|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 17:30:26   
matejchi
tatly bom spremenila slikico, ostale podatke, če je še kaj narobe mi sporočite, da se ne bo seznam trikrat v enem dnevu popravljal, pol bomo kmal našibal teh strani, a bo pol dvakrat na teden dovolj ažuriranje al kako bi bilo najbolje?

Kar je pa najhujše pri tem seznamu pa je to, da sem ga včeraj delala do 2.00 zjutraj, pol mi pa ni hotel slikic pokazat, tako da sem mogla na novo slikice dodajat, so bile pa nekatere res lepše, tako da sem danes, ko me je user posted image vprašal kdaj sem prišla spat rekla ne vem... hm hm

Sem pa danes skočila v LJ, pol sem se pa nazaj grede ustavila pri njegovih in posesala avto, ker je bil obupen... pol pa gas domov in kuhat, da je sedaj dragi lahko šel v službo s polnim trebuščkom..  zdaj se mi pa niiiič ne da, utrujenost ven seka. Grem na en sprehod z mojima dvema.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 17:36:06   
sayuri
matejchi, vsaka ti čast za seznam user posted image  Koliko dela je z njim, pa dobro vem user posted image  PA Erin tud user posted image  Pri meni lahko dopišeš:

Lovro
1.mesec 4350g 54,5 cm
2.mesec 5800g,58cm

Zara
1.mesec 4000g 52 cm
2.mesec 4700g 57cm 

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 18:12:01   
anaya
Erin: full lepa slikica vaju z Tilnom. Men se tut zdi da je Tilen čist tvoj (sicer ati ne vemo kak zgleda), pa malo se mi zdi da je moja Neli tut tebi podobnauser posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 18:14:36   
anaya
Aja Matejchi ce bos dajala zraven tut ure rojstva je moja 19.01

Pa po moje bi blo dobro da se seznam objavi recimo vsako polno stran al pa vsako drugo. (npr. 140,150...) tako bomo točno vedle kje je... no to je samo predlog... ki se mi zdaj ko sem napisala pa prebrala zdi butast, pa vseeno naj ostaneuser posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 18:35:47   
anaya
Pa še to, vem da smo o polivanju že veliko govorile, ampak kaj je normalno da mi polije čisto po vsakem obroku??? Pa to ne takoj, ampak čez kakih 30 minut??? Preoblečem jo lahko 6x na dan, ker je vedno čist mokra... pa ma vzglavje dvignjeno, kaj še lahko naredim???

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 18:37:34   
betty
Za seznam:
ROK
21.8.2008 ob 19:55
rojstvo: 54 cm, 3900g
1.mesec: 57 cm, 4700g
2.mesec: 59 cm, 6060g

Ravno danes mno imeli pediatra. itak smo cakali skoraj eno uro, pa smo se 2 minutke zamudili :)
Mali dopoldan ni skoraj nic spal, dvakrat po pol ure, potem pa je popoldan prespal v cakalnici :) Sedaj ga je vrglo in lezi/spi na kavcu ob radiu Zeleni Val.


(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 18:57:07   
naty13
Čer.

Otroka spita. user posted image user posted image user posted image  Jošt je prvič v svoji sobi. Ima notri samo postlco in predalnik iz Nejčeve sobe, ki je na kolesih, da imam gor baby fon in še nekaj stvari. user posted image  Bomo videli, kako bo. Pa saj, ko mu bom lučko ugasnila, ne bi smel biti problem, ker v temi tako ali tako ne bo vedel kje je. user posted image

Zdaj vas grem pa prebrat, da bom vedela, kaj ste čvekale. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 19:33:04   
naty13
Erin super slikca. user posted image  Se vidi podobnost med vama.

