|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 9:49:40   
smrček
Jančika, drži se. Naj bo čimprej za tebojuser posted image



_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 9:55:59   
žanek
Janči, drži se user posted image .

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 10:31:10   
pikecpokec
Drži se, Jančika! user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 11:14:06   
skuštrana
Jančika, drži se ...

Ropotuljica, jaz bi M pustila da gre, potem bi pa sebi vzela fraj..tako kot si naredilauser posted image Pravilno. Meni je M full smešen, ko pride domov po prekrokano noči(res redko) potem pa se zjutraj prvi vstane, ker ima občutek krivdeuser posted image

Marjana, ni nujno, da so zobki. Naš si že od rojstva tlači vse v usta pa nima še nobenga zoba.

Teta beta, jaz si ne bi omislila še mladega psička...no way, ker to je kot da imaš še enga otrokauser posted image Saj bo še prilik...





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 11:36:40   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Meni je M full smešen, ko pride domov po prekrokano noči(res redko) potem pa se zjutraj prvi vstane, ker ima občutek krivdeuser posted image


M ne more drug vstat sploh, ker ima probleme z želodcem (že itak, brez alkohola) - neki se mu sfecla v želodcu, tud če ne spije veliko. In ni šans, da bi sploh vstal, kaj šele kaj več. To me pi..., drugače niti ne bi blo tako hudo.

kar se pa tega tiče, da naj grem sama - ja, jaz bi že šla sama, tud žurat, sam ko meni ni do tega. tega prej nisva počela, pa tud zdej ne bi blo treba. mi veliko pomeni, da stvari počneva skupaj. samo situacija gre vedno dlje in dlje in se bojim, da bova na koncu res sama okol laufala - ker jaz zdaj že razmišljam, da bom sekala še par takih nekajdnevnih potovanj - imam tud kup prijateljev po evropi, kjer lahko prespim, tako da brez družbe definitivno ne bi bla. ampak a je to to?? malo mi je škoda, no.

oprostite mi, ker težim, ampak sem res žalostna danes.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 11:45:01   
skuštrana
Ropotuljica, sicer to ni to, ampak..Dokler otroci ne zrastejo toliko, da jih vzameta zraven..Kaj pa vem, meni je čisto mimo tudi to, da recimo greta vi2 sama, brez Š in T za 2tedna nekam..A me razumeš. Glej, če greš pa kdaj pa kdaj kam sama za par dni, otroci so pa pri očetu!!!! in ne pri tašči ali neki varuški je pa meni čisto ok..Ko bojo pa večji bote šli pač skupaj..Saj tudi ti rabiš malo odklopa, a ne...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 11:46:48   
skuštrana
Aja, pa če si taka oseba, da bi sama šla na drug konec Evrope- super..Jaz ne bi, moram imet nekoga zraven, drgač mi to ni to..pa ni treba da je M, pač nekdouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 12:10:09   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Aja, pa če si taka oseba, da bi sama šla na drug konec Evrope- super..Jaz ne bi, moram imet nekoga zraven, drgač mi to ni to..pa ni treba da je M, pač nekdouser posted image


Sej nisem mislila na drug konec sveta, malo po Evropi, to sma šparala za takrat, ko boma mela otroke .... Pa tud ne za dva tedna, ampak kak podaljšan vikend


Skuštrana, greš zraven v B? user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 23.5.2008 12:19:11 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 12:13:52   
pikecpokec
Se strinjam s tabo, skuštrana. Da bi šla recimo midva sama nekam za dlje časa 8recimo 2 tedna), pa malega pustila pri babici, varuški... no way (mogoče čez par let)! Če uživamo, dajmo to delat skupi, ne? Tud na poročno ''potovanje'' v Umag smo šli skupi.
Ampak če bi se mi ponudila priložnost za krajši (par dni) izlet, bi pa šla, pa tamalega pri očkatu pustila. In to brez slabe vesti. No, mal bi ju že pogrešala, ampak včasih tkooo paše biti sam!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 12:18:20   
pikecpokec
Po Evropi bomo pa tud mi potovali....kmalu. Letos mormo malega navadit na kampiranje pa to, drugo leto pa upam da si bomo upali že kam dlje user posted image .

Ropotuljica - ti si kar privošči en podaljšan vikend! Sploh če imaš kolege po celi Evropi, to je za izkoristit user posted image . Je res smotano kr naprej doma čepet. Men gre že tko na živce, ko tko dolgo pacam tole diplomo user posted image . Komi čakam da grem v službo (khm, kiro že? user posted image ), da mal razbijem ta monoton vsakdan (no, sej ni glih monoton, glede na to da Gal vsak dan kej novega pogrunta user posted image ).


