|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:21:50   
Zvezdica
Ajsi, kako si nosečka naša? Kaj slabo? Joj, komaj čakam, da se vidivauser posted image

Sem bila dva dni skoraj nič na RR, pa sploh ne vem kaj se dogajauser posted image

Kdaj gre naša miška po pingote?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:24:20   
Pija76
Arneja mal me pa res boli user posted image . Sam nisem prepričana, al trebuh, al jajčnik (desni) al želodec user posted image . Jutri ob 8.45 morava bit user posted image .

Dejte mi povedat zakaj je tako pravilo za dan ET, a je mislite boljš da se čimprej vrne nazaj kamor paše al kaj? Hvala

Pozdravček, moram garat user posted image


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:28:54   
taraji
miš - lepo da sta tako aktivna - a pol pri vas večkrat takole izgledauser posted image

< Sporočilo je popravil M.L.B.K. -- 10.9.2008 14:35:39 >


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:03:04   
ledenka
Pija, vsekakor je za male user posted image  dobro, da pridejo čim prej v naravno okolje.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:06:33   
netka34
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JUHUUUUU, GLORIA, ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Madona, me ni dva dni, pa zamudim taglavno žurko!!user posted image

Pozdravček , vidm, da mamo par novih, bravo Bozza za user posted image user posted image , glej da jih boš pridno grela, Blanč in Lara, in ostale, ki grejete, upam da si date miruser posted image !!

LP, D


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:13:34   
ledenka
sem si ticker uredila user posted image  sem očitno malce bolj blont, pa mi je šele v ene 5. poskusu ratalo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:18:07   
blanč
O ledenka, kaka lepa misel nad tikerjemuser posted image . Sami ja.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:26:51   
ledenka
blanči, a ti tud znaš rusko? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:29:36   
baci
pozdravljene

mismis-hvala da si popravla

arneja-sem v mb-ju
ja jutri se boma obe tresli zjutraj
želim ti čim več celicuser posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:31:57   
baci
vprašala bi, zakaj se odločite da vam vstavijo samo 2,ne pa 3?


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:32:41   
blanč
Ja kr no, v službi delam z našim predstavnišvom v rusiji in je večina rusov, tako, da sem bla mal prisiljena se je naučituser posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:36:23   
blanč
vprašala bi, zakaj se odločite da vam vstavijo samo 2,ne pa 3?

ker ti jih ne dajouser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:38:13   
baci
aha,
koliko pa se spomnin na začetku je nama rekla da vstavijo 3!!!
nevem,mogoče sem se zmotla

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:39:00   
baci
konc koncev pa če je ena je okuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:40:10   
arneja
Punce, se spomnite, ko sem včeraj napisala, da bom v službi naložila, da me je neka bakterija napadla? Evo ti jo danes user posted image . Me je glava že zjutraj bolela, zdaj pa vidim, da ni bila megla, ampak, da me je kar migrena napadla user posted image . In potem se še peljem domov in me kar naenkrat zvije, da sem komaj do gor prišla. In potem takšna driska, da je kar teklo do mene user posted image . Zdaj pa ne vem ali so samo podzavestni živčki za jutri že ali je kaj drugega user posted image . Ma, sranje, upam, da me ne bo jutri na stolu zvijalo user posted image . Me navadno že tako od strahu, če sem pa še kaj fasala ... user posted image .

Zarja, sem morala delat, zato samo 15 minutk časa user posted image .

MLBK, naj bosta ti dve celici tisti, ki bosta celih devet mesecev pri tebi ostali user posted image . Veš, kako si tudi jaz želim, da bi že enkrat imela ET na 3. dan? Zelo, zelo user posted image . Da je bila takšna gužva user posted image ? Koliko parov je bilo pa potem pred vama? In kdaj sta na vrsto prišla? Kaj pa pri Uncu, je bila gužva na AC? Bolelo te verjetno ni, kaj?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:45:14   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: baci

aha,
koliko pa se spomnin na začetku je nama rekla da vstavijo 3!!!
nevem,mogoče sem se zmotla


po zakonu je to teoretično možno, vendar tega razen v izjemnih primerih ne prakticirajo pri nas.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:49:05   
ledenka
Imela 4 folikle, pridelala pa le dve celici.