Maja T. tudi Zara je super avgustovski cukerček. user posted image user posted image  In še user posted image user posted image user posted image user posted image  za gramčke. res super, da ste ujeli trimesečnike. user posted image

Sandra user posted image user posted image user posted image  Čimprej se pozdravite. user posted image

Tejka te vedno pozabim vprašat. Ali Eva sedaj na kahlico hodi lulat in kakat, ali imate še pleničko. user posted image

Miškolinček user posted image user posted image user posted image  za Erazma, da je tudi ponoči brez pleničke. user posted image  pa imaš en strošek manj. user posted image  Se mu pa vidi po slikicah, da je lump na kubik. user posted image

Pa vsi avgustovčki pridno pridobivajo gramčke. Se vidi, da radi papajo. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 19:48:27   
tatly
matejchi-upam da  nisi jezna ker sem povedla da mi ni vsec...ker drugace mi je res enkraten...mas super ideje...ker ce bi jaz to delala bi nasi malcki bli stari 15 let pa se nebi dokoncalauser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 19:54:55   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Pa še to, vem da smo o polivanju že veliko govorile, ampak kaj je normalno da mi polije čisto po vsakem obroku??? Pa to ne takoj, ampak čez kakih 30 minut??? Preoblečem jo lahko 6x na dan, ker je vedno čist mokra... pa ma vzglavje dvignjeno, kaj še lahko naredim???


Ja je normalno - za polivančke. Je ena izmed "revežev" kot naš TIlen ki cel dan po obrokih samo poliva. In naš poliva tudi še 3 ure po obroku.user posted image user posted image user posted image In zarad tega nosimo slinčke - tiste rutice ki so take bolj mičkene.
Kaj lahko narediš? Ne zameri ampak rekla bom to - sprijazni se s temuser posted image , jaz sem se tudi. Delovanje zapiralke v želodčku še ni tako dobro. PRavijo da se umiri  ko začneš dodajat gosto hrano. Upam da res...user posted image Do takrat bomo pa bolj merkali pa več preoblačili.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 19:56:12   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

vidis erin nisem se zmotla,,,se mi zdi da ti je full podoben...nasa tamala je pa celi ati!!
erin kako si to sliko nardila



S Paint programom ki ga maš v Windowsih.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:02:58   
tejkaz
Moja dva tudi spita.

Naty, Eva še ima pleničke. V vrtcu gre vedno na kahlico, doma pa tu pa tam. Včasih želi biti brez pleničke in nam kdaj rata priti prav čas na kahlico, kdaj pa ne.

Anaya, normalno je da toliko poliva. Jaša tudi. Dostikrat med smejanjem. Se smeji na vsa usta in polije.

MajaT, full ste lepi.

Erin, vidva sta pa tudi prav hudo luštkana.

Tatly, po cepljenju lahko gresta takoj ven, razen če ni kakšne reakcije. Vsaj mislim da je tako, bodo več povedale tiste ki so jih dale pred kratkim cepiti.

Nyna, tvoja starejša je pa tudi cela lepotička.

V petek imam pa že predizpitno vožnjo user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:10:17   
naty13
Tejka a že društveno mašuser posted image  Kolk ur pa imaš do zdejuser posted image  HB boš potem lahko ti k nam prišla vozičkat, da ne bo men treba oba fanta v KR vozit. user posted image

polivanje - mi tudi zdej nenormalno polivamo. Tudi med smejanjem, pa tako brca in maha z rokami, potem pa iz ust leti. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:12:06   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a že društveno mašuser posted image  Kolk ur pa imaš do zdejuser posted image  HB boš potem lahko ti k nam prišla vozičkat, da ne bo men treba oba fanta v KR vozit. user posted image



Ja društveno že. V petek ob 9ih. Ob 8ih imam še 17.uro, torej bo društvena 18.ura.

A imate tam pri vas tudi Qlandije in kafiče? user posted image user posted image

Jutri se pa Planet Tuš odpre.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:17:55   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a že društveno mašuser posted image  Kolk ur pa imaš do zdejuser posted image  HB boš potem lahko ti k nam prišla vozičkat, da ne bo men treba oba fanta v KR vozit. user posted image



Ja društveno že. V petek ob 9ih. Ob 8ih imam še 17.uro, torej bo društvena 18.ura.

