|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:13:32   
lara light
Dobro jutro!user posted image
Nič ne bomo čakale Zarje, boh ve kod ga je včeraj žurala...kavica za vse prihaja, dvojna za pohjačice....imamo tudi smetano...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Komaj se človek skoz prebije?! Bi si mislila, da ga vse okrog biksate na petkov večer...pa kar tu klofa, klofa...je pa prijetno dobro jutro, ko se vam tako nasuho nasmejemuser posted image

Naj bo ležerna, sladka, zmagovalna, prijetna in nepozabna (predvsem za mojo Pikovituser posted image  tale prva septembrska sobota!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:23:14   
kajsica
Dobro jutro babike! Lep dan vsem skupaj!

Blanči, pri men je tako, ko se dela se dela in to je bil včerajšnji namen. Danes pa spet pridem v vaš hribček, sam na luštno. Upam, da se vidimo! Kako se kaj danes počutite?

Ja babike hvala za čestitke. To da sem si špiko sama dala, je bil res velik podvig zame. In sem prav ponosna sama nase. Sedaj se morem pa še navadit, da bom to delala z odprtimi očmi user posted image user posted image user posted image

Eno vprašanje, včeraj ko sem si stisnila ta Superfakt v svojega trebuščka (bogi bogi user posted image ), mi je na koncu pritekla ven ena majcena kapljica, mislim da je to bil ta Superfact. Mi lahko poveste kaj sem narobe naredila, ali sem preplitvo piknila, ali sem prehitro iglo ven potegnila  ali prehitro stiskala. Saj ne da mi je karkoli panika, sam me zanima zakaj in ali se to tudi vam dogaja?

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:26:40   
Pija76
Kajsica jaz vedno ko si vzbrizgam zdravilo, predno iglo ven potegne preštejem bolj po jutranje do 10. Potem potegnem ven. Pa upam, da nimaš kože skupaj stisnjene ko noter vbrizgavaš.

Blanč in Lara lep dan v 3 vam želim.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:29:10   
zarja1
Dobro jutro...pa kaj veste da je sobota in da eni lahko dlje spimouser posted image user posted image user posted image .Milsim, da je tud Želvica mal potegnila....user posted image
Lulala na palčko v ponedeljek kot obljubljeno, ker če še ne bo user posted image  pol bom res šla k G (da slučajno ne sere kaj ona cista, ki so jo vidli na uz).

Ajska ti si naredla testek...lahko pijemo?user posted image user posted image user posted image
Mismis ti pa na Ptuj, bi se lahko oglasla pri men.......
Lara, Blanči kako počutje dans?
Schuki javi se, saj vemo da ne spiš...user posted image
Gigi jaz sem ga skor sanjala.

in naše druge nosečke....Abra, Gloria (ti boš to še glih 3 dni), Nokes, Sončka, Dakec ....... a se sam žulite, al Kaj? No, ko ne jeste čipsa, pijete coca cole........srečke

Oktavija, daj javi se malo si se v ilegalko dala, al kaj? Daj eno popoldne pridi v Mb....




_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:31:22   
zarja1
Evo Pija sam zate ekstra
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:31:47   
gigi1
Dobro jutro

Pikovitka danes je vajin dan. user posted image Uživajta maksimalno, nič se ne obremenjuj kako bo. Lepo bo user posted image . To je prvi korak, naslednji je user posted image  in samo vajina user posted image . Iz vsega srca vama želim le najboljše in da bi se vedno imela rada in bila drug drugemu v oporo.

Sonček2 kako lep post si napisala Pikovitki user posted image

Miška bi bilo presenečenje malo prehudo user posted image . Uživajte danes.

Pija pismu žal mi je, da te takole daje menopur. Bolje bi bilo, če bi te razganjalo tako kot Miško, ko ga jemlje user posted image . Si poskusila tako, da prej nekaj zajtrkuješ, preden si daš injekcije?

