|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:58:33   
murkica
Joj Špelči, samo da je sedaj vse v redu. Ko si začela, da je bila ponoči prava drama, se mi je za sekundo kar ustavilo srce. Važno, da sta tvoja user posted image user posted image  v redu, pa se bo vse porihtalo. Ti samo počivaj.


Drugače pa kar se tiče glasovanja, jaz imam v podpisu povezavo do glasovanja. in potem zraven slikce, klikneš na 5-zvezdico in to je to. In glasuješ z oceno odlično za mojo  user posted image .

Drugače pa šibam naprej delati, da me ne bodo za ušesa. Javim se še kasneje.

LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 12:01:10   
vita80
Še moji podatki za razpredelnico: Štajerska, približno 17. krog- ne štejemo več, sva po hsg-ju in imava pomoč bio metode, ne pričakujem 14.6.
lp V.


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 12:17:12   
jazzz27



user posted image  user posted image user posted image






BORKE ZA user posted image :

  • Oktavija - CE - čaka na 1.IUI - testek 25.05. (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx - 4.Klomifen - testek 06.06. - čaka na IVF/ICSI 
  • Murkica - LJ - 9. krog-testek in potrditev nosečnostiuser posted image 10.06. (RD 21.12.1984) 
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - srečka nosečkauser posted image - greje user posted image (punčka) - PDP 18.06.
  • Spelka12 - okolica KR - srečka nosečkauser posted image   - greje user posted image user posted image  (A-punčka, B-?)
  • Erin - KR - srečka nosečkauser posted image (PDP 1.8.) - greje user posted image  (fantek)
  • Sonček33 - KR - 2.IVF - greje user posted image user posted image  - testek 26.05.
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image
  • Katalina - 11.krog - tečke ne pričakuje 02.06. 
  • Maša82 - LJ - 1.IUI (klomifen) UZ 22.5. (RD 14.7.1982) - 25.krog
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB - ????
  • Vita80 - ŠTAJER. - cca 17. krog, za user posted image  s pomočjo bio-metode 
  • Spps - Sl.konj. - ????
  • Matt - KK- krogov ne šteje več - čaka na IUI/IVF 
  • Serendipity - Prekmurje -čaka pošto iz MB
  • Katalina - KP- ???
  • sonček85 - Žalec - 22.krog - 3.Klomifen (pregled 30.6.)
  • pikica36 - koroška- 2 krog



user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 12:30:14   
oktavija
Draga Špelči najprej najleša hvala za čestitke! In hvala bogu da sta tvoji pikici dobrouser posted image user posted image user posted image , nikar ne odhajaj delat, veš da sta pikici najpomembnejši... Prosim pazi se in pridno počivaj!!!!user posted image

Drugače pa moja kriza še ni mimo... Teticeuser posted image  še vedno ni in tudi trije testeki so pokazali -, vsak dan mi je slabo in v spodnjem delu trebuha me črviči kakor da bo M vsak čas pricurljala.... Če do nedelje ne bo sprememb naredim še en testek (beri: zadnji) in če bo ta pokazal - grem na krvni test....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 12:32:23   
Erin
Oktavija - vse najboooooljšeeeeeeeeee!!!user posted image user posted image user posted image Naj se ti izpolni največja želja --> user posted image ...zaslužiš si punca!

Špelka - pišuka pošuka, si videla da bo še  treba počivat... nič herojke zganjat (kot je rekla katalina), ajat, pa pustit se crkljat pa mislit na mala čmrlja...me je kar stisnilo ko sem bralauser posted image ...grozno je ko nekaj takega doživiš ja, ampak počitek vse premaga. Rit in sex gor ali dol, za največje veselje ki je, se moramo pač odpovedati drugim stvarem, pa se splača...midva tudi že nisva uuuuuuuufuser posted image user posted image user posted image pa naja tolaži to da bova mela zdravega user posted image če bova malo abstinirala...drugače so pa tudi druge metodice aneuser posted image user posted image user posted image
Samo da je vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jutri pa samo na pregled pa takoj nazaj domov, velja...


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 12:54:57   
sonček33
Erin ojla. kako se ti počutiš???

