|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 12:34:17   
pikapoka2
...vse so na terenu...user posted image

aqua ti pa pridno čvekaš user posted image
veš kaj, tud jaz nisem imela znakov, razen da mi je M zaostajala.
Pa nisem hotla naredit testa, ker sem že tudi en kup zmetala denarja za njih...
In sem si govorila, da če bi bila user posted image , pol bi imela kak znak...
Ko mi je pa 15 dni zaostajala, sem pa končno naredla test in je bil user posted image .

Veš, da držimo pesti zate! user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 12:42:40   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka2

...vse so na terenu...user posted image

aqua ti pa pridno čvekaš user posted image
veš kaj, tud jaz nisem imela znakov, razen da mi je M zaostajala.
Pa nisem hotla naredit testa, ker sem že tudi en kup zmetala denarja za njih...
In sem si govorila, da če bi bila user posted image , pol bi imela kak znak...
Ko mi je pa 15 dni zaostajala, sem pa končno naredla test in je bil user posted image .

Veš, da držimo pesti zate! user posted image
user posted image user posted image user posted image



eden more dvigovati temo, da smo skoz na vrhu!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  sem očitno bolj čvekave sorte.....user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala za info...user posted image  pa za pestke...user posted image  aja tvojga gesla, za slikice gledat pa še nimam... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 12:45:09   
aqua77
kokoš jaz, sem zdaj vidla, da sploh nimaš slikice zaklenjene....user posted image user posted image user posted image user posted image  

koooooolk maš lepega bušija......... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 12:54:52   
pikapoka2
user posted image  

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 12:58:14   
aqua77
pikapoka,

pa sej ti si že na polovici!!!!....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kam gre ta cajt......user posted image user posted image

kako se pa počutiš? a si AS kupla pa poslušaš pikico??? kaj pa boste mel, a si že vprašala, al pa to kar čutiš??? jaz sem v prvo skoz vedla da bo fantek....user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 12:59:25   
pikapoka2
user posted image Res ni sledu o nobeni... user posted image

Jaz pa sem doma, že 3 dni ležim, ker se bojim za pikicouser posted image
Če pa sem vsake tolk časa kako uro po konci in ne delam druga kot sedim, pa je tud vredu al ne, al bi mogla res samo ležat? user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 13:03:28   
pikapoka2
ja, res je šel čas hitro ful...
zdaj ko pa so spet problemi, pa ne mine nikamoruser posted image
AS sem kupila že na začetku, men je zakonuser posted image
Kaj bomo imeli še ne vem, je pa če sem G prav prebrala namig na user posted image .
Sicer pa mi ni važno res ne, rada bi to pikico, samo da donosim do konca in da je zdrava, pa naj bo user posted image  ali user posted image .
Občutek pa imam za user posted image   user posted image  zakaj, po čem, pa me ne vprašaj, ker ne vem...user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 13:04:40   
pikapoka2
Kako si vedela da bo user posted image ?
Več katera reče, da je vedela že od začetka...user posted image
In da je potem res tako tudi bilo!

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 13:13:22   
aqua77
Ti kar lepo počivaj, pa bo vse OK, boš vidla....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Ja, jaz sem odkar sem zvedla v prvo da sem user posted image  vedla da bo fantek... ne vem zakaj, enostavno kot da bi čutla.user posted image Sem si kupla majčko na kateri je pisalo v angleščini, da bom ponosna mama bejbi boju....user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 13:27:08   
pikapoka2
Zanimivo...user posted image user posted image user posted image
Pa si G vprašala za spol, da ti je potrdila, al si dobila potrditev ob porodu?user posted image
Bom počivala ja, kolikor  mi bojo pogoji dopuščali. Upam, da čimveč!
In nekako si moram še to spravit iz glave, strah, ker razmišljam samo o temuser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 13:32:13   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka2

Zanimivo...user posted image user posted image user posted image
Pa si G vprašala za spol, da ti je potrdila, al si dobila potrditev ob porodu?user posted image
Bom počivala ja, kolikor  mi bojo pogoji dopuščali. Upam, da čimveč!
In nekako si moram še to spravit iz glave, strah, ker razmišljam samo o temuser posted image


Potrditev prišla ob porodu!!! user posted image user posted image  

Ti se pa ne sekiraj, saj tako ne bo nič boljše, samo nervozna boš. Vem, da je veliko lažje napisat, kot pa to sprovest, ampak vseeno misli na lepe stvar, pa ti bo lažje. user posted image user posted image user posted image

A imaš voziček pa stvari za pikico že izbrane?