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 12:25:24   
Ropotuljica
V glavnem, js grem čez slabe tri tedne šopingirat v Bruselj (online karta je že tu zraven mene) oz. menda v Antwerpen, ker so tamboljše trgovine. Do takrat se moram pa še super strogo držat montija, da bo šla še kaka kila dol, da sibomlahko bolj fensi šmensi cote kupla user posted image
karto imam pa iz trevisa, tako da bom morala še lepo z avtom pripotovati do tja. letim že zjutraj ob 8.25, kar pomeni, da bom vstala sredi noči in se par ur furala do letališča. upam, da se ne zgubim. vlak in podobno odpade, ker je odhod letala sred noči user posted image sem pa lepo rezervirala on-line, ker bom imela samo ročno prtljago, se sploh  ne rabim čekirat, mam kar online ček-in, tako da mi ni treba bit na letališču uro in pol prej kot ponavadi. za karto sem dala 37 € (s taksami), za pot in parkiranje pa še dobrih sto zraven. sem jezna ko hudič, da so ukinli wizz air iz LJ - predlani smo šli trije za 35.000 SIT v bruselj.
ampak ... bo pa to tud po svoje avantura


< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 23.5.2008 12:26:57 >

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 13:04:15   
Ropotuljica
me je prišel med malco domov pocarklat, tk da nisma več skregana user posted image user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 13:22:58   
jerebica
Jaz sem si rezervirala štiri dni Bruslja. Pičim 12. 6., vračam se 15.



Ropotulica: moje mnenje je pa sledeče: Tole z Brusljem se mi je nahiter zdela full fajn ideja, sem pomislila bravo punca, kr vrn mu, pol sem pa začela razmišljat če to slučajno ne pelje v še bolj začaran krog, da ti M čez 14 dni prijavi tud nekaj podobnega za  4 dni, a mu češ pol spet vrnat?
Mogoče bi mu hujšo kazen naložla, če bi mu rekla,da bo pa drugi dan imel otroke ker ti greš nevem kam na čvek, pol bi se bolj namatru, sploh če ima take težave  po prekrokani noči. Sicer pa je to samo moje mnenje in ni nujno da bi palilo ker ne vem ravno kakšne sorte človk je

ja Bar Fly - sem decembra bla na koncertu jinxsov v bivšem Flayu pa me je kr mal nostalgija zagrabla. Sicer sem pa js tud našla moža v enem izmed teh nažalost bivših lokalih-Kljubu. Hvala bogu da so vsaj takrat obstajali.


Jaz sem pa danes dobila odločbo za porodniško, pa sem že mal pozabla, a za drugi del( nego in varstvo otoka) dobim odločbo kasneje?



(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 13:37:07   
Ropotuljica
Ropotulica: moje mnenje je pa sledeče: Tole z Brusljem se mi je nahiter zdela full fajn ideja, sem pomislila bravo punca, kr vrn mu, pol sem pa začela razmišljat če to slučajno ne pelje v še bolj začaran krog, da ti M čez 14 dni prijavi tud nekaj podobnega za 4 dni, a mu češ pol spet vrnat?
Mogoče bi mu hujšo kazen naložla, če bi mu rekla,da bo pa drugi dan imel otroke ker ti greš nevem kam na čvek, pol bi se bolj namatru, sploh če ima take težave po prekrokani noči. Sicer pa je to samo moje mnenje in ni nujno da bi palilo ker ne vem ravno kakšne sorte človk je


ma ne, sej to ni maščevanje. grem na obisk k sestri, o tem razmišljam že dolgo. smo mislili it vsi štirje, sam se mi ne da furat z otrokoma do trevisa, pa pol tam spet eno uro pa pol z busom do centra bruslja ... iz LJ so pa tk noro drage karte, da je katastrofa.
tud on tega ne bo vzel kot maščevanje. bi blo pa fajn, da bi tiste 4 dni res sam mel otroke, da bi videl, kaj to pomeni. ampak mislim, da bojo za vikend šli k staršem - sem skoraj prepričana

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 13:43:06   
pikecpokec
Glihkar prebrala v časopisu da bojo v našem vrtcu 34 otrok zavrnili user posted image . Men so pa tko ponosno zagotavljali da NIKOGAR ne bojo! Tko da zdej bo še komisija pregledala prošnje. Punce, povejte mi prosim katere stvari se upoštevajo pri točkovanju? Ker to da sem jaz še študentka, nam verjetno odnese nekaj točk, a ne? No, sicer pa gradijo še en vrtec , ki naj bi bil končan in vseljiv že novembra (s tem da danes polagajo temeljni kamen), tko da takrat bojo pa sprejeli vse. No, če bo kriza, bom potegnila diplomo do novembra, pa bo takrat šel v vrtec.
Pa sej ni rečeno da ne bo sprejet, ampak sem že tko računala da bo! Upam da nas bojo ugodno točkovali user posted image .

