|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 17:12:33   
taraji
 
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 
 Četrtek, 11.09.
mismis - UZ
Arneja - punkcija
Pija76 - ET
                                         Baci - punkcija

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

Draga moja dekleta:

Mismis - naj bo tvoj D. kar se da nežen s teboj, naj te razveseli z lepim rezultatom

Arneja, Baci
- punkcija naj ne bo boleča, jajčk naj bo polna vreča da popolno bo vajina sreča.

Pija - za otročke maternico lepo ogrej in jih 38 tednov pri sebi imej






< Sporočilo je popravil M.L.B.K. -- 10.9.2008 17:13:04 >


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 17:13:04   
zarja1
Mismis - jutri naj bo na UZ godno stanje za tvoje pingvinčke!!!!! Tisti hormon naj bo ravno pravšnji, sluznica zadebeljena,....
 
Arneja in Baci čim manj bolečo punkcijo (oz. bolečine po narkozi Baci), veliko polnih celic!!!!
 
Pija76 želim ti, da se pikeci user posted image user posted image  trdno primejo in ostanejo na toplem naslednjih 38 tednov!!!
 
 
in našima nosečkama srečkama Abra in Dakec - čim lepši pogled na vajine palčke
 
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 17:18:09   
taraji
Zarja, a ti pa še vedno na istem - brez tečke. Moraš biti pa res boga. Meni je enkrat zamujala tri dni (vedno jo imam na uro), pa sem mislila, da bom poletela, saj sem bila kot balon. Kako moraš šele ti trpeti.



_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 17:32:46   
lara light
Bom nadaljevala v zarjinem stilu:
Mismis - za ju3 vse najboljše, držim pesti!
Arneja in Baci veliko lepih celic brez bolečin!
Pija, komaj čakam, da boš grela in po plusu ti želim krasno nosečnost!
 
Dakec, Abrica, nimam kaj dosti povedat, preprosto uživajta!user posted image
 
Še seksi navijačica za vse akterke!
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz pa spet doma. Žal nič pošte. Pomeni nič zmrznjenčka.user posted image
Kako ste ostale, Blanči? Kej novega?
 


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 17:36:54   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.

Zarja, a ti pa še vedno na istem - brez tečke. Moraš biti pa res boga. Meni je enkrat zamujala tri dni (vedno jo imam na uro), pa sem mislila, da bom poletela, saj sem bila kot balon. Kako moraš šele ti trpeti.



že dva dni sem čist taka user posted image , brez volje, z lampom, nič več na sebe ne spravim, vse mi gre na jetra.......


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 17:38:16   
zarja1
Lara ta sexy navijačka je posebaj za napo Mismis, ker mi je dans polepšala mučen dan...pripopala mi je mojga Matta darlingauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 17:53:43   
blanč
Jaz pa spet doma. Žal nič pošte. Pomeni nič zmrznjenčka.
Kako ste ostale, Blanči? Kej novega?

ni, ni pošte. Le zakaj ne smemo za tako stvar poklicat in moramo čakat na poštouser posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:06:49   
blanč
Vidim, da ste se menle o oddaji semena.
Zadnjič, ko sem imela jaz punkcijo, je tudi eden zasedel kabino in potem so morali naši moški hodit v WC in moj je pršel v ordinacijo brez plavalčkov, me je skor kap ruknla in je rekel, če pa ne moremmmmmm, ko nonstop neki po vratih klukajo. Je reku ata, bo treba ane, kaj pa je danes vam moškim. Moj zavije z očmi in vpraša, če lahko čez pol ure pa reče ata ja seveda drugač bodo pa jajčka šla v nič. Sva šla na bencinsko vsak enga jegra ruknla (moj dva) si je šel kupit eno revijo sem vidla naslov" muca pohotnica"user posted image user posted image , šla nazaj in so ravn tistmu revežu, ki mu prej ni ratal neki v ordinaciji delal, punca uzun pa čist paf. Moj hitro v kabinico, jaz pa za njim, nč no, sej bo ata z inekcijo vn potegnuuser posted image , sem dobila od njega en dolg pomenljiv pogled in je že zginu. Ni blo 2 min. pride ven ves nasmejan in že trka atu na vrata....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:25:05   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Jaz pa spet doma. Žal nič pošte. Pomeni nič zmrznjenčka.
Kako ste ostale, Blanči? Kej novega?

