|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 22:11:52   
tatly
matejci-gdaj grema na kavo?hvala....samo si pri moji puziki napisala namesto 2 meseca 7 tednov...grrr mene verjetno ne maras

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 22:13:08   
matejchi
Verjetno se bo počasi skrajšal seznam, pomoje lahko, tiste ki se nekaj časa še ne bodo oglasile, damo iz seznama, kaj mislite? A bo petek uredu dan za spremembe?
Lepo se (s)mejte.
tatly user posted image , sem šla prav na koledar gledat, če si rodila 1.9. pol bo 2 meseca 1.11., ampak kakor želiš, sem ti popravila.

< Sporočilo je popravil matejchi -- 21.10.2008 22:15:23 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 22:15:54   
tatly
matejci-jaz na tvojem mestu nebi dolocla dneva kaj pa ko nebos imela casa

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 22:17:15   
matejchi
Si ga bom pa vzela, ponavadi ga v petek zvečer mam, ker gre moj na rekreacijo.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 22:17:35   
tatly
joj oprosti jaz sem mislila da si se kaj zmotla..user posted image user posted image zdaj se pocutim kot bedakuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 22:19:33   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Erin, vidva sta pa tudi prav hudo luštkana.

V petek imam pa že predizpitno vožnjo user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Hvala.

Vso srečo v petek!user posted image user posted image

Glede polivanja - danes je bila katastrofa - smo vse plenice (tetra) porabili - cc. 20 kom.user posted image user posted image user posted image   Pa cel dan je hotel na 1 uro jestuser posted image ... sedaj pa spi...mislim da je zmatran ..jaz pa tudi...pa mojo zize še boljuser posted image

A veste da se je sedaj pa meni prst zagnojil.user posted image user posted image .kar tko, za brez veze... sem prej razkužila z alkotom prst in šivanko ter jo še z ognjem razkužila in kar prebodla..bljak.user posted image
naty - super za Jošta in sobico!user posted image Poročaj kako je šlo...user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 22:28:50   
matejchi
Kje je pa danes moja soseda...? Anitooooooolaaaa!

Naty!

Pride mož pozno zvečer domov. Jezna žena ga pričaka:

Kje hudiča si hodu tolk cajta?

Mož : - Tetovirat sem se dal!

Žena: - Aja, kaj pa?

Mož: - Sto evrov sem si dal tetovirat na tiča.

Žena: - A s' čist zmešan. Kva ti pa bo sto evrov na tiču?

Mož: - Imam vsaj tri ideje :

Rad gledam, kako moj denar raste.

Včasih se s svojim denarjem rad tud malo poigram.

Namesto, da hodiš okrog po nakupih, lahko ostaneš

doma in potegneš mojih sto evrov, kadar hočeš!



< Sporočilo je popravil matejchi -- 21.10.2008 22:39:01 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 0:01:59   
ANA_P
oj!

Po dolgem času se javljam. Lep pozdrav vsem skupaj!!!!!
Vidim da ste vse ful pridne in vse sfolgate. Svaka vam čast. Jaz komaj kaj postorim po stanovanju, še težje pridem do računalnika, ki ga imava v zgornjem štuku. No, zdaj sva nabavila še prenosnika tako da mi bo računalnik bolj dosegljiv. Zdaj se vam bom počasi začela večkrat javljat. Saj brala sem vas tu pa tam, javit pa se je bilo res težko.
No, naš Tai pridno raste, samo da dodam za seznam:
Tai, rojen 12.8.2008, 21.33h, porodna teža : 3960g, dolžina: 51 cm
1. mesec: 4560g, 56 cm
2. mesec: 5800g, 62 cm

bodite pridne, se še kaj javim. Aja, ni več dojen, sva đe kar nekaj časa na dodatku ( Novalac ).

ok, zdaj pa res čao

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 0:05:11   
bella02
Verjetno po večini že pančate, jaz pa sem ravno iz kopalnice. Moji trije spijo. Teja je pojedla okoli pol 9h, sem jo dala v posteljico, enkrat popravila dudo in veselo panča. Upam, da bo tudi danes spala tam do 5h, kot je prejšnjo noč. Je bila danes veliko na svežem zraku.  Dopoldne v sobi, popoldne pa v vozičku.

