|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 18:57:36   
skuštrana
Skabi user posted image ,saj bo še šlo nazaj..Šele 6t je, no..

Meni je pa dolgčas, ker ni Lize...Sploh ne vem več kaj naj počnem, pol pa tule gor visim, pa grem malo ven, pa spet tu gor visim..Pa malo pospravim..Pa bezege sem danes nabrala, bom sok kuhala, samo sem se spomnila da so danes trgovine zaprte..Jutriuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 18:58:13   
skuštrana
Mavo,ste šli v šoping? Kaj lepega si nabavla?

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 20:09:14   
teta beta
Jančika, drži se jutri, kakorkoli že bo! user posted image

mavo, lepo je spet brati tvoje humorne prispevke user posted image !

Barfly, Kljub - med tednom po šoli v Galerijo na kavico, med vikendom mi je pa Fly bolj sedel. Ma, vsak vikend smo bili tam pečeni. Sem pa imela eno obdobje, ko sem hodila tja čisto trezna, pa mi je bilo vseeno zakon. V park pa naša družba ni pravzaprav nikoli hodila. Smo bolj viseli v Stalinu, pred in med poukom. Najbolj luštno je bilo pozimi - kakšna sošolka praktično z Rogle je bila deset čez sedem v šoli, mi iz Žalca pa smo prismrdeli po čikih po glavnem odmoru - snežni zameti user posted image .

Midva se pa zdaj odločava, če bi vzeli eno psičko mladičko, smo jih že šli zadnjič gledat. Saj po eni strani bi jo imeli, pa tudi zelo lepi so, obema so všeč, ampak tudi kar dragi (350-400 evrov). Pa meni se ne da spet oz. še kar čevljev skrivat in se jih otepat dol z noge. Tašča zgoraj ima enega mladega meščančka iz jesenskega legla, mi spodaj imamo pa večkrat odprta vhodna vrata in nam je že kar nekaj čevljev in copat zgrizel. No, pri naših je pa tudi fotr prinesel zadnjič domov enega mladička, ki ima zdajle najhujše š**** v ustih in samo okrog nog skače, pa da ne omenjam, da stalno skače v Dašo. v glavnem, ne da se mi še enkrat imet te faze, pa še ravno dojenčka bomo dobili takrat. Po drugi strani pa kot rečeno ja, bi ga imeli in je tudi ravno prilika za to.

Skuštrana, še dobro, da si me spomnila. Jaz bom tudi šla ta vikend malo bezga nabrat.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 20:21:42   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Mavo,ste šli v šoping? Kaj lepega si nabavla?


Bomo šli jutri zjutraj, ko ne bo gužve verjetno zelo na hitro v HM, dons smo pa prvič ob Savinji šetali z vozičkom. Smo šli kar dvakrat ven, dopoldne mal med bloki, popoldne pa z avtom do AMZS, pol pa z vozom po promenadni potki. Smo bli ful ponosniuser posted image .


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 21:17:28   
Ropotuljica



Meni je pa dolgčas, ker ni Lize...Sploh ne vem več kaj naj počnem, pol pa tule gor visim, pa grem malo ven, pa spet tu gor visim..Pa malo pospravim..Pa bezege sem danes nabrala, bom sok kuhala, samo sem se spomnila da so danes trgovine zaprte..Jutriuser posted image



Lahk prideš moje otroke pazit

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 21:31:29   
pikecpokec
Čer!
Da se pohvalim: dans sem prvič spet laufala user posted image . Po sto letih. ampak je bilo nujno ker sem čisto brez kondicije in posledično brez energije.
Gal je na ''počitnicah'', si je babica kar dopust vzela. je pa prej malo zakuhal (37.1°), ampak je vseeno šel. predvidevam, da če bo kriza, ga bo babica znala porihtat. sej je gor spravila tri otroke, ni vrag da ene vročine ne bi obvladala. itak je pa verjetno zarad zob (trojke mu že par dni lezejo pa ne prilezejo ven).

