|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:54:13   
matejchi
bella02 pa kaj ti za celo sosesko pereš? Od kod ti tolk cunj, modna revija varianta?
andrejaboris ti kar pridi, pa še najine piškote mam (nove seveda).. mm

Jaz sem tudi izpit naredila na svoj rojstni dan..
Maruša je pa sorte medved... spala je 13 ur pa zdaj spet spi, se je drla od utrujenosti pol pa na joško pa takoj koma..


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 11:55:48   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Neža7 - uspešen šoping! user posted image Daj malo pošpegaj še, če imajo kakšne simpatične zimske kombinezončke za fantke! user posted image



gajka, js sm bla v torek, v HM majo same male, v OVIESSE (al kk se napiše) pa majo kr neki, tut številke prave.


ja res je, Italjani imajo pa itak čudne št., beri:zelo majhneuser posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:09:50   
Krysia
Pozdravljene, čvekice ... sem se komaj prebila skozi vseh ne vem koliko strani ...

Men se že cel dan zdi, da je sobota, ker je user posted image doma user posted image .

Tejka pa naty, a sta se vidve slučajno tud poročile na isti dan pa šle k birmi? user posted image user posted image sam vprašam, ker se vama na iste dneve stvari dogajajo. Zanimivo.

Tejka, žal nimam pojma o javi in računalništvu nasploh ... jst sem pedagog user posted image Ti pa lahko kaj povem o geometriji, topologiji, elementarni matematiki, ... skratka, se opravičujem, ampak z mano si ne moreš pomagat - vprašaj še tinko14, ona je tudi matematik. Pa se opravičujem za pozen odgovor, ampak me ni blo velik tukaj gor - je imel Rok svoje "žute minute"

Anita, Zoja je tko luštna, da se bosta Rok pa Jošt kr stepla za njo user posted image

Aja, pa Neža od Neže7 je tudi cukrček pa ... čaki, koga sem še vidla na vseh teh stranehuser posted image Sem si žal zapomnila samo zadnji dve poimensko, ampak so pa vsi naši avgustovčki taki cukrčki ... po moje bomo na srečanju sam njih gledale pa ne bomo mele časa čvekat user posted image (ja, se prov bojim, ja)

erin, mi zdej ne moremo tud 13.11., ker imamo cepljenje proti rotavirusu ... oziroma odvisno od ure, ker je cepljenje ob 10h, tko da mogoče bi vseen lahko priletela vas pogledat ...

Rok je danes (za spremembo od včeraj) spal zelo lepo: 20 - 3 - 6:30, samo kaj, ko se men ob 3h ni več spalo in sem šla tv gledat do 6h ... pol sem bla pa zjutraj vsa zblojena ... no, sama sem si kriva, kaj morem ...

cebrca, da ne bi slučajno nehala pisat!! Meni tvoji posti velikokrat polepšajo dan in odgovrijo na kup vprašanj. Pa sej veš - preberemo vse, sam pol ne pokomentiramo, ker al ne vemo, al pozabmo al pa kej tretjega pride vmes ...

Drug teden šibamo v Izolo za par dni, samo če bo vreme ... ste mi pa lušte s toplicami naredile ... se bomo kar kam spokali - možek ima itak še kup dopusta (enih 20 dni če se ne motim ...)

Evo, to bi blo to na hitro ... Imam še en kup dela, pa tuki gor visim namest da bi delala ... se tipkamo ... uživajte pa upam, da se kaj sonček pokaže, da šibnemo na sprehod, ko je že ravno user posted image doma ...





(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:11:53   
bella02
matejchi, mož na teden porabi cca 10 majic s kratkimi rokavi in spodnjih majc, pa Tjašin vrtec, pa Teja in njene plenice... Se res kar nabere. Komaj čakam, da enkrat pridem do sušilca, da bo potem mal manj likanja. Počakati pa moram, da se stari stroj pokvari, ker bova kupila kombiniranega pralni/sušilni. Vem, da je morada bolš ločeno, sam mi prostorsko bolj odgovarja. Pa danes so že tako izpopolnjeni, da pereš 5kg in 5kg sušiš, tako da... Ko mi bo pa enkrat pokrovko dvignilo, pa bo šel ta (četudi bo še delal) v garažo in bo za res umazane cunje prat.

Aja, pa da ne pozabim pohvalit Teje, je spala od 20h-5h! Bravo, punca! Sam, kaj bo, ker sem začela s kapljicami, pa pojma nimam. Počakajmo!


< Sporočilo je popravil bella02 -- 30.10.2008 12:14:39 >

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:13:00   
matejchi
A smo se že dogovorile za datum pa sem spregledala?? Pol me pač ne bo..
Anita ZS.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:13:41   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia


Tejka pa naty, a sta se vidve slučajno tud poročile na isti dan pa šle k birmi? user posted image user posted image sam vprašam, ker se vama na iste dneve stvari dogajajo. Zanimivo.