A imate tam pri vas tudi Qlandije in kafiče? user posted image user posted image

Jutri se pa Planet Tuš odpre.



Ne nimamo Qlandije. Sej če bo potreba po šopingu, pa pridem jaz v KR. user posted image

Matr bo štacun. Še Tuš. Bo treba fante v kino pelat. user posted image

Si pa pridna, bo pa mal dnarčka šlo za ure. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:18:34   
naty13
Aja, kaj ste za krst dobili oz. kaj je Jaša dobil user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:19:40   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Aja, kaj ste za krst dobili oz. kaj je Jaša dobil user posted image


Oblekce, evrčke in zlato verižico. Pa Jošt?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:24:26   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Aja, kaj ste za krst dobili oz. kaj je Jaša dobil user posted image


Oblekce, evrčke in zlato verižico. Pa Jošt?



Enako, pa še bone za Mullerja, da bomo pleničke kupovali, pa kakšen frutek in kašice,.... Aja pa dva paketa pleničk.

Sem pa kar vesela oblekic. So med njimi trije kompletki št 74 - bo zdaj za pozimi. Je pa na varianto žametke in puloverček. user posted image

Verižico ima pa tako kot Nejc. Je mami rekla naj dam Nejčevo, da je isto kupila za Jošta. Na obesku je na prvi strani začetnica imena, na drugi pa piše sv. krst in datum. Obema je bila botrica moja mami in moj tast. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:36:18   
tejkaz
Jaša je tudi dobil isto verižico kot Eva. Na obesku je na eni strani datum krsta, na drugi pa piše babi in dedi. Ja, pa en bon za Muller je tudi dobil user posted image Boter je bil pa moj brat.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:49:16   
miškolinček
Ojla Naty in Tejkaz a imata spet dialoge? Morm mal vmes skočit da ne bosta celo stran zapolnileuser posted image .

Naty,user posted image ja Erazem je zelo živahen in nabrit,medtem ko je Filip bolj miren,je tudi živahen samo ni tako glasen in ko je utrujen omaga in zaspi,medtem ko Erazmu že kot dojenčku ni nikoli zmanjkal energije-beri smo zelo malo spaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Meni pa Filip danes že cel dan kaka user posted image in to čisto tekoče,vročine nima,je tudi vsake tri ure,vendar manj kot ponavadi,pa še to veliko poliva kar prej ni. Upam da se ne razvije v kakšno virusno drisko. Bomo videli kaj bo ponoči,koliko bo spal. Čez dan je zelo malo ker ga črviči pa ker je plenica skoz polna,kar ga grozno moti.

Po moje bom celo noč drek kidalauser posted image .

< Sporočilo je popravil miškolinček -- 21.10.2008 20:50:42 >

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:51:18   
Zoja Miša
Nyna, Gaja je prav fejst punca! Luštna! A je bila tudi tako črna, ko se je rodila pa so ji potem posvetlili laseki?
Matejchi, super seznamčekuser posted image user posted image user posted image

Babmi, kok si mi fajna, ko čist po Mariborsko napišešuser posted image , me spomneš na študenstske čase. A vidva pikico kopata v veliki bani?!user posted image

Erin, hvala za opis kopanja, bom sedaj tudi jaz tako naredila, pa javim če bo kaj bolje.  Tilen je pravi frajerček in ja, tebi je podoben!user posted image

Maja T, lepo te je brati! Lepe slikice!user posted image

Sayuri, upam, da ti je šoping poratal in da si kaj lepega dobila!

Naty, ja potem bom pač se sprijaznila, da tako je. Mogoče bo pa kasneje, ko bova z dodatkom začeli drugače. Mislim, da bo to kar kmalu, glede ne to kako zadnje čase je, da že zaloge iz skrinje uporabljamo.user posted image

Sandra, pozdravite se!

Anaya, s tem polivanjem imamo tudi mi vsake toliko probleme in to iste kot praviš ti, je pa res od dneva do dneva odvisno. Danes je recimo katastrofa od dneva!

Naty, naj Jošt lepo pančka v svoji sobici!