Z enim učem škilim Eurosong, pa se sprašujem kaj vse nam bojo še sfutrali user posted image . ajmene!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 22:20:21   
HuAnita
Barika - meni je pa kul, da v medije pridejo tami 'majhni' ljudje, ki se na previ pogled ne zdnijo čisto nič 'posebnega', da ne ne bom napačno izražala. Tudi jaz raje delam s takimi, ki se ti odprejo, izveš veliko o njih, kot pa s temi ala zvezdami, politiki, ki te odpravijo kot muho z dreka. Ja, že pred nekaj tedni me je kolegica prosila za mobi od Amy, ker sem ji omenila, vedoč da dela oddajo o tujcih v SLO, tako da jaz sem prav vesela, da se je Amy odzvala. Je pa tudi meni ena najlepših punc, kar sem jih kdaj videla. Ne vem, magična.

Sem pravkrar prišla s poslovilnega koncerta New Swing Quarteta --- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  res kulsko, ko bi lahko v miru uživala v glasbi, tako pa sem morala delatiuser posted image    Nastopal je tudi Oliver Dragojevič, pa Alenka Godec, Nuška Drašček, ful ful dobri pevci v živo!user posted image user posted image user posted image


Grem. Dec se mi čez nekaj ur odpravi na 3-dnevni sindikalni izlet v Italijo, moram poskrbeti, da ne bo imel preveč 'prtljage' za tja. Saj veste, kaj pravijo za sidikalne izleteuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 22:21:16   
HuAnita
Aja, Meggi, Skabi, čez vikend bomo pri nomjih starših, če boste za kak bznis v obliki obiska, smsjajta, tam smo brez neta in mobi signalauser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 22:27:10   
HuAnita
Bar Fly - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Jaz se tudi spomnim Joeja od tam, kako je grdo gledal, pa ne samo Jančikeuser posted image   No, jza sme tam pustila par mesecev dela, mater, takrat sem se pa zaklela, da bom diplomirala in delala to, kar sem si želela, ker tako garati za mali denar, zraven pa so me šlatali 100/urouser posted image user posted image user posted image , pa nisem smela 'strank odpralvjati' - ker sem komu v skrajnem besu pripeljala tudi kako flofuto, me je šef imel na piki.
Ehhh, kje so tisti časi...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 22:30:05   
adrijana.sara
Čer!

Nekaj sem hotela že včeraj napisati, pa sem seveda pozabla.

Kaj pomaga, če vaš dojenček ne spi ( pri nas je delovalo do 7 meseca). Sliši se čudno, sam sem full hvaležna kolegici, da mi je to povedala, ker je pri nas res na polno delovalo. FEN za sušenje las. Mi smo ga imeli kar pod kinderpetu, otrok se čudežno umiri, včasih je laufu tudi po več ur, če sem še jaz ponoči zraven zaspala. Pa še eno priporočilo, tistega ki ima možnost sušenja s hladnim zrakom, da se vam ne pregreje, če slučajno pozabit.
Res to je bila pa najboljša fora kar sem jih slišala in na polno delovala. Baje je zvok tak kot v maternici, ko otrok sliši pretok krvi po žilah. POSKUSITE! Pa otrok ne postane odvisen od zvoka, tak da nič šparat, olajšajte si življenje.

Sem spet na dolgo in široko razložilauser posted image . Grem spat, jutri pa v nov dan.