Blanči lubica kako ste vi3je? Kakšni znakci? Vgnezditvena? Navijam, navijam  user posted image

Larica tudi za vas. Vsak dan pošiljam tople misli. Malo vizualizacije. Vizualiziraj pikico kako se gnezdi user posted image

Kajši jaz sem si vedno iglo po piku nalo dvignila...na cca 45 stopinj in šele potem vbrizgala počasi. Lahko, da je preplitvo, ali pa si prehitro iglo ven potegnila. Tudi meni je na začetku kakšna kapljica še ven pogledala. Ne skrbi, še nekaj špik pa boš profi user posted image

Zarja kaj novega?

Ajsi čakamo na plusek user posted image

Puppe lep dan vsem

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:32:55   
kajsica
Pija, hvala na odgovoru, ja ravno to sem naredila, da sem imela kožo s špehecom skupaj stisnjeno in potem na brzino potegnila ven. Bom to danes popravila. In še enkrat hvala za nasvet.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:34:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Zarja kaj novega?

nič.............user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:34:36   
gigi1
Oj Zarja dobro jutro user posted image

A si ga videla? Ta je bil res za sanjat user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:35:31   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Pija, hvala na odgovoru, ja ravno to sem naredila, da sem imela kožo s špehecom skupaj stisnjeno in potem na brzino potegnila ven. Bom to danes popravila. In še enkrat hvala za nasvet.

jaz preden ven potegnem špiko, si tako z blazinico pomagam, da jo fejst pritisnem na cono vboda....jaz uma, da si me razumela kaj sem hotla povedat....tak način tud manj boli, ko iglo ven potegneš

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:36:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Oj Zarja dobro jutro user posted image

A si ga videla? Ta je bil res za sanjat user posted image

o jaaaaaaaaaaaaaaa....te pa me kregajo kje hodim tolk dolg zjutrajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:38:28   
lara light
Me noče povezat...no, končno!

Blanči, lepo, vse v redu, malo napetosti še čutim...kako si ti? V akciji?
Gigi, user posted image ...so tile po mojem okusu!! Bom upoštevala, no saj že..hvala!

Obi, dakec pravi, da ni za metat puške v koruzo
Gloria, jaz pa ne stavim...kadar bo, bo krasen datum!user posted image  Na 9.9. pa so menda rojeni čudoviti otroci...eno 19 letnico poznam, je kot iz filma, lepotica!! Torej...user posted image

Mismis, uživajte, dragi pa naj dobro fura!user posted image  Koliko km pa je?
kajsica, super si dečva...mogoče si res prehitro potegnila ven, pa se koža še ni zaprla...čas si vzemi, drugače pa vse POHVALEuser posted image user posted image

Pija, ti si pa bionic woman?? Že pokonci ob 6h? Imaš špikice takrat, a ne...lepo, da si tako skrbna.user posted image  Ju3 pa UZ in k maši!user posted image

Zarjica, jutro, tebe pa res nenormalno hecauser posted image ...vse v redu, hvala!

Netka, jaz pravi, da kar človeka drži pokonci in mu daje nov zalet za naprej, zagotovo pomaga....Držim pesti za pravo luno! Je pa tvoja zgodba res nekaj boljšega!user posted image



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:39:28   
zarja1
Dans me še tok domačega dela čaka, da kar grem...



user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image




samo ne vem kje naj začnem. Se beremo kasneje. Lepo sobotko vam želim, pejte na sonce in uživajte!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:44:50   
gigi1
Zarja počakaj...

Evo malo fotostimulacije zate in tvojo user posted image , da čimprej pride user posted image

user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:45:22   
lara light
Zarja, dej še k nam pošlji, kako tako idejo...morda se nas primeuser posted image ...lepo uredi gnezdece!
Nekaj mi ne dela prav povezavauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:48:51   
lara light
Gigi, ta bo tud zame malo, hvala ...doberuser posted image ...pa so skoz v vodi... morajo bit neverjetno gladkiuser posted image user posted image user posted image  Zarja, je že kej efekta?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 8:51:20   
gigi1
Lara a ti si tud na Matta usekana? Poleg vaju z Zarjo je še ena od naših pup, pa se zdej ne spomnim katera.