ni, ni pošte. Le zakaj ne smemo za tako stvar poklicat in moramo čakat na poštouser posted image


Ne vem, Blanč. Kaj pa če se pošta npr. zgubi? Saj ne da se velikokrat, a letos poleti se je meni 2x zlo pomembna izgubila (Iz slo, kar pomeni 1-2 dni)...pa je potem prišlka s cca 14 dnevno zamudo.

Glede punkcije in oddaje semena, še dobro sta spelalauser posted image ...saj so bogi ti naši korenjakiuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:26:28   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lara ta sexy navijačka je posebaj za napo Mismis, ker mi je dans polepšala mučen dan...pripopala mi je mojga Matta darlingauser posted image user posted image user posted image


Zarjica, še dobro, da te mismis tko razvaja...potem še jaz kaj ujamemuser posted image
Kako si, si bila doma danes?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:29:16   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JUHUUUUU, GLORIA, ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Madona, me ni dva dni, pa zamudim taglavno žurko!!user posted image

Pozdravček , vidm, da mamo par novih, bravo Bozza za user posted image user posted image , glej da jih boš pridno grela, Blanč in Lara, in ostale, ki grejete, upam da si date miruser posted image !!

LP, D



Netkica, ma si damo mir, itak! Še preveč...samo jej in mislim na hrano!user posted image  me širi kot za stavouser posted image
Kako ti?user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:36:25   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Mismis - jutri naj bo na UZ godno stanje za tvoje pingvinčke!!!!! Tisti hormon naj bo ravno pravšnji, sluznica zadebeljena,....
 
Arneja in Baci čim manj bolečo punkcijo (oz. bolečine po narkozi Baci), veliko polnih celic!!!!
 
Pija76 želim ti, da se pikeci user posted image user posted image  trdno primejo in ostanejo na toplem naslednjih 38 tednov!!!
 
 
in našima nosečkama srečkama Abra in Dakec - čim lepši pogled na vajine palčke
 
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



lohka še jast tole podpišem :)

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:37:11   
blanč
Ne vem, Blanč. Kaj pa če se pošta npr. zgubi? Saj ne da se velikokrat, a letos poleti se je meni 2x zlo pomembna izgubila (Iz slo, kar pomeni 1-2 dni)...pa je potem prišlka s cca 14 dnevno zamudo.

Kaj pa vem, tudi prejšnjič nisem dobila pošte in sicer zato, ker moji pikici nista zdržali do zamrznitveuser posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:38:49   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Ne vem, Blanč. Kaj pa če se pošta npr. zgubi? Saj ne da se velikokrat, a letos poleti se je meni 2x zlo pomembna izgubila (Iz slo, kar pomeni 1-2 dni)...pa je potem prišlka s cca 14 dnevno zamudo.

Kaj pa vem, tudi prejšnjič nisem dobila pošte in sicer zato, ker moji pikici nista zdržali do zamrznitveuser posted image


Same story for meuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:39:52   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lara ta sexy navijačka je posebaj za napo Mismis, ker mi je dans polepšala mučen dan...pripopala mi je mojga Matta darlingauser posted image user posted image user posted image


Zarjica, še dobro, da te mismis tko razvaja...potem še jaz kaj ujamemuser posted image
Kako si, si bila doma danes?

Lara ne, kr hodim v službo, ni zdaj take gužve več pa kar gre no. Zredila pa sem se tud jaz sicer samo nekje za 3 kg, vendar se mi full pozna - sploh zdaj s to zakasnitvijo. Ponavad ko dobim user posted image  shujšam kakšna 2 kg, zdaj pa sem kot balooooon.
Naslednji vikend grem obvezno v Graz mal po trgovinah pogledat za cotike. Moj je že nekaj skomigal z rameni, verjetno si je mislil,...spet bo zapravljala....pa sem kar prijateljicama rekla, da gremo me same. No pa ma. Bo pa mal sam doma. Še boljš, če ne sam teži , joj daj grema že domov, saj maš že vsega tolk,...bla bla bla.. Bi človk rekel, da so včasih naši dragi na hormonih in ne me.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:40:16   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Mismis - jutri naj bo na UZ godno stanje za tvoje pingvinčke!!!!! Tisti hormon naj bo ravno pravšnji, sluznica zadebeljena,....
 