Naty in Tejkaz, vidim da imate zopet dialoge. No, vaju malo zmotim!user posted image  Tejkaz, super, pa daj vse od sebeuser posted image .

Pri naju pa je bila danes Cebrca z Ivanom! Sva malo počvekali in skupaj malo povozičkali. user posted image  Ampak dan za našo princesko ni bil ravno pravi, je cel dan sitna. Če ne je, se dere, če se ne dere pa polivauser posted image . Spala je vse skupaj 2 uri v celem dnevuuser posted image . Eh, bo jutri bolje. Noč pa, kakršna bo, jo bomo preživeli.user posted image
Cebrca in Ivan sta pa fajn!user posted image  Cajta jima zmanjkuje.user posted image

Lepo noč in jutri na branjeuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 20:53:30   
tejkaz
Zoja Miša, sem hotela napisati dopoldan, da pozdravi Cebrco, pa sem pozabila. Super, da ste se imeli lepo.

Nič, grem jaz ajat user posted image

Lahko noč


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 21:20:33   
gajka
naty13 - a Jošt pa že kar v svoji sobici? user posted image Midva sva se že nekajkrat pogovarjala, kdaj bi dala Roka v svojo sobo spat, pa sva vedno pristala na ideji, da je še prekmalu... user posted image

tatly - po cepljenju lahko greš takoj ven. Mene so še posebej opozorili, da naj delam vse kot sicer, samo kopanje naj tisti dan izpustimo.

tejkaz - user posted image za predizpitno vožnjo! Bom držala pesti, pa Rok tudi, če mu bo uspelo pesti stisnit. user posted image

Maja T.
- res lepo ste ujeli trimesečnike po teži. user posted image Pa ful lepe slikice, mi je bila pa najbolj všeč tista, ko v gozdu listje mečeš v zrak. user posted image

Erin - meni se zdi Tilen ful tebi podoben.

nyna84 - tvoja Gaja je pa ful luštna pupa. No, saj je tudi vaša najmlajša luštna, ampak mi je pa zanimivo, da je ta večja čisto blond, ta manjša pa ful temna. Kaj je ena po očiju in druga po mamici? user posted image

sayuri - želim ti lep šoping izlet. A potem lahko sklepam, da si se ti noricam izognila? Kako pa kaj sicer tvoji norčki?

cebrca in Zoja Miša - user posted image za uspešno skupno vozičkanje!

matejchi - bravo za seznam! user posted image Verjamem, da si veliko časa vložila vanj. Po mojem bi bilo dovolj, da se seznam objavi 1× tedensko, pa takrat, če se le da, vedno na isti dan.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 21:59:02   
Tamy30
pozdravcek,
Martin ze pridno spancka.
danes je bil spet lep dan, sva bila dostina soncku- Hehe vam moram povedati, da zjutraj ko se je ob 6.30 zbudil sem ga nahranila, pol pa sem ga polozilaq v najino posteljo malo privzignila vzglavje, pol pa sem malce zadremuckala poleg njega. Cez nekaj casa se zbudim, ker se je glasno pogovarjal, pol pa ze malce pritozeval, kao"mami zdaj pa mas dovolj spanja", sem na uro pogledala pa je vmes minlo pol ure. No pol pa je se vmes tak fajn pokakal, da je skoraj skozi prislo

Zojamisa jaz mu drekec najprej scistim z toto krpicami suhimi, pol pa jih se zmocim, ce pa je fejst pa ga kar v umivalniku umijem. Glede umivanja na splosno, pa ga ze zdavnaj ne milim na suhem, ker mu to ni bilo niti slucajno vsec, ampak ga dam kar v vodo, pa ga v vodi namilim.

Ryssa mustela otroski sampon proti temencam dobis v lekarni, vsaj jaz sem ga kupila, stane pa 10eurov, ja malce drago, samo pa ucinkuje.

matejchi ful ful lepi seznam

In se malo nas: danes ne kar ne morem verjet, se je moj Martin prevalil iz trebuscka na hrbet, neverjetno. Sem ga po kopanju mazala s kremico, pa ga dalapasti kravice, ga hezno masirala po hrbtu, pa se je kar naslonic na roke, in pol glavo nekam dal nazaj in hop pa je bil spet na hrbtu.