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 13:41:03   
pikapoka2
Za pikico nimam še nič izbrano.
Dosti stvari dobim od kolegice, ki ima zaj bejbija.
Pa tudi sestrična ima bejbija. Tako, da bom kupovala bolj proti koncuuser posted image , kar mi bo manjkalo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 13:43:28   
pikapoka2
všeč mi je tvoj podpis! user posted image
Ampak je težje to storiti kot napisati, kaj ne?user posted image
Upam, da si ti dočakala! user posted image  In da je tvoja user posted image  odšla!
Kmalu bomo spet čestitali... user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 13:50:31   
pikapoka2
zdaj pa grem počivati...

pa pa

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 14:18:01   
ledenka
cao, bejbe user posted image  sem brala vceraj debato o Ledenki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem se ful narezala!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 14:48:22   
benika
Več katera reče, da je vedela že od začetka...
In da je potem res tako tudi bilo!


Se bom kr uštulila zraven, če smemuser posted image Jaz sem tudi od samega štarta v 1user posted image vedela, da bomo dobiliuser posted image . Kaj pa vem, vedno se mi je sanjalo le o sinu, nikoli o hčerkici, pa tudi, ko sem božala trebušček sem se z njim vedno pogovarjala kot s fantkom. Tudi imena za deklico nisva imela izbranega, tako sem bila prepričana o spolu. Za spol pa prvič sploh nismo vprašali ampak smo izvedeli šele ob rojstvu.

A ste prebrale, kakšne težavice ima Beyba s svojo Elouser posted image ? Ubožica mala se je začela ponoči dušiti.

Beyba, pojdi k P, bolje takoj, kot pa da do česa pride. Drugače pa Eli kar krepko dvigni vzglavje. Jaz sem Jakoba polagala kar na precej debel vzglavnik, tako da je imel glavico precej dvignjeno. Pa držim pesti, da se vam tole čimprej porihta. Čisto razumem tvoje skrbi in vem kako je poslušat otročka, ki se duši.user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 16:31:28   
~Biba~
joj uboga bejba in Ela...upam, da bo čim prej porihtano.

kaj je to? zatišje pred nevihto?user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 17:54:19   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: benika


A ste prebrale, kakšne težavice ima Beyba s svojo Elouser posted image ? Ubožica mala se je začela ponoči dušiti.

Beyba, pojdi k P, bolje takoj, kot pa da do česa pride. Drugače pa Eli kar krepko dvigni vzglavje. Jaz sem Jakoba polagala kar na precej debel vzglavnik, tako da je imel glavico precej dvignjeno. Pa držim pesti, da se vam tole čimprej porihta. Čisto razumem tvoje skrbi in vem kako je poslušat otročka, ki se duši.user posted image



beyba - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti za malo Elo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 18:10:11   
aqua77
Beyba,

upam, da se čim prej poštimate...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

A mogoče mali Eli refluks nagaja? Mi smo to meli, pa je nekaj časa dobival mali nekaj v mleko zvečer predno je šel spat, da se je mleko bolj zgostilo.... Potem je bilo super....

Upam, da se čim prej poštimata...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 18:10:44   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

cao, bejbe user posted image  sem brala vceraj debato o Ledenki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem se ful narezala!




sej si se mela za kaj..... user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 18:23:18   
aqua77
punce,

danes dopoldne sem brala eno temo težave z zanositvijo.... mislim da se imenuje: umetna oploditev Postojna ali pa nekaj takega.... sem se tako user posted image user posted image user posted image user posted image , pa sem drugače kar diplomat po duši, ampak.... nekateri gredo pa čez meje....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ena dečva sprašuje, kao za kolegico, če se da spol otroka zbirat v Postojni na umetni....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  poleg tega je bejba zdrava in že ima dva sina in zdej bi šla - zdrava in ima lahko otroke - na umetno, da ji naredijo punčko.....

< Sporočilo je popravil aqua77 -- 10.8.2008 18:31:18 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 18:39:53   
Serendipity
aqua - KAAAAJ? ok, tu bi pasal smijli z izrazito izbuljenimi učkami! WTF?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 18:52:02   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

aqua - KAAAAJ? ok, tu bi pasal smijli z izrazito izbuljenimi učkami! WTF?



e, ja

svašta po tem svetu hodi naokoli.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 18:54:59   
aqua77
evo to je njeno vprašanje........ pa mi vi povejte če je ta svet še normalen? al sem jaz čudna.....user posted image




Zdravo punce. Imam eno vprašanje, če katera mogoče ve, sprašujem pa zaradi prijateljice, ki jo zanima in sicer ima dva fantka in si strašno želi punčko. Imela bi tretjega otroka ampak samo če je punčka drugače ne. Pišlo pa ji je na ušesa da je v Postojni možna umetna oploditev s tem da je spol znan.

Hvala za odgovore.


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Nova borba se pripravlja II.
10.8.2008 18:57:48   
aqua77
ja nič pupice moje... vidim, da spet smevam.... user posted image user posted image

grem jaz spet kot stara mama dnevnik gledat, pa si tipkamo.....


pa, pa.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?