|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:50:25   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Midva in romantična večerja.....user posted image user posted image user posted image  ne me prosim zasmehovat, ko bom padla pod mizo....user posted image user posted image user posted image  moj je tipični moški.... še čestital mi ni...kaj šele večerja.....user posted image user posted image user posted image user posted image  Za darilo pa mi bo dal 50 € da se grem malo ravajat na masažo in solari.....user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image jah moškiuser posted image user posted image user posted image !!! Sem mislila, če sta doma, lepo ob svečkah.....pa potem mal muckanja,....user posted image user posted image !!
Ti lepo 50€ vzemi, pojdi v trgovino....en šampanjček, kaj dobrega za pripravit za papico vzemi in ko boš izvedela zdaj, da si nosečka, lepo večerjo za nazaj narediuser posted image ....boš vidla kako se to raznežijouser posted image user posted image user posted image user posted image  (mehkužciuser posted image user posted image )

Jih mormo včasih tudi me malo pocartat!!user posted image  

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:56:31   
jazzz27
špelka...itak, da je brez kofeinauser posted image user posted image user posted image , pa še brez česa druzgauser posted image user posted image user posted image user posted image !! Tole zdravstvo pa me sploh ne preseneča več!!!! Je že živa katastrofa ratala....mu je bilo najbš muka se zbudit in bedet ob taki uri....al je iz sestre dol mogu zlestuser posted image !!! Men gre to tud na kufer....mater mi je čudno, zakaj noben v tujini na urgenci ne vpraša zakaj nisi šel do svojega dohtrja!!!! No, se moram mal umirit, ker bi šla kar kkšenga zbrcatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:56:55   
aqua77
Oj pupe,

mal preskakujem te vaše pose, ker ste tolk pridne in tolk čvekate.... Vas komaj dohajam, ker sem na šihtu, pa vsake tolko sam mal počekiram.... user posted image user posted image user posted image  Veste, kaj se men dogaja! Dons mislim da mam spet O! user posted image  A je možno 2x v mesecu???? Sem jo imela 15, pa dones spet??? Izcedek, bolečine, vse identično.... Pa še moj dragi je šel danes zjutraj za Milano pa ga do nedelje ne bo!!!!! user posted image  Pa še včeraj zvečer sva hotla neki kao user posted image user posted image user posted image  pa sva bila oba preveč utrujena, pa še ful zgodaj je moral danes ustati, tako da ni bilo nič.... Srauser posted image ........

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:58:46   
oktavija
No pa še vedno ne vem, kak se prijavim v tvoje mesto?
 
Špelči sam klikneš na liknk in tam imaš podobno teme kot forum kjer mi lahko kaj napišeš....


Jih mormo včasih tudi me malo pocartat!!user posted image   
Jaz mojega tako cartam vsak dan!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:02:21   
jazzz27
Oktavija....s šampanjčkom in svečkamiuser posted image user posted image ....bravo....ampak jaz sem mislila takoleuser posted image user posted image ....
....saj jaz tudi svojega cartam vsaj 2x na danuser posted image user posted image user posted image , ampak ne s šampanjcemuser posted image user posted image user posted image ...ker bi mi potem najbrž že rdeča lučka svetilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:04:28   
jazzz27
katalina, ni možnosti, da si 2x plodna na mesec!!user posted image user posted image user posted image  Ti se kar prvega datuma drži in bodii pozitivna, da je bilo to takratuser posted image .....sicer pa ko so najpomembnejši trenutki, jih naši dragi pa ocvrejo al je pa že kaj navkriž, da se tiste stvarce diskretno ne morejo dobituser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:09:03   
spelka12
Ajaaaaaaaaa oktavija. Sej pol sem pa redna obiskovalkauser posted image .
hm katalina 2x na mesec imeti O? To pa ne vem, če je možnouser posted image . Jest sem imela sluz podobno O skoraj čez cel mesec in nikol nisem vedela, kdaj sem godna za babymaking. Smo pač skoz slončkal user posted image . A tvoj pa kr v Milano. Sem mu fouš.
Kje je pa lunčika kej? luuuuuunččččiiiiiiiiii. A še kar sediš na postajiuser posted image ? Te pridem iskat?
Zdej grem pa še mal v ležeči položaj.
Ko sem se zjutraj zbudila na hrbtu me je nekaj ful tišal tam spodaj. Grem z roko in ugotovim, da sem pojedla žogo???? Trebuh je že tolk velik, da kmalu ne bom več stopal vidla. Pa še 14 dni nazaj je bil moj trebuh zjutraj dokaj ravenuser posted image . Se je že začelo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:12:43   
aqua77
Začel se je špelka, začel!!!! user posted image user posted image  Kar glej vsak dan svojga buhija, ki bo rastel kot kvas!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:35:07   
murkica
No pa da se še jaz malo javim.... Danes sem si malo(no v bistvu precej) privoščila in zdele jem šele zajtrk.... No pa se mi zdi, da sem še bolj zmatrana, kot če bi spala kot normaln dneve, ko grem delat zjutraj....