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 13:33:12   
Erin
Hoj hojuser posted image user posted image user posted image

Boljše sem hvala... le "nepokretnost" me malo daje user posted image
Ti pa še 5 dni in...zagledala boš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ane?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 13:38:48   
aqua77
Erin,

a imaš voziček že izbran in kupljen? user posted image  Kaj pa kake beby cunce? user posted image A veste kaj boste imeli user posted image , al user posted image ?  Sorry če sem fejst firbčna, ampak ob nosečkah se čisto raznežim! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 14:28:59   
Erin
user posted image user posted image user posted image

Nič narobe, ti kar firbcajuser posted image

Vozek sva kupila že 2 meseca nazaj Peg Perego GT3, cunce sem bolj malo kupovala ker so mi jih nekaj prijatelji dali pa še od brata je zelo veliko ohranjenih (je star 12 let). Meli bomo pa fantina, smo na UZ-ju videl lulija, fantu pa takoj nasmeh do ušesuser posted image Meni je itak vseeno, je prvi otrok in upam da ne zadnji...sam da je zdrav, mi je čist dovoljuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 14:41:55   
aqua77
SUPER!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz imam tud fantka, no ja že fanta, bo julija star 10 let. user posted image  Komaj čakam, da mu naročimo bratca al pa sestrico. Pa tud sine si že ful želi imet družbo! user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšne barve pa maš voziček?? A se mažeš s kremicami proti strijam? Najboljše je mandeljevo olje ali pa mleko, jaz sem se s tem mazala, pa nimam nobene, tako da probat ni greh. Je preizkušeno na meni, stari koki... user posted image user posted image
A sobico, oziroma kotiček za piščančka že urejaš? Kmalu se boš začela na veliko gnezdit, če se že ne! user posted image user posted image  Mene je to držalo kar celo user posted image . čeprav je že 11 let od tega se spomnim, kot da je bilo včeraj...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 14:53:20   
Erin
Uf, čakaj da ne bo prišlo do nesporazuma...cunce imam od mojega brata, največji nasmeh pod soncem je pa tistega dne imel moj fant..
Fajn je met družbo ja, jaz sem na brata čakala 14 let, tako da sem gor rasla kot edinka. Bo tudi tvoj sine dobil bratca/sestrico boš videla..samo ne ostani samo pri gledanjuuser posted image user posted image user posted image

Vozek je sivo-rjave barve, sicer si nisem najbolj želela imeti temnega ampak ker je bil v akciji za 100€ ceneje sem ga kar naročila, pa mi je zlo všečuser posted image
Kremce-uporabljam od Aventa kremo proti strijam, pa mandljevo olje...sem pa bolj misli da je to odvisno od tega koliko si podvržen temu, bolj malo zaupanja imam v kreme...ampak za vsak slučaj se mažem pa imam samo na bokih nekaj črtic (no bolj črtuser posted image ), trebuh je pa nežen in brez oznakuser posted image
Gnezdim pa že toliko časa da je jooj, samo ko ne smem skoraj nič narediti ker sem na bolniški in potem mojega čakam in čakaaaaaam in čakaaaaaaaam da kaj naredi in pomaga pa ni nič dokler ne izgubim živcev in se začnem kregat..potem pa skače ko en zajcuser posted image
Kotiček je že urejen, ker nimava sobice sva mu uredila en kotek v dnevni sobi, dokler bo mali MALI bo dober potem bomo pa razmišljal naprej. Sem pa zelo uživala v tem in še vedno ampak če ni takoj vse tako kot jaz hočem in takrat kot jaz hočem je vse narobe...hormoni me mečejo 100/uro potem pajokcam..hmmm sem šele sedaj pomislila..kaj pa če zaradi jokcanja ne zatekam?user posted image user posted image user posted image
No sedaj grem pa kuhat ker moj kmalu pride, potem grem pa center za sociaslno delo se pozanimat glede papirjev za porodniško, paket,...

Papaaaa


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 15:22:28   
aqua77
Veliko sreče!!!!!!! in veselja!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Si kaj piševa....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 15:25:21   
spelka12
murkica, tvoj kuži je ravno dobil 5 zvezdicuser posted image , manj si itak ne zasluži, ker je res cortek, no ne tolk kot moji dve ampak je blizuuser posted image

Tisto nisem napisala zato, da vas strašim ampak zato, ker se z vsake take izkušnje lahko vse kaj naučimo. No priznam mal tolažbe sem tud rabilauser posted image . Sem še vedno borka in 100% optimistka, samo trenutek panike je bil. Pa sej je že boljš. Zdej ko imam angel sounds z dragijam redno preverjava utrip najinih šiškov, je toooolk lepo.
Delat pa itak ne bi šla, ker sem zaposlena doma. Samo bolniško bi skenslala zaradi plače in kasneje porodniške to je pa vse. Mi na pamet ne pade, da bi po vsem tem spet stala 10 ur na nogah vsak dan.

oktavija še vedno upam, da se telo igra s tabo in bo enkrat pokazal +. Drugače pa pojdi k g., da ti da tabletke za tetko, da boš potem hitro lahko nadaljevala s slončkanjem.
erin ja jutri bom res težko priletela do tebe. Pišuka pa tak sem hotla tvoj buši pobožatuser posted image . Pa drugič.
katalina jaz se mažem z mandljevim mlekom od justa. Mi je ful všeč, diši, ni masten, hitro se vpije....ena a. Strije imam pa že od prej, tko da par novih me ne bo motiluser posted image . Verjamem, da tvoj fant komaj čaka nekoga za komandiratuser posted image .