Mirno noč!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 22:31:45   
Ropotuljica
Punce, kako bi reagirale:
cel teden sem zaprta v stanovanju z bolnim otrokom. Jutri sva mislila it na koncert, pa ne bova šla, ker je mali preveč bogi (nameravala sva jih dati za čez noč k staršem). M ima jutri tudi obletnico faksa, tako da sva mislila, da bi najprej šel za dve uri tja, potem pa z mano na koncert. No, in danes, ko se izkaže, da mali ne bo mogel k babici, ker je preveč bogi, mi M izjavi, da bi pa potem on lahko šel za dalj časa na obletnico. Vse lepo in prav, ampak potem pristavi, da je vrag, ker ne bo mogel nič pit, če boš šel kmalu domov. Pa sem rekla, da tud če bo šel čez par ur, ne bo mogel ne vem kaj pit. On pa: No, sej jaz sem mislil,da bi bil do zjutraj.
Mater me je pogrelo; skregala se nisva, ampak me je pa cel popoldan žrlo, zvečer sva se pa tudi skregala. Zdaj mi pravi, da pretiravam. Naj povem, da mi je to naredilže fulkrat v neprimernih situacijah, in to, da mu alkohol ne paše - drug dan ima totalne probleme z želodcem, tako da ponavadi tud minute ne more bit pokonci - kar pomeni, da zgleda, kot da ga ni, samo živce mi para.

A se vam tud zdi, da pretiravam? Res je število takih izhodov zmanjšal na enkrat na mesec ali dva, ampak zmeraj je neka piz...... Prejšnjič sem mu poslala SMS opolnoči, da naj pride, ker se mi oba zbujata, pa se je primajal malo čez 3.

Meni gre že vse skupaj totalno na jetra. Da bi se pa zadržala pa mirno požrla - tega pa jaz ne znam, ne morem in tudi nočem.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 22:52:28   
Jančika_
Ropotuljica, kar se mene tiče, je tako: ko je vojna, je vojna za vse. Jaz bi se v tvojem primeru tak naprdila, da mu na kraj pameti ne bi padlo, da bi šel za več kot za dve uri, če splohuser posted image . Sem kr jezna ratala!

Moj heroj je danes naredil strokovni izpit, juhuuser posted image . Pa je ena velika skrb manj!

Skabi, verjamem, da ti je bedno. Meni je bilo ful, ko sem prvič potipala, kakšno je stanje spodaj in sem našla maternični vrat čisto dislociran. Proti naravi žal ne moremo nič...glede na to, kako je bilo z mano po drugem porodu, me po tretjem, če bo kdaj, čaka verjetno kaj takega kot imaš ti zdaj. Če bo res tako, grem pod nož, ko zaključim z reprodukcijo. Dvig maternice in sterilizacija obenem, haha, to bi bila operacija! Če se prav spomnim, ima (je imela?) Naty-Taja podobne probleme kot ti.

Adrijana.sara, delujeta tudi napa in sesalecuser posted image . Pri nas na srečo sicer nista bila potrebna, razen enkrat se je Vasja tak drl ko zverina, pol ga je pa napa knockoutiralauser posted image .

Piki, laufat si začela, fino, sem ti fauš! Jaz bom zgleda tudi lahko kmalu back on track (ne vem, če je ravno primerno, da se veselim, po moje ne glih, ampak nečesa se pa človek mora tudi veseliti, ne).

Teta beta, mene je jerebičin mož takoj, ko je izvedel, da gremo v hišo, vprašal, katerega psa bomo imeli. Katerega? Absolutno nobenega, so mi otroc čisto dovolj, hehe. Ne ne, psa pa še dolgo ne bo pri nas.

Jutri vam javim, kako bo z mano, predvidoma se vrnem proti večeru, razen če bo posredi kakšen čudež. Nekaterim bom poslala sms in vas pooblaščam, da javite na forumuser posted image .

Nočko!


(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 22:58:05   
Naty*Taja
Janči, kaj naj ti rečem. HB da si tako stvarna in boš sigurno dobro prestala če bo tako , ali pa drugače. Upajmo na najboljše...
Hoj Skabi imava pa iste probleme... Pa skor dve leti po porodu se je meni zadeva nekoliko popravla. Čist se pa ne več. Razen operativno. Pa to potem, ko nimaš več namena otrok met, tak da jaz še kr ne grem...user posted image Je pa meni moja rekla, da se ob ponovni nosečnosti tale zadeva dvigne, potem pa ... ja, še bolj povesi.
Oj Ropotuljica, sva že dve, ki ne moreva v seb držat...pa boljš to, kot kaka depresija. Deci pa kr nej zdržijo...če me zdržimo ves ta napor, bodo pa še oni eno jezikovo župco.user posted image Jaz sem bila tudi huda na mojga danes....user posted image
E grem zdej spat, ker mi kronično primanjkuje spanja in bi na vsakem stolu kr zaspala.
Aja  - Ropotuljica - a se lahko s tabo zmenim za lektoriranje priprav za strokovnega?



