|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 21:49:01   
skuštrana
Jančika,user posted image user posted image Glavno da je za tabo in da si ok. Uho pa - user posted image user posted image


Mavo
, jaz pridem v Slo 12.6 in ti lahko takrat demonstriram in posodim sling. Ima pa Jančika sling in če bo za ti lahko ona malo pokaže oz. ti ga posodi za kak dan ali dva. Pa Skabi je tudi že čisto noter padla in ti lahko pokaže kako nosit newborna. Poleti - vroče je ga ti nosila v slingu ali pa na rokah, s tem da je v slingu lažje in imaš proste rokeuser posted image

Kampiranje z malčki je pa zakonuser posted image Mi bomo Arsena že letos peljali...Upam da se ne bo ponoči jokal in zbudil cel kampuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 21:56:14   
pikecpokec
A veš, skuštrana, da bomo mi verjetno šli v un kamp Alen (ali Alan user posted image ). So nama fotke ful všeč. No, če nama v živo ne bo všeč, še vedno lahk pičimo naprej na Murter, tam je že preizkušeno user posted image . Sem se pa spomnila da smo bili pred leti že v Paklenici, v enem plezalnem kampu (no, plezala sem jaz bolj malo user posted image ). Ampak tisto leto je bilo fuuuul vode, tko da so bili uni tolmuni v kanjonu polni. In smo noreli in skakali po slapovih, v glavnem - canyoning smo si privoščili vsak dan-zastonj! Baje po tistem ni bilo nikoli več vode, tko da smo očitno izkoristili zadnjo šanso za adrenalin sproščat user posted image .
Torej, mogoče se vidimo tam. Kdaj pa greste? Mi gremo verjetno zadnji tedn junija (če bo vreme).


Jančika, dobro okrevaj (fizično in psihično), preselite se, potem pa v nove zmage! user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:00:41   
skuštrana
Pikecpokec, rmi smo letos tja mislili dat kamp prikolico, pa ne bo kruha iz te moke.Žal..Smo pa tam zadnji teden v juliju, že tradicionalno 4 leto. M. dela za turistično društvo ene programe jaz se pa zraven štulim..Kamp je pa super. Sem se včeraj spomnila, da si me spraševala za veter - ma, v sezoni, poleti ni panike..user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:15:24   
Jančika_
Jančika je sling posodila jerebici, ampak ker ga le-ta še nekaj tednov ne bo rabila, se komot zmenimo, Mavouser posted image . Samo reci!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:18:48   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

jaz pridem v Slo 12.6



A ne bi šlo prestavit za en teden?? jaz bi se vam rada pridružla na čveku .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:22:59   
Meggi
Pozdrav,.. hvala bogu je petek. a jutr še delovna sobota,.. yeeeee.

Skabi, po vasi odmeva da so vaši frajerji šli na izlet! Kako je uspelo? Zadovoljni z izletom, postrežbo. Kako ste imeli organiziran prevoz, kako vam je ratal dobit otroke tako "daleć"!?

Pokorno javljam da smo danes zapravl za en enodnevni obisk morja.. in to kr v Celju. Obiskali smo CIRKUS! Marija kako znajo zaračunatuser posted image  Me ne vidjo spet 15 let,... Noro! A ste bile z otroki?

Sicer princeske res imajo sliko s kačo okrog vratu, tavečja je jahala ponija,.. videli kamelo.. bruhanje ognja, 1 leto starega otroka akrobata...

Huanita, meni nč več ne znese. Jutr dop. delam.. pop ima prinčepesa nastop s folkloro.. mamica bo spet solzna user posted image  Nedelja izlet na Paški kozjak da si mal živce ohladimo.

Lep vikend vsem!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:29:59   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

jaz pridem v Slo 12.6



A ne bi šlo prestavit za en teden?? jaz bi se vam rada pridružla na čveku .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



He, he, saj sem te opozorila par postov nazajuser posted image Zezam se...Jaz ne morem žal prstavit, ker imam fiksen datum že par mesecev, če hočem dobit pa novega bom pa še par mesecev čakala. Ma, ti si itak v Ce in se lahko dobite čez 2 t spet, mene pa potem verjetno ne bo do septembra, oktobra...user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:35:40   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

jaz pridem v Slo 12.6



A ne bi šlo prestavit za en teden?? jaz bi se vam rada pridružla na čveku .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Še spomnila se ne boš na nas, tak besno boš šopingiralauser posted image .