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 15:42:04   
beyba
Najprej OKTAVIA   ......VSE NAJBOLJŠE DRAGA PUNCA....Vse kar si želiš, naj se ti izpolni čimprej, pa pejt že na krvni test, ker zdej pa že mene živci dajejo zaradi tebe.....

Šplka...TI PA POČIVAT TAKOJ!!!!  kakšna zaključena bolniška, te bomo tete z RR našeškale!!!Maš da paziš nase. K Gleda pa še denar...Glavno da sta pikici vredi

Erin lepo da si se razpisala, da vemo kako si kaj kaj počneš in kako se mate.

Full lep seznamček.

Murkica Za kužo glasujem vsak dan ji dam pet zvezdic....

Ledenka je res šla, pa sej se bo oglasila takoj ko se bo lahko, naj se ma čimlepše v bruslju.

Oktavia na kakšen princip deluje tvoje mesto, če klikneš na link, amorš še kej drugega narest?

Ostalim pozdravček!



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 15:47:00   
spelka12
beyba nč bit huda, sej počivam. Oblubim. Ti pa še manj kot 1 mesec, pa boš maaaamicaaaa.user posted image  - solze sreče da ne bo pomote.
Sem se vas hotla končno usmilt pa napopat gor slikce mojih dvojčkov ampak NE ZNAM. Ne vem kako da me računalniki ne marajouser posted image . Bom kar dragija zaposlila, da mi bo pomagal.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 15:49:20   
sonček33
Beyba kako si pa ti?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 15:57:30   
spelka12
sonček sem ti na IVF napisala nekaj. Nisem pozabila na tebeuser posted image . Razmišljaj pozitivno. Nisem te hotla spravt v slabo voljo. Pomojem sem ti zelo lepo napisala in te vzpodbujala. Vem, da si zdaj ful občutljiva, vse smo bile ampak ne bit tolk hitro žalostna. Če do sedaj ni user posted image  si res na zelo dobri poti do user posted image . Umiri se pa bo.

< Sporočilo je popravil spelka12 -- 21.5.2008 16:04:57 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 18:06:28   
pikica36
Oktavija user posted image user posted image user posted image user posted image VSE NAJBOLJŠE!!!
 
ŠPELKA - user posted image ojoj sem se prestrašla ko sem brala tvoj post , hvala bogu da je s pikicama vse ok. ti kar pridno počivaj, služba bo že počakala in bo kdo drug naredil namesto tebe- za svoji bebici pa lahko poskrbiš samo ti in nihče drug. tako da nič ne misli na delo in klinc pa dnar. zdaj boš doma boš itak manj porabilauser posted image
 
vse ostale pupe user posted image user posted image user posted image user posted image  mejte se........ful ful lepo

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 19:10:33   
beyba
Sonček in špelka...jkst sem uredu...Noga še vedno nespremenjeno....Če sem dolgo na nogah mi full zateče, ampak se uležem pa je kuj bolš....Teža bebija je že taka da prekleto dol vleče in mi jemlje energijo. Itak miga , mal mamici po mehurju skače...Ampak kakorkoli sam da vem da je dobro tut če včasih boli. Zdej me že ene 3 dni boli na desni strani pod redbi ravno nekje pod roko pa ne vem od česa je to? Pa saj bo nehal če ne prej ...Ko rodimo...Ja se full hitro približuje... Rit raste(kaj pa naj drugega, če se nič ne gibamo a ne špelka),lička vedno bolj okrogla....Meso mi še vedno ne paše...ga jem bolj po sili....zadnje čase sladko paše, pa vsak gram sladkorja se takoj pozna....user posted image

Jutri ko bom frej( ikea prestavljena za en teden-če bom še sposobna it) mam namen mal slikc spet pripopat... Zdej je sobica tolk kolikor sem mela materjala narejena , ostalo je pa treba iz ikeje pripeljat...Mam že zbran, tako da tut če jst ne bom mogla it, mi bodo pa prijatelji ki peljejo pripeljali...Smo se tko zmenli, ker jutri zaradi njih odpade...Ampak upam da bom šla lahko drug teden v sredo, še kako luštno dekoracijo privlekla dam....Za steno med spalnico in otroško sobo sva se zmenla z najdražjim da počaka eno leto, pa bo mel potem čist svojo sobico, ker mislim da je prav da je malček pri nama eno leto ne da nas ločuje stena, pa še men se ne da tega zdej delat, itak bom mela jst celo stanovanje za pospravljat, zdej pa nimam moči se še s tem ukvarjat.....