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
22.5.2008 23:45:44   
mavo
Ropotuljica, vidim te!

A se spomniš, da sem ti zadnjič razlagala, kaj je moja kolegica nardila, ko ji je film počil zarad njenega desca? Rezervirala si je teden toplic, njen mož pa je bil cel teden sam z otroci doma. Pa je hitro ugotovil, kaj pomeni razvažanje v vrtec, šolo, na krožke, pa saj veš dobro kaj vse. Zadosti je že en sam vikend paket, saj takrat se morajo najbolj z njimi ukvarjati, ko ni vrtcev, pa kosilo skuhat, pa skopat, pa...

Naj gre na obletnico, ti si pa naslednji dan ali vikend vzemi zase. Pa pojdi kam daleč, da te ne bo mogel prepričat, da moraš nujno domov, ker mali ima pa vročino, ali kaj podobnega..

Vzemi to kot en primer, ki se je izkazal kot dober. Sam res pa je, da jaz kolegico in njenega poznam tako dobro, da vem, da je bila za njuno zvezo to res dobra poteza. Ti boš pa zase najbolj sama vedla, ali bi mu na tak način lahko pokazala, da ti ni lahko in da tudi ti rabiš mal pozornosti in pomoči. V glavnem, ne skrbi. Boš že nekaj pogruntala. Saj si korošica, ga boš že v red spravlauser posted image . Če ne pa pridi do mene, te bom naučila mal vojaške taktike user posted image . Boš vidla, v enem mescu bo letal "gol do pojasa" okoli bloka.

Ne vem, če nisem dons železov sirup predozirala. Se mi ful dogaja, pa same neumnosti mi po glavi hodjo...

Dost hecov, Jančika, želim ti zellooooo lep dan jutri, držim pesti! Skabi, v tvoje težave se pa res nič ne razumem, sam verjamem pa, da prehitro ni za obupat, sploh če ti tele celjske čveke tako pravijo!!! Obema: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 2:22:46   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica
Punce, kako bi reagirale:


Hm, jaz verjetno ne bi imela nič proti da gre. Vendar pa moj hodi na take žure samo parkrat letno. Bi ga pa vpregla naslednji dan, glavobol gor al doluser posted image . Je pa prejšnji teden brez kakršnega koli posveta z mano šel na eno pot in me pustil samo doma za 5 dniuser posted image . So mi šle tudi takšne misli po glavi, da ga enostavno pustim samega z deco doma par dni, ampak ga imam preveč radauser posted image  Se je pa naposlušal, ko je prišel domovuser posted image

Jančika, čestitke tvojmu za strokovcauser posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 3:22:13   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi
žanek, a je tvoj že nazaj. moj je zadnjič letal okrog trgovine z eno čokolado zanj. zdaj smo mu dolžni še več - me je zadnjič mimogrede prepričal, da sva šla kupit tak printer kot je vaš. zdaj bom lahko vrnila bone

Ja, moj možek je danes prišel domov, tako da od jutri naprej (ups, od danes naprej) zopet dela. Punca, ne delaj si skrbi, ti še kar pridi, praznih rok!!! Kaj pa je nekaj skopiranih bonov user posted image . Za printer user posted image , mi smo full zadovoljni, ga imamo doma in v trgovini, upam, da boste tudi vi.


