|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:58:17   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

pisem z eno roko

neza7, jaz že dve leti težko vstajam user posted image



Tudi jaz z eno roko user posted image

Ne vem kaj mi je user posted image  Vem, da deževni dnevi me ubivajo, vendar v Velenju je vedno sončno user posted image  Sprememba bo komaj sedaj prišla.
Sem tako utrujena kot sem bila na začetku user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:58:38   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

kdaj nameravate dati svoje čmrlje spat v svojo sobico?


Eva je šla v svojo sobo pri 6ih mesecih, Jaša pri dveh.

Ena me je včeraj vprašala, kako lahko grem ob 10ih ven. Pri nas je že zdajle lepo, Jaša se še malo poigra v posteljici pod vrtiljakom, jaz pomijem posodo, dam perilo prat, do konca kavico popijem, oddam nalogo za rač2 in greva ven. Danes se v Kranju odpre Tuš Planet in greva pogledat tja.

Zoja Miša, ja, od 17.00 do 19.00 je Jaša buden, igramo se in telovadimo, ob 19.00 je kopanje, hranjenje in ob 20.00 spi.

Moški bolniki - joj user posted image Mojga je včeraj zvečer bolela glava. Sem jaz mislila da bo kar konec sveta, tako je tožil in bil ubogi. Pa bi čajčka pil, pa tabletko bi pojedel, pa spančkat bi šel, pa ne more mi pomagat... Mene je pa prej tri dni skupaj glava bolela (imam rada migrene) pa sem kljub temu morala narediti vse kot običajno.

Bella, nič sekiranja glede teže. Jaz imam tudi precej viška kilogramčkov. A skupaj kakšno dieto užgeva?

Matejchi user posted image lep seznamček. Enkrat tedenska osvežitev bo čisto dovolj. Prej pa imej en list in kuli zraven računalnika in si piši podatke.

Ana_P, lepo da si se javila. SUper da krasno napredujete. Večkrat se nam javi. Se še vedno spomnim tvoje velike slikice in kako izgledaš user posted image

Erin, a veš, da sem že od dostih slišala, da sem jim rad prst ognoji po porodu. Jaz imam takšen palec na nogi, da še dobro da je zima. V japonkah se sploh ne upam pokazat nikomur.

Tamy, čestitke Martinu za preobrat. Še malo pa jih res ne bomo smele nikjer same pustiti.




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:03:05   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Naš nima svoje sobice - spi v dnevni, jaz trenutno tudi, moj pa v spalnici. Ko bo nehal polivat oz mirno spat bom pa počasi šla nazaj...le kdaj bo to? user posted image Pogrešam svojo posteljouser posted image me na kavču hrbet boli...



Ni problema ..... MOŽ NA KAVČ user posted image


Nebi šlo.... spi kot top in če bi mali čivkal se tudi zbudil nebi...

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:03:18   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Zdej pa nekdo nekaj vrtauser posted image


A veš da pri nas tudi nekdo vrta. Se cela kuhinja trese.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:09:30   
Krysia
Dobro jutro in Sandra,  hvala za kavico. Pa lepo, da si vzpostavila stari red user posted image

Gajka, še nam malo sončka, prosim!! Pa s hitro pošiljko ... da greva ven. Roka bomo dali v svojo sobo malo pozneje ... ko se bo konstantno zbujal samo 1x na noč ali pa ko jo bo vsaj približno prespal. In to zato, ker sem jaz ponoči čisto adijo in že tako komaj vstanem in ga dvignem ...

Mi smo imeli včeraj katastrofalno popoldne ... ko so vsi obiski šli, se je začelo ... jok, kakanje, stokanje, krči ... pa sem 1 dan prej samo eno kapljico PlivitD3 dala ... ma dost mam teh kapljic!!! Še Oleovit bomo probal naročit, pol pa .. ne vem, bom kar obupala. Roka sem včeraj n-krat preoblekla - sem do zvečer nabrala za cel stroj stvari ... Pa še kaka ful redko in tekoče ... sicer so mi pri P rekli, da ima lahko bolj redko blato tudi zaradi smrklja in fiziološke, ampak vseeno ... prav smili se mi ... in potem ne in ne zaspat. Pa je bil tako utrujen, da ni več vedel, kaj bi. Na joški mi je visel uro pa pol, če sem ga dala stran, je bil jok ... pa še možek je delal do sedmih ... Ampak pazite to: ko je prišel user posted image domov, se mu je Rok veselo nasmejal, ni bil več siten, edino kakanje in krči so ostali ... pa še to sem mu potem dala še enkrat za jest, pa je zaspal ... Spali smo 22 - 2:30 - 6:30, pa zdaj spet spimo ... verjetno so ga obiski mal iz tira vrgli user posted image

Matejchi, še enkrat pohvale za seznam user posted image user posted image . Tudi meni se zdi 1x na teden čisto dovolj ... Ostale pa tudi lahko mal pazimo na to pa ob četrtkih sporočamo podatke, da ne boš iskala po vseh straneh ... razen če imaš kakšno drugo taktiko pa to sproti nekam na svoj računalnik vnašaš in potem samo objaviš?