Sem tolk user posted image . Kg so še vedno 10+ na preveč podlage, men se pa tolk sladko lušta. Kar premagat sem se mogla, da nisem šla načet Milke ali Jaffa piškotov. Kako to ostale premagujete? Jaz vmes sadja ne upam preveč, danes sem prvič pojedla 3 jabolka. Pa kruh z majonezo in salamo. Kako naj potem grejo kile dol?

Sem pa danes vseeno že nekaj zlikala in sem kar vesela. Še jutri, pa bom morda uspela vse polikat. Pa potem vedno rečem, zdej bom pa sproti likala, sam mi ne uspeuser posted image . Zdaj moramo izkoristit še dneve za vozičkanje, kajne? Prah in cunje bodo počakale, ne bodo nikamor šliuser posted image user posted image user posted image .

matejchi, bo res dost, da osvežuješ enkrat tedensko, pa tudi petek je OK. Pridna si!
Erin, kako sta lepauser posted image . Poliva pa tudi naša in upam, da bo minilo, ko bomo začeli z gosto hrano. Je pa en da bolš, drug dan pa slabš. Kaj čmouser posted image .

Tjaša nekaj v spanju govoriuser posted image . Jaz grem pa spat, dokler se mala žabica ne prebudi. Nočka!
user posted image



(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 0:07:07   
nyna84
No, pa je še en dan mimo. Pri nas ni bilo danes skoraj nič sonca. Smo imeli en tak skisan, zaspan dan. HB vsaj dež ni padal, ampak vseeno ni bilo prav nič lepo. user posted image  Se morem pohvalit, da sem bila kljub lenemu dnevu pridna in sem zlikala 2 stroja cunj. user posted image  Še dva me pa čakata...user posted image  Pa tud nikoli noče zmanjkat teh cunj. user posted image  

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

nyna84 - tvoja Gaja je pa ful luštna pupa. No, saj je tudi vaša najmlajša luštna, ampak mi je pa zanimivo, da je ta večja čisto blond, ta manjša pa ful temna. Kaj je ena po očiju in druga po mamici? user posted image

Je bila tudi Gaja prvih par mesecev taka temna kot zdej Lana in je ratala potem blond. Sej sm prlepla slikce od obeh po rojstvu - glej stran 123. Zanimivo ane? Pa imava oba s user posted image  temne lase. Se je verjetno vrgla po nonotu (po strani od mojga tata so vsi blond in imajo plave oči). user posted image  Ampak se tudi Lani počasi svetlijo lasje, tako da je možno, da bo tudi ona blond.

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Glede polivanja - danes je bila katastrofa - smo vse plenice (tetra) porabili - cc. 20 kom.user posted image user posted image user posted image   Pa cel dan je hotel na 1 uro jestuser posted image ... sedaj pa spi...mislim da je zmatran ..jaz pa tudi...pa mojo zize še boljuser posted image

Revček, je bil verjetno neprestano lačen, če je toliko polival. user posted image  
Ma danes je bil verjetno en čuden dan, ker je tudi mene Lana vsaj 3x zalila (sem si mogla zarad tega celo lase umit), sicer pa mi je prespala cel dan, kar ji sploh ni podobno... je imela verjetno deževne. user posted image  Ali pa se je naveličala mojga pritoževanja nad njenimi dnevnimi spalnimi navadami. user posted image
Matejchi, ful lep seznamček! Vse pohvale! user posted image user posted image user posted image Pa po mojem bo tudi ok, če ga osvežiš vsak petek.

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Sem tolk user posted image . Kg so še vedno 10+ na preveč podlage, men se pa tolk sladko lušta. Kar premagat sem se mogla, da nisem šla načet Milke ali Jaffa piškotov. Kako to ostale premagujete? Jaz vmes sadja ne upam preveč, danes sem prvič pojedla 3 jabolka. Pa kruh z majonezo in salamo. Kako naj potem grejo kile dol?

Jaz se sploh ne vagam... ne se mi smejat, ma bi bila še najbol vesela, če bi lahko ostala kar taka kot sem zdaj. Imam vsaj mal riti in bokov, prej sem mogla ponavadi pa cel BTC obrnit na glavo, da sem si dobila kake pametne hlače, ki mi niso ostajale okrog pasu in stegen. Pa men tud ful vleče sladko in sem si nabavla jedilno čokolado, ker sem nora nanjo. user posted image  Sadja in surove zelenjave pa zdej sploh ne jem, ker je Lano zvijalo že po džusu. user posted image  Kaj bi dala, da bi lahko pojedla kaj grozdja, pa kako grško solato bi z veseljem zmazala, al pa da bi vsaj lahko popila kak kozarec gostega soka. user posted image  Imam prav pomanjkanje vitaminov. Ah, bo že bolje, sam še kak mesec bo treba počakat.

