|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 9:55:40   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Erin mislim da bo čežana.. tejkaz a rabiš pospešek, tako kot jaz? Preglej teren in poročaj, če je kakšen kafič, da se kooončno dobimo v KR.. če ne raziskuje že Anita, je ni na spregled.. al pa nam iz Nanosa maha al pa tam kje okol...
Grem da ne zamudim, bom kregana!



Matejchi kafičev je v KR dost. Sva s Tejko že nekaj preverjale. user posted image user posted image user posted image  Anita mi je pa sms poslala, da gre za dva dni na Primorsko z Zojo in vas vse pozdravlja. Se pa čudi koliko je prtljage. user posted image user posted image user posted image


Kaj pa rabi s sabo imet? Glavno da je joška user posted image



Ja pa pleničke, pa oblačila, matr če bi bili poleti še ne rečem, da bi naga okol skakala. user posted image  Aha pa voziček, pa verjetno je še kakšen ležalnik od Zoje sabo peljala, pa svoja prtljaga,..... Je pa prtlažnik poln, pa še kaj zraven. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:00:23   
tejkaz
Midva greva ven. Je Jaša že zaspan. Če se nama bo dalo, skočiva pogledat kakšen je tanovi Tuš.

Pa še ena fotka za papa

Prvi zabeležen nasmeh

user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:01:37   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Erin mislim da bo čežana.. tejkaz a rabiš pospešek, tako kot jaz? Preglej teren in poročaj, če je kakšen kafič, da se kooončno dobimo v KR.. če ne raziskuje že Anita, je ni na spregled.. al pa nam iz Nanosa maha al pa tam kje okol...
Grem da ne zamudim, bom kregana!



Matejchi kafičev je v KR dost. Sva s Tejko že nekaj preverjale. user posted image user posted image user posted image  Anita mi je pa sms poslala, da gre za dva dni na Primorsko z Zojo in vas vse pozdravlja. Se pa čudi koliko je prtljage. user posted image user posted image user posted image


Kaj pa rabi s sabo imet? Glavno da je joška user posted image



Ja pa pleničke, pa oblačila, matr če bi bili poleti še ne rečem, da bi naga okol skakala. user posted image  Aha pa voziček, pa verjetno je še kakšen ležalnik od Zoje sabo peljala, pa svoja prtljaga,..... Je pa prtlažnik poln, pa še kaj zraven. user posted image user posted image user posted image


aja. Jaz sem se tudi pri Evi sekirala in pol stanovanja s sabo nosila. Zdaj pa nič več. Izgleda da s časom postaneš bolj flegma. Zdaj pa res grem


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:01:52   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


tejka - si v NKD-ju že bila?

Nisem. Bom šla v kratkem pogledat.



Sem pozabila povedat...imajo pa iste cunje kot za nemški trg in po istih cenah (npr C&A in H&M imajo pri as dražje cunje kot v A in Nemčiji)

Še njihova spletna stran:

http://shop.nkd.com/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?langId=-3&storeId=10001&catalogId=10051

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:10:13   
Maja T.
Hallo!

Sandra hvala za user posted image , mala zdaj spi, moram izkoristit gužvo, potem pride mami in je alergična, da sem na računalnikuuser posted image

Sem že včeraj mislila vprašat, pa potem nisem več prišla do računalnika.

Meni tako izpadajo lasje, da me je kar groza user posted image , vem da je to normalni proces po porodu, ampak ali vseeno obstaja kakšen recept, da si to malo omilim?

Drugače pa vidim, da vam vaši user posted image polivajo.
Mi se tudi s tem ubadamo in imam te male slinčke, pa te tetra krpice TO.TO. Sem pa ugotovila, da če sem jaz nervozna, da mi mala dosti več poliva. Pa še en recept nam dokaj funkcionira, da jo takoj po hranjenju dvignem in jo nekaj časa nosim. Takrat smo manjše šanse, da bo polila.
Se pa predvsem zgodi na previjalni. Gor ima ribico in čebelico zvezano in potem se jima smeji in cvili in miga z rokicami in nogicami in seveda polije user posted image .

Gajka....

Iz joške mi je začelo teči in mala se je oglasila, kaj je do tja zavohala, da je cajt user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:17:45   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Maja T.



Meni tako izpadajo lasje, da me je kar groza user posted image , vem da je to normalni proces po porodu, ampak ali vseeno obstaja kakšen recept, da si to malo omilim?



Ne govor! Mene že skrbi user posted image  Nima preveč las, da me ne bi motilo.....

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:24:34   
gajka
Meni tako izpadajo lasje, da me je kar groza user posted image , vem da je to normalni proces po porodu, ampak ali vseeno obstaja kakšen recept, da si to malo omilim?