Aha poroka. Pomoje se je Tejka eno leto prej, pa terminsko tudi ene 14 dni prej. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:14:44   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

A smo se že dogovorile za datum pa sem spregledala?? Pol me pač ne bo..
Anita ZS.



Danes je zadnji dan, ko zbiramo prijave. user posted image user posted image user posted image  Potem bo pa umetnost pravi datum izbrat. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:16:20   
matejchi
Jaz sem pa "moderna" gospodinja, user posted image mi je hotel kupiti pomivalni stroj in sušilca pa sem se odločno uprla... mam pač rada še zmeri na roke... sej me bo 1x minil, mogoče pomivalni stroj ko bo več posode, sušilca pa sigurno nikoli.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:17:54   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Jaz sem pa "moderna" gospodinja, user posted image mi je hotel kupiti pomivalni stroj in sušilca pa sem se odločno uprla... mam pač rada še zmeri na roke... sej me bo 1x minil, mogoče pomivalni stroj ko bo več posode, sušilca pa sigurno nikoli.


A zdej nimate dost posode, pol bo samo en krožnik več in en pribor. user posted image user posted image user posted image user posted image  Roke raje kje drugje uporabi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:19:38   
anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Jaz sem pa "moderna" gospodinja, user posted image mi je hotel kupiti pomivalni stroj in sušilca pa sem se odločno uprla... mam pač rada še zmeri na roke... sej me bo 1x minil, mogoče pomivalni stroj ko bo več posode, sušilca pa sigurno nikoli.


user posted image bravo, no meni brez pomivalca mi živeti ni, brez sušilca spa zaenkrat sfolgamo.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:20:00   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Jaz sem pa "moderna" gospodinja, user posted image mi je hotel kupiti pomivalni stroj in sušilca pa sem se odločno uprla... mam pač rada še zmeri na roke... sej me bo 1x minil, mogoče pomivalni stroj ko bo več posode, sušilca pa sigurno nikoli.


A zdej nimate dost posode, pol bo samo en krožnik več in en pribor. user posted image user posted image user posted image user posted image  Roke raje kje drugje uporabi. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:27:27   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

geometriji, topologiji, elementarni matematiki, ...



user posted image user posted image
Jaz sem bolj za računalniške programe - Java, Perl, Phyton, C++, Latex. Tudi tisto nalogo sem pogruntala. Malo mi je možek pomagal (on je računalničar, pri njemu je spisek znanja računalniških jezikov bistveno večji), pa je šlo.

Tinka, kaj pa ti?

Datum za srečanje - meni je vseeno, ker lahko kadarkoli.

Slikice so od vseh luštkane. Sem vam hotela pokazati še eno našo, pa mi računalnik sploh ne prepozna fotoaparata.

Bella, pri nas je tudi ogromno perila. Pa sploh ne vem od kje se dobi. Ene 5 strojev čez teden po tamalem. Pa imamo 5kg pralni stroj in 6 kg sušilni stroj. Brez sušilca pa ne vem kaj bi. Sploh nimam kje perila sušit. Pomivalca pa nimamo. Sem navajena na roke pomivat posodo.

Anita,  a misliš da je res kaki? Boščka Zoja. Upam da bo bolje ko se zbudi.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:30:17   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejka

Anita,  a misliš da je res kaki? Boščka Zoja. Upam da bo bolje ko se zbudi.


pojma nimam kaj je bil vzrok, kaki bo šele nastopil , če bo, čitam da ni problematičen,sem ga 3 ure nazaj jedla

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:30:55   
betty
Kryisia - a si se ze zmenila za ceplenje proti totavirusu? jst bo poklicala v ponedeljek dr. Amon. a bos cepla na 3 ali po novem na 5 sevov?

naty 13 - kaksne fotke Nejca v toplicah! 


Drugace pa je moja mami prisla vceraj na obisk. sva sle v baby center in je kupila 6 bodijev st. 68 in 74 za malo kasneje :) tudi prespala je pri nama.tako da imam danes ze vse posesano po stanovanju, odnesla je smeti, sedaj pa je sla k tasci en stuk nizje na cvek. zaenkrat nimam pipomb. ko je bila poleti pri nama, je skoz nekaj sprasevala: pa kaj lahko se pomagam, pa zakaj ima moko tukaj, pa sladkor tam... da sem bila ze cist zivcna.

Rok je spanckal od 22 - 5.42 ko je imel moj uro za na siht. zelo priden fantek!!!
Sedaj pa ga slisim ,da kakca in prdi :) . imam ga v lezalniku na kavcu.