A naj grem spat? Najboljše...

Nočko!!! user posted image

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 22.10.2008 0:19:14 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 7:34:04   
sandra123
Jutro, že po sveži kavici diši...naj vam tekne in vas prebudiuser posted image ... user posted image
Ja, ko je bolan moški pri hiši je pa res katastrofauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sem bila včeraj skoraj do teme zunaj z otroci, da mi ni bilo treba prenašat mojega sitnega user posted image ...Sem ga že zjutraj nagnala v Tinino sobo in je bil cel dan tam in cel dan prespaluser posted image .....no, meni ni to še nikoli v življenju uspelo....Tina je spala poleg mene v spalnici in se je potem jezila, ko je bila sredi noči budnicauser posted image user posted image user posted image ...Ja, ob 1.30....user posted image , pa skoraj obe hkrati...sem dojila Tajo, ko se je Teja začela konkretno jezitiuser posted image user posted image user posted image in seveda spet zbudila celo hišouser posted image ...Zvečer sta obe bejbi zaspali ob 20.30...če bi lahko šla jaz takrat spat, bi bilo idealnouser posted image ...naslednja budnica je bila pa ob 5.40 in ob 6-ih.....No, dragi je šel v službouser posted image user posted image user posted image , bom vsaj lahko normalno funkcionirala danesuser posted image user posted image user posted image Tina je šla v šolo, mali dve pa še spitauser posted image ...

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 22.10.2008 7:44:25 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 7:45:30   
naty13
Jutro.

Sandra hvala za user posted image . Ja tako je, ko so moški bolni. Ne znajo nič potpeti, pa še strežti jih je treba od glave do pete. user posted image

Erin ubogi Tilen. Kar toliko pleničk ste porabili. Jaz se pa kregam, ko imam tri gazice za ožet. No, se ne bom več. user posted image

Noč je bila dobra. Jošt je jedel ob 3h in spal do 7h. Nejc tudi spal do 7h. Se je pa ob 23.30 zbudil in hotel, da ati pri njemu leži. Ga je zadnjič že okrog prsta prinesel. potem je želel, da jaz ležim pri njem. Sem mu samo rekla, da mora spat, ker je noč, da ga bom prišla zjutraj iskat, ko me bo poklical in bova šla ven. Pa je zaspal. user posted image  Evo, možeka bi pa 100 na uro okrog prinašal. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:17:37   
Neža7
Dobro jutro user posted image

Hvala za kavico user posted image  Mislim, da bom rabila kar dvojnouser posted image user posted image

Jaz zadnjih 3 dni ful težko vstanem user posted image  
Včeraj me mi kar telo začel srbet, vendar mislim, da je od novega gela za prhanje.
Včeraj sem sestri pomagala pri tehniki user posted image  No, saj eno stvari kar imam rada user posted image

Neža je spala od 19:00 do 5:00 in potem do 7:45 user posted image  Jaz pa še vedno user posted image  Včeraj je tudi naša veliko spala do 15. uri.