Hehe je bilo cist slucaj, pa vendar wow.

Vecer tak hitro mine.Grem se malo k moju ljubemu, da se malo pocartavauser posted image

Nocko




(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 22:06:10   
matejchi



  user posted image  
28.6.2008 - mishel (PDP 5.8.2008)
 
DAVID
rojstvo ob 12:43 - 2685 g in 47 cm


user posted image
 
28.6.2008 - suzii (PDP 13.8.2008)
 
LANA          ŽAN
1820 g        1320 g



user posted image

8.7.2008 - Maja T. (PDP 8.8.2008)
 
ZARA
 
rojstvo ob 12:30 - 2200 g in 46 cm
1. mesec: 2750 g in 48,5 cm
2. mesec: 4100 g in 55 cm   
3. mesec: 5200 g in 58 cm   


  user posted image
8.7.2008 - srecka 30 (PDP 20.8.2008)

MOJCA
1910 g in 43 cm

11.7.2008 - sayuri (PDP 5.8.2008)

 ZARA
rojstvo ob 10:29 - 2490 g in 48 cm
1. mesec: 4000 g in 52 cm
2. mesec: 4700 g in 57 cm

LOVRO
rojstvo ob 10:31 - 2600 g in 49 cm
1. mesec: 4350 g in 54,5 cm
2. mesec: 5800 g in 58 cm   

user posted image FILIP

 
11.7.2008 - Neža7 (PDP 18.8.2008)
 
NEŽA
rojstvo ob 10:32 - 2260 g in 45 cm
1. mesec: 2870 g in 48 cm
   2. mesec: 4150 g in 50,5 cm
   3. mesec: 5310 g in 57,5 cm


user posted image
15.7.2008 - Gajka (PDP 28.7.2008)
 
ROK
rojstvo ob 2:36 - 3430 g in 52 cm
1. mesec: 4790 g in 56 cm
2. mesec: 6245 g in 60 cm
3. mesec: 7160 g in 63 cm



user posted image
21.7.2008 - m@j@ (PDP 5.8.2008)
 
URH
rojstvo ob 12:47 - 3270 g in 52 cm


user posted image
22.7.2008 - cebrca (PDP 5.8.2008)
 
IVAN
rojstvo ob 19:56 - 3210 g in 52 cm


user posted image
24.7.2008 - izabella08 (PDP 2.8.2008)
 
IZABELA
rojstvo ob 2:50 - 3050 g in 50 cm


user posted image
29.7.2008 - Tamy30 (PDP 13.8.2008)
 
MARTIN
rojstvo ob 6:46 - 4460 g in 52 cm


user posted image   
29.7.2008 - miškolinček (PDP 11.8.2008)

 FILIP
rojstvo ob 15:00 - 3330 g in 52 cm
6 tednov: 4750 g in 59 cm

user posted image ERAZEM (15.12.2005)


user posted image
29.7.2008 - dar10 (PDP 18.8.2008)
 
EMA
2680 g in 49 cm


user posted image
30.7.2008 - K_a_t_j_a (PDP 12.8.2008)
 
JAN
rojstvo ob 7:58  -  2550 g in 48 cm
1. mesec: 3220 g in 54 cm
2. mesec: 4460 g in 55 cm



user posted image
30.7.2008 - Naty13 (PDP 14.8.2008)

 JOŠT
rojstvo ob 23:50  - 3205 g in 51 cm
 6 tednov: 4840 g in 56 cm
2 meseca in pol: 5615 g  
user posted image NEJC


user posted image  
30.7.2008 - Tato (PDP 2.8.2008)

 JAKA
  3510 g in 53 cm
1. mesec: 4600 g in 57 cm


31.7.2008 - bella02 (PDP 4.8.2008)

