|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:31:08   
Zvezdica
Gigi, zdaj veš katera je še na matija usekana....


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:38:33   
gigi1
Ja Zvezdica user posted image . Nisem se mogla spomnit. Takrat smo si stimulacijo gor popale, pa je že kar nekaj časa minilo od tega user posted image . No, povej kako si ti?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:40:31   
sonček33
Babe žabe, dobro jutro.

Bolj malo se javljam in berem te dni - imam dve diplomi za lektorirat in sem na tesnem s časom.
Ko bo mimo se pa spet javim.
Uživajte v soboti. Pri nas se že nekaj sonček kaže.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 9:54:03   
Abra
Jutro pupke! user posted image

Obi user posted image user posted image user posted image pa tko lepo je kazalo. Kaj pa, če bi vidva raje o IVF razmislila? Vem, da je ful dražje, je pa zato možnosti toliko več. Meni je Reš enkrat rekel, da dokler jajčeca ne vzamejo iz jajčnika in ga poskusijo oplodit, ne morejo vedet, ali so kvalitetna. Pri tvojem visokem FSH bi jaz raje šla v to, bolje kot 5 IUI-jev. Pa še kakega bratca ali sestrico lahko mimogrede pridelaš za naslednja leta user posted image

Mišmiš, ti si pa res zgodnja user posted image danes bi lahko celo s tabo kužona šetkala, sem se spet ob pol petih zbudila in nisem mogla več spat user posted image pol proti osmi postajam pa zaspana

Lara in Zarja, hvala za kavico user posted image

Zvezdica, to 1.5kg je samo v zadnjih dveh tednih user posted image je blo pa skor pet še v postopku ... skupna bilanca je kar velika, ker imam že malo zaloge ... gibam se pa jaz tut skor nič ne, saj veš, da sem imela počivanje ....

Pikovit, danes je tvoj dan! Naj bo najlepši! user posted image

Zgleda, da bomo imeli še en lep poletni dan, uživajte!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 10:34:23   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarja počakaj...

Evo malo fotostimulacije zate in tvojo user posted image , da čimprej pride user posted image

user posted image

joj kaj sem zamudla..................pa ta človk ma najboljšo rit vseh časov..........a ne Lara in Zvezdica!!!!
 
Lara sem komaj mal počistla poličke pa drobnarije, kopalnice in wc, kuhinjo...zdaj pride še sesanje, pa še spalnice in dnevna......joj klet bo počakala na zimouser posted image , avto bi mi pa lahko še kdo drug spucal, a ne?user posted image user posted image user posted image .......še dobro da sem sama doma, mi vsaj pri kosilu ne bo treba kaj ekstra razmišljat..

grem dalje na tlako......

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 6.9.2008 10:36:11 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 10:37:59   
Zvezdica
Gigi, cel roman ti napišem, pa me ven vrže. Ja valjda če delam še 100 stvari zraven.user posted image

Si kdaj za kavico med službo? Naslednji teden se dobim z ajsi, pa se lahko še kaj s tabo zmenim? pa vse povem, ker zdaj moram kuhat.

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 10:51:51   
gigi1
Abrica a te dete lulat sprehaja ponoči? A si že kaj začela brce čutit?

Zarja ritka je res njami. Jaz si lase farbam in mal pospravljam, pa mal čvekam...

Zvezdica drug teden bo pri meni v službi še vedno zelo pestro. 22.9. grem v postopek in ta dan se lahko zjutraj na kavici dobiva. Pol pa sej veš...po 14ih dneh nekje je 1. UZ,  pa počas akcija user posted image . Takrat bom skoz na UZ in se komot dobiva nakje na kavici, če prej ne rata


< Sporočilo je popravil gigi1 -- 6.9.2008 10:52:29 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 10:53:18   
lara light
Zarjica, se strinjam, odlična, ni kej dodat!user posted image

Pridna si...jaz bi tudi morala, a kar lenarim...ah, bom že, ko se mi bo luštalo!user posted image  Samo kdaj bo to...

Zarja, dej, ti si od čistoče, razmišljam za en parni čistilec, predvsem za ploščice (hodnik, kuhinja z jedilnico, kopalnica z wc-jem)...a ti kej takega imaš? Zadnjič sem ujela Zvezdico se mi zdi, je govorila o H20, jaz o teh rečeh pojma nimam...pa če ima še katera kakšno idejo...bom zlo vesela. Ne vem kaj je to, pospravljat se mi sploh ne da, bi pa kupovala aparateuser posted image ...to je tko kot une ta fine gospodinje, imajo taužnt pripomočkov in ni da ni, pa za drobit sir, pa za sladoled in še in še in šopajo cele dneve špagete s paradižnikovo mezgo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 10:57:44   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarja počakaj...

