|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:18:49   
Zvezdica
Zdaj me še v top shop vzamejo, ker jih tok hvalimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:19:39   
gigi1
Baci nič se sekirat. Bodo pa bolj kvalitetni user posted image . Stopko sem si jaz tud v trebuh dala, baje je v rito bolj boleča. Stopka je mal drugačna od ostalih injekcij. Mesto uboda potem še par dni boli...bolj tko ...pekoča bolečina. Navijam za stopko za ponedeljek user posted image . Do takrat pa jej jajca, meso, tuno iz konzerve, pa pirček pij in bodo folikli čisto prav zrasli user posted image

Zvezdica orade+blitva super user posted image . Sem predvčerajšnjim isto jedla user posted image . Za štorkljo pa velja. Se slišiva 22.09. zjutraj. Se veselim, da bom spoznala tvojga bušija user posted image

Larica probaj. Meni je boljša kot pasulj. Kot priloga jo pa še sploh nisem probala.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:21:37   
gigi1
Zvezdica hvala za info iz prve roke. Bom šla res kupit. 1x so že imeli v akciji v Sparu, pa sem šla...sam so jih že pograbili user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:22:24   
baci
gigi-hvala za nasvet,bom upoštevala in pila pivouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:23:27   
Zvezdica
Baci, tko k je gigi rekla, bood v ponedeljek tapravi. Navijamo zate. user posted image user posted image user posted image

Ok gigi, se valjda slišiva kak dan prej, da ne pozabim. user posted image

Lečo kuham enkrat naslednji teden pa sporočim rezultate.user posted image

Zdaj pa kuhat: RESNO!

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:28:00   
sonček33
Gigi veš, dajo imam res. Za danes bo pomoje kar dovolj. Zdaj še mal stanovanje psopravim, pol greva pa na praznovanje. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:32:01   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Zdaj me še v top shop vzamejo, ker jih tok hvalimuser posted image user posted image user posted image


še preden sem to prebrala, sem si reklauser posted image ...zdaj pokličem in jim bom rekla, da nekaj provizije ti pripadauser posted image

...še tole korenje spijem, pa kuhat!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:54:24   
zarja1
Cela zmozgana sem že, ....
Lara jaz imam nekaj podobnega H2O, ni pa original.Mi ga je dragi kupil v Grazu. Je zakon, čeprav morš tud tu zraven delat.
Baci, kako pred leti v rit, če sem jaz imela stopko marca 2008? Nič mi ni jasno.
Babe ni user posted image , vsako uro si še joške mal preprimem, da vidim če kaj preveč občutljivo bolijo. Pa nč. Za znoret mi je.
A Abra tebe pa lulat forsirauser posted image user posted image  srečka............
Ajsi, grem čistit nazaj, Gigi ti pa le še kakno slikco Matta pripopaj....

Lara imam pa tolk vse krame doma za čistit, pa tiste posode Tapper, pa vsega...da moj kar živce zgublja. Sem si pa sama kriva k mam Ikeo tolk blizu, da sem si vse drobnarije še od tam nabavla...

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 13:08:39   
baci
zarja-nevem kako to,tako mi je danes rekla sestra Danjela,da se da stopka v trebuh in da je bilo pred leti v rit
no saj vseeno,samo da ni v rituser posted image user posted image user posted image user posted image ,tam mene boli najbolj!!!


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 13:40:21   
bambi75
Baci jaz sem si v MB stopko tudi vedno v trebuh dajala. Nazadnje marca 2008 imela pa sem Overil ali nekaj takega. Pri Rešu pa Pregnil in v ta zadnjo.

Vidim da ste pri H2O sesalcih. Tiste, ki ga imate a imate vse stanovanja ali hišo. Oziroma najpomembnejše ali se sezuvate. Saj midva se , ampak ko pride njegov oče k nama , pa se kakšen sosed v bata škornjih po možnosti kar iz štale in taca po hiši je pa zelo umazano. Ali bi bilo tudi za takšne primere ali pa je to bolj za prah.

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 13:55:41   
gospodarica
lep sončen pozdravček:)
vam moram povedat da je včeraj zvečer padla stopka....hehe
jutri pa...saj veste punkcija....držte pesti...

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:14:54   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Baci jaz sem si v MB stopko tudi vedno v trebuh dajala. Nazadnje marca 2008 imela pa sem Overil ali nekaj takega. Pri Rešu pa Pregnil in v ta zadnjo.