 TEJA
rojstvo ob 15:05 - 4100 g in 53 cm
 1. mesec:  4780 g
                  6. tednov: 5250 g in 57,5 cm
 2. mesec:  5550 g
user posted image TJAŠA


2.8.2008 - Muklla (PDP 30.7.2008)

 ŠPELA
rojstvo ob 00:15 - 3560 g in 52 cm


2.8.2008 - kaja02 (PDP 6.8.2008)

 LEJA
rojstvo ob 6:30 - 3480 g in 51 cm
user posted image KAJA


user posted image  
2.8.2008 - daja27 (PDP 12.8.2008)

 LEON
rojstvo ob 21:37 - 3320 g in 50 cm


3.8.2008 - *zvezdica* (PDP 10.8.2008)

 ZARJA
rojstvo ob 6:10 - 3610 g in 53 cm


user posted image
3.8.2008 - tejkaz (PDP 18.8.2008)

 JAŠA
rojstvo ob 22.43 - 3165 g in 52 cm
1. mesec: 4040 g in 55 cm
2. mesec: 4900 g in 58 cm

user posted image EVA (26.11.2006)


user posted image
4.8.2008 - dojenč (PDP 4.8.2008)

 ŽANA
rojstvo ob 11:35 - 3110 g in 48 cm
1. mesec: 3870 g in 52 cm   
2. mesec: 4450 g in 57,5 cm



user posted image
4.8.2008 - bambi14 (PDP 21.8.2008)

 ELA NINA
rojstvo ob 21:50 - 2810 g in 47 cm
1. mesec: 3350 g in 49 cm
2. mesec: 3890 g in 51 cm



user posted image
4.8.2008 - Odette (PDP 5.8.2008)

 ?
4050 g in 55 cm


user posted image  
5.8.2008 - ozziebo (PDP 1.8.2008)

 LARA
rojstvo ob 2:55 - 3790 g in 52 cm
1. mesec: 4460 g in 56 cm
2. mesec: 5040 g in 61 cm



user posted image  
5.8.2008 - iva77 (PDP 11.8.2008)
 
TAMMY
rojstvo ob 9:20 - 3150 g in 50 cm
user posted image user posted image



user posted image
6.8.2008 - Erin (PDP 1.8.2008)

 TILEN
rojstvo ob 3.35 - 3190 g in 51 cm
1. mesec: 4250 g in 54 cm
2. mesec: 5400 g in 57 cm



user posted image  
8.8.2008 - sandra123 (PDP 22.8.2008)

 TAJA
rojstvo ob 9:16 - 3030 g in 50 cm
TEJA
rojstvo ob 9:18 - 1960 g in 47 cm
user posted image TINA


user posted image
10.8.2008 - Majči22 (PDP 21.8.2008)

LINA
rojstvo ob 4:39 - 2730 g in 50 cm
1. mesec: 3810 g in 53,5 cm
2. mesec: 4635 g in 54 cm   



user posted image
10.8.2008 - nyna84 (PDP 4.8.2008)

 LANA
rojstvo ob 23:56 - 3240 g in 50 cm
1. mesec: 4530 g in 56 cm
2. mesec: 5690 g in 59 cm

user posted image GAJA (4.11.2004)


user posted image
11.8.2008 - Zoja Miša (PDP 29.8.2008)

 KAJA LINA
rojstvo ob 8:35 - 2600 g in 47 cm
 1. mesec: 3200 g in 50 cm
2. mesec: 3850 g in 53 cm



user posted image
11.8.2008 - Pablo (PDP 31.7.2008)

 OTMAR
rojstvo ob 10:24 - 3490 g in 52 cm
1. mesec: 5050 g in 58 cm
2. mesec: 5620 g in 61 cm

user posted image ERAZEM


user posted image
12.8.2008 - iskanje (PDP 14.8.2008)

 MALU
3800 g in 54 cm
1. mesec: 4700 g in 56 cm
2. mesec: 5410 g in 59 cm
 
 
user posted image
14.8.2008 - Krysia (PDP 23.8.2008)

