|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 20:53:02   
pikapoka2
hvalauser posted image

sonček , user posted image user posted image user posted image !!!

Lep pozdravček vsem!
grem ajat,
pa pa

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 8:40:02   
sonček85
tudi jaz sem glasovala za psičko.kako je leepa.

oktavija:čeprav po enem dnevu ,pa vseeno bolje zdaj kot pa nikoli.vse najboljše in da bi se ti v tem letu izpolnile vse skrite želje ,ki si si jih zaželela.


lp (lunica85)


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 8:49:21   
jazzz27
Dobro jutro!! Kavica za vas, na ta deževen dan!user posted image
user posted image

Oktavija....mi je žal, da je zdravnica tako ****!user posted image ....in se opravičujem, da sem te silila, sem mislila da boš kaj izvedela pa je res tole naše zdravstvo v k****! Aja, pa še oprosti, ker si res nisem zapomnila, da imaš PCO....sem mal manjkala, pa pozabilauser posted image user posted image ! Evo, jaz ti iz srca želim, da so tile nosečniški znaki pravi in da boš mami že čez slabih devet mesecev!     Kako si preživela RD? Si ga kaj zažurala?

murkica...evo jaz grem sedaj spet glasovat za tvojo psičko, je tak cotek! Kako si kaj?

Polaris???? Ti pa si zaposlena punca....javi se nam kaj....kako kaj napreduješ?

beyba....ti se pa že kar pošteno približuješ cilju in svoji user posted image !! A bodo še kakšne slikice????

pikapoka....poročaj kako je bilo pri G...pa user posted image user posted image !


sonček, še štiri dni!!!! Kako se počuti nova mamica???? Kaj počenjaš v tem vremenu, a ga kaj preganjaš?

špelka, kako si ti danes, je vse vredu? Upam, da pridno počivaš in se puščaš razvajat....sem ti kavico skuhalauser posted image

lep dan 

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 8:54:55   
jazzz27
murkica, zdaj pa vem zakaj si ti murkicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 9:48:14   
aqua77
Dobro jutro pupe!!

Upam da ste včeraj zvečer veliko user posted image user posted image user posted image  in bi dojenčkov kot dežnih kapljic!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 9:51:28   
sonček33
jazz truidm se, trudim...mislim, da mi bo do ponedeljka uspelo dež pregnat :) sploh če bo test pokazal + pol bo sijalo celo letouser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:05:44   
jazzz27
Sonček, verjemi, da bi tudi pri nas, pa čeprav nimam takega nicka, ko tiuser posted image user posted image user posted image user posted image ....evo jaz sem sedaj pristavila kvas, bom žemljice naredila....imam tako pekovsko življenje. se mi je včeraj škoda zdelo smetane stran zmetat, ker bi jim drugače rok potekel in sem tako lepo roladico naredilauser posted image ....njamski, pa še dobra je bla!

katalina....pri nas nismo čist nčuser posted image , smo predvčerejšnim, tako da greva na dva dniuser posted image user posted image user posted image user posted image ....jaz imam občutek, da je moja O že za mano in da kar je dalo, je dalo....upam, da so se poseksal not....ker že močno dvomim vanje.....mislim, da imajo neki fetiš tile moji jajčki in njegovi semenčki....na vsak način bi radi videli, da jih gledajo vsi zunaj pod mikroskopom v javnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:06:27   
aqua77
sonček, jaz še vedno stiskam pestke zate, in za tvoji dve pikici..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa za ostale tudi, da ne bo pomote.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:07:08   
sonček33
jazzz - takih jajc in spermijev je veliko :) namesto, da bi bili diskretni, kajne?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:15:23   
jazzz27
oh, prvo ti čestitam za *****...zdaj si all inclusiveuser posted image user posted image user posted image user posted image
sem jim dala zadnjo šanso, če se hočejo lepo v diskretnosti prebostuser posted image user posted image user posted image !!! A si dobila kaj zmrznjenčkov? Pingvinčkov?    No saj jih itak ne boš rabila....mogoče čez leto in pol!user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:25:16   
aqua77
Ja verjetno so take sorte, da se radi kažejo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pač jim ni zanimivo, če noben ne gleda!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:26:30   
oktavija
Dan pupe moje!!!

Evo jaz se spet malo oglašam! RD je minil brez posebnosti, tudi žurala ga nisem....je bila dolga sredauser posted image user posted image user posted image user posted image
Bom že nadoknadila kak drug dan....
Jazzz ljuba dušauser posted image , pa sej nisi ti kriva da so v našem zdravstvu tako čudni... Sej me je Pušenjak potolažail in v nedeljo pade še en testek če tetauser posted image  ne pride sama....user posted image user posted image user posted image  Zdaj sem že čist ravnodušna in sam čakam kaj se bo zgodilo.... Seveda pa še vedno navijamo za +!user posted image user posted image user posted image

No kako pa ste ve danes???? Sonček se pikici že kaj kobacata po trebuščku...

Poročajte kaj se dogaja....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:28:37   
oktavija
user posted image A danes ste me že obiskale v mojem mestecu!?user posted image user posted image user posted image
No pridite na kavico!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:30:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Dan pupe moje!!!

