|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:19:13   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ
Pija76 - UZ
gospodarica - punkcija
 
 
user posted image  user posted image user posted image                 user posted image user posted image               user posted image user posted image user posted image user posted image




Se tudi jaz podpišem user posted image

< Sporočilo je popravil bambi75 -- 6.9.2008 16:20:04 >

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:29:59   
lara light
Zarjica, prelepe...user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:30:59   
Shuka
Ojla čveke čvekasteuser posted image en lep pozdravček user posted image

Sam ve niste čist gladke, take oči user posted image mam po 1h branja vaših postovuser posted image user posted image user posted image in med tem k pišem pole sporočilo 2 strani naklofate  user posted image

Abrica - mal se še zadržujeva, sam se bova nehala k me trga, ko vragauser posted image , zdej k se je malce to umirilo se mi zdi, da lohka mal nadoknadivauser posted image , da se ne bo sam meni vrtelo ampak čmrlčku tud user posted image user posted image user posted image . Sej kako naj se uprem tem slikcam na pol golih žrebcev user posted image
Gigi - lubica, vesela sem, da je teden za tabo in da ste uspeli urediti zadevo user posted image , vidim tudi, da ste se oborožili z vitaminčki, naj ti dobro denejo pred postopkom.user posted image

Obi - žal mi je, da se je tvoj postopek prečasno končaluser posted image , vendar navijam zate naprej, za naslednji postopekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tud jaz navijam za jutri
Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ
Pija76 - UZ
gospodarica - punkcija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zarja - vidm, da premal mantraš user posted image user posted image user posted image . Sej bo, sej bo, mal te heca, sej tko boš pa ti njo pol k je več kt en let ne bouser posted image

baci - tud počasi se daleč pride, naj ti od zdaj naprej hitreje rastejo. user posted image user posted image user posted image

Predno me ven vrže bom tegale zaključila, pol pa naprej user posted image user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu stijan)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:31:01   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: stijan

Ojla punce,da še jaz javim kak je blo na UZ,so štirje folikli,ki pa še morajo zrast ker so okoli 10,11  tak da mam UZ spet v ponedeljek potem pa bomo vidli naprej.user posted image Se javim kaj v ponedeljek do takrat pa dobro opravite vse,ki imate UZ ali punkcije,čim manj bolečin in čimveč jajčkuser posted image !

user posted image naj lepo napredujejo, navijam!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu stijan)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:31:31   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

no zdaj pa res ne vem glede stopke.....sam vem, da me je rita bolelauser posted image user posted image user posted image
midva imava veliko hišo, s tem sesalcem čistiva cca. 180 kvadratov. Klet zmeraj samo pometam in operem ploščice.
tega očkota pa mal spopedinajta....obut po hiši...jaz bi mu kar krpo dala v roke..na zdaj pa puciuser posted image user posted image user posted image



Zarja ne vem no jaz sem si jo trikrat dala v trebuh. MOgoče pa je bila ona druga takšna kot pri Rešu.


Glede očkota pa a bi ti rada, da bi jaz takole zgledala.user posted image  Ker on bi bil tak user posted image  če bi mu dala user posted image  . Saj veš kako pravijo ta mlade niso nikoli prave. user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:34:42   
bambi75
Obi user posted image  . Bo pa jesen bolj plodna.


(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:38:01   
lara light
Bambi, jaz se z Zarjo strinjamuser posted image ...saj ni mislila dobesedno, verjamem, da ti tudi ne, a malo se postavit zase se mi zdi še kako prav. Lepa beseda lepo mesto najde. Jaz bi mu na samem, na lep način povedala, kakšne so posledice, če se on ne sezuje...da pač imaš veliko več dela, da sta vidva sezuta, ker vama tako ustreza, da pa mu boš z veseljem pomagala sezut in nataknit copate vsakokrat ko pride...malo sem karikirala, ne poznam situacije, a verjemi, z dobro voljo in predvsem s pogovorm se da rešiti včasih navidez nerešljivo.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:39:38   
Shuka
Kje smo ostal user posted image user posted image user posted image

Larči - kako si? Tkole kot je slikca v tvojem avatarčku boš zgledala čez 9 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kajsica - sej ni panike, ena kapljica nič ne pomeni, ti si samo do konca iglo zapiči v bušija, ko sprazniš injekcijo pa potegni ven. Jaz sem si vedno potem vbodno mesto obrisala z vatko namočeno v alkotu, just in case, da se dezinficira, mogoče zato niso ble pikice tolk vidne, ampak zarad kapljice ne skrbi, smo ble vse tko smotane pr prvih špikah.user posted image