Najprej hvala vsem, ker glasujete za mojo kužo. Zakaj ima tako slabo povprečke kljub peticam? Zato ker so eni ljudje pač taktični in vsem živalcam, ki niso njihove popajo 1, zato da nebi imela tvoja žival višjega povprečja kot njihova. Ma v glavnem po mojem bi moglo biti tako, da lastnik nebi smel glasovati(no res pa je, da bi lahko šel glasovati z drugega računalnika, pa tudi nebi nič rešili). Jaz dejansko glasujem tako tko mislim, da je ok. Če je kuža ali kakšna druga živalca lepa, ji dam 5, če pa ni tako lepa, pa dobi najmanj 3, ker pač vsaka živalca je po svoje lepa...
V glavnem nima veze....


Veš kaj OKtavija, ti moraš pa tega svojega dragega za ušesa mal, da se bo malo bolj potrudil okoli tebe...

Sej ne rečem, da  je moj nek veliki romantik, ampak vseeno čisto vsako leto nestrno čaka, da se ura pokaže 00:00 in me celo prelupčka. Meni je to že ena gesta, ki mi pove, da mu ni vseeno... No potem pa seveda se tudi vsako leto potrdi in mi izbere darilo, ker ve, da gre meni ful na živce, če bi mi dal denar in reku, da naj si neki kupim...pač mora se malo potruditi... No pa da ne boste mislile, jaz sem čisto zadovoljna z eno rožico, važno je, da jo izbere sam...


jazzzika, ja zdaj veš od kje meni nick Murkica... Da ne boste res mislile, da sem fenica Damjana Murka, kot je enkra Lunca namignilauser posted image .

By the way, kje pa je Lunca? Res se že dolgo ni javila.

Pikapoka, ti nič skrbet, boš vidla, da bo vse v redu in boš na UZ slišala srček tvojega srčka. user posted image

Špelči zate sem pa ful vesela, da izcedka skoraj ni več in boš videla, jutri bo popolnoma izginil in ga do kona sihgurno ne bo več nazaj... user posted image user posted image user posted image  Res pa moraš počivati, da ne bo kaj narobe...

Sonček, ti si pa verjetno že zelo nestrpna... tudi me smo... Ampak smo vse prepričane, da boš čez dobrih 8 mesecev mamica dvema sončkoma...


No vsem ostalim pa pošiljam user posted image  in vam želim en prekrasen dan, kljub čudnemu vremenu.

LP

Murkica

< Sporočilo je popravil murkica -- 22.5.2008 11:37:46 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:36:32   
KAHLO
oj kaj je zaj moje decembrske borke pa tud ostale k me ne poznateuser posted image user posted image user posted image user posted image

kako smo.....sem prišla maluser posted image kaj dogaja!?!?