(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:33:25   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: betty



Drugace pa je moja mami prisla vceraj na obisk. sva sle v baby center in je kupila 6 bodijev st. 68 in 74 za malo kasneje :) tudi prespala je pri nama.tako da imam danes ze vse posesano po stanovanju, odnesla je smeti, sedaj pa je sla k tasci en stuk nizje na cvek. zaenkrat nimam pipomb. ko je bila poleti pri nama, je skoz nekaj sprasevala: pa kaj lahko se pomagam, pa zakaj ima moko tukaj, pa sladkor tam... da sem bila ze cist zivcna.




bravo mamiuser posted image user posted image

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:34:32   
sayuri
Je pa res turobno zunaj user posted image . Mene je prej ujhela toča user posted image  Sem z mami skočila v trgovino, pa ker je blizu, sem šla peš.....pa na sred poti začne toča padat user posted image user posted image user posted image  Za znoret. user posted image

Slinčki -  jih ne uporabljamo (še).
Stolček za hranjenje imamo običen lesen stolček (kok se že rečeuser posted image ) - un, ki raste z otrokom user posted image  En je od Filipa še, enega smo dobili. Nimamo prostora za dodatne stolčke z mizicami user posted image

tejkaz čestitke še od mene. user posted image  Takole tud jaz prepričujem Filipa, naj gre še malce spat. Ampak on trmasto vztraja, da ima učke že odprte in da potem ne more spat user posted image . Že tako je zgoden otrok, sedaj ko se je pa ura premaknila, vstaja po peti uri user posted image
naty čestitke za 3 mesece user posted image user posted image user posted image . Nejc je pa res tebi podoben user posted image
anita goitan Lovro ima tud tak brezrokavnik - le modre barve - tudi iz HMauser posted image
Zoja Miša kako se bi človek uprl tem malim luštnim cunjicam, a ne? Moja dva imata tud veliko več za obleč, kot jaz user posted image  JAz doma stalno trenirke gonim, za ven pa ene kavbojke in konec user posted image . Moram res v šoping. user posted image
cebrca niti slučajno si ne drzni nehat pisat user posted image . Tvoje besede in znanje so zame zelo velikokrat pravi balzam. Ful stvari veš in vedno te z zanimanjem berem. To, da so pa deci kdaj jezni na nas, pa si ne ženi k srcu. user posted image

Moj možek je boljš user posted image . Bruhanje se ni pojavila, glavoboli so minili. Res je 100% boljši. user posted image  Imam pa zdaj manj časa za RR, ker še njega crkljam. user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:41:36   
andrejaboris
Enej mi je na rokah zaspal in jaz spet na RR. Moram dat perutnice pećt, krompir pa že kuham. Bom naredla krompirovo solato. Se mi je zluštalo.

Jaz tut pereem in likam ko zmešana. Tote cote. Poln kufer jih mam. Pomivalni stroj pa imava zdaj odkar smo 4 in je superca. Ful več prostega cajta imam, in vedno lepo pospravljeno.

Enej se je že zbudil. Je imel očitno samo dremež in že se pogovarja.
grem


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:42:23   
anita goitan
kje je zoja mišauser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:43:09   
anita goitan
dež je prenehal, kuham kosilo, potem greve vozičkat, lep dan

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:45:32   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

kje je zoja mišauser posted image


Mogoče kengurujčka. ne vem, ali pa ajčata s kajo Lino. Mogoče pa nimajo elektrike, mene je dons dvakrat ven ruknl, pa ravno na koncu posta. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:50:52   
andrejaboris
SEm pozabla napisat da bi z veseljem prišla na srečanje, vendar mojga user posted image ne bo in bo to težko izvedljivo! Kaj pa če bi še v Celju al Mariboru eno srečanje organizirale?


Matejchi ne delaj lušt s keksi! Itak samo sladko jem.

Jaz bi tut šla šetkat pa je vreme za en drek!

Aja Enej spet spi na igralni podlogi! Jaz pa hitro perutnice v pečico!

papa


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 12:56:43   
Erin
Povejte  KDAJ NE MORETE pa se dobimo tisti dan ko nas bo največ, velja?



***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***
user posted image SREČANJE AVGUSTOVK inuser posted image :user posted image

xx.11.ob 11 h v Mercator- Šiška

~~~~~~~~~~

KDAJ  od 3.11 do 15.11 NE MORETE PRITI:

  • Erin - 4,5,6
  • Zoja Miša - 10,11
  • Matejchi - 12,13
  • cebrca /
  • naty13 - 10
  • vilika - 11,14
  • anita goitan - 3
  • bella02 - 4,14
  • Krysia - 13,14
  • tejkaz - /


***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***




PROSIM POVEJTE!


 Prijave zbiramo
do 31.10
da lahko potem čimprej določimo datum!





< Sporočilo je popravil Erin -- 30.10.2008 13:01:59 >

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:00:19   
naty13
Erin pozabila si dat Tejko na seznam.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:01:25   
Erin
A ona lahko vse dni? Ni nič sporočila


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
30.10.2008 13:01:40   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Neža7 - uspešen šoping! user posted image Daj malo pošpegaj še, če imajo kakšne simpatične zimske kombinezončke za fantke! user posted image



gajka, js sm bla v torek, v HM majo same male, v OVIESSE (al kk se napiše) pa majo kr neki, tut številke prave.


Kje pa je ta trgovina? V City Centru?


ja, tam kjer je bil včasih baumax.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?