Erin.... Boga ti user posted image  ti si pa res imela dela. Jaz na 3 ure čez dan previjem Nežo, da je suha user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:30:06   
Neža7
naty13...... Bravo za Jošta v svoji sobici. user posted image  
Ali je daleč njegova sobica? Samo vprašujem, ker naša je od prvega dni v svojo sobici, vendar je samo steklo kar naju deli. (včasih je bil ta večji balkon)
Sedaj pa jo bom morala navaditi v drugo sobo (večjo) kar je na drugi strani stanovanja, ampak še vedno kar blizo user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:31:26   
nyna84
Jutro!
Sandra, hvala za user posted image .
Jaz sem danes pa slabo spala. Se je Lana zbudila že ob 2:30, pa potem sploh ni več mirno spala. Pa moj user posted image  je tudi skor jajce znesu ponoč in  ko se premika, ponavadi premika še mene - roko gor, eno nogo bolj tja, drugo bolj sem, pa potem mi že roko spet premakne, pa me povleče bolj h sebi, potem ugotovi da mu je vroče in me zbudi naj grem bolj proč...user posted image  Ne vem, a me je tako težko pustit pri miru in spat?!?user posted image user posted image  In za piko na i me je zjutraj zbudil, da me je vprašal, kdaj sem šla zvečer spat, ker je on kot ponavadi zaspal na kavču. To je bilo pa res tako važno vprašanje, da me je mogel zaradi njega zbuditi ob 5h zjutraj... user posted image user posted image user posted image  HB je ob 6h končno šel, tako da sem lahko spala še eno urco, preden je zvonila budilka.
Zdej je pa Gaja že v vrtcu, Lana se pa v svoji posteljici smeje v vrtiljak z ovčkami, ki se ji vrti nad glavo. user posted image
Zdej še vedno user posted image , tako da si grem en v redu kafe skuhat, če ne nisem prit h sebi.

Aha, alarm, smo se že naveličali...

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:34:03   
Neža7
nyna84..... Moja mama je bila pa obratna. Ful blond lase, ko je bila manjhna potem je imela ful temne. Sedaj pa je spet blond user posted image  Hvala bogu za bravo z lase user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:40:14   
gajka
Dobro jutro!

sandra123 - hvala za user posted image ! Pa lepo, da si danes vsaj približno malo naspana, si takoj dobre volje! user posted image

naty13 - čestitke Joštu za prvo samostojno noč! user posted image

Naš mali je spet spal kot polh, trenutno razgraja na igralnem centru, jaz pa sem pravkar pozajtrkovala. user posted image Zunaj ful sije sonček in kar vabi, da greva malo ven. Pa tudi en koš umazanih cot nujno išče eno ali dve roki, ki bi jih malo v pralni stroj predevali, pa kutine me v kleti tako prosijo, da bi se v marmelado predelale, pa za predračun za dnevno pohištvo moram povprašat... user posted image Zdaj je treba samo še vrstni red opravil določit, potem pa pride polni štart v nov dan! user posted image

Zdaj pa eno vprašanje. Naty se je že opogumila, cebrca se mi zdi, da to zaradi prostorske stiske v spalnici že ves čas prakticira, pa najbrž še katera: kdaj nameravate dati svoje čmrlje spat v svojo sobico?

< Sporočilo je popravil gajka -- 22.10.2008 8:43:20 >

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:41:18   
Erin
Jutrooooo...user posted image user posted image user posted image

Priznam, spala sem od 23-7 ampak kaj ko sem se celo noč zbujala ko se jemali premikal pa stokal pa 10x sem ga šla zadekat (treba bo vrečo naštimat - pod nujno) pa gledat če je vse ok ker je tak zganjal.... in od tega spanja ni ostalo skoraj nič... MORA!

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:41:24   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Jutro!
Sandra, hvala za user posted image .
Jaz sem danes pa slabo spala. Se je Lana zbudila že ob 2:30, pa potem sploh ni več mirno spala. Pa moj user posted image  je tudi skor jajce znesu ponoč in  ko se premika, ponavadi premika še mene - roko gor, eno nogo bolj tja, drugo bolj sem, pa potem mi že roko spet premakne, pa me povleče bolj h sebi, potem ugotovi da mu je vroče in me zbudi naj grem bolj proč...user posted image  Ne vem, a me je tako težko pustit pri miru in spat?!?user posted image user posted image  In za piko na i me je zjutraj zbudil, da me je vprašal, kdaj sem šla zvečer spat, ker je on kot ponavadi zaspal na kavču. To je bilo pa res tako važno vprašanje, da me je mogel zaradi njega zbuditi ob 5h zjutraj... user posted image user posted image user posted image  HB je ob 6h končno šel, tako da sem lahko spala še eno urco, preden je zvonila budilka.
Zdej je pa Gaja že v vrtcu, Lana se pa v svoji posteljici smeje v vrtiljak z ovčkami, ki se ji vrti nad glavo. user posted image
Zdej še vedno user posted image , tako da si grem en v redu kafe skuhat, če ne nisem prit h sebi.

Aha, alarm, smo se že naveličali...