Upam da ste vse ockej........vammoram rečt da vas pošteno pogrešam...no vsaj naše debatke ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo jaz k spelka pridno kipim....skor že prehitevam....ampak kaj čmouser posted image user posted image user posted image user posted image mora tud kak moby dick po lublani šetat.....sam kaj k me mora moj vsako jutro iz postle zvalat....da se lahko poberemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drgače pa vse ockej....no danes lih.. ne danes je moj prvi dan v nosečnosti k se počutim k da bi me ker pošteno prebutal.....user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:44:09   
jazzz27
KAHELCAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , NO zdaj vidiš moj nov avator....vsaj!! Lepo, da si prišla, grem pa še ZS prebrat....te lahko pripopamo na seznamčka in boš malo večkrat tukajle pristala?????? Le pazi, da ne bodo kaki "grin pisi" pršli in te začeli v Ljubljanco rint!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:57:06   
KAHLO
jazzika..........ja trikrat ni za rečt.......ja se skušam izogibat obrežja lublane.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ž
a ma te kak seznamček....ja to pa moram it počekirat!!

a ta na tvojem avataru na kuhinskem pultu sediuser posted image ............blagor ji.....k ga že ima......jaz mojga verjetno še ne bom tako hitro vidlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 11:58:12   
KAHLO
murkica ku kuuuuuuuuuuuu....lepo pozdravljena, a ti pa kr na lepotna tekmovanja.....zdaj pa vas res moram mal nazaj prebrat.....da vidim kaj se dogajauser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:13:16   
jazzz27





user posted image  user posted image user posted image








BORKE ZA user posted image :

  • Oktavija - CE - čaka na 1.IUI - testek 25.05. (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx - 4.Klomifen - testek 06.06. - čaka na IVF/ICSI 
  • Murkica - LJ - 9. krog-testek in potrditev nosečnostiuser posted image 10.06. (RD 21.12.1984) 
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - srečka nosečkauser posted image - greje user posted image (punčka) - PDP 18.06.
  • Spelka12 - okolica KR - srečka nosečkauser posted image   - greje user posted image user posted image  (A-punčka, B-?)
  • Erin - KR - srečka nosečkauser posted image (PDP 1.8.) - greje user posted image  (fantek)
  • Sonček33 - KR - 2.IVF - greje user posted image user posted image  - testek 26.05.
  • KAHLO - ŠTAJER. - LJ- srečka nosečkauser posted image  (PDP 4.9.) - greje user posted image  (deklico) 
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image
  • Katalina - 11.krog - tečke ne pričakuje 02.06. 
  • Maša82 - LJ - 1.IUI (klomifen) UZ 22.5. (RD 14.7.1982) - 25.krog
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB - ????
  • Vita80 - ŠTAJER. - cca 17. krog, za user posted image  s pomočjo bio-metode 
  • Spps - Sl.konj. - ????
  • Matt - KK- krogov ne šteje več - čaka na IUI/IVF 
  • Serendipity - Prekmurje -čaka pošto iz MB
  • Katalina - KP- ???
  • sonček85 - Žalec - 22.krog - 3.Klomifen (pregled 30.6.)
  • pikica36 - koroška- 2 krog



user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image          


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:21:51   
KAHLO
JAZIIIIIIIIIIIIka....hvala k si me prpopala na seznam.....................in našo pupo tud.....zveseljem sprejmeva vaše članstvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:21:52   
oktavija
user posted image K A H L Auser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  PA KJE SI SE SKRIVALA TAKO DOLGO!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image VEŠ KAKO SEM TE POGREŠALA!!!!user posted image user posted image user posted image Zdaj se bom spet lahko smejala naglas v pisarni in vsi bodo vedeli, da sem v RR!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:25:41   
oktavija
Veš kaj OKtavija, ti moraš pa tega svojega dragega za ušesa mal, da se bo malo bolj potrudil okoli tebe...

