|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 12:15:55   
Abra
Sem se tut jaz zmotila user posted image se vidi, da je že dolgo, kar me je to zanimalo. Pri 64 celicah je morula, ko se podvoji pa blastocista.

V prvem linku je animacija ivf postopka http://www.fertilitylifelines.com/advancedtreatments/art/cycle.jsp

tuki je pa ful zadev, filmčki in slikce, tudi razvoj otročka v maternici http://www.ehd.org/slideshow-images.php?slide=32

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 12:59:49   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Ženske imam eno vprašanje in sicer povezano z ET. Zakaj enim vstavijo zarodke 2 dan, enim 3 dan......meni je takrat pred hiperco bilo rečeno, da šele 5 dan......user posted image
Jest sem jih nazadnje imela 11 celic in sta s Čedom barantala za dan ET, najprej je Reš rekel 3 dan, Čedo 5 dan, pogledata naju, nama vseeno, reče Reš OK 5 dan, pol pa Čedo, naj bo 3, pa spet Reš prov bo tretji, am a pol naj bi šlo za neko pravilo? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Shuka -- 10.9.2008 13:00:11 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:13:41   
Abra
user posted image Shuka, najbrž pri povratnicah gledajo malo tudi to, kako je blo v prejšnjih user posted image Jaz sem v prvem in drugem imela 10 celic, pa je blo 5. dan, v tretjem pa 9. Pa Reš vpraša Čedota, a peti? In začne najprej neki gledat, pol pa pride povedat, ja peti ... se pa spomnim, da so punce z 9.imi imele 3. dan. Očitno že zna malo celice ocenit, al kaj? Al pa pač zgodovina user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:16:52   
T1979
Abra super so teli videi.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:17:37   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

user posted image Shuka, najbrž pri povratnicah gledajo malo tudi to, kako je blo v prejšnjih user posted image Jaz sem v prvem in drugem imela 10 celic, pa je blo 5. dan, v tretjem pa 9. Pa Reš vpraša Čedota, a peti? In začne najprej neki gledat, pol pa pride povedat, ja peti ... se pa spomnim, da so punce z 9.imi imele 3. dan. Očitno že zna malo celice ocenit, al kaj? Al pa pač zgodovina user posted image
Sej jest sem upala, na 5 dan, ker nama 3 ni bil usojen, no pol je bil, pa ni bil, nazadnje je 5 vseeno bil, verjetno res pol Čedo (ta naš veterinaruser posted image user posted image user posted image )ocenjuje celice in se na podlagi tega odloči.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:18:03   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: T1979

Abra super so teli videi.
Ja jest jih kr ne morm nehat gledat.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:22:08   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
zarja, zarodke vstavljajo nekako na leta. Do 35. (razen če se dogovoriš drugače in te upoštevajo) naj bi vstavili samo 1 zarodek oziroma celico, po 35 pa 2.

Kajsica to pa vem, da v MB ne drži. Jaz sem 29 let mlada in sploh ni blo debate al enga al dva. Je kar brez vprašanja rekel, dva bomo poslali na najlepšo pot življenja. Jaz sem tolk user posted image  od sreče...sm jih kar vidla....najina prva dvojčka!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:25:15   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Zarja, se opravičujem, sem napačno prebrala, kaj te zanima, sicer pa sem tako dolgo post pisala, da so me itak druge prehitele in imaš info user posted image

Kajsica kljub temu HVALA............user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:32:38   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Zarja user posted image prav boga si s tem trebuhom. Pišuka, a niso mogli predvidet, da po vsej verjetnosti M ne bo, če ni blo ovulacije. Sem šla gledat v svoj koledarček, ko je meni et zamrznjenčkov propadel zaradi podobnega razloga je tečka prišla točno po planu. Je pa ovulacija bila, ko je Reš prekinil postopek sem si začela meriti BT ... je bila pa kasneje in endometrij švoh, da je blo že prav, da je prekinil. Če je pa ni bilo, bi se ti lahko zavleklo tudi do dva ali tri mesece.... še en teden pms moraš zdržat, pa bo. Tvojega pa v rit brcni user posted image v takih momentih bi ti moral še kako masažo častit user posted image točno, to ti priporočam. Pojdi na refleksno masažo stopal, bo ziher malo pospešilo, če jo prav izvajajo.

Pa ja Abra, to me jezi. Če so vidli, da ne bo O in to lahk pomeni zamik user posted image , pol bi mi že takrat dali Dabroston. Jaz ne vem kaj so študirali al pa jim je vseeno.

