|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 18:04:54   
beyba
Aja pa še posteljica:

user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 18:17:55   
Serendipity
beybaaaa - Joj! Kak fajn! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 18:19:40   
beyba
Tako obljubo sem izpolnila....

Kahlo lepo te je spet slišat, si se nam skrivala nekaj časa, čeprav smo te sledile in bolj ali manj vemo tvojo zgodbo...Lepo da boš bla kmalu mami!!!

Oktavia nikar obupat...Jst vrjemem da bo krvni test pokazal + če ne že testek...Ker tole jke vseskupi mal čudno...Da zdravstva jst sploh ne omenjam!

Sonček še mal,še mal....Joj kolk se ževseselim potrditve, kar že vse sumimo...  Kolk maš pol pingvinčkov za kasneje?

Katalina kar se tiče O dvakrat na mesec...Ne bi vedla čist točno je pa odvisno od tvojih jajčnikov kako delujejo, koliko časa zori jajčece, v enem in drugem...Sem že slišala ja da katera pravi da ma o večkrat na mesec, sam ma tut m  potem na 21 dni.


Špelči kar navadi se ...Trebuh raste, rit  raste, celulit se nabira, hlače ratajo v stegnih preoske...Ampak nič se sekirat to je vse zato da ostane ravnovesje in težnost človeka na sredini, kaj bi bilo če bi rastel samo trebuh...Potem bi se na nos prekucnila....  Sej bomo pol po poerodu full porivale vozičke na jošta, pa se bo spet vzpostavlo staro ravnotežje-UPAMuser posted image

Kar se tiče daril in tega...Mal z leti ratajo štorasti...Mislijo da zdej ko so nas osvojili, pa se ni treba več trudit...Meni moj vošči vsako leto takoj ko se prvič na ta datum zbudi-sredi noči pa sredi noči, napiše kak lep mail, in ponavadi kupi darilo. Letos mi je muslu masažo, pa sem mu rekla da na masažo še vsaj 3/4 leta nam mogla it...Pa mi je dal 100Eur in rekel, da potem pa glede na mojo nosečnost nima ideje, če jo pa že ma pa tolk mal dinarčkov ni dost in naj si sama kaj kupim kar rabim......


Murkica itak da vsak dan glasujemo za tvojo psičko!Je lepa ko strela!
Ledenka kaj zdej a še nisi prišla z brusla...Te čakamo!!!!

Se* kako napreduješ, dan D se bliža, kej živčna, zadnje malenkosti, vse izbrano, rože , torta.....

Pikica36, pikapoka,erin....Kje ste punce mal glasu od vas....


Aja pa še za tiste borke ki se spomnite naše priden Naty, ki je bla na borbi full z nami....  Naj vam namignem da je že nekaj časa nazaj dobila fantka in da si v albumu ki ni zaklenjen lahko pogledate slikice njenega Žana.

LP


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 18:27:29   
Serendipity
Se* kako napreduješ, dan D se bliža, kej živčna, zadnje malenkosti, vse izbrano, rože , torta.....

Joj, že sem 10x pogledala slikice user posted image user posted image Si si odslužila vse za nazaj! user posted image

Napredujemo. Nice & easy. Rožce naročene, torta naročena, moj porihtan, jaz skoraj tudi... Treme še ni, komaj čakam dan P, pa kar muckasta sva z mojim ratala, kot da bi se sveže zaljubila user posted image user posted image user posted image . Edino nekaj je..nekaj nenavadnega...sem ratala full emocionalna...mislim, jao. user posted image user posted image In to sploh niiiikooolii nisem. Sem vedno tisti tuff one, ki vse pomirja in spušča na realna tla. user posted image user posted image user posted image
user posted image



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 18:28:18   
Serendipity
Jaoooo..kakšen angelček je tale malček od Naty user posted image
(he he he, moja emocionalnost prihaja zopet na plan)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 18:33:07   
beyba
Vse uredu in prav...sam da ne boš jokala na poroki, ker si boš vso maskaro spacala....user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam je res cukerček tale mali pikec