Evo jaz se spet malo oglašam! RD je minil brez posebnosti, tudi žurala ga nisem....je bila dolga sredauser posted image user posted image user posted image user posted image
Bom že nadoknadila kak drug dan....
Jazzz ljuba dušauser posted image , pa sej nisi ti kriva da so v našem zdravstvu tako čudni... Sej me je Pušenjak potolažail in v nedeljo pade še en testek če tetauser posted image  ne pride sama....user posted image user posted image user posted image  Zdaj sem že čist ravnodušna in sam čakam kaj se bo zgodilo.... Seveda pa še vedno navijamo za +!user posted image user posted image user posted image

No kako pa ste ve danes???? Sonček se pikici že kaj kobacata po trebuščku...

Poročajte kaj se dogaja....
a ne greš na krvni test?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:32:05   
aqua77
jaz sem se ustavla pri tebi oktavija na kavico in na rogljiček.... mmmmmmm...... virtualnega vsaj upam jest, ker mi od njega ne bo rit zrasla...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sicer sem se po odločla, da od letos naprej puščam lase, rit in joške..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:32:56   
sonček33
kaatlina, jaz pa še trebuh!!!!user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:33:57   
jazzz27
Jaz sem že bila pri tebi doma...user posted image user posted image user posted image ....kavico sem pa kar tule gor postregla....

Veš Oktavija mi ni vseeno, ker sem res pozabila, da imaš PCo, potem sem te pa še tako butasto vprašala....user posted image !!! No sam da si ti ok, pa da si pozitivna, evo jaz navijam zate, ker vem da sta vidve s sončkom naslednji srečki!!!!!

A sta imela kakšno romantično večerjico včeraj??user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:35:26   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to, punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Jaz si bom tud puščala vse živo letos, če le bog da!! Tud nohte na nogah.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:36:22   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: spps

a ne greš na krvni test?


Ne mi ga nočejo naredit!!!! <Preberi eno stran nazaj ko sem se fulll razpisala....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:39:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a ne greš na krvni test?


Ne mi ga nočejo naredit!!!! <Preberi eno stran nazaj ko sem se fulll razpisala....user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image bomo pa še en teden s tabo čakaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:40:27   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

A sta imela kakšno romantično večerjico včeraj??user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Midva in romantična večerja.....user posted image user posted image user posted image  ne me prosim zasmehovat, ko bom padla pod mizo....user posted image user posted image user posted image  moj je tipični moški.... še čestital mi ni...kaj šele večerja.....user posted image user posted image user posted image user posted image  Za darilo pa mi bo dal 50 € da se grem malo ravajat na masažo in solari.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:42:02   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a ne greš na krvni test?


Ne mi ga nočejo naredit!!!! <Preberi eno stran nazaj ko sem se fulll razpisala....user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image bomo pa še en teden s tabo čakaleuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  JUPI, pol bomo pa skupaj čakale!!!!user posted image user posted image user posted image  Sam da ne padem po JUNIJ!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:44:01   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a ne greš na krvni test?


Ne mi ga nočejo naredit!!!! <Preberi eno stran nazaj ko sem se fulll razpisala....user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image bomo pa še en teden s tabo čakaleuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  JUPI, pol bomo pa skupaj čakale!!!!user posted image user posted image user posted image  Sam da ne padem po JUNIJ!!!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni važno kak dolgo bomo čakale,sam da dočakamo,kar čakamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:45:52   
oktavija
Spps, jazzz, sonček, dej kliknite me prosim drugače mi bo mesto umrlo!user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Nova borba se pripravlja II.
22.5.2008 10:49:19   
spelka12
oktavija sem bla čisto besna, ko sem prebirala tvojo štorijo. Matr vola dohtrji kake zganjajo, kot da so edini pametni na svetuuser posted image . Aja še tole samo za tebe: včeraj me je klicala kolegica, da naj bi dobila teto par dni nazaj, ampak tete ni. Imela je sicer 1 dan tak rjavkast izcedek in je že mislila, da je konec ampak je bila samo 1 dan. No in danes je sporočila, da je srečno user posted image . Tko da je tudi za tebe upanje. Držim pesti. No pa še vedno ne vem, kak se prijavim v tvoje mesto?
sonček33 a si že boljš volje? Samo še 3 dni, pa boš uradno mami. Meni je test pokazal že 4 dni pred uradnim. A res nebi mal prej lulala?user posted image  Kje sta pa s pikovitkom dobili tiste luštne majčke iz IVF teme? Una za mamice mi je bla najboljša, pa tista ta prva za bodoče ženke.
jazzika tale kavica je pa maximalno super. Sej je brezkofeinska a ne?user posted image  Kofein sem že lani ukinila.

Počutje je boljše, šok je mimo, izcedek se umirjauser posted image . Rjav je še, ampak se pomojem samo še malo puca. Nonstop ležim, samo ko jem vstanem. Danes imam pregled pri svojem g. pa bomo videli kaj je bilo.

Aha kaj sem pozabila povedat. Prideva z dragijem v dežurno, čist v šoku in kaj mi dr. izjavi? Kaj delam pri njih, če imam g. na Jesenicah, da bi mogla it pač gor. user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  Madona sem bla besna. Iz Kr. na Jesenice je 40min. A jaz naj se pa še vozim v tem stanju. Pol sem mu pa mal glasneje razložila, da se v dežurno hodi v svojem kraju bivanja, zato jih pa imamo. Pol se je pa mal umiril. Tolko da veste za naprej, če vam bojo kje težil.

murkica tvoj kuži je spet dobil sedi 5. Ampak zakaj ima tako slabo povprečje, če ga skoz filamo s petkam?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?