Tejkaz, ti si pa pridna - pri 18. uri imaš že društveni izpit ... lepo user posted image user posted image Jaz rajši ne povem, koliko ur sem porabila, da sem prišla do izpita ... ampak nisem rekorderka user posted image

No, pa imam alarm ... pa verjetno so polne plenice.



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:09:52   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Danes se v Kranju odpre Tuš Planet in greva pogledat tja.

Jaz bi šla tuuuuuuuuuud!user posted image user posted image user posted image Samo kaj ko bo tolk ljudi da se bo drek delal...

Moški bolniki - joj user posted image Mojga je včeraj zvečer bolela glava. Sem jaz mislila da bo kar konec sveta, tako je tožil in bil ubogi. Pa bi čajčka pil, pa tabletko bi pojedel, pa spančkat bi šel, pa ne more mi pomagat... Mene je pa prej tri dni skupaj glava bolela (imam rada migrene) pa sem kljub temu morala narediti vse kot običajno.

Poznam to, poznam....user posted image


Erin, a veš, da sem že od dostih slišala, da sem jim rad prst ognoji po porodu. Jaz imam takšen palec na nogi, da še dobro da je zima. V japonkah se sploh ne upam pokazat nikomur.

A res?user posted image Meni se je na obeh palcih na nogi najpej pa sem mislila da je zaradi hoje ker drugače hodim kot sem med user posted image in ker se stopalo stabilizira da se nohti tud,... Potem se pa včeraj ob 5h zjutraj zbudim z živordečim prstom, bolečim in trdim kot kamen...kar fajn boli...user posted image Samo se sedaj zdravi, dobro da sem včeraj prebodla...

tejka - si v NKD-ju že bila?


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:10:14   
tejkaz
Že nekaj časa želi to vprašati, pa vedno pozabim

A še morate nositi prsne blazinice?
Jaz jih moram še vedno. Če jih nimam imam vedno moker modrc in majčko. Bele majčke sploh ne morem imeti, ker se blazinice ven vidijo. DO kdaj jih moramo nositi?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:10:17   
matejchi
Mi bomo tudi vrtali.. hehe samo ne v steno. Tejkaz ne me dražit... bom v KR prišla, samo bo verjetno žgužva za pouser posted image . Nič grem v kopalnico, pol bo pa itak ura za gret.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:12:20   
tejkaz

tejka - si v NKD-ju že bila?

Nisem. Bom šla v kratkem pogledat.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:13:08   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


A še morate nositi prsne blazinice?




Ja, predvsem ponoči in zjutraj ko so melone prepolneuser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:13:52   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Mi bomo tudi vrtali.. hehe samo ne v steno. Tejkaz ne me dražit... bom v KR prišla, samo bo verjetno žgužva za pouser posted image . Nič grem v kopalnico, pol bo pa itak ura za gret.



Tipičen komentar user posted image user posted image

Saj verjetno bo res gužva. Včasih imam občutek da je 95% Kranja brezposelnih, ker je vsak dopoldan povsod po trgovinah dren.

V Kranj pa le pridi.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:14:26   
dojenč
OJ,PA ADIJO SE JE ŽANA ZBUDILAuser posted image

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:14:28   
matejchi
Kakšno je pa blato pri vaših? Naša je dobila tako "fino" gostega, samo zdaj ne kaka več vsak dan, štiri dni ni kakala in se je v soboto peti dan na polno, pa danes, no saj pravijo, da dojeni lahko do 10 dni počakajo, važno da je ne napenja oz. tišči zaradi tega. Kot rio mare iz tube... hihi

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:15:36   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Kakšno je pa blato pri vaših?


Včasih čisto tekoče, včasih kot rio mare user posted image Kaka pa zdaj vsak dan, pa še nisem ugotovila zakaj prej ni, zdaj pa.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:16:15   
matejchi
tejkaz zdaj jih je malo manj brezposelnih, ker so se v Tušu zaposlili, mogoče je zdaj 93%? Dopoldne je za nas, vozičkarje in upokojence... nas je pa skoraj enako zadnje leto bi rekla. Dobra letina.



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:17:15   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Že nekaj časa želi to vprašati, pa vedno pozabim

A še morate nositi prsne blazinice?
Jaz jih moram še vedno. Če jih nimam imam vedno moker modrc in majčko. Bele majčke sploh ne morem imeti, ker se blazinice ven vidijo. DO kdaj jih moramo nositi?