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 19:05:47   
aqua77
beyba,
joj kolk maš lepo sobico za pikico!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Da ne govorim o cuncah!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  P še trebušček............. Pa vidim da maš en lep moderček na sebi, si ful lepa nosečnica.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Komaj že čakam na slikice ko bo sobica čist fertik!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil katalina -- 22.5.2008 19:06:17 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 19:08:37   
sonček33
se* - zadnjič sem slučajno v albumu vidla Naty in njenga malega. kakšen cuker. Joj, kako lepo dete. Sem ji takoj na zS poslala, naj ga čuva, ker ji ga bodo sosedove punce ukradle čim bom priložnost.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 19:09:16   
Erin
beyba - super sobicauser posted image ...midva sva tudi kupila take medije -vrtiljak za nad posteljico in sva ugotovila da ga lahko prižgeva tudi z daljincem za TVuser posted image user posted image user posted image

Se*-ki te že kaj trema daje? Povej kako kaj potekajo zadnji dnevi pred dnevom D?user posted image user posted image user posted image

KAHELCA - hewowuser posted image user posted image user posted image Kolk je lepo te spet brat in videt med nami...si tak dobrovoljček da se ti vedno od srca nasmejemuser posted image user posted image
murkica -glasujemo
oktavija - a če se samo oglasim na tvoji strani je dovolj a moram  še kje kaj kliknit?user posted image Drugače pa še vedno navijam za +user posted image user posted image user posted image

Špelka - kako je bilo na pregledu? Hitr napiš potem pa ajat!user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 19:10:33   
sonček33
Beyba joj, kako lepo. sem te fovš. tko pozitivno. kakšen lep kotiček. Še malo...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 19:12:47   
sonček33
beyba - takrat mi je biologinja rekla, da naj bi bila dva pingvinčka, amapk da jim bo pustila še en dan in če se obdržita, gresta v zmrzovalnik. Zdaj pa pošte ni in ni. tako da se bojim, da sta bila užaljena, ker mi ju niso dali noter in sta scagala.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 19:15:01   
aqua77
mene kar zvije od veselja, ko vidim vse te lepe stvarce za male pikice in pikce!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
pomojem, bo takoj ko mi bo enkrat padel plusek sledil roparski pohod po trgovincah. (beri opustošenje denarnice in bančnega računa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )
sem bila zadnjič z sinetom v baby centru, sva že vozičke gledala, kar tako ker so tooooolk lepi.... user posted image user posted image user posted image

komi čakam, komi čakam.....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 19:59:46   
aqua77
ja kje ste zdaj čvekice??? user posted image
ste se šle vse crkljat k svojim user posted image  ???? mene pa kle smo pustle user posted image .... sej vem, ene žemljice jeste, druge hot dog...user posted image ene pa v comp bulmo in se same s sabo pogovorajmo... user posted image user posted image user posted image

ledenka je zgled še vedno v Bruslju, ker se nam nič še ni javla.... user posted image  upam da je z njenim mačkonom vse ok.....

sonček še mal pa bomo lulal na palčko... user posted image  mam nek zlo dober feeling glede tebe v želodčku.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

no bejbike, jaz grem še mal do drugih forumov počekirat, vi se pa kaj javte.... user posted image


papa....



_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 20:33:22   
sonček85
kahla:si se le javila malo tle na forumu.lepo da nas nisi pozabla in naj titeh 108 dni hitro mine da boš lahko držala svojo pikico.

kakko se kaj počutite moje soborke.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 9:25:02   
oktavija
Čao dekleta!

Kje ste vse?????
Jaz bom pa danes pobruhala celo pisarno od slabosti....user posted image user posted image user posted image  Zdaj sem pa že jaz začela sumit da bi pa mogoče lahko kaj bilo...ampak jaz testeka nebom delala do nedelje (danes je že moj 49 dan ciklauser posted image ).....
Beyba sobica je prečudovita!!!!user posted image user posted image user posted image  Komaj čakam da bom lahko jaz tako urejala za našega malčka....user posted image  

Sej se mi ne da niti pisat ker se tako slabo počutim pa še gužvo imam v pisarni.... Vam pišem malo kasneje....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 9:34:50   
spps
ojla,oktavijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti,mislim,da si na dobri poti-upam,da je je zdaj to to-a v nedeljo boš test delala?jao,ko ti privoščimuser posted image user posted image user posted image kerga G maš ti?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 9:38:12   
jazzz27
jutro!!