Dala si mi odlično idejo glede masaže....dragi je že javil, da me v nedeljo pelje na masažo v Bolfenško vas na našem Pohorjuuser posted image user posted image user posted image Verjetno sam zato, da mu ne bom spila še več krvi.....sam si je kriv, kaj pa me jezi......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:37:04   
mismis
Evo Zarjica, samo zate, da ti malo polepšam dan...

user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:37:34   
zarja1
Ženske hvala za obrazložitev glede ET. Počasi mi bodo vsi info-ti znani.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:38:14   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Evo Zarjica, samo zate, da ti malo polepšam dan...

user posted image

Joj Mismis to mi delajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Njemu bi jaz naredla masažicouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:44:35   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Evo Zarjica, samo zate, da ti malo polepšam dan...

user posted image

Joj Mismis to mi delajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Njemu bi jaz naredla masažicouser posted image user posted image user posted image
mmmmmm, jest pa še marsikaj drugega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:46:35   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Evo Zarjica, samo zate, da ti malo polepšam dan...

user posted image

Joj Mismis to mi delajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Njemu bi jaz naredla masažicouser posted image user posted image user posted image
mmmmmm, jest pa še marsikaj drugega user posted image user posted image user posted image



sej ni rekla, kaj bi mu masirala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 13:49:32   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Evo Zarjica, samo zate, da ti malo polepšam dan...

user posted image

Joj Mismis to mi delajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Njemu bi jaz naredla masažicouser posted image user posted image user posted image
mmmmmm, jest pa še marsikaj drugega user posted image user posted image user posted image



sej ni rekla, kaj bi mu masirala user posted image user posted image user posted image
Valda ni mislila sam na hrbet, user posted image user posted image user posted image , če pa je sam to mislila pol se morm pa mal z njo pogovort user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:01:08   
gigi1
Oj puppe čist na hitro...

Vidim, da se spet pasete na Mattu user posted image

Miška evo neki sam zate user posted image

user posted image  

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:03:33   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Evo Zarjica, samo zate, da ti malo polepšam dan...

user posted image

Joj Mismis to mi delajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Njemu bi jaz naredla masažicouser posted image user posted image user posted image
mmmmmm, jest pa še marsikaj drugega user posted image user posted image user posted image



sej ni rekla, kaj bi mu masirala user posted image user posted image user posted image
Valda ni mislila sam na hrbet, user posted image user posted image user posted image , če pa je sam to mislila pol se morm pa mal z njo pogovort user posted image user posted image user posted image


mam zdaj take  uhhh misli, da bi si morala it usta umit z žajfouser posted image user posted image user posted image  hrbet ja, ta je dobra!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:03:36   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Oj puppe čist na hitro...

Vidim, da se spet pasete na Mattu user posted image

Miška evo neki sam zate user posted image

user posted image  



brez komentarja

user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:05:16   
ledenka
mišmiš, danes se bo spet treslo user posted image  

žiži, skrbiš za našo mišo user posted image  

zarja, neeee, sej veš da to lahko pomaga k sprožitvi user posted image  

šuka user posted image  ja pa ja, masaža hrbta user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:07:26   
mismis
Ajsi, danes se je že zjutraj treslo, ampak kot kaže nam tudi popoldanska napoved kaže nevihte user posted image user posted image
hudiča, spet me goni, pa brez stimulacije sem, le kaj bi bilo temu krivo?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:11:25   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Ajsi, danes se je že zjutraj treslo, ampak kot kaže nam tudi popoldanska napoved kaže nevihte user posted image user posted image
hudiča, spet me goni, pa brez stimulacije sem, le kaj bi bilo temu krivo?

tebe pa ta mesec res trga........user posted image user posted image user posted image
ona fotka volka je taprava user posted image user posted image user posted image

pa jaz že en čas nisem jutranjca vdarla.....ko sem lenauser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:12:34   
ledenka
ahem, miš moja draga, a tebe kdaj NE goni user posted image  sej je prav! naj bo nevihta, naj treska in grmi!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:12:35   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
zarja, neeee, sej veš da to lahko pomaga k sprožitvi user posted image   

jaaaaaaaaaaaaa Ajsika, če pa jo že tak dolgo čakam. Mora prit čimprej!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:16:40   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ahem, miš moja draga, a tebe kdaj NE goni user posted image  sej je prav! naj bo nevihta, naj treska in grmi!



pustimo sedaj malenkosti user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 14:19:50   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Evo Zarjica, samo zate, da ti malo polepšam dan...

user posted image

Joj Mismis to mi delajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Njemu bi jaz naredla masažicouser posted image user posted image user posted image
mmmmmm, jest pa še marsikaj drugega user posted image user posted image user posted image



sej ni rekla, kaj bi mu masirala user posted image user posted image user posted image
Valda ni mislila sam na hrbet, user posted image user posted image user posted image , če pa je sam to mislila pol se morm pa mal z njo pogovort user posted image user posted image user posted image


mam zdaj take  uhhh misli, da bi si morala it usta umit z žajfouser posted image user posted image user posted image  hrbet ja, ta je dobra!!!!!

O, jast bi tud telovadla z njim....

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Kaj pokloniti otroku?
lenca8

Otrok želi žival...

Psička (54%)

Muco (8%)

Zajčka (30%)

Ribice (8%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!