Dons sem spala do 6h seveda in pol k sem se stisnila še k mojmu lubiju sem potegnila do 9h, ja pol pa rečte komu bi se dalo vstati, če je pa tko luštn se stiskat pod rjuhco user posted image

Pikovitka
, zdej si ziher že gospa  user posted image , za kolk boste šopek prodal  user posted image , čestitke  user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:41:42   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

no zdaj pa res ne vem glede stopke.....sam vem, da me je rita bolelauser posted image user posted image user posted image

Zarja ne vem no jaz sem si jo trikrat dala v trebuh. MOgoče pa je bila ona druga takšna kot pri Rešu.


Jaz sem si jo tud vedno v rit zapičila ne glede na to, da sem imela Diphereline in Menopur v trebuh. Reš ma zmer neke posebne foreuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:46:18   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Kje smo ostal user posted image user posted image user posted image

Larči - kako si? Tkole kot je slikca v tvojem avatarčku boš zgledala čez 9 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Shukica, naj se zgodi!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:52:12   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Kje smo ostal user posted image user posted image user posted image

Larči - kako si? Tkole kot je slikca v tvojem avatarčku boš zgledala čez 9 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Shukica, naj se zgodi!user posted image user posted image user posted image


Bom jest rekla kako lepo besedo pr unmu zgoraj a prov user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:56:58   
bambi75
Lara  saj nisem huda na Zarjo user posted image  , saj vem da bi mu bilo treba kaj reči ampak včasih rajši user posted image , ker sem manj jezna, če pobrišem tiste mlakužice, kot pa da se prepiram z njim. BI ga včasih kar najraje user posted image .

Veš je taka pametna tečnoba, da je  manj jeze, če si tiho kot pa, da bi ga potem dva dni poslušal pa še po celi vasi bi bobnal, kaki smo do njega.Ga poznam že 10 let. Dobro da nismo v isti hiši user posted image .

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:58:30   
oktavija2
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1


Oktavija, daj javi se malo si se v ilegalko dala, al kaj? Daj eno popoldne pridi v Mb....




Halo deklata moja!

Ja jaz sem se malo izklopila in uživam pri mamici.... Hvala Zarja za povabilo...en dan pa se bom oglasila v MB, sam je mal problem ker mi mož uzame avto pa sem malo nemobilna... imava trenutno en avto...

Še enkrat hvala za vse besede.. je pa res da se pri nas že nekaj časa trejo hude iskre in jaz čakam da bomba eksplodira....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

oktavija2 = oktavija, sem prijavljena na drugem računalniku in imam drugo ime oz.dodano dvojko

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:06:38   
zarja1
Bambi jaz sem bolj mislila, da mu namigneš. Ko ga vidiš pred vrati mu tak lepo copatke nastaviš.....to naredim jaz na vsakem obisku.....sem jih strenirala. Mislim, da bi se že iz vljudnosti preobul, al ne?
Žal sma še sama v tej veliki hiši in že tko al tko se mi zdi da vsak vikend sam puca in pucam.....

Od dans zjutraj pucam pa do zdaj.....to je hujš kot kšiht...pa še plačajo mi neuser posted image user posted image user posted image

Schuki a si se cartala?

Lara thanks za pohvalo...sam sem v album dala takrat le tri fotke kot idejo Pikovitki

O moji user posted image  ne sluha ne duha. Ko pride moj domov greva kar user posted image . Mašina kolt se bom še dans nagaralauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:08:37   
zarja1
Oktavija zdravo punca. A ga še ni nazaj? Sta se sploh kaj slišala?
Te zadeve res morata razpucat preduser posted image . Draga drži se. Me smo UVJEK SA TOBOM!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:10:06   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Oktavija zdravo punca. A ga še ni nazaj? Sta se sploh kaj slišala?
Te zadeve res morata razpucat preduser posted image . Draga drži se. Me smo UVJEK SA TOBOM!!!user posted image user posted image user posted image


Se kar podpišem.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:13:49   
Shuka
Mal sem se res, pol sem pa mal user posted image , pa pol mal  user posted image , pol pa mal  user posted image , no pol je blo pa treba kr ornk user posted image  

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:14:36   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Oktavija zdravo punca. A ga še ni nazaj? Sta se sploh kaj slišala?
Te zadeve res morata razpucat preduser posted image . Draga drži se. Me smo UVJEK SA TOBOM!!!user posted image user posted image user posted image