beyba...vse krasno, najlepše....otroček 1A, tvoj trebušček 1A, sobica 1A.....res lepo....no še malo pa bo tole dete prikobacalo na svet, da uživa v svojem luksuzuuser posted image user posted image .....me vzameš za podnajemika??user posted image user posted image user posted image

Oktavijauser posted image user posted image user posted image user posted image , jaz držim pesti!!! Pojdi raje dohtrco v ZD pobruhat, ker ti ni hotla dat na krvni test!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Se*...a vi mate ta vikend DAN D?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 9:39:12   
oktavija
SPPS - hvala za lepe želje...
Imam dr.Peternelj Marinšek Suzanauser posted image user posted image  super zdravnica...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 9:44:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

SPPS - hvala za lepe želje...
Imam dr.Peternelj Marinšek Suzanauser posted image user posted image  super zdravnica...
sej ,ko bom kdaj šla v ce,boš dala za kafeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 9:56:47   
jazzz27
Oktavija...si pekla žemljice???user posted image  sem se celo namatrala, pa slikco gor prpopalauser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:03:31   
KAHLO
Dobro jutro al je že danuser posted image !

Beyba.....pr tvojih slikcah pa je tako kot da bi nosečniški katalog listal....tako je vse srčkanouser posted image jaz sem še kr na rezervi in sem do zdaj za svojo damo nabavla le dva bodija in eno trinerkico.....si kr nekak ne upam....najprej sem rekla da bom počakala do 20 tedna, zdaj sem pa že prišla na 30 teden...in se pol vržem v nabaveuser posted image ti boš pa kr kmalu na vrsti haaaa.....a si se že navadla da te bodo klicali mami!?!?! a kaj vadite domauser posted image user posted image user posted image

Se.
....ti pa pol rineš v zakonski stan.......dobra si...želim ti vse naj naj in da bosta imela sončno poroko in da bo kmalu za tem tud pršla nagrada vajina štručka!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Erin....jaz pa tebe kr na skivaj spremlam, sem vidla da si bla pr zdravniku in si mela strogo mirovanje....upam da je zdaj vse vredu....in da se vredu počutiš!!! kr pazi se ......pa mal več počivaj in se razvajajuser posted image

Sonček85......ja me je tako firbec dajal, pa pogrešala sem že vse tako da sem mogla it pogledat!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazziiii....sem se mogla danes že navsezgodaj narežat tvojim včerajšnjim zadnjim sporočilomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj se pa tiče pohištva, pa je rekla tišlerka da se drug teden začne akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:18:54   
jazzz27
Ja...tole ti je pršla povedat, da bodo drug mesec začel na kuhni delat....?? Pa si ji povedala, da bo štajersko al pa dolensko pest pojedla, če ne bo nič???user posted image user posted image user posted image user posted image  Kakšne barve sta si izbrala?

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 23.5.2008 10:19:58 >

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:24:55   
KAHLO
Jah ...ne je še enkrat vse mere pobrala in to od spalnice, kuhne pa vse do dnevne in predsobeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Rekla je da je rok montaže 14 dni tako da če drug teden začnejo imajo da tam do 12.6 če ne že prej končajo......če ne se mi bo res pokadilo iz ušesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mah midva sva čist na les mahnena tako da imava vso pohištvo kombinacijo les in aluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šumska človekauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:29:05   
jazzz27
no, no...pol bo dost drv za najin tečajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo, da ne bosta lesen šporhajt dobilauser posted image user posted image
Bodo pol pa res express vse skup zmetal....komu sta pa dala to delat?

Pridem pogledat, če bodo pa glih na 12.6. koncuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 23.5.2008 10:43:09 >

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:43:02   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Oktavija...si pekla žemljice???user posted image  sem se celo namatrala, pa slikco gor prpopalauser posted image


Hvala za recept in slikico, sem si že stiskala ampak pekla jih pa še nism, nimam trapave volje in razpoloženja....user posted image  Upam da mi med vikendom kaj rata naredit....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?