Wellcome to the club! Meni se zdi, da bom kmalu plešasta postala! user posted image Mi je pa frizer zadnjič rekel, da naj ne zganjam panike, da je to čisto normalno in da dokler dojim, pač ne bo bolje. user posted image Hormoni pač! Je rekel, da naj bom še srečna, da mi enakomerno izpadajo po celi glavi, ker enim celo tako izpadajo, da dobijo prav gole otočke po glavi. user posted image user posted image Menda potem lasje sicer zrastejo nazaj, ampak tako gosti kot prej najbrž ne bodo nikoli. user posted image


< Sporočilo je popravil gajka -- 22.10.2008 10:28:14 >

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:24:57   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Naš nima svoje sobice - spi v dnevni, jaz trenutno tudi, moj pa v spalnici. Ko bo nehal polivat oz mirno spat bom pa počasi šla nazaj...le kdaj bo to? user posted image Pogrešam svojo posteljouser posted image me na kavču hrbet boli...



Ni problema ..... MOŽ NA KAVČ user posted image


Nebi šlo.... spi kot top in če bi mali čivkal se tudi zbudil nebi...



Hvala bogu, da moj zelo lahko spi user posted image  Čeprav sen tudi na začetku za 5 dni sem spala na kavc s tamalo, ker on jo je slišal in jaz nisem. Seveda, ko je imela službo zjutri gre iz doma ob 4:30, da sva midve takrat na kavču spale, vendar moj je hotil, da sem v postelji in on na kavču.
Potem se je navadil, da ni treba pri vsak glasov se zbudit, da jaz jo prvo slišim sedaj user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:26:59   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Meni tako izpadajo lasje, da me je kar groza user posted image , vem da je to normalni proces po porodu, ampak ali vseeno obstaja kakšen recept, da si to malo omilim?


Wellcome to the club! Meni se zdi, da bom kmalu plešasta postala! user posted image Mi je pa frizer zadnjič rekel, da naj ne zganjam panike, da je to čisto normalno in da dokler dojim, pač ne bolje. user posted image Hormoni pač! Je rekel, da naj bom še srečna, da mi enakomerno izpadajo po celi glavi, ker enim celo tako izpadajo, da dobijo prav gole otočke po glavi. user posted image user posted image


Kaj pa, če ne dojiš user posted image  Je tudi normalno? user posted image  Moje lasje so povsod, da ven sesalim user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:29:12   
Neža7
Moja danes noče jest. Ob 5:00 je celo popila sedaj sva se že 2x matrale, da bi jedla. Sedaj spi, da sva še vedno doma in ne na sončku user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:29:20   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Meni tako izpadajo lasje, da me je kar groza user posted image , vem da je to normalni proces po porodu, ampak ali vseeno obstaja kakšen recept, da si to malo omilim?


Wellcome to the club! Meni se zdi, da bom kmalu plešasta postala! user posted image Mi je pa frizer zadnjič rekel, da naj ne zganjam panike, da je to čisto normalno in da dokler dojim, pač ne bolje. user posted image Hormoni pač! Je rekel, da naj bom še srečna, da mi enakomerno izpadajo po celi glavi, ker enim celo tako izpadajo, da dobijo prav gole otočke po glavi. user posted image user posted image


Kaj pa, če ne dojiš user posted image Je tudi normalno? user posted image Moje lasje so povsod, da ven sesalim user posted image


Mah, itak so hormoni krivi. Ampak, ko nehaš dojit, se ti kmalu poštimajo, dokler pa dojiš, je pa hormonska žurka!

Nič, grem zdaj raje malo špancirat. In sončit svojo plešo. user posted image Še dobro, da ni poletje, ker bi se mogla še s kremo za sončenje po glavi mazat! user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 22.10.2008 10:31:01 >

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:36:32   
tinka14
anaya, men je tut spet začel polivat po skor vsakem obroku, tut redno kupčke podirama, vzglavje ma dvignjeno... ne vem kaj še nej nardim...

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Pa še to, vem da smo o polivanju že veliko govorile, ampak kaj je normalno da mi polije čisto po vsakem obroku??? Pa to ne takoj, ampak čez kakih 30 minut??? Preoblečem jo lahko 6x na dan, ker je vedno čist mokra... pa ma vzglavje dvignjeno, kaj še lahko naredim???


Ja je normalno - za polivančke. Je ena izmed "revežev" kot naš TIlen ki cel dan po obrokih samo poliva. In naš poliva tudi še 3 ure po obroku.user posted image user posted image user posted image In zarad tega nosimo slinčke - tiste rutice ki so take bolj mičkene.
Kaj lahko narediš? Ne zameri ampak rekla bom to - sprijazni se s temuser posted image , jaz sem se tudi. Delovanje zapiralke v želodčku še ni tako dobro. PRavijo da se umiri  ko začneš dodajat gosto hrano. Upam da res...user posted image Do takrat bomo pa bolj merkali pa več preoblačili.



aha, torej se mi ni treba sekirat???