Ja,...hm...tale ritka je pa res za pohrustat. Se vidi, da imam user posted image , ko mi traparije po glavi hodijo user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:11:17   
blanč
Blanči lubica kako ste vi3je? Kakšni znakci? Vgnezditvena?


ne, ne, nobenih znakcov. Mogoče še pridejo, vsaj upamuser posted image .
Jaz zdele še neki malga uštimam, pol grem pa za našo ekipo navijat. Bodo, danes prvič dirkali brez meneuser posted image user posted image user posted image .
Evo punce še ve navijajte za nas go, go go "drimtim"lahko se pa katera v Žalec pripelje saj dirka do 17 ure, ker je vstrajnosna 6-urna.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:15:09   
gigi1
Blanči lubica ne bit žalostna. Bo pa tolk večji veselje, ko boš zagledala plusek user posted image . Bomo navijale za tvojo ekipo user posted image , da zmagauser posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:17:20   
sonček85
ja tudi meni je lpeo.Saj si zasluži,danes jen jen dan in še sonček sijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:17:28   
blanč
Ne gigi, ne smeeeeeee zmagattttttttttttuser posted image . Pol bom pa jaz kriva, da še nikol nismo zmagaluser posted image user posted image user posted image user posted image .
Joj no, sem grda ampak mislim pa resnouser posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:24:23   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Ne gigi, ne smeeeeeee zmagattttttttttttuser posted image . Pol bom pa jaz kriva, da še nikol nismo zmagaluser posted image user posted image user posted image user posted image .
Joj no, sem grda ampak mislim pa resnouser posted image


user posted image user posted image  to so sigurno prvi znaki nosečnostiuser posted image user posted image

Kako se pa počutiš Blanč,  poleg žalostna, da te ni v ekipi?user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:24:27   
gigi1
oki Blanči navijamo, da se dobro odreže, vendar ne zmaga user posted image  user posted image  user posted image . A tko? user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:27:45   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Ne gigi, ne smeeeeeee zmagattttttttttttuser posted image . Pol bom pa jaz kriva, da še nikol nismo zmagaluser posted image user posted image user posted image user posted image .
Joj no, sem grda ampak mislim pa resnouser posted image


user posted image user posted image  to so sigurno prvi znaki nosečnostiuser posted image user posted image

Kako se pa počutiš Blanč,  poleg žalostna, da te ni v ekipi?user posted image


Če so to znaki nosečnosti, pol sta se prjela obauser posted image

Gigi ja tako je prav, samo dobri so lahko, nikakor pa ne najboljšiuser posted image  Tole upam tako "naglasuser posted image " tule pisat, ker so vsi člani moškega spola in noben teh strani ne bere, saj ko so oni zraven sem  jaz ko ovčkauser posted image user posted image user posted image , če verjameš

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:29:37   
Zvezdica
Jutro

Žiži, ti si mojga metija nalepla.... user posted image Lepa ritka mojga metijauser posted image
Moj prav, da sem"napaljena" ko ga vidim.

Ajsi, že vstala? Šibaj po ta testek, zdaj sem tri ure brala, da sploh vem zakaj se gre.

Zarja, ti tudi delaj testek, če user posted image

Miška, greš na izlet? lepo. Uživajta.

Dakec, lepo da spet oglašaš. Ste dobro? Že veš kaj imaš?

Abra, ti si se zredila samo kg in pol, jast v nosečnosti dobrih pet, med postopkom pa dobrih 8. Hormoni name zelo slabo vplivajo, je pa res da o takrat nič ne delam, razen daljših sprehodov pa še doma semuser posted image . Ampak bom že šotem spravila dol:)

Obyifo, žal mi jeuser posted image . !2.9 že UZ? ni..

Tako, pozdravček vsem skupaj, da ne naštevam posebejuser posted image .

Pikovitka, tebi pa še enkrat lep lep lep sončen dan.



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




finale - julijski otročki
katrinka



cesarčki in cesarične (12%)

sončki (32%)

piščančki (6%)

poletne žabice (21%)

morski ježki in zvezdice (29%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!