En vikend kasneje pa jaz ne bom mogla, če bo vse posreči. Pičimo na morje, če bo mel Joe fraj.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:50:24   
Ropotuljica
Skuštrana, a misliš, da tebe pa ne bi rada vidla??? pa prid en vikend prej pa ostani do 12.

(tisti šoping je bil pa hec - malo)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:52:24   
nemrak
user posted image user posted image ,
Meggi, kje pa ima vaša prinčipesa nastop s folkrolo???
Ker naša jo ima tudi .user posted image  V Kranju?!

Jančika user posted image user posted image ,

Nam se toliko dogaja čez dan, da sploh ne pridem več do RR.
Berem vas še kolikor toliko redno, napisat pa je že problem user posted image .
Upam, da se bodo začeli lepši dnevi in se vam novim mladim mamicam kdaj pridružim tudi jaz na kakšnem čveku. Naša najmlajša je danes stara 7 mesecev. Tudi jaz upam, da bomo dobili prosto mesto v vrtcu. Obveščeni bomo šele v sredini junija ( ne vem, kaj rabijo toliko časa).

Grem počasi spat, ker bo noč zopet dolga. Se je ta mala začela zbujat (nisem navajena in sem zjutraj cela  zblojena) , ker ji rastejo zobki, kot gobe po dežju. V dobrih dveh mesecih jih je dobila 5 , sedaj raste že šesti user posted image

Lahko nočko!!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:54:02   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

pa prid en vikend prej pa ostani do 12.

(tisti šoping je bil pa hec - malo)


1. dober predlog
2. kakšen hec, ženska, duška si dej!!!

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:55:19   
Skabi
Jančika user posted image user posted image . Naj bo to začetek novega.

Naty, a ti tudi? Kaj pa, če je to naša poklicna bolezen? user posted image  user posted image

Snorči, a še slabše je bilo? Jaz sem danes govorila z žlahtnico, ki so ji z nekimi traki podlagali medenično dno, pa je tudi še slabše. njej pa vse nekam vleče. user posted image

Sling - ma jaz bi tudi imela mal inštrukcij. Zaenkrat znam O spravit not ležečki,  pa dojit, pa nekaj za pokonci in kupčke podirat sva pogruntala, kaj več pa ne vem.

Meggi, izlet totalen uspeh!! jama krasna, presenečenje uspelo, torta odlična, v Šeščah so nas pogostili ko kralje, zaračunali pa kot siromakom. Vse pohvale zanje! Otroci so se nadivjali,  starši pa načvekali.  Peljali smo se pa kar z najetim avtobusom - atiji so bili ful navdušeni nad šoferjem . vozila je mlada luštna punca, ki je popolnoma obvladala tavelik avtobus user posted image

Huanita, jaz najbrž ne bom mogla. Jutri pospravljamo, ker dobimo v nedeljo sila pomemben obisk.  Pridite vi nalsedni teden gor.
V ponedeljek pa nam kuhinjo pripeljejo!!!user posted image

ČE katero zanima - moja kolegica dela zeelo lepe verižice z obeski - take v bolj etno stilu - žgana glina, glazirana, barvana.  Prodaja jih ful poceni (okrog 5 €). Če hočete, jih prinesem na srečanje pokazat in prodat user posted image  Lahk mi vnaprej naročite barvo.

Ropotuljica, moj je tudi nekajkrat tako naredil.  Najbolj sva se butnila, ko je nekaj dni po PDP za Gašperja šel an žurko v Lj, jaz pa doma s trebuhom in 2,5 letnim otrokom. Pa vedno pride domov šele zjutraj. To me ne bi motilo, če ni bi še dva naslednja dneva bil čist neuporaben. Samo mu nič prveeč ne prizanašam.  On pa mene pusti spati, ko sem čist boga po našem čveku do jutra user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 22:59:20   
Skabi
Naš tavečji je tudi folklorist. V vrctu plešejo.  A ve katera za folklorno skupino za šolarje? Naš je ful navdušen, pa bi ga nekam vpisali. 