Sej ne rečem, da je moj nek veliki romantik, ampak vseeno čisto vsako leto nestrno čaka, da se ura pokaže 00:00 in me celo prelupčka. Meni je to že ena gesta, ki mi pove, da mu ni vseeno... No potem pa seveda se tudi vsako leto potrdi in mi izbere darilo, ker ve, da gre meni ful na živce, če bi mi dal denar in reku, da naj si neki kupim...pač mora se malo potruditi... No pa da ne boste mislile, jaz sem čisto zadovoljna z eno rožico, važno je, da jo izbere sam...


user posted image user posted image user posted image user posted image Tako se govori Murkica, za ušesa ga je treba!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:31:18   
KAHLO
oktavija.....user posted image user posted image user posted image user posted image jah sem men uspe tud vso pozornost na sebe prtegnit samo k se s starimi borkami tipkamo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz nevem ......ostale so bl resennnnneuser posted image

Vidim da si praznovala, seveda ti želim vse naj naj......predvsem pa da boš čimprej tak moby dick k jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:33:41   
KAHLO
ah...drgače pa moj tud ni nevem kak romantik.....je pa zato bl komik....darilce k mi prinese...so skrajno uporabna. letos sem dobila kremo za trebuh proti strijamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ampak ga enostavno moraš vzljubit.....k zmeraj tako lepo zapleše pa še kakšno mi zapoje.....čeprav v celem štiklu  zadene lih en tonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:39:53   
jazzz27
KAHLCA, pa ni potem sploh čudno, da se sosedje pritožujejouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:43:15   
KAHLO
Jazzika...........vidiš na to pa sploh nisem pomislila.....jah...ne to petje mojga bodo pa mogli tolerirat...še to mu vzamem pol bo pa še sam brez veze poplesoval, je bl smešno če še kakšno mim zapojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da ne boš pozabla žemlc v peči!!! kolk dolgo še bo trajalouser posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:43:18   
oktavija
user posted image user posted image user posted image user posted image  Sej nevem al bi se zjokala ali smejala ko imate ve take fajne lubije, moj je pa tak ko kak hlod....user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:46:13   
oktavija
Kahla a si šla kej na obisk v moje mesto?user posted image user posted image user posted image  No pojdi prosim da mi populacija malo naraste!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 12:48:31   
jazzz27
dve rundi sem že ven vzela iz pečice....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če bi tebe čakala, da me spomniš, bi ble zdele že ko premoguser posted image user posted image user posted image user posted image !!!


Oktavija.....user posted image user posted image user posted image , kaj ti pa je!!! Pa saj te ima tvoj tudi rad, samo to pokaže na drug način!! Veš da nismo vsi isti in prav je tako! Nikoli ne podvomi v svojo ljubezen!! Pa saj skupaj načrtujeta družino....mislim, da lahko ti veliko narediš pri tem, da ne bo več tak hlod!!! Da ti vidiš kakšen je bil mojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 13:00:07   
KAHLO
oktavija....kakšno mestece...kje...a misliš da me spustijo not....me je enkrat gantar vabla v njeno mesto...in nisem in nisem prišla notuser posted image user posted image sam res ne.....saj veš mi v službi mamo tisoč in en varnostni sistemuser posted image
Mah, oktavija.........daj , daj moj je tud med hlodi...sam na mesto da bi mi rožice nosil in romantiko fural, pač na svoj način pokaže.....jaz sem se zdaj že čist navadla, in mi je čist čudno k mi kera razlaga da ji je njen prnesu čokoladne bonbončke pa vrtnico.....meni moj prinese kremo proti strijam, ali pa kake zokne....pač tisto kaj par dni prej pojamram da nimam...enkrat sem dobila ves pribor za solato mešat, pa za špagete ven jemat..pa bla bla...sam mi pol tako prsrčno podari da ga kar z tistimi šeflami izljubim.....seveda pa se pol pošteno nasmejeva k mu povem...oz. k mu odprem oči in razložim kakšna darilca dobim od njegauser posted image user posted image user posted image user posted image Se vsej ne rabiš bat, da bo kaki drugi drugi kakšno rožico, pa šampanček uturiluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazika.....jah...no ...saj veš...ne ......klko komadičev si pa zdaj že pričarala!!user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?