Arneja in Baci čim manj bolečo punkcijo (oz. bolečine po narkozi Baci), veliko polnih celic!!!!
 
Pija76 želim ti, da se pikeci user posted image user posted image  trdno primejo in ostanejo na toplem naslednjih 38 tednov!!!
 
 
in našima nosečkama srečkama Abra in Dakec - čim lepši pogled na vajine palčke
 
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



lohka še jast tole podpišem :)


še jazzzzz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:42:42   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Gloria vsem pošilja pozdravčke in se zahvaljuje, ker smo ji pomagale dihati :)


Soncek, hvala!user posted image Pozdravke in lubcke nazaj!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:49:09   
zarja1
Blanč in Lara pa kaj če ni pisma. Še bo. Sicer pa bi jaz na vajinem mestu že bolj gledala prehrano za bodoče mamice, koledar dojenčka, pregledov in tak dalje. Mislim, da vaju ne bom po riti!!!!! user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 10.9.2008 18:51:45 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:49:28   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lara ta sexy navijačka je posebaj za napo Mismis, ker mi je dans polepšala mučen dan...pripopala mi je mojga Matta darlingauser posted image user posted image user posted image


Zarjica, še dobro, da te mismis tko razvaja...potem še jaz kaj ujamemuser posted image
Kako si, si bila doma danes?

Lara ne, kr hodim v službo, ni zdaj take gužve več pa kar gre no. Zredila pa sem se tud jaz sicer samo nekje za 3 kg, vendar se mi full pozna - sploh zdaj s to zakasnitvijo. Ponavad ko dobim user posted image  shujšam kakšna 2 kg, zdaj pa sem kot balooooon.
Naslednji vikend grem obvezno v Graz mal po trgovinah pogledat za cotike. Moj je že nekaj skomigal z rameni, verjetno si je mislil,...spet bo zapravljala....pa sem kar prijateljicama rekla, da gremo me same. No pa ma. Bo pa mal sam doma. Še boljš, če ne sam teži , joj daj grema že domov, saj maš že vsega tolk,...bla bla bla.. Bi človk rekel, da so včasih naši dragi na hormonih in ne me.user posted image user posted image user posted image


Veš, kako te razumem...jaz sem ista +2 gor, tud 3, potem pa dol...sej bo, boš vidla, čim pride bo napihnejnost šla. Naredi si kako rmanovo kopel, mogoče ti napihnjenost zmanjša.
S prijateljicami po trgovinah je pa daleč najboljša varianta.user posted image Tako te bo malo pogrešal, pa še kartico naj ti posodi, te bo še bolj pogrešaluser posted image ...malo heca...včasih taki mali odklopi delajo čudežev odnosih!user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 18:52:29   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Blanč in Lara pa kaj če ni pisma. Še bo. Sicer pa bi jaz na vajinem mestu že bolj gledala prehrano za bodoče mamice, koledar dojenčka, pregledov in tak dalje. Mislim, da vaju ne bom po riti!!!!!


Zarji, saj potihem gledava...user posted image  Veš zamrznejčke oddajo 5 dan, to je bila za naju nedelja, kar pomeni, da bi do danes skoraj morali dobiti pošo. Še ta teden je upanje, potem pa ne več. Imaš prav, evo ti jo nastavim, pa vžgi fejt, da bo kej pomagalo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 19:00:22   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lara ta sexy navijačka je posebaj za napo Mismis, ker mi je dans polepšala mučen dan...pripopala mi je mojga Matta darlingauser posted image user posted image user posted image


Zarjica, še dobro, da te mismis tko razvaja...potem še jaz kaj ujamemuser posted image
Kako si, si bila doma danes?