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:36:49   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

tejkaz zdaj jih je malo manj brezposelnih, ker so se v Tušu zaposlili, mogoče je zdaj 93%? Dopoldne je za nas, vozičkarje in upokojence... nas je pa skoraj enako zadnje leto bi rekla. Dobra letina.




No, večinoma Velenje je brezposelnih, ker trgovine in cafe bar so vedno polne user posted image  Ne vem kaj ene mamice dajajo svojim user posted image  ker lahko cel dan kavico pijelo s kolegice in so user posted image  čist tihi. Moja se kar takoj zbudi, če se vstanem.

V Velenju je dober poslo, da droge prodajaš user posted image  Kakšne avte imajo te čafuri (brez zamere) Cel dan se vozijo... Hvala bogu, da se je petrol pocenil  user posted image user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:38:48   
Neža7
Ene se je zbudila user posted image  Upam, da bo sedaj jedla, da greva VEN !!!!!

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:43:47   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Nyna, verjetno pa bodo, ko bosta starejši obema lasje zopet potemnili. Pri meni je bilo tudi tako. Rodila črna, potme do cca 11 leta blond, potem pa vedno temnejši, sedaj pa že siviuser posted image . Za pomankanje vitaminov si lahko Elevit kupiš je prav za doječe matere.

Ja, vse je možno. Pa vitamine si bom verjetno res šla iskat. Hvala za nasvet.


IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Že nekaj časa želi to vprašati, pa vedno pozabim

A še morate nositi prsne blazinice?
Jaz jih moram še vedno. Če jih nimam imam vedno moker modrc in majčko. Bele majčke sploh ne morem imeti, ker se blazinice ven vidijo. DO kdaj jih moramo nositi?

Dokler ne nehamo puščat...user posted image user posted image user posted image  Jaz jih morem imet stalno v modrcu, ker mi kar pogosto ven teče. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Meni je pa že čudno če naš ne kaka pol dneva - nujno vsaj 3x na dan..

Ja, Lana tudi.


IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Erin mislim da bo čežana.. tejkaz a rabiš pospešek, tako kot jaz? Preglej teren in poročaj, če je kakšen kafič, da se kooončno dobimo v KR.. če ne raziskuje že Anita, je ni na spregled.. al pa nam iz Nanosa maha al pa tam kje okol...
Grem da ne zamudim, bom kregana!


Matejchi kafičev je v KR dost. Sva s Tejko že nekaj preverjale. user posted image user posted image user posted image  Anita mi je pa sms poslala, da gre za dva dni na Primorsko z Zojo in vas vse pozdravlja. Se pa čudi koliko je prtljage. user posted image user posted image user posted image


Kaj pa rabi s sabo imet? Glavno da je joška user posted image

user posted image user posted image user posted image

Jaz bi tudi šla ven, pa ni sončka. user posted image  Pa spet sirena...



_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:48:26   
tinka14
aha, vidim, da vas je ful s problemom: polivanje
me to kr potolaži, da nismo edini in da ni preveč narobe, če se to dogaja...

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Sem tolk user posted image . Kg so še vedno 10+ na preveč podlage, men se pa tolk sladko lušta. Kar premagat sem se mogla, da nisem šla načet Milke ali Jaffa piškotov. Kako to ostale premagujete? Jaz vmes sadja ne upam preveč, danes sem prvič pojedla 3 jabolka. Pa kruh z majonezo in salamo. Kako naj potem grejo kile dol?



js sm tut čist mahnjena na sladko, neverjetno, še nikol nisem tolk vsega pojedla...

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:50:02   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84
Jaz bi tudi šla ven, pa ni sončka. user posted image  Pa spet sirena...



mi mamo pa tak lep dan s5!! (js še pa kr za računalnikom...user posted image )

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 10:54:25   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

neza7, jaz že dve leti težko vstajam user posted image


neza in tejkaz, js pa že celo življenje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 11:00:27   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
A še morate nositi prsne blazinice? Jaz jih moram še vedno. Če jih nimam imam vedno moker modrc in majčko. Bele majčke sploh ne morem imeti, ker se blazinice ven vidijo. DO kdaj jih moramo nositi?

js tudi in čedalje bolj jih rabim, ker kr skoz neki vn curlja..

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 11:08:05   
tinka14
zdej pa grem spet ven, da še izkoristim tale sonček, jutri bom pa začela spet pospravljat (likat sem pa nehala, ker sem ugotovila, da bi lohk skoz likala, če bi hotlauser posted image )
uživajte s svojimi sončki!!