Se kar podpišem.
tud jest user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:15:05   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Oktavija zdravo punca. A ga še ni nazaj? Sta se sploh kaj slišala?
Te zadeve res morata razpucat preduser posted image . Draga drži se. Me smo UVJEK SA TOBOM!!!user posted image user posted image user posted image


Se kar podpišem.
se podpišem,meni je zako hudo ko sta tako oddaljenauser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:24:31   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Bambi jaz sem bolj mislila, da mu namigneš. Ko ga vidiš pred vrati mu tak lepo copatke nastaviš.....to naredim jaz na vsakem obisku.....sem jih strenirala. Mislim, da bi se že iz vljudnosti preobul, al ne?



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Joj Zarja zdaj sem se pa nasmejala.
Sanja svinja kukuruz. Ni šans, da bi se on preobul, Si ga kar predstavljam kako bi to zgledalo.        user posted image    user posted image   user posted image      user posted image       Smo mu že zdavnaj rekli, da se naj izuje , ampak on pravi da ni takega človeka, ki bi ga pripravil,  da se bo izul, drugače pa babe tak nimajo kaj drugega delati pa naj pucajo.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:26:25   
zarja1
Schuki pečem jabolčni štrudl, a prideš? 
Kaj pa moje bučke, ste vse pozable? Bo treba res dorečt, da bomo mele še meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:27:20   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Bambi jaz sem bolj mislila, da mu namigneš. Ko ga vidiš pred vrati mu tak lepo copatke nastaviš.....to naredim jaz na vsakem obisku.....sem jih strenirala. Mislim, da bi se že iz vljudnosti preobul, al ne?



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Joj Zarja zdaj sem se pa nasmejala.
Sanja svinja kukuruz. Ni šans, da bi se on preobul, Si ga kar predstavljam kako bi to zgledalo.        user posted image    user posted image   user posted image      user posted image       Smo mu že zdavnaj rekli, da se naj izuje , ampak on pravi da ni takega človeka, ki bi ga pripravil,  da se bo izul, drugače pa babe tak nimajo kaj drugega delati pa naj pucajo.


Sanja svinja kukuruzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:32:23   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Schuki pečem jabolčni štrudl, a prideš? 
Kaj pa moje bučke, ste vse pozable? Bo treba res dorečt, da bomo mele še meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj zarja ti vedno veš kaj morš rečt in ne me dražit, ker jabolčni štrudl sanjam že 3 mesece, pa se me še nihče ni usmilil, da bi mi ga naredil, sama se ga pa ne morem spravit delatuser posted image

Jest bi štruuuuuuuuuuuuuuudluser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:42:25   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Schuki pečem jabolčni štrudl, a prideš? 
Kaj pa moje bučke, ste vse pozable? Bo treba res dorečt, da bomo mele še meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj zarja ti vedno veš kaj morš rečt in ne me dražit, ker jabolčni štrudl sanjam že 3 mesece, pa se me še nihče ni usmilil, da bi mi ga naredil, sama se ga pa ne morem spravit delatuser posted image

Jest bi štruuuuuuuuuuuuuuudluser posted image


Schuki sem olupla tolk jabolk, zdaj kuham še čežano, da jo lepo v kozarce vložim, da bo za celo zimo štrudla. Pridi pomagat, se bova zravn basale......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 17:50:20   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Schuki pečem jabolčni štrudl, a prideš? 
Kaj pa moje bučke, ste vse pozable? Bo treba res dorečt, da bomo mele še meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj zarja ti vedno veš kaj morš rečt in ne me dražit, ker jabolčni štrudl sanjam že 3 mesece, pa se me še nihče ni usmilil, da bi mi ga naredil, sama se ga pa ne morem spravit delatuser posted image

Jest bi štruuuuuuuuuuuuuuudluser posted image


Schuki sem olupla tolk jabolk, zdaj kuham še čežano, da jo lepo v kozarce vložim, da bo za celo zimo štrudla. Pridi pomagat, se bova zravn basale......
Sam res, taki ponudbi se ne bi odrekla, če bi ble bližje user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




otroci in varstvo
LIA2006

otroci so v varsvu, vi pa boste naredili kaj, ko boste sami doma :

pred tv (25%)

greste na večerjo v restavracijo (25%)

v kino (20%)

spat (30%)


Število vseh glasov: 259

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!