Lara ne, kr hodim v službo, ni zdaj take gužve več pa kar gre no. Zredila pa sem se tud jaz sicer samo nekje za 3 kg, vendar se mi full pozna - sploh zdaj s to zakasnitvijo. Ponavad ko dobim user posted image  shujšam kakšna 2 kg, zdaj pa sem kot balooooon.
Naslednji vikend grem obvezno v Graz mal po trgovinah pogledat za cotike. Moj je že nekaj skomigal z rameni, verjetno si je mislil,...spet bo zapravljala....pa sem kar prijateljicama rekla, da gremo me same. No pa ma. Bo pa mal sam doma. Še boljš, če ne sam teži , joj daj grema že domov, saj maš že vsega tolk,...bla bla bla.. Bi človk rekel, da so včasih naši dragi na hormonih in ne me.user posted image user posted image user posted image


Veš, kako te razumem...jaz sem ista +2 gor, tud 3, potem pa dol...sej bo, boš vidla, čim pride bo napihnejnost šla. Naredi si kako rmanovo kopel, mogoče ti napihnjenost zmanjša.
S prijateljicami po trgovinah je pa daleč najboljša varianta.user posted image Tako te bo malo pogrešal, pa še kartico naj ti posodi, te bo še bolj pogrešaluser posted image ...malo heca...včasih taki mali odklopi delajo čudežev odnosih!user posted image


če pa so take lepe cotke v jeseni inuser posted image , pa to ženske mormo met, a ne da?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 19:04:20   
kajsica
Zarja, me sprejmeš v svojo skupino balonov user posted image . Ma jaz sem popolnoma ista. Bi danes morala prit, sem napihnjena, samo ni nobenih znakov spodaj. No ja saj mi je na Gk sestra povedla da naj kar pozabim na svoj ciklus, kar pomeni, da bo kasneje. Sam ko mene joškice ne bi tako bolele.....to je pa hudič, še ulečt se ne morem normalno.

Babike za jutri;
Arneja in Baci, čimmanj bolečin in lep pridelekuser posted image
Pija76, lep se danes pripravi in naj pikici ostaneta pri tebi naslednjih 38-39 tednov.
Miška, da ne boš dr.D jutri frapirala s prelepo frizurco pa še kakšnimi bleščicami.

Abra in Dakec, uživajta jutri ob pogledih na vajine bebice!!!!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 19:05:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Blanč in Lara pa kaj če ni pisma. Še bo. Sicer pa bi jaz na vajinem mestu že bolj gledala prehrano za bodoče mamice, koledar dojenčka, pregledov in tak dalje. Mislim, da vaju ne bom po riti!!!!!


Zarji, saj potihem gledava...user posted image  Veš zamrznejčke oddajo 5 dan, to je bila za naju nedelja, kar pomeni, da bi do danes skoraj morali dobiti pošo. Še ta teden je upanje, potem pa ne več. Imaš prav, evo ti jo nastavim, pa vžgi fejt, da bo kej pomagalo!user posted image

ne najdem nobene šibe, naj te mal tvoj.user posted image .....tak bolj nežno mislimuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 10.9.2008 19:17:17 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 19:12:05   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Zarja, me sprejmeš v svojo skupino balonov user posted image . Ma jaz sem popolnoma ista. Bi danes morala prit, sem napihnjena, samo ni nobenih znakov spodaj. No ja saj mi je na Gk sestra povedla da naj kar pozabim na svoj ciklus, kar pomeni, da bo kasneje. Sam ko mene joškice ne bi tako bolele.....to je pa hudič, še ulečt se ne morem normalno.


Kajsica veš, da te vzamem dragauser posted image ......sam če joške bolijo pol bo hitro......men so sam za številko zrasleuser posted image , bolijo pa nič. Po moje bom jaz morala kar še mal na user posted image  počakat.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 19:15:54   
zarja1
Mismis a pri vas je še vedno tista nevihtauser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Posvojitev
agnes

Ali bi posvojili romskega otroka?

da (25%)

ne (48%)

ne vem, se ne morem odločiti (27%)


Število vseh glasov: 508

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!