MLBK, ti želim, da se obedve lepo oplodita, uspešno prestaneta transfer in da ostaneta potem pri tebi še 38 tednov user posted image  čuvaj se in delaj vse na easy user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:57:34   
arneja
Haha, meni pa vsi tile dr. V in dr. Z. in dr. D pa naš dr. R delujejo kot dobri stripovski junaki user posted image . Imaš prav, Mismis, če že mora kdo šariti, naj bo vsaj fleten, če je kakšen tak na izbiro user posted image . A pri tebi dr. D sploh rabi kaj gela na kamerco dati, ko te že samo pogled nanj razrajca user posted image ?

Kajsica, če ti je res tako hudo, je pa morda bolje, da v ZD hodiš. Ker takšen stres vsak dan doživljat pa tudi ni ok, no. Jutri pa seveda držimo pestke za tvoj izpit user posted image .

Abra, naj gredo tvoje besede o babyboom-u maja in junija v božja ušesa user posted image . Super za brcike tvojega pikca user posted image . Ja, dobro, da je ata v letih, ker moj bi pa bil ljubosumen user posted image . Je zanimivo, ko sem sama, mi takšne spušča, ko je pa moj zraven, se mi pa skoraj nič ne upa reči, samo pomenljivo se spogledujeta, kao kakšna reva sem user posted image . Joj, kako zeeelo upam, da bi po kakšnem čudežu tokrat imela 4 celice in da bo ET šele v nedeljo user posted image .

Zarja, veš, da sem jaz tudi takoj po refleksni user posted image  dobila, ko mi je zamujala. Bi se splačalo poskusit kot Abra pravi.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 15:57:48   
taraji
Arneja - upam, da so te samo malo živčki zvili ni da bo do jutri že vse v redu.
Pred nama so bili štirje pari, midva sva bila peta, iz Reševe ordinacije pa sva prišla ob 9 30.
Je bila pa še ena zanimiva stvar - ti se verjetno spomniš tistih dveh moških in ene ženske, ki so v nedeljo kar nekaj šetali tam.
No, danes sta bila eden od tistih moških in tista ženska tudi v Postojni. Pa je tisti moški kar sam od sebe zasedel kabino - moško, za oddajo semena. očitno je šel kar notri in to že takoj ob osmih. No, in ta kabina je bila potem ves čas zasedena - še moj mož, ki je bil na vrsti zadnji je moral iti kar tam v eno sobico - zadaj za Reševo mizo , kjer so ena vrata, če si opazila je nek mini WC in tuš kabina, tako da so mogli danes očitno vsi moški tam oddati seme - brez kakšnih pripomočkov, kot so revije in podobno.
Pol nama je pa Reš začel jamrat - ja veste,  taki so ti makedonci, ja sj zdaj ga pa ne bomo mogli ven spravit, ja čakat ga pa tud ne mormo.....nama je celo zgodbico povedal, pa da sta pacienta od nekega ginekologa z obale.....

Morda je danes ravno zaradi tega trajalo nekoliko dlje, ker so se morali moški tko truditi.

Kar pa se tiče gužve na cesti, je midva nisva imela, samo sem pa slišala po radiu okrog 8 30 da je dvo kilometerska kolona v smeri Kopra, pa tudi ko sva šla midva nazaj je bila v smeri Kopra res blazna gužva. Tako, da je bolje malo prej iti, ali pa iti po stari cesti.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 16:03:49   
arneja
Pija, je bila pri vama tudi gužva na punkciji? Sploh ne vem, kdaj naj greva jutri od doma user posted image . Pa na avtocesti, bili kaj gužve? Si danes že v službi? Jaz bom v petek kar šla, razen, če bi imela kakšne hujše bolečine, pa dvomim pri tako malem številu foliklov.

Baci, tudi jaz tebi želim ogrooomno celic user posted image . Pa upam, da se bova čim manj tresli user posted image .

Blanč in Lara, kako sta, zdaj ko so pikice že v posteljici user posted image ?