Vidim da ste pri H2O sesalcih. Tiste, ki ga imate a imate vse stanovanja ali hišo. Oziroma najpomembnejše ali se sezuvate. Saj midva se , ampak ko pride njegov oče k nama , pa se kakšen sosed v bata škornjih po možnosti kar iz štale in taca po hiši je pa zelo umazano. Ali bi bilo tudi za takšne primere ali pa je to bolj za prah.

no zdaj pa res ne vem glede stopke.....sam vem, da me je rita bolelauser posted image user posted image user posted image
midva imava veliko hišo, s tem sesalcem čistiva cca. 180 kvadratov. Klet zmeraj samo pometam in operem ploščice.
tega očkota pa mal spopedinajta....obut po hiši...jaz bi mu kar krpo dala v roke..na zdaj pa puciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:16:47   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

lep sončen pozdravček:)
vam moram povedat da je včeraj zvečer padla stopka....hehe
jutri pa...saj veste punkcija....držte pesti...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:20:23   
ledenka
hello, punce user posted image  hvala za navijanje... ampak testa nisem še niti kupla user posted image  grem popoldan v šoping, pa bom zavila mimogrede še v DM. se pa počitim nosečo user posted image  M še ni, prsi me skelijo, pa skos mi je nenormalno vroče, že 3 dni me špika - ponavadi pred M me kako uro prej, oz. ko začutim, da se je vlila, in rahlo slabo mi je ves čas. sej se zavedam, da je vse to lahko posledica Suprefacta user posted image  

bom kupila test, potem pa zbirala pogum, da ga naredim. najraje bi itak, da mi kdo kar tako pove, kaj je in kaj ni user posted image  mojemu nisem še nič rekla, tako da tukaj praznim svoje misli user posted image  


gospodarica user posted image  za stopko, želim ti nebolečo punkcijo in dober pridelek!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:21:15   
zarja1
Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ
Pija76 - UZ
gospodarica - punkcija
 
 
user posted image  user posted image user posted image                 user posted image user posted image               user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:23:27   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hello, punce user posted image  hvala za navijanje... ampak testa nisem še niti kupla user posted image  grem popoldan v šoping, pa bom zavila mimogrede še v DM. se pa počitim nosečo user posted image  M še ni, prsi me skelijo, pa skos mi je nenormalno vroče, že 3 dni me špika - ponavadi pred M me kako uro prej, oz. ko začutim, da se je vlila, in rahlo slabo mi je ves čas. sej se zavedam, da je vse to lahko posledica Suprefacta user posted image  

bom kupila test, potem pa zbirala pogum, da ga naredim. najraje bi itak, da mi kdo kar tako pove, kaj je in kaj ni user posted image  mojemu nisem še nič rekla, tako da tukaj praznim svoje misli user posted image   


joj draga jaz ti tak fejst držim pesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:25:53   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

lep sončen pozdravček:)
vam moram povedat da je včeraj zvečer padla stopka....hehe
jutri pa...saj veste punkcija....držte pesti...



user posted image user posted image user posted image
Da bo jutri punkcija neboleča in veliko veliko jajčkuser posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:26:39   
Zvezdica
Ajsi, všeč mi je ko berem da se počutiš nosečouser posted image user posted image user posted image
Držim pesti zate, pa sporoči kaj bo s testkom.

Objemčka za srečo.

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:32:58   
sonček85


Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ
Pija76 - UZ
gospodarica - punkcija
 
 
user posted image  user posted image user posted image                 user posted image user posted image               user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:34:56   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85



Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ
Pija76 - UZ
gospodarica - punkcija
 
 
user posted image  user posted image user posted image                 user posted image user posted image               user posted image user posted image user posted image user posted image





se kar podpišeeeem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 14:51:59   
lara light
Se podpišem tudi jaz in user posted image  navijam user posted image  za vse jutrišnje akterke!
Ledenka, to bi bilo čudovito...komaj čakam na rezultate! Me kurja koža obliva...bog daj, držim pesti, da se mi dlani že cisto potijo!user posted image  Pridi hitro nazaj s šopinga!
Zarji, kje si zdaj? Kateri del obdeluješ? Še jaz sem nekaj stavri naredila, ko si me tako navdušila...user posted image  lubčka!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 15:12:09   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Se podpišem tudi jaz in user posted image  navijam user posted image  za vse jutrišnje akterke!
Ledenka, to bi bilo čudovito...komaj čakam na rezultate! Me kurja koža obliva...bog daj, držim pesti, da se mi dlani že cisto potijo!user posted image  Pridi hitro nazaj s šopinga!
Zarji, kje si zdaj? Kateri del obdeluješ? Še jaz sem nekaj stavri naredila, ko si me tako navdušila...user posted image  lubčka!

pa ne bi ti raje počivala.......

zdaj sem pobrala perilo zuni, je tak veter da je blo v pol ure suho, zdaj pa grem počasi likat.

pejt poležavat in ja.....velikega lubčka nazaj

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 15:20:29   
lara light
Zarja, ena prošnja na zs...hvala.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:05:50   
stijan
Ojla punce,da še jaz javim kak je blo na UZ,so štirje folikli,ki pa še morajo zrast ker so okoli 10,11  tak da mam UZ spet v ponedeljek potem pa bomo vidli naprej.user posted image Se javim kaj v ponedeljek do takrat pa dobro opravite vse,ki imate UZ ali punkcije,čim manj bolečin in čimveč jajčkuser posted image !

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 16:18:25   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarja, ena prošnja na zs...hvala.

Lara sem ti poslala.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!