|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 13:02:11   
oktavija
No Jazzz pol mi pa povej recept za to da moj nebo več tak hlod, pa recept za žemlice bi tudi imelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 13:07:11   
jazzz27
Evo jaz sem fertik KAHELCA....še tazadne sem ven pometala....približno 30 jih je naneslo....imam pa vse palce opalene....so vroče, kot da bi ble v pečiciuser posted image user posted image user posted image user posted image ....si že kaj lačna ratala al si še zmeri v fazi revme???user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 13:13:46   
KAHLO
Jazika...zgleda da hrana vso revmo prežene......edino...veš kaj bi še bl pomagalo, če bi ti s temi žemlcami pršla v ljubljano da si jih jaz mal na levo stran zložim.....pol pa še notranje organe z njimi podmažem...bom prec zdrava k drenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (paštetko pa sir mam pa že na šihtu)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 13:20:50   
jazzz27
oktavija, men se bo zmešalo....se mi je isto naredilo, kot tebi zadnjič pri seznamuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 13:25:53   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

oktavija, men se bo zmešalo....se mi je isto naredilo, kot tebi zadnjič pri seznamuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja ja vem kako se počutišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 13:56:11   
jazzz27
Evo jovo na novouser posted image

Za prvi recept ne vem kako naj ti povem in napišem, kako mi je uspelo....sem jaz namreč zelo crkljiv tip in se je on sprijaznu s tem, pa se mi zdi, da nama gre sedaj veliko bolje kot na začetku....ampak moški so še zmeraj moškiuser posted image

Za žemlje... bom probala(ker jaz vse na uč delamuser posted image user posted image user posted image user posted image )

pol kile moke (T400)
0,4l toplega mleka
0,5 dcl olja -zmešaj skupaj olje in mleko
2 rumenjaka
kvas
ščep soli
ščep sladkorja

kvas daj v posodico s sladkorjem in toplo vodo...pusti da začne hajati....
moko, sol, sladkor,mleko, olje, rumenjaka zmešaj na hitro in potem prevrni noter še kvas.
Masa bo bolj tekoča, z dodajanjem moke pa jo boš potem zamesila kot kruh...
Ko si zamesila pusti da malo nahaja in potem začni delati žemljice, podolgovate kupčke, ki jih čez sredino prerežeš do pekača!!! Beljak stepi(tistega, ki ti je ostal pri rumenjakih) in jih dobro premaži....pusti da še malo shajajo in nato z njimi v pečico ....
cca 15 min na 200 stopinj.....

Upam, da se bo tole objavilo

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 14:06:57   
KAHLO
evo smo že copy pasteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj še sam malo praktičnega pouka rabimouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 14:18:17   
jazzz27
te bom jaz našeškala, boš ti vidla copy....paste!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi tale funkcija tukaj pr novi borbi ne dela!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Mi2 bova že še imeli praktični pouk, da boš ti do ušes v mokiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 14:34:27   
jazzz27
Oktavija, a že pečeš?user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 14:36:02   
vita80
Kahlo tebe pa ž kar nekaj časa ni bilo na spregled. Prebrala sem, da pod srčkom nosiš pupo? Kak lepo!!!Naj bo zdrava.
Jazzz ti pa že delaš lušte s totimi tvojimi žemljicami. Ti, a mate kako žurko al kaj, al mogoč kak pohod, da si jih 30 kom napekla?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 14:41:01   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mam jaz enga velizga fanta doma.....jah...pa to so žemljice ne žemljeuser posted image user posted image user posted image user posted image
jih bom flikenla v skrinjo in ko se odtalijo so kot bi bile čisto svežeuser posted image user posted image user posted image user posted image ...za moga "lanč paket"user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 14:42:20   
KAHLO
Jazzikaaaaaaaa......mah ni blema pa če me celo z moko zasuješ....sam da bodo pol take žemlce pr men na protfanu, k so zdaj na tvojemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja OKTAVIJA, je pa zgleda čist zagreda že prav vidim kako na velko MESIIIIIIIIIIIIIIII!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oktavija ročno moraš zamest...tist na mašin ne vala!!!!!user posted image user posted image user posted image

Vita80....ja sem k zgublena dušica....ampak zmeraj najdem nazaj k svojimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala za želje!! drgače pa nas jazzika rajca s temi njenimi dobrotami.......saj res....JAZIKA....komu pa jih pečeš 30 kom....ne nam rečt da nas boš presenetla in k vsaki domov uletela in jih enih 6 dostavla!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 14:52:10   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni računiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa sej niso to hlebci kruha....ampak žemljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 15:07:46   
KAHLO
da bom malo žleht.....le po keri žemlici si mero jemala...ni pol čudno če so samo za tvojgauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazzika zgleda da je moje razpoloženje nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 15:14:58   
vita80
Welcome back Kahlo. Lepo, da ne pozabiš na nas.
Ja Jazzzika si čist napridirana s peko žemljic. Eh, jaz sn pa ž misla, da bo kaka žurka na RR, da se že celo dopoldne tak trudiš.
Tej pa more bit tvoj pravi runkel, da jih bo tolk pojedouser posted image user posted image user posted image . Danes zvečer si naredita romantični žemljica party. Lahk sendviče tud delata.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Evo ti idejo.


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 15:15:17   
jazzz27
paccckkkka!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image po tehle, sem mero vzela!!! Žlehtnobauser posted image user posted image user posted image
prevelika!!

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 22.5.2008 15:16:41 >

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 15:17:37   
jazzz27
hot dog!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 15:20:25   
vita80
user posted image user posted image user posted image Ja nemest hrenovk pa uporabita ....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 15:21:46   
KAHLO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisem mogla v sebi zadržat, me je preveč tiščalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

saj grem zdaj ......domov.....
drgače mam pa do septembra še kr nekaj cajta da se zresnima aliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

fajn se mejte
se tipkamo....user posted image user posted image


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 15:29:38   
jazzz27
po temle vzorcu...madona...sem celo znanost naredila, da sem sliko pomanjšalauser posted image
user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 15:31:10   
jazzz27
sej je bolš tako, drugač boš še koga v službi pojedla (sem prvič napisala pojeblauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )....pa le glej kako se boš obnašala domauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 17:44:53   
beyba

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 17:46:00   
beyba
user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 17:53:01   
beyba
user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 18:02:57   
beyba
Ok spet znam sam morm mal pokomentirat....Prvav slika je moj tredušček na začetku 37t

Sledijo slike iz uZ. En je nuhalna, en je morfologija, en pa zadnj pregled, kjer očiju pošilja lubija ker so nama UZ prestavli, pa ni mogu še naslednji dan dobiti dopusta.

user posted image

user posted image

user posted image

Zdej pa še slikice sobice, kljub temu da še ni čist narejena...Dobite končno verzikjo kasneje:

user posted image

Pa še odprava s katero bo naša princeska prvič prišla domov:

user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?