IZVIRNO SPOROČILO: mavo
Zdaj smo se pa mi že toliko uvedli, da lahko mirne duše dam še jaz kakšen nasvet glede dojenčkov. Zato da bo dete fajn spalo, ne potrebujete nobenih žaubic za trebušček, masažnih oljčkov, Antiflak ali koroških kapljic, da ne omenjam še ostalih čira čara izdelkov. Mirne duše jih lahko zaženete stran. Potrebujete le televizor, plačano RTV naročnino in 2. program TV Slovenija. Naš otrok takoj zaspi, ko se začne prenos iz Državnega zbora. Ko so danes obravnavali pokrajinski zakon, se je tako fajn sprdel in nasral, da še zdaj blaženo spi .

user posted image ta je pa dobra. Tebi se pa res dogaja.


Janči, drži se, bom mislila nate in stiskala pesti za čudež user posted image !

user posted image Joe, za uspešno opravljen izpit.


IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Teta beta, mene je jerebičin mož takoj, ko je izvedel, da gremo v hišo, vprašal, katerega psa bomo imeli. Katerega? Absolutno nobenega, so mi otroc čisto dovolj, hehe. Ne ne, psa pa še dolgo ne bo pri nas.

Se tudi jaz podpišem pod tole user posted image .


Ropotuljica, žal ti ne znam dati kakega pametnega glede tega, ker sma midva zapečkarja in se bolj skupaj držimo (ko je danes prišel po 2 dneh domov zaradi službenega potovanja, smo se cel dan cartali user posted image ). Bi pa v tvojem primeru tud jaz vik in krik zagnala.

Me pa pri mojemu razkuri to user posted image , jaz zmorem več stvari naenkrat (sem včasih pravi multipraktik user posted image ) on pa user posted image
npr. ima Niko v rokah pred TV, se joče, on pa meni: "mami Nika joka", ja z njemu: "ja in dej ji dudo", on meni: "prinesi dudo, jaz imam polne roke" user posted image

Al sem zatežila user posted image grem spat. Nočko user posted image .



< Sporočilo je popravil žanek -- 23.5.2008 3:27:58 >

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 6:19:42   
snorlax
Jutro!

Janči, še vedno stiskam pesti zate, da ti uspe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Skabi, bom jaz teto malo podrobnosti vprašala, ker je imela operacijo. Prilaufam v bližnji prihodnosti k tebi, verjetno drug teden. Pa te prej zvrcnem, če si doma.

Glede te povešenosti. Joške si itak dolge puščam, segajo že nekje do popka. user posted image Kaj bo po koncu hujšanja sploh ne razmišljam. HB za push-up modrce. Spodaj pa si zatipam nekaj, ko se umivam na bideju. A mislite, če bi kaj ven gledalo, da me ne bi G. opozorila? Moram jo vprašat na naslednjem pregledu.user posted image

Bemti, to je še en razlog, da gre dedcem boljš v življenju. Ko dobijo otroka nimajo nič raztegnjeno, povešeno, popokano....razen kak žulj na rokah prvih par tednov.user posted image

Ropotuljica, ne vem, kak karakter je tvoj, samo jaz ti povem, da je moj že imun na teženje, dopovedovanje, tud na dretje. On ima svoj lajf, kot da nima dece, jaz sem mati samohranilka. Jaz sem se na splošno s tem sprijaznila, tu in  tam pa še pregorim in mi pokne film, pol je pa spet nekaj časa OK. Ne vem, mogoče pa pridem k Mavo v vojaško šolo.

Komaj čakam, da se vidimo. Sploh ne vem, za kdaj smo se zmenile pri meni. Mislim, da sredi junija. Še ima katera čas za kofe prej? Ali pa za vozičkanje, če bo lepo vreme?