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 19:13:35   
murkica
No pa da se še jaz malo javim preden gram delat.

V glavnem najprej hvala lepa vsem, da lepo skrbite za mojo kužo in da pridno glasujete zanjo.


Špelči- upam, da se veliko bolje počutiš in da izcetka ni več....

Beyba- kako se pa kaj ti počutiš? pri tebi pa res samo še malo manjka in boš naša prva mamica(govorim prva mamica za časa čvekanja na borbi)

Erin- Upam, da tvoj fatiček pridno raste in da ne nagaja mamici preveč s saltami v trebuščku user posted image

Pikica- kako pa si kaj ti?

Sonček- jaz sem tako nestrpna, da komaj čakam, da bo konec tega čakanja... Saj sem prepričana, da bo + ampak vseeno, potrebujemo še potrdilo.


Oktavija- Ti si mi tako sumljiva.. Prav zanima me, kaj bo pokazal tvoj naslednji testek, držim pesti, da bo +....


Zdej pa še vse ostale... upam, da ste vse super in da pridno delate na user posted image ...

Dežvno in hladno vreme, je kljub utrujenosti, najbolj primerno za user posted image ...

Tako, da punce kar veselo na delo in saj veste, tako kot je rekel Rode: "odgovornost se začne v postelji"user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 19:38:33   
pikapoka2
pozdravljene...

najprej še enkrat hvala vsem...
hmm iskrene čestitke!!user posted image user posted image user posted image
Vem kako se počutišuser posted image user posted image    kot jaz... v nebesih...user posted image

beyba VSE NAJBOLJŠE !!!!  Sicer malo zamujam, ampak so moje želje iz srcauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 20:00:53   
oktavija
Čao pupe!

Hvala še enkrat za vse iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image Tudi jaz vam želim da se vam vse želje izpolnijo!!!

Drugač pa takole.... Danes ste me prepričale ve in dekleta v službi, da sem šla v ZD da bi naredila krvni test....
Najprej mi ga v ZD sploh niso hoteli naredit, o samoplačništvu niso hoteli niti slišat, in mi rekli da morem ta test naredit v bolnici z napotnico G....
Glede na moje težave pa naj grem najprej svojemu zdravniku....
Moj zdravnik je bil odsoten in sem morala k dežurnemu.... Tam me pregleda zdravnica ji povem za moje slabosti in izostanek M, povem ji tudi da sem naredila test, ki je bil negativen.... Ona me da na pregled krvi kjer je pokazalo povišanje levkocitov in trombocitov, in mi da tablete za želodec..... Sicer je rekla da ji je krvna slika zelo nenavadna in da naj grem na kontrolo v petek.... Jaz pa ji še enkrat povdarim za izostanek M in tipične znake nosečnosti, ona pa meni, če je test doma pokazal - , je nosečnost izključenauser posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim groza, niti tolk ni bila da bi rekla dajva še enkrat vodo preverit če že greste v labaratori, o krvnem test nosečnosti pa ni hotela niti slišati....
Kriv je želodec in stres za slabostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sej kr dol padeš kaj delajo v našem zdravstvu....user posted image user posted image user posted image user posted image

No mi je Pušenjak odgovoril takole:
http://med.over.net/forum5/read.php?19,4751894,4754368#msg-4754368

In jaz ga bom seveda ubogala in a vidite da sem imela prav, da je treba test ponovit šele čez en teden....user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 21.5.2008 20:06:33 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 20:11:22   
pikapoka2
oktavija prehitela si me...user posted image
sem zdaj brala za nazaj...
VSE NAJ NAJ!! Da se ti izpolnijo vse želje. Še posebej tista,
da dobiš pikico! Upam s tabo, da tvoje user posted image  ne bo!
In da ti naslednji test pokaže user posted image user posted image !
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 20:18:21   
pikapoka2
špelka, uf si tud mene prestrašila... V glavnem da je vse ok!
In da se ti to nikdar več ne ponovi! user posted image user posted image user posted image

ledenka je šla pa,pa user posted image

 
Moje stanje je pa tako... Jutri imam že prvi pregled pri G.
Me je še kar strahuser posted image , upam, da je vse kot more bit.
Namreč jaz še vedno nimam nekih znakov user posted image ??
Zizike me malo bolijo, to je pa tudi vse. Imam pa pregled šele
zvečer ob pol 6h.


(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 20:49:18   
beyba
pika poak nič bit strah bo vse vredi :-)

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?