Evo malo fotostimulacije zate in tvojo user posted image , da čimprej pride user posted image

user posted image

joj kaj sem zamudla..................pa ta človk ma najboljšo rit vseh časov..........a ne Lara in Zvezdica!!!!
 
Lara sem komaj mal počistla poličke pa drobnarije, kopalnice in wc, kuhinjo...zdaj pride še sesanje, pa še spalnice in dnevna......joj klet bo počakala na zimouser posted image , avto bi mi pa lahko še kdo drug spucal, a ne?user posted image user posted image user posted image .......še dobro da sem sama doma, mi vsaj pri kosilu ne bo treba kaj ekstra razmišljat..

grem dalje na tlako......



Jaaaaaaaaaaa. Zarja, je tak... da moj pravi, da se ne bi nč jezil, če bi šla z njim, ker je tok huduser posted image
Če pa s kom drugim, pa user posted image

Ti tud pospravljašuser posted image

Ima katera kako idejo za kosilo? Ta teden smo jedli vse, imel ultra obilen zajtrk, zdaj sem pa brez idej.

papa

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 10:59:26   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Zvezdica drug teden bo pri meni v službi še vedno zelo pestro. 22.9. grem v postopek in ta dan se lahko zjutraj na kavici dobiva. Pol pa sej veš...po 14ih dneh nekje je 1. UZ, pa počas akcija . Takrat bom skoz na UZ in se komot dobiva nakje na kavici, če prej ne rata


Eko ponedeljek, 22.9. ZMENJENO. Itak sem doma, tko da cajt bouser posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 6.9.2008 11:03:13 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:00:33   
lara light
Zvezdica, mene tudi že celo dopoldne heca...user posted image
Abri, upam, da ne dobim preležanine na desnem bokuuser posted image ....lep dan tudi tebiuser posted image

Joj, že 11-ta...grem kej dat gor na šporget...user posted image ...al čmo kar špagete z mezgo?user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:02:33   
Zvezdica
adnjič sem ujela Zvezdico se mi zdi, je govorila o H20, jaz o teh rečeh pojma nimam...pa če ima še katera kakšno idejo.


Lara, H20 je super. Za ploščice in parket. Odvisno kteri parket imaš.
Tako da razmisli, pa ga kupi. Tistih 100 eur zmečemo za čistila in različne vilede, močote itd.
Imam za pomivat stanovanje, tako da ga komot preizkusiš. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:03:53   
gigi1
Larica tudi jaz sem ga hotla kupit ko sem bila trepetalka. Se mi je tolk fejst zdelo, da ni treba močno drgnit. Kaj pa vem user posted image . Verjetno me bo v naslednjem postopku spet zagrablo aparate kupovat. user posted image . Ti kar počivaj. Zdej se to od tebe pričakuje user posted image

Zvezdica jaz danes kuham zeleno lečo. Isti sistem kot pasulj. Vse isto not zmečeš, sam da je lažje prebavljiva in bolj zdrava.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:04:18   
lara light
Zvezdica, mi bomo imeli govejo juhico z rezanci, košek pečenega mesa in kuhano blitvo...pa svežo solato. Za nahitro pa...hm, razmišljam...če ste imeli obilen zajtrk... lahko riž, naredišuser posted image dušeno zelenjavo, pahko še meso in riž!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:05:10   
sonček33
Lara kok si lepa

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:06:07   
lara light
Bravo gigiuser posted image ! Pa dodaš vse sestavine kot za pasulj?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:06:47   
gigi1
Zvezdica zmenjeno. Pri sestri Blanki bi morala opravit okol pol 9ih...9ih, da še ropotijo vzamem na SIII user posted image .
A lahk ti do štorklje prideš?

Lara, Zvezdica....zdaj sta me pa spet zakurle za H2O user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:08:43   
lara light
Sploh ne morem citiratuser posted image ...
Sonček, hvala user posted image , ti rečem, rdečih lic, zdrava kmečka pupauser posted image
Zvezdicauser posted image user posted image user posted image , velja pridem, kam? Tudi jaz tako pravim, 100 eur ni veliko in če praviš, da je fajn, ga kupim prav takoj. Povej mi prosim, tiste krpice, koliko stanejo? In če jih je treba vsakokrat menjat...nekaj sem ulovila na topshop, ampak me te prodaje delajo živčno in pol obrnemuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:09:51   
gigi1
Sončica a maš pavzo med lektoriranjem. Sem te pogrešala zadnje dni user posted image

Lara ja...prepražim čebulo in kakšno dobro šunkico ali rebrca, zalijem dam lečo not, korenček, zeleno in mleto papriko, pa kakšno žličko mojega domačega ajvarja. Pa še hitro je skuhano. Mislim, da manj kot eno uro.