Zdej pa letim v knjižnico neki skenirat, potem pa z mojim na eno pico. Ker sem dans spucala štedilnik in pečico in do nadaljnjega ne kuhamo NIČ user posted image . Ej, ugotovila sem, da so une mrežice v pečici in gorilniki na štedilniku v resnici srebrne barve, ne pa črne user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 13:46:48   
skuštrana
Ropotuljica, a si pozabila da imamo 13. oz. 14 čvek, ker sem jaz v Slouser posted image No, imaš moje dovoljenje da greš v Bruseljuser posted image

Grem Arsenu majčke delat, sem samo prišla gledat link kaj naj mu gor napišemuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 23.5.2008 13:47:40 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 13:47:29   
Ropotuljica
Jančika sporoča, da je vse za njo, počuti se v redu, samo lačna in žejna je. Krvavi skoraj nič ne, čez 15 minut lahko že vstane. Več bo pa napisala sama, ko pride domov.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 15:41:56   
Janeja
Jančika user posted image  user posted image  user posted image
Upam, da se psihično čim prej pobereš in da je bilo danes najhujše hitro za tabo. user posted image   Potem pa optimistično v nove boje. Škatla z oblačilci za punčko te bo čakala  user posted image


Leo je P danes peljal k zdravniku, ker je od srede popoldne na 5 ur zakuhala med 39 in 40 stop. Ko je bila vmes brez vročine, pa kot da ji nič ni. In diagnoza: gnojna angina. Pa imamo spet AB. user posted image   

Pa da nam gre vse po vrsti narobe, so nam včeraj štromarji neke kable po telegrafncah prestavljali in ko so vklopili elektriko nazaj, nama je skurlo brezžično povezavo do interneta in modem. user posted image  Tako da sem zdaj off line za nedoločen čas. user posted image  Upam, da nam to čim prej porihtajo, drugače se pa mal na hitro javim spet v ponedeljek iz službe.

Bodite pridne, če bo kaj posebno zanimivega, naj se me pa kera s kakšnim SMSom usmili, da ne bom preveč v zaostanku. user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 15:50:43   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: adrijana.sara

Čer!

Nekaj sem hotela že včeraj napisati, pa sem seveda pozabla.

Kaj pomaga, če vaš dojenček ne spi ( pri nas je delovalo do 7 meseca). Sliši se čudno, sam sem full hvaležna kolegici, da mi je to povedala, ker je pri nas res na polno delovalo. FEN za sušenje las. Mi smo ga imeli kar pod kinderpetu, otrok se čudežno umiri, včasih je laufu tudi po več ur, če sem še jaz ponoči zraven zaspala. Pa še eno priporočilo, tistega ki ima možnost sušenja s hladnim zrakom, da se vam ne pregreje, če slučajno pozabit.
Res to je bila pa najboljša fora kar sem jih slišala in na polno delovala. Baje je zvok tak kot v maternici, ko otrok sliši pretok krvi po žilah. POSKUSITE! Pa otrok ne postane odvisen od zvoka, tak da nič šparat, olajšajte si življenje.

Sem spet na dolgo in široko razložilauser posted image . Grem spat, jutri pa v nov dan.

Mirno noč!




našga je bilo pa fena strah (sem ga po nesreči pokvarla..ampak res po nesrečiuser posted image ), seslca tud slišat ne more (tak jok, kot da bi ga iz kože deval - hm,mogoče je imel pa v maternici mir in tišinouser posted image user posted image user posted image ), pomivalca al pa sušilca pa nimamuser posted image

Huanita, ja ona ima tisto nekaj...zato sem si jo pa zapomnala.

Ropotuljica, za moje pojme ne pretiravaš. če pa gre, pa naj vsaj trezen pride domov, za voljo bolnega otroka. (moje mnenje)

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 19:33:39   
ALFI2
user posted image Zdravo, punce!user posted image

Spet se jaz mal javljam - prvič po fullll obdobju bom čisto sama celo soboto in nedeljo. Moja pikcota sta pri babi na počitnicah (se jima bo sigurno slabo godilouser posted image ), moj user posted image  pa ima z dijaki do ponedeljka tretjo uro športne vzgoje, tak da  ????? -ja seveda, jaz bom pa user posted image  še dobr, da nimam očal, ker bi drugač res bla čist takale.