Ti boga user posted image  Moj tudi včasih to naredi poten je pa meni prevroče, da se zbudim user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:44:56   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

naty13 - čestitke Joštu za prvo samostojno noč! user posted image


Se pridružujem!user posted image user posted image user posted image


kdaj nameravate dati svoje čmrlje spat v svojo sobico?


Naš nima svoje sobice - spi v dnevni, jaz trenutno tudi, moj pa v spalnici. Ko bo nehal polivat oz mirno spat bom pa počasi šla nazaj...le kdaj bo to? user posted image Pogrešam svojo posteljouser posted image me na kavču hrbet boli...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:45:40   
tejkaz
jaz sem bila tudi čisto blond ko sem bila majhna

pisem z eno roko

dobro jutro user posted image

neza7, jaz že dve leti težko vstajam user posted image

hvala lepa vsem včeraj za lepe besede. se bom res morala navaditi da gre cez eno uho noter, čez drugo ven.

jaša tudi ne spi več z nama. si z evo delita sobo

kupček


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:46:23   
Zoja Miša
Bella, jaz se nič ne zadržujem, jem čokolado, kekse...pač vse. Le pri sadju malo pazim, nisem še jedla drugega kot lubenico, jabolka (vsak dan eno), banano in ananas ter vse možne variante kompotov. Pri sladkarijah se pa res ne morem šparati, sem preveč sladkosnedna.user posted image
Likala bom jutri, ko bo menda dež, danes bom šla še ven, kolikor se bo dalo!

Nyna, verjetno pa bodo, ko bosta starejši obema lasje zopet potemnili. Pri meni je bilo tudi tako. Rodila črna, potme do cca 11 leta blond, potem pa vedno temnejši, sedaj pa že siviuser posted image . Za pomankanje vitaminov si lahko Elevit kupiš je prav za doječe matere.

Erin, včeraj je bil čuden dan, ker kot sem napisala, mi smo jedli, polivali in se drli. HB je bila noč kar dobra. 21-3h in potem zopet ob 6.30h. Pa sedaj zopet pančka. In če bi ti danes spala, kot si napisla,a bi bilo čisto preveč fajn, tako da je prav da je, kot jeuser posted image
Matejchi, še enkrat user posted image  za seznam. Pridna, pridna!!!

Sandra, hvala za kavico in lepo si spucala vse svoje! Pa bo zopet stari reduser posted image

Naty, user posted image  so bolj mehki ja, in vse se jih da prepričat, ne?

Gajka, pošlji še malo sončka v Trzin, tu je še megla!user posted image

Zdej pa nekdo nekaj vrtauser posted image , upam, da je ne zbudi. Grem pumpat, pa zajtrk pojest. Čeprav sploh ne vem kaj biuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:52:51   
matejchi
Jaz grem pa delat, staro mamo peljem na britof pogledat kako rožce cveto... pol pa na sončka na en kofetek.. pa v Špar pol pa domov, da mojega zbudim, želje izpolnim .. mislim, da bo imel samo eno, ne tri... pol pa pospravt za obiske!?!
Pol bo pa že pol na neki... eh
A smo na porodniški al kaj? Kaj pa to pomen? A je katera razmišljala, a to pomen, da delaš kot zamorc?

user posted image
moja moja..


< Sporočilo je popravil matejchi -- 22.10.2008 9:06:36 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:53:22   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Dobro jutro!

Zunaj ful sije sonček in kar vabi, da greva malo ven.

kdaj nameravate dati svoje čmrlje spat v svojo sobico?


A ni fajn biti v Velenju, ker sonce vedno lepo nas vabi v sprehod user posted image

Naša je že v svoji sobi, vendar imava večjo sobo zanjo. Ne vem kdaj bi jo prestali user posted image  Mislim, da bo možu hudo, če gre v drugo stran user posted image  
Saj imava privatno za igranje, da ni problema kje je trenutno user posted image , čeprav je sobica sedaj še fuuuul blizu.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 8:54:57   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Naš nima svoje sobice - spi v dnevni, jaz trenutno tudi, moj pa v spalnici. Ko bo nehal polivat oz mirno spat bom pa počasi šla nazaj...le kdaj bo to? user posted image Pogrešam svojo posteljouser posted image me na kavču hrbet boli...



Ni problema ..... MOŽ NA KAVČ user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (21%)

ne spremljam(nikoli) (36%)

občasno ( ko se dogaja kaj pametega) (7%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (36%)


Število vseh glasov: 152

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!