdaj kar joče, pa ne vem, kako ga umirit, sem tudi čisto na koncu... Meni se zadnjih nekaj večerov konstantno začne v joško dret kot jesihar, ko ga hočem dojit. user posted image Se že kdaj vprašam, če je z mlekom kaj narobe, ampak ko se zdere, pa tako hlasta po joški kot da mu bo kdo kaj vzel. user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:21:06   
tatly
joj kak ste ve srecne ko mate vse te trgovine blizu ne pa mi ko tu blizu ni nic razen kik,pikapolonca pa take bedne

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:21:28   
tejkaz
Gajka, prosim. Drugače gremo pa jutri v vaše konce user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:31:37   
gajka
tejkaz - bom posnela, ampak ne do jutri, ker nimam praznih CDjev doma, pa še časovno se mi bo težko izšlo. Pa saj boste še kdaj v bližnji prihodnosti v teh koncih, kajne?

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:39:02   
Zoja Miša
Vilika, user posted image te pa razumem, ker je tudi naša pikica že 2 dni nekaj sitna, pogovarja se ful malo, joka za vsak drek, sem že vse možno študirala kaj bi lahko bilo, pa nimam pojmauser posted image . Je normalno, kaka tudi, na zraku sva bili...nimam pojma, kr nekaj. Jaz stavim na vreme!

Naty, pozdravi se oz. ne zbolet!!! user posted image

Neža, super za nakupe!

Ceberca, a jaz pa nič ne štejemuser posted image

Gajka, jaz bom šla tudi plavati, ampak na dif, moram v ponedeljek poklicati!

Grem pod tuš in pumpat, pa spat. Čeprav danes začuda nisem nič zaspanauser posted image .

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:39:24   
gajka
tejkaz - če mi uspe posneti do jutri, ti sporočim. user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:41:00   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

tejkaz - če mi uspe posneti do jutri, ti sporočim. user posted image


Velja. Pa nič hudega, če ne bo šlo. Saj takšne sile pa spet ni.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:44:17   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

joj kak ste ve srecne ko mate vse te trgovine blizu ne pa mi ko tu blizu ni nic razen kik,pikapolonca pa take bedne


Pikapolonica je pa res super trgovina.

Naty, sem danes pogledala kako se reče tisti avtocesti, zdaj sem jo pa še na netu našla:
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-decke/zeleznice-avtoceste-garaze/gowi-igralna-steza-s-spusti-in-dvigi/008389002289008389


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:46:25   
buhtlčk
čer
po novem vas berem vsak dan med 21.30 in 22., prj pa tuš, kmetija in dnevnik. Da odpočijem. Sej vem, da bi blo boljš it spat, sam je tko fino na kavču s user posted image , v miru... Naš zlati mali zaspi ob 19h, ampak čez dan pa ne spi nič. Pa zlo rad se druži. Ni siten (no ja, dons je bil mal), ampak se morš pa nonstop z njim ukvarjat. Kakšne 20 min zdrži edin pod loki al pa v ležalniku pri visečih igračkah.
Drugač pa veselo je, zdej spet na 2 uri, prste tud v usta tlači pa govori nonstop :) Edin krče ma pa že en teden ponoč, tko da od 3h do 7h bujenje vsako uro user posted image  Jst pa koma zjutrej.
No lepo spite vsi skupaj, jst grem pod kovter.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 21:57:16   
kaja02
čer!!
 
tejkaz- men, men lahko pomagaš diplomsko nardit, pa ti plačam kulker hočeš, se lahko kar zmenmauser posted image

dans nama pa je uspel 6x jest, sam to traja sam po 5 minut, upam, da dobi zadostuser posted image
zdaj že obe slabo uro spita, jaz pa mojga čakam, da pride domov, tam okoli polnoči, saj ponavadi že eno kitico odspim do takrat.



_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 22:03:57   
buhtlčk
No še mal slikic, pol pa res spat

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 22:17:41   
tinka14
gajka, hvala za info o plavanju. mogoče se pa res vidimo.

pa še eno vprašanje, kolikokrat pa ostale hranite na dan svoje user posted image ?? mi2 tut jema sam petkrat (včasih šestkrat) na dan, več nikoli. je to dovolj?? ker spi od 21 - 7h, pol pa na tri ure.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 22:47:37   
bella02
cebrca, vse se bo uredil in HB za forum, je bolš tle gor se zlajat kot pa na koga, ki ni nič kriv

tinka14, tudi midve imava tam 5 ali 6 obrokov, več ne

buhtlč, ne znam si predstavljat, da Teja čez dan ne bi spala. Po vsakem obroku zaspi, najdlje dopoldne za kar 2 ali 3 urce, popoldne pa za urco med obrokom. Če sva zunaj, pa še več.

gajka, a se ti da še enkrat link za tisto muziko pripet, me pa že res zanima, kakšna je. Se mi ne da za nazaj brskat, ker klepetamo ko nore in se bomo pomoje zlo hiter selile na drugo poglavje

naty, ne daj se, da te bolezen povozi, so te viroze prov zoprne

Nič, dost za dons. Smo s sosedi odkartali par iger Enke, zdaj pa grem spat. Ma bom še hitro šla dons v posteljo, ne morem verjet!
Nočka
user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?