Hvala Marjani in Skabi za včerajšnji čvek. Obe imata luštne user posted image user posted image user posted image štručke, pa tudi sami zgledata zelo fajn.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 7:29:45   
pikecpokec
Jutro!
Vidim da tud vam vaši dedci parajo živce user posted image Ropotuljica, jst bi po moje kr mal popuser posted image a. Verjamem da se ti že malo rola ker si skoz zraven bolanih otročkov, pa ne moreš ven pa to... Pol ti pa še dec reče da gre za celo noč na fešto user posted image . Pa še veš, da bo jutri cel bolan, tko da boš mela še enega bolnika na grbi. Jao, ej!user posted image Čist prou maš, dej mal rabuke naredi!

Mah, sem naspidirana že navsezgodi. Grem zdej taščo poklicat da vidim kok je s tamalčkom.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 8:11:53   
marjanaR
Zdravo, ženske!
Ropotuljica, te povsem razumem. Jaz bi se tudi namrdnila, čeprav moram priznati, da je moj te aktivnosti pravzaprav opustil ... Ne bi pa upala narediti tistega, kar je ena predlagala, da bi sama šla za vikend nekam. Mh, mislim, da bi me kufri počakal pred vrati, ko bi se vrnila ...
Skabi, jaz sem že začela s keglovimi vajami. Uh, pa tko jih sovražim. Mogoče bo pa le pomagalao.
Jančika, se pridružujem v sovražni borbi do psov, no, do njihovih lastnikov in drekov ...Ko smo že glih pri tem ... Pred 14 dnevi smo bili za bajto in se je K. igrala. In jo prime lulat. V redu, gremo polulat travico. Porkaš in mala se malo ponečedi zraven. Ful dobr, sem pospravljala ... Potem pa jo prejšnji teden spet prime, da bi šla v travo. In zabičam ji, da slučajno ne bi kakala, ker ne bom več pospravljala njenih drekcev. Mala se zadovoljno nasmeji, mi pokaže kazalec desne roke in doda: "Samo zadnjič si ga pa morala pospravit, ne?" OOOOOOO!
Joe, bravo, zdaj pa lahko mirne vesti mučiš dijakeuser posted image user posted image user posted image !

Tole s fenom pa n slaba ideja. Naša N. me je danes dvigovala vsake dve uri. Začela je malo pred pol polnočjouser posted image user posted image user posted image . Ker si roke ful baše v roke, ji bom danes stisnila polovico gela proti bolečinam pri izraščanju zob, pa bomo videli ... GRRRRRRR!

Snorlax, napiši mi ime tiste kreme oz. dohtarce, prosim.

Veste, ženske, kak Snorlax dobr zgleda? Bolj vitka, nova frizura ...

Mejte se!



_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 8:39:18   
Ropotuljica
Jaz sem si rezervirala štiri dni Bruslja. Pičim 12. 6., vračam se 15. 

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 9:03:38   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

Jaz sem si rezervirala štiri dni Bruslja. Pičim 12. 6., vračam se 15. 


Bravo user posted image user posted image user posted image . Ti kar zaropotaj, sej si Ropotuljica user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 9:17:26   
noe
Tole s fenom pa n slaba ideja. Naša N. me je danes dvigovala vsake dve uri. Začela je malo pred pol polnočjo . Ker si roke ful baše v roke, ji bom danes stisnila polovico gela proti bolečinam pri izraščanju zob, pa bomo videli ... GRRRRRRR!

Marjana, koliko je pa stara?Moja je 11 tednov, pa si je tud začela cele roke v usta tiščat.Samo spi pa vredu vseeno, od 21-4 zjutraj.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 9:24:36   
Ropotuljica
Jančika gre na abrazijo.
Janči, drži se!


< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 23.5.2008 9:25:14 >

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 9:27:47   
tinkatonka
Jančika gre na abrazijo.
Janči, drži se!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 9:48:53   
marjanaR
Noe, stara je tri mesece in en dan. Pri dveh mesecih je spala kot tvoja ...
Janči, drži se.


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Odraščanje ob babici in dedku za vnuke zel...
Če so stari starši prisotni pri odraščanju vnukov, ti odrastejo v pametnejše in bolj ljubeče osebe, so pokazale študije.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.