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 23:12:25   
skuštrana
Skuštrana, a misliš, da tebe pa ne bi rada vidla??? pa prid en vikend prej pa ostani do 12.


Veš kaj, no way...bi verjetno do 12 že živčni zlom dobilauser posted image in bi me direkt v vojnik peljali...Je ravno danes mama prišla ven z idejo, da ne bi Lizo jutri pripeljali, ampak šele drugi teden, ker ima ona še mal dopustauser posted image user posted image že itak je za en dan podaljšala, men se pa že meša brez nje..in ona bi jo šele drug teden enkrat..halooo...tako da, ta varianta , da pridem 1 t prejpri meni odpade..ti me boš pa vidla, ko pridete na obisk, ko bo lepo vremeuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 23:14:15   
skuštrana
Sling - ma jaz bi tudi imela mal inštrukcij. Zaenkrat znam O spravit not ležečki, pa dojit, pa nekaj za pokonci in kupčke podirat sva pogruntala, kaj več pa ne vem.


Lubica draga, pri tako malih kaj drugega itak nimaš znatuser posted image Pokončnega ti pokažem ko pridem, mam naštudiran v nulo, ker se je Arsen samo tako hotel nosit. Pazi, da ga res fajn zategneš.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 23:42:43   
teta beta
Jančika, po moje tisto ni bil moj brat. Ima sicer očala in poročni prstan, vendar kombinacijo belega in rum. zlata, oči pa tudi niso svetle, temveč rjave. Delal pa je oz. še dela, ampak po pravici povedano ne vem kje. Najbrž je v Celju. Vem samo, da pride šele v ponedeljek domov user posted image .

Misija likanje končana. Jutri pa dam prat cotke za malega; joj, koliko bo šele tega v enem samem stroju! Razmišljam, da bi kupila sušilca, pa predvsem zaradi obešanja Dašinih spodnjih gat. Po pol ure obešam tisti drobiž, ti plajški in bodiji so pa glih tak. Pa še likat pol ni treba toliko.

Jaz moram tudi svoj sling potegnit iz omare in malo pregledat. Ampak zna biti pa res vroč, ker je iz ful debelega blaga. Mogoče za kakšne jutranje in večerne sprehode, pa potem kasneje za jeseni. Če bom rabila nove inštrukcije, pa tako vem, na koga se obrnit user posted image . Skuštrana, pošlji mi prosim na zs link do tvoje strani, da si malo osvežim znanje.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 7:14:46   
snorlax
Juuuuuuuuuuuuuutrrrrrrroooooooooooooo!user posted image

Skabi
, ja. Podlagajo z mrežico. Moja mama ima tudi ful probleme in se je posvetovala z eno sestro na oddelku in ji ni svetovala operacije, ker če rata - rata, če ne...pač ne. Po moje je tudi pri tebi prehitro sodit o tem (6 t. po porodu). Mogoče res poskusi vztrajat s Kegglovimi vajami. Pa ravno včeraj mi je kolegica potožila, da ko teče in skače, ji malo voda uhaja. Jebi ga, smo pač v teh letih.user posted image

Teta beta, sem ti fouš, ker lahko likaš. user posted image Meni se kup samo nabira in čaka, da dam gips dol. Imam pa sušilca, pa vseeno vse likam (razen zoknov, modrcov in brisač). user posted image

Nemrak, kar javi se še kaj. Pa na srečanje pridi!user posted image

Danes me čaka "mišn imposibl". Kako spečeš torto z levo roko. Bom atija presenetila, ima jutri 60 let, pa mu bom našopala 60 sveč gor. user posted image user posted image user posted image Ja, pa mali mi bo pomagal, tako da bo zgledalo, kot dve levi roki. user posted image Že kar vidim vse razsuto in popackano.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 8:11:55   
pikecpokec
Jutro!
Ste že v pogonu? Snorči, gud lak pri peki torte. Mislim da ti bo uspelo, glede na to da si mojstrica peke (sklepam po tvojem božanskem kruhu).

Naš škrat pa še kr malo kuha. No, ne vem če je to sploh vročina: 37.3 user posted image . Predvidevam da je od zobkov, ker tele presnete trojke ne morejo in ne morejo prilezti ven. V glavnem, zdej greva ven, ker je siten ko sto user posted image (no, evo, zihr so zobje). Sej verjetno lahko greva, ne?