Aja še česen dam not, pa sebi na talar kakšno mleto kumino (moj je ne mara, pa pol dodajam)

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 6.9.2008 11:11:23 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:10:43   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Lara, Zvezdica....zdaj sta me pa spet zakurle za H2O user posted image
 

Saj veš, kot skrben materinski čut ven mečeuser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:11:55   
baci
lep pozdravček

zarja-lep trebušček,vendar proti mojemu je mali!


tako sedaj sem prišla od UZ,folikli rastejo,vendar še niso tako velikiuser posted image
,da bi lahko padla" STOPKA"user posted image
vendar v ponedeljek pade baje "STOPKA"user posted image user posted image
potem pa v sredo PUNKCIJA,JUHUU!user posted image user posted image
TUDI SEM VPRAŠALA KAM SI PIKNEŠ "STOPKO"pa je rekla da isto v trebuh,tako da "rita"nebo trpela
rekla je še celo da so si pred leti dajele v "rit"



_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:12:14   
Zvezdica
seveda lahko pridem do štorklje user posted image
Komaj čakamuser posted image . Uh boš vidla moj veliki trebuhuser posted image

Leča, mmm, ja pa ne za danes. Je sama nisem še kuhala in je nimam doma, jo pa kupim, pa boš svetovala. jast mam rada jedi na žlico.

Blitvo bom nardila pa ribe. mmmmm. Imam v skrinji še par oradic, pa bom to spekla. Juhco pa meso pa jutri. Hvala za jedilnikeuser posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:13:17   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Sončica a maš pavzo med lektoriranjem. Sem te pogrešala zadnje dni user posted image

Lara ja...prepražim čebulo in kakšno dobro šunkico ali rebrca, zalijem dam lečo not, korenček, zeleno in mleto papriko, pa kakšno žličko mojega domačega ajvarja. Pa še hitro je skuhano. Mislim, da manj kot eno uro.


Tudi jaz sem te pogrešala sonček, še dobro da ta drugi sijeuser posted image
Gigi, hvala 100x, sploh se nisem znajdla s tisto lečo..par x sem jo naredila kot prilogo, pa ni bla bove kaj...super, čimprej jo bo tako kot ti pripravila!!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:17:13   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: baci

tako sedaj sem prišla od UZ,folikli rastejo,vendar še niso tako velikiuser posted image
,da bi lahko padla" STOPKA"user posted image
vendar v ponedeljek pade baje "STOPKA"user posted image user posted image
potem pa v sredo PUNKCIJA,JUHUU!user posted image user posted image
TUDI SEM VPRAŠALA KAM SI PIKNEŠ "STOPKO"pa je rekla da isto v trebuh,tako da "rita"nebo trpela
rekla je še celo da so si pred leti dajele v "rit"




Nič jokcat, zdej fino papat, da zrastejo. Saj je vse v redu, le še malo časa rabijo. Če ti je rekla, da stopka v trebuh, naredi tako. Jaz sem jo 2x fasala v rit.user posted image  Navijam!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: IVF/ICSI september, oktober
6.9.2008 11:17:43   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Sploh ne morem citiratuser posted image ...
Sonček, hvala user posted image , ti rečem, rdečih lic, zdrava kmečka pupauser posted image
Zvezdicauser posted image user posted image user posted image , velja pridem, kam? Tudi jaz tako pravim, 100 eur ni veliko in če praviš, da je fajn, ga kupim prav takoj. Povej mi prosim, tiste krpice, koliko stanejo? In če jih je treba vsakokrat menjat...nekaj sem ulovila na topshop, ampak me te prodaje delajo živčno in pol obrnemuser posted image



Krpice sem extra naročila še 8 kosov, do sedaj sem eno vrgla stran, dve pa še vedno uporabljam, pa ga imam od novga leta.

Gigi, je fajn, ker gre brez čistil in se tla ne pacajo. Ti ga kar kupi, kolikor oslarij kupimo pa jih potem ne uporabljamo.user posted image
Meni je super. Imam 75 m2 ki jih je treba pomivat in tiste krpe pa čistila, fuj. Pa še to, otrok ne potrebuje antibakterijskih sterilnih tal in čistil. Ampak čisto, ZDRAVO okolje.

Ok pomankljivost, KRATEK KABEL, rabiš podaljšek, pa ne posuši se v sekundi ampak v nekaj minutah:)

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!