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 11:27:36   
daja27
HOj,

Naš Levči je tak cuker, samo spi, pa je in ko je buden se igra. Nobenih krčev, nič sitnarjenja, pa vse jem (od kostanja, grozdja, pijem mošt, jem svežo zelenjavo pa na tone čokolade...). Kilce so pa na -7 in lasje gosti ko še nikoli prej.
I wish. user posted image

Nič ni res, samo to, da je cukerček. Še posebej ob 3h zjutraj, ko se že drugič ponoči prebudi, se mi tko lepo nasmeji in mi s tem pove: "Jaz bi se pa igral, ne bi več spal." Pa tko lepo je že spal - dva tedna 2x po 4 urce pa mogoče še 2.
Krči sem tudi mislila, da so že fertik, pa očitno še niso, pa zaspat podnevi obup. No ja, saj se navadiš, samo da bi bil zdrav.
6. 11. greva namreč v pediatrično. Ostal bo na preiskavah zaradi povečanih jetrnih encimov (in jaz seveda z njim). Upam, da ga novo okolje ne bo čist iz tira vrglo.

Ah ti naši user posted image . Jaz še rajši vidim, da spi v dnevni. Midva ga itak ne motiva, ker malega niti ne sliši al pa se sam obrne. Zato pa on naju moti s svojim smrčanjem.

Še podatki za seznamček:
1. mesec: 4220g, 53cm
2. mesec: 5370g, 59cm

Mejte se in se smejte.

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 11:30:44   
Vilika
Nekaj komentarjev za nazaj - kolikor bom uspela user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Maja T.

Meni tako izpadajo lasje, da me je kar groza user posted image , vem da je to normalni proces po porodu, ampak ali vseeno obstaja kakšen recept, da si to malo omilim? 



Maja T. - ful lepo da si se končno žačela malo javljati user posted image , smo te pogrešale.
Lasje meni izpadajo enako kot pred nosečnostjo - ne pretirano, imam pa tudi dokaj goste in ni nobene krize.  Med nosečnostjo mi pa skoraj nič niso izpadali.


ANA P. - tudi ti si pogrešana na RR, še se javi. So tvoji posti vedno zanimivi.

POLIVANJE - naš 2 dni poliva bolj, 2 dni skoraj nič, potem kakšen dan nenormalno. Sem se že sprijaznila (kot je rekla Erin). Porabimo ogromno gazic in plenic, pa veliko majšk zamenjamo.. Brezveze, saj bo bolje, baje.

KAKANJE - naš sedaj kaka na dan in pol, prej pa je bilo vsak dan user posted image , upam da ne bo kakal še bolj poredko, ker je že sedaj bomba ko se podela. user posted image


na, pa se je začel oglašat -nadaljujem ob priliki...


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 11:34:29   
matejchi
Sonca ni, jaz ga bomuser posted image , ko ga najdem. 



< Sporočilo je popravil matejchi -- 22.10.2008 11:35:18 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 11:48:38   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Meni tako izpadajo lasje, da me je kar groza user posted image , vem da je to normalni proces po porodu, ampak ali vseeno obstaja kakšen recept, da si to malo omilim?


Wellcome to the club! Meni se zdi, da bom kmalu plešasta postala! user posted image Mi je pa frizer zadnjič rekel, da naj ne zganjam panike, da je to čisto normalno in da dokler dojim, pač ne bolje. user posted image Hormoni pač! Je rekel, da naj bom še srečna, da mi enakomerno izpadajo po celi glavi, ker enim celo tako izpadajo, da dobijo prav gole otočke po glavi. user posted image user posted image


Kaj pa, če ne dojiš user posted image  Je tudi normalno? user posted image  Moje lasje so povsod, da ven sesalim user posted image


Meni tudi izpadajo. Sploh tam okrog tretjega meseca po porodu. So mi tudi pri Nejcu. Je trajalo kakšna dva ali tri mesece. Pa nič ne moreš. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 11:53:23   
naty13
Pri nas pa tak sonček. Sva bila na sončku zunaj. Jošt je še zunaj v vozičku. Upam, da že spi, da bom jaz lahko rese nasadila in dala na okna. Sta šla ponje Nejc in user posted image . Je pa tolk toplo, da bi bila na sončku komot samo v majčki. user posted image

Sayuri ti si pa verjetno dobila varstvo in šla sama v LJ. user posted image  Sklepam, ker nisi nič prišla po jutranjo kavouser posted image  No, čimprej nam sporoči kaj si nabavila user posted image  Pa verjjetno si se mal odpočila in skos gledala, kje si koga pozabila. user posted image  Saj pri meni je tako.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!