No, lepo soboto vam želim!

pa-pa



_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 10:01:11   
skuštrana
Pa ravno včeraj mi je kolegica potožila, da ko teče in skače, ji malo voda uhaja. Jebi ga, smo pač v teh letih.


Meni se je to dogajalo po porodu z Lizo. In to full dolgo, več kot leto po porodu. sEDAJ SE MI PA NE, PA NE VEM ZAKAJ..kEGLOVIH VAJ PA JAZ LENOBA NISEM DELALA NITI PRVIČ NITI DRUGIČ. se opravičujem za velike črke. Skabi, veš kaj je meni pomagala, malo čudno se bo slišala, ampak - da sem med seksom stiskala mišice kot pri keglovih vajah..user posted image Aja, mogoče je povezano s tem, ker sem Lizo nosila full nizko, Arsena pa ne..Kaj pa vem, ampak sedaj hb teh problemov nimam.

Moja Liza pa danes končno pride domov. Zdej jo pa vsaj 1 leto več ne dam na počitniceuser posted image , vsaj za cel teden ne, ker to je pa res too much...Ampak upam da se je imeela fajn, mi je povedala da je dobila pujso peppo, to je pa za njo itak vrhunecuser posted image

Teta beta, dobiš zsuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 19:10:42   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Pokončnega ti pokažem ko pridem, mam naštudiran v nulo


M je prišel mimo, videl ta stavek in vprašal: kakega pokončnega ji pokaže??

< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 24.5.2008 19:12:55 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 21:14:19   
skuštrana
Današnja bilanca

-liza je doma
Arsen je dobil prvi zob in takoj napadel tole user posted image





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 21:21:11   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Skabi, veš kaj je meni pomagala, malo čudno se bo slišala, ampak - da sem med seksom stiskala mišice kot pri keglovih vajah..user posted image


men se to ne zdi nič čudno. Tele keglove vaje me vedno tak razrajcajo, da bi bilo res bolje, če bi jih časovno uskladila s seksom.user posted image   Samo se mi zdi, da jih moram delati zelo pogosto, seks pa, no ja,,,user posted image

Fotka ej fenomenalna!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 21:27:34   
skuštrana
Skabi, slikca je full slabe, ker je bila baterija v fotiču prazna, ampak frajer je napadel domačico, je bil cel od čokolade povsod, pa še jezil se je ko sem mu vzela..full jo je glodaluser posted image Pa kako je samo prišel do nje, ker se ne plaziuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 21:51:29   
mavo
Jančika, a veš da bi te res prosila za sling in inštrukcije. Tako, samo za kak dan, ker bom takoj vidla, ali ga nervira, ali mu paše. Glede na to, da najraje zaspi in se pomiri v naročju, mam dober občutek, da bi tudi krče lažje prenašal v slingu. A te lahko v ponedeljek dop. pokličem, pa se bova zmenle. Zdaj med vikendom te ne bom morila, uživaj v lepem vremenu s familijo.

Skuštrana, če bo malemu pasal sling, bi se pa pol kar nate obrnila. Saj do 12.6. se bomo že odločili. Pa jaz bi tud imela link, da si še mal pogledam te zadeve.

Ropotuljica, kako si kaj?

Naš otrok spi na kavču že od petih popoldne, ko se je najedel. Ura pa je zdaj 21:50. A je to normalno, a bi ga morala že zbuditi? Pa tako se trudimo, da bi ga ob normalni uri nafutrali in prestavili v kinderpet v spalnico. Večinoma uspeva, sam dons je pa tud pozneje popoldne jedel. A bi mu morala že zdaj urnik delat?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.5.2008 22:26:30   
jerebica
o domačica te bi pa tud js zdle napadla....

Mi smo pa dans Maksa h gasilcem vpisal pa so mel neko prireditev ob vpisu,sej je blo fajn ampak rečeno je blo da bodo prišli kekekc, bedanec pa ostali, pol smo mogli pa kr mi do njih in sem s tem velkim trebuhom po neki goši lazla pa po dreku, pa še štrbuknla sm, eh dober da je to za mano!!

Mavo, Jančika: jaz mam Jančikin sling, sem pa v pon. dop. prosta tk da se komot zmenmo da ga dostavim





(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.