Sem danes našo pupo, kljub non-stop učenju, ker pač atija ni, peljala na sistematskega pri 3 letih (čeprav bo čez pol meseca stara že 3,5user posted image ) - sma ble total na hitr odpravljene, nič risanja krogov ipd - urin, Hb v prstku, vid, teža (16,3kg), višina (99cm), mal telesnega pregleda (uheci, pljučka in srček) in čao pepi user posted image

Pikecpokec - glede vrtca, pri nas v Konjicah je tud letos ful gužva - upošteva pa se največ stalno bivališče v občini, pol pa tu status rednega študenta - pri nas prinese celo več kot zaposlenost (nisem ziher, mogoče enako kot zaposlenost obeh staršev), tak da sam s tega vidika ne boš na slabšem . Pol se upošteva še, če je že bratec al sestrica v vrtcu, pa dvojčki, soc. razmere pa take ipd stvari.

Jančika user posted image

Ropotuljica - tud jaz mojmu kr nekajkrat zatežim, znam bit pravi user posted image , če me razuser posted image . Mami itak zmerom skrbi za boge in bubcane otročke, atek si pa še umisli žur - pa še to dolgega, pa še vest ga nič ne peče (moj se nikdar ne vstane prvi). V tolažbo - tudi glede na izpovedi ostalih punc tule - vsi moški so v tem oziru enaki; mamice amao zgleda nek poseben čut in vest. Jaz mojga sicer ne bi pretirano šimfala, ker je drugače čist super ati - včasih se mi zdi,da bolši od mene (kot mamice seveda), amapk ko je tak maaaaaaaaaaaaal doma, jaz sem pa velikrat že vsega preveč naveličana in zato posledično bolj sitnauser posted image  To, da se pusti user posted image  samega z otročki (brez možnosti uporabe babi servisa za atija+otroke) je pa po mojem najboljša šola, sploh če si morajo še mal sami kuhat pa prat - pol rata našim zlatim user posted image  jasno, zakaj včasih težimo in da se res, amapk čist zares niti ena strav ne naredi sama (umazane cote npr. ne grejo sma v koš za perilo, se potem barvno ločijo, skočijo v stoj in ga naštimajo, pol pa še obesijo na štrik; kosilo tud ni kar Halo pica vsak dan; posesa se tud ne kr tak ipd...se vete o čem govorim - kar je sicer, vsaj za mojega možeka, samoumevno). Zdaj vidim, kak pišem o svojem čvrstem prepričanju - in res je moje čvrsto prepičanje - ampak v praksi pa mojmu še zmerom, po petih letih v lastnem stanovanju, grozim da naslednjič bo pa res on totalno spucu Wc školjko, ker zaenkar jo pod pokrovom samo on umaže (sine ma še praktični WC na ritki) user posted image

Evo, se vidi, da sem sama doma, mam mir in se grem zdajle učit - aja sem se pozabla pohvalit, da sem uspela po tem ko sem user posted image user posted image  pustal pri babi v Šentjurju še na brzino v Baby center skočla (sem bla tam eno urco, zapravla pa user posted image  denarja user posted image  - moj bi itak povedu, da ne ve zakaj, ker mi pa res nikdar nič ne rabimo). Upam, da me vsaj mamice tule razumete - sej seb sem pa kupla kaj user posted image user posted image  se ne spomnim kdaj)

Čao punce - lep vikend (vsaj vam)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 20:49:20   
teta beta
Ropotuljica, mislim, da ni nič narobe, če greš sama v Bruselj. Tistih  nekaj dni bodo pa že preživeli. Jaz sem moja dva pustila takole, ko je bila mala 17m za dva dni in sem šla s kolegi smučat. takrat sem jo tudi nehala dojit, pa sploh ni bilo panike in sta se čisto v redu rihtala, le par ur jo je pustil pri svoji sestri, ker je moral skočit v službo. Pri dveh pa ne vem, kako bi mu (mu bo) šlo user posted image .