 ROK
rojstvo ob 1:02 - 3380 g in 52 cm
1. mesec: 4190 g in 55 cm
2. mesec: 5420 g in 60 cm



user posted image
14.8.2008 - košuta (PDP 15.8.2008)

 TEODOR
rojstvo ob 10:12 - 3370 g in 51 cm


user posted image
14.8.2008 - anita goitan (PDP 14.8.2008)

 ZOJA
rojstvo ob 17:38 - 3185 g in 50 cm
1. mesec: 4500 g in 56 cm


user posted image
17.8.2008 - Andrejaboris (PDP 22.8.2008)
 
ENEJ
rojstvo ob 10:12 - 3310 g in 50 cm
1. mesec: 4750 g in 55 cm
2. mesec: 6100 g in 59 cm
user posted image LAN (22.11.2005)


user posted image
17.8.2008 - Ryssa (PDP 24.8.2008)

 LAN
rojstvo ob 13:12 - 2980 g in 49 cm
1. mesec: 4500 g in 55 cm    
2. mesec: 5500 g in 59,5 cm



user posted image
19.8.2008 - LinaK (PDP 25.8.2008)

 LINA
rojstvo ob 14:25 - 3340 g in 48 cm


user posted image  
19.8.2008 - buhtlčk (PDP 13.8.2008)

 GAŠPER
rojstvo ob 20:28 - 4230 g in 52 cm
1. mesec: 5150 g in 59 cm
    2. mesec: 6100 g in 60,5 cm


user posted image
20.8.2008 - Žanneža (PDP 13.8.2008)

 LANA
rojstvo ob 9:51 - 3860 g in 52 cm


user posted image
20.8.2008 - matejchi (PDP 21.8.2008)

 MARUŠA
rojstvo ob 16:52 - 3500 g in 49,5 cm
         1. mesec: 4030 g in 53 cm
user posted image ŽIGA (27.1.2004)


user posted image
21.8.2008 - Nejka23 (PDP 28.8.2008)

 JAKA
  3960 g in 53 cm


user posted image
21.8.2008 - betty (PDP 20.8.2008)

 ROK
   rojstvo ob 19:55 - 3900 g in 54 cm
1. mesec: 4700 g in 57 cm
2. mesec: 6060 g in 59 cm



user posted image
22.8.2008 - Vilika (PDP 18.8.2008)

 VID
rojstvo ob 4:21 - 4220 g in 55 cm
1. mesec: 5920 g in 58,5 cm


user posted image
22.8.2008 - pingo80 (PDP 28.8.2008)

 LANA
rojstvo ob 23:58 - 3320 g in 50 cm
1. mesec: 4000 g in 54 cm


user posted image
23.8.2008 - tinka14 (PDP 18.8.2008)

 NEJC
rojstvo ob 13:00 - 4360 g in 56 cm
1. mesec: 4990 g in 57 cm


user posted image
26.8.2008 - anaya (PDP 18.8.2008)

 NELI
  rojstvo ob 19:01 - 3370 g in 52 cm
1. mesec: 3890 g in 52 cm


user posted image
27.8.2008 - Arany (PDP 18.8.2008)

 DOMEN
rojstvo ob 14:27 - 4040 g in 53 cm


user posted image
1.9.2008 - Aradej (PDP 27.8.2008)

 LUCIJA
rojstvo ob 1:43 - 3420 g in 52 cm
user posted image DIANA


user posted image
1.9.2008 - tatly (PDP 24.8.2008)

 STELLA
rojstvo ob 10:03 - 3140 g in 50 cm
1. mesec: 4010 g in 54 cm
2. mesec: 4320 g in 56 cm


user posted image
4.9.2008 - anckabancka (PDP 27.8.2008)

 JAKOB
rojstvo ob 15:21 - 3680 g in 51 cm
user posted image user posted image


user posted image


< Sporočilo je popravil matejchi -- 21.10.2008 22:14:31 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Starost
Erin

Odgovorite le ženske :) Vaš partner je:

isto star kot ve (15%)

starejši (67%)

mlajši (18%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!