Ja, jaz. Ponoči je to obvezno, čez dan pa se jih poskusim večinoma izognit. user posted image


Glede nohtov: sem včeraj opazila, da se je Roku na nožnemu palčku noht tako trapasto odlomil na robu, da ima zdaj čisto rdeč palček (vnetje?) in upam, da se mu ne bo zdaj še vraščat začel. user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:20:04   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Kakšno je pa blato pri vaših?


Včasih čisto tekoče, včasih kot rio mare user posted image Kaka pa zdaj vsak dan, pa še nisem ugotovila zakaj prej ni, zdaj pa.



Če se ti utrne, kaj je povzročilo vsakodnevno kakanje, prosim za recept. Naš mulc še kar vztraja na nekaj dni, potem pa itak nobena plenica ne zadrži pošiljke. user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:21:38   
matejchi
Pomoje tudi čokolada in sladkarije vplivajo na zaprtost, bom poskusila z LCA jogurti..
no grem.. 

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:30:13   
Erin
Meni je pa že čudno če naš ne kaka pol dneva - nujno vsaj 3x na dan..

Spijem pa veliko mleka (0,5 l max), eno tablico čokolade na dan pojem (za dušouser posted image ), skoraj vsak večer si naredim čežano..mogoče je kaj od tega razlog za redno kakanje ali pa kombinacija vseh treh.user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:33:46   
tejkaz
Gajka, mogoče kava? Prej sem pila kapučino, zdaj pa obvezno vsaj dve kavi na dan.
LCA jogurti so tudi dobri za prebavo, sam meni so bljak.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:42:36   
Vilika
Jutro babike!!

Ste pa čveke... imam za obdelat skoraj 30 strani... user posted image user posted image user posted image

Najprej je bil zobobol, v ponedeljek sem se potepala po LJ z našim Vidkom in je bil fuuul priden, celih 6 ur. Včeraj sem skoz nekaj okrog skakljala... tako da sem sedaj v taaakem zaostanku na RR.

Danes pa ima naš mišon 2 MESECA! user posted image user posted image

Grem poskusit kaj prebrat, če ne bo alarm - se trenutno pogovarja z igračkami na ležalniku user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:43:28   
matejchi
Erin mislim da bo čežana.. tejkaz a rabiš pospešek, tako kot jaz? Preglej teren in poročaj, če je kakšen kafič, da se kooončno dobimo v KR.. če ne raziskuje že Anita, je ni na spregled.. al pa nam iz Nanosa maha al pa tam kje okol...
Grem da ne zamudim, bom kregana!


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:52:28   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Erin mislim da bo čežana.. tejkaz a rabiš pospešek, tako kot jaz? Preglej teren in poročaj, če je kakšen kafič, da se kooončno dobimo v KR.. če ne raziskuje že Anita, je ni na spregled.. al pa nam iz Nanosa maha al pa tam kje okol...
Grem da ne zamudim, bom kregana!



Matejchi kafičev je v KR dost. Sva s Tejko že nekaj preverjale. user posted image user posted image user posted image  Anita mi je pa sms poslala, da gre za dva dni na Primorsko z Zojo in vas vse pozdravlja. Se pa čudi koliko je prtljage. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:53:39   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Erin mislim da bo čežana.. tejkaz a rabiš pospešek, tako kot jaz? Preglej teren in poročaj, če je kakšen kafič, da se kooončno dobimo v KR.. če ne raziskuje že Anita, je ni na spregled.. al pa nam iz Nanosa maha al pa tam kje okol...
Grem da ne zamudim, bom kregana!



Matejchi kafičev je v KR dost. Sva s Tejko že nekaj preverjale. user posted image user posted image user posted image  Anita mi je pa sms poslala, da gre za dva dni na Primorsko z Zojo in vas vse pozdravlja. Se pa čudi koliko je prtljage. user posted image user posted image user posted image


Kaj pa rabi s sabo imet? Glavno da je joška user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:54:08   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Naš nima svoje sobice - spi v dnevni, jaz trenutno tudi, moj pa v spalnici. Ko bo nehal polivat oz mirno spat bom pa počasi šla nazaj...le kdaj bo to? user posted image Pogrešam svojo posteljouser posted image me na kavču hrbet boli...



Ni problema ..... MOŽ NA KAVČ user posted image


Nebi šlo.... spi kot top in če bi mali čivkal se tudi zbudil nebi...



Enako. Sem zdaj nekaj dni na kavču spala, da sem se naspala, da nisem Jošta poslušala, ko se obrača in gode v spanju, pa sem ga jaz prej slišala, ko se je zbudil kot pa user posted image , ki je spal v istem prostoru-. Lahko bi ga še s postlo odnesu, pa ne bi vedu. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




dojenje
nosečka sem

koliko časa vi dojite vašega malčka?

2-3 meseca (18%)

do 7 meseca (19%)

do 1 leta (27%)

do 1,5let (16%)

2-3 leta (14%)

ne doijte (6%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!