Pupike, ne vem, če še kaj oglasim, greva raje sončka še izkoristit user posted image . Jutri mora pa moj v službo nazaj, jaz se bom pa pri mami še ustavila. Tako da če se ne oglasim zgodaj, ne pomeni, da je kaj narobe user posted image . Sem se odločila, da bodo tokrat kar štiri celice user posted image . Pa upam, da tale driskarija preneha user posted image

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 16:07:15   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: baci

aha,
koliko pa se spomnin na začetku je nama rekla da vstavijo 3!!!
nevem,mogoče sem se zmotla


po zakonu je to teoretično možno, vendar tega razen v izjemnih primerih ne prakticirajo pri nas.


Ravno zadnjič mi je rzlagala sodelovka, ki je bila sicer že 16 let nazaj isto na IVF, da so takrat vstavili prav vse oplojene zarodke - sicer ne vem kateri dan, in potem so jih baje nekako odstranili v primeru, da se jih je več ugnezdilo.Zanimivo, kako so to delali toliko let nazaj in prav zanima me, zakaj so potem prešli na način kakršen je danes.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 16:12:50   
arneja
MLBK, tudi jaz upam, da so samo malo prezgodnji živčki. Pa te ni bilo strah, če si bila šele zadnja na vrsti? JOj, mene to čakanje prav ubija user posted image . Jaz bi šla od doma že kar ob 6-h pa moj teži, da naj neham paniko zganjati user posted image .

Pa veš, da se je meni že zadnjič zdelo, da tisti tip tam ne more plavalčkov oddati? Sem pa mislila, da hoče Reško kakšno inseminacijo tisti ženski opraviti in da ima ravno ovulacijo, tipo pa plavalčkov ne more na dan spraviti. Ker je ženska enkrat čisto objokana šla ven, če si videla. Ampak očitno so imeli kar IVF postopek. V tistem prostorčku, kjer je pa tvoj moral plavalčke oddati, sta se pa pri mojem zadnjem postopku dva Hrvata preobačila, ki sta potem firbec pri punkciji pasla. Pa ne samo pri moji, tudi pri Dejzijini. Kabino je pa verjetno tisti ta manjši moški zasedel, ki je imel zadnjič eno sivo majco? Saj zato sem pa jaz zadnjič mislila, da je uni ta drugi, v rdeči srajci, Reša prišel nabutati, ker noče več čakati, da ta mali plavalčke odda user posted image . Ajajaj, ta moja došljija, moj je umiral od smeha, ko sem mu razlagala. No, evo ti, pa je bilo nekaj na tem user posted image . Kaj je pa ženska ves ta čas delala, ko je bil on v kabinci? Midva bova pa lonček spet s sabo prinesla. Sem pa tokrat gor napisala priimek, da ne bom kregana user posted image . Sem bila že dvakrat user posted image . Bogve kaj bo spet jutri našel, da mu ni ok user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 16:21:10   
taraji
Arneja, točno tisti se je spet mučil. Uni drugi je bil pa tisti njegov prijatelj, ginekolog, ki ju je pripeljal.Ženska je pa šla ene parkrat mimo, pol je šla pa očitno tudi ona v kabino, ker jo nisem nikjer videla.

Ma, mene v bistvu ni panika punkcije, potem me bolj boli, ampak danes lepo počivam, jutri bo pa že bolje.



_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 16:33:31   
cukica
Punce danes sem tako vesela,da moremto veselje delit kar z vami.
Moj brat in njegova žena sta danes postala drugič očka in mamica dobila sta še eno hčerkico.

Tako sem vesela,da kar jokam.

Veselim se tudi z vsemi vami,ki ste mamice,boste ali še čakamo da bomo.user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 16:51:53   
Pija76
Arneja prej sem ti hotla rečt da nekaj pojej pred ketonalom, ker mene je bolel želodec. Čist nekaj malega.
Midva sva štartala ob 6.15 in bila že ob 7h v Postojni, in šla na kavo. Je bila pa pol kasneje ko sva se vračala gužva do bencinske. Full. Kdaj greva jutri pa še ne vem.

MLBK naj se vse oplodijo in te počakajo v najlepši luči.

POzdravček

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Katero ime?
marijaa

Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

Marcel (22%)

Gaj (5%)

Lan (31%)

Gal (22%)

Svit (20%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!