Pikecpokec, kampiranje z otrokom je zakon in prav gotovo ne bo težav. Mi smo šli, ko je bila Daša stara dobrih 9 mesecev za vikend kampirat v Umag, 14 dni zatem pa na Madžarsko in Slovaško. v Budimpešti smo prespali v hostlu, nato na Slovaškem pa v kampih, le en dan, ko sva se midva zastrupila s hrano in sva do večera komaj prišla k sebi, smo si privoščili penzion. Lani smo kampirali samo en podaljšan vikend na Balatonu, letos bosta šla pa sama, jaz bom pa z dojenčkom doma, bo le še premajhen. Otroci so zelo nezakomplicirani, zato se ne bat, ziher mu bo ful všeč.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu ALFI2)
Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 20:57:24   
teta beta
Jaz sem bila pa danes v Peku v Žalcu, so imeli 70% znižanje, ker zapirajo prodajalno, itak je že vse prebrano, ampak sem tamali kupila jesenske škornje, precej na blef. Upam, da ji bodo prav. Zdaj ima št. nekje 24 z luftom. Škornji so pa 25, ma sem jih vseeno vzela. Na koncu so prišli 20 evrov (znižani s 66). Upam, da jih bo res lahko še nosila. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 21:06:31   
snorlax
Jančika, user posted image .

Ropotuljica, user posted image .

Marjana, pozabla vprašat mamo. Bom jutri ali v nedeljo. user posted image

Skabi, danes sem se menila s teto. Pravi, da je po operaciji slabše. Voda ji uhaja, pred operacijo pa ji ni. Še vedno si otipa "nekaj iz nožnice".user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 21:30:57   
Jančika_
Dober večer! Punce moje, hvala za vse pestke in spodbudne besede. Sem vredu, tako fizično kot tudi psihično. Pomirjena sem s situacijo in tudi ne žalostna. Čas je za nov začetek.

Zjutraj sem imela še en UZ (pogledal me je predstojnik). Plodku srček ni bil, pa tudi manjši je bil kot v sredo, tako da ni bilo dvoma, da tole ni nič. Iz narkoze sem se zbujala zelo dolgo, oz. sem se zbudila za trenutek (se ne spomnim), tolk da so me razglasili za živouser posted image , potem pa čorila dalje uro in poluser posted image . Vmes so mi prišli dat zaščitno injekcijo (sem negativka) in sem jim menda molila roko, pa so rekli o ne, kar v tazadnjo bomo dali, pa sem jim pokazala (nago) rit in spala daljeuser posted image .

Teta beta, a je danes delal tvoj brat? Sem tako buljila v anestezista, da ne vem, kaj si zdaj misli o meniuser posted image . Seveda sem videla samo njegove oči (svetle, očala s tankim okvirjem, zlat poročni prstan - kakšen dar opazovanja, hahaha), ker je imel masko in kapo, in sem mu hotela ravno pogumno zamorit, če je on ta pa ta, pol me je pa k sreči zmanjkalo, da si ne bi še večje sramote naredilauser posted image . Mimogrede - zakaj hudiča noben v operacijski nima tablice z imenom??? Ker smo itak kao koma in nas to nima kaj zanimat al kaj???user posted image

Zdaj me pa boli UHOuser posted image , tako da ne vem, če ne bo treba k zdravniku??? Pa me seveda ni moglo začet bolet, dokler sem bila v bolnici, kjer je polno zdravnikov, neeee, sem morala najprej domov pridetuser posted image . No, mogoče se ne bo razvilo v kaj hujšega.

No, toliko za zdaj, lepo se imejteuser posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.5.2008 21:36:01   
mavo
Jerebica, odločbo za dopust za nego in varstvo otroka ti CSD avtomatsko pošlje, ko nastopi čas za to, vendar samo v primeru, da si skupaj z vlogo za porodniško oddala tudi vlogo za ta dopust .  V glavnem, če si vse papirje oddala, ki so ti jih dali za izpolnit, potem imaš to že rešeno.

Ropotuljica, dobra ideja tole z Brusljem. Pa saj tudi moja ideja, ko sem ti rekla, da pojdi za par dni, ni bila mišljena kot maščevanje tipu, ampak samo neke vrste oddih "eden od drugega". Včasih je to ful zdravilo, škoda edino da ne bo več časa sam z otroki (ker jih bo seveda odpeljal k mami na obisk - tako kot vsi). Žal je tako, da znajo cenit tvoje delo (z otroki in gospodinjstvom) šele takrat, ko te ni "na dohvat ruke". Ti pa glej, da boš vikend paket dovolj dobro izkoristila in se sprostila. S tem bo že pol narejenega!

Skuštrana, a maš kakšen dober nasvet zame. Razmišljam, da bi probala malega v sling dati, ampak ga še nebi kupovala, dokler se res ne prepričam, da bi mu pasalo. Kako pa je s to rečjo poleti? A mu je kaj vroče noter? Se mi zdi, da glede na to, kako je men stalno vroče, bi se mali verjetno skuhal na mojih prsih. Daj prosim mal napiš, če boš imela kaj časa.

Jančika, user posted image user posted image user posted image

Snorlax, tebe tud vidim gor. Kaj pa delaš na forumu, saj še ni 4 zjutrajuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.