|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 7:16:19   
murkica
Kodrana je postala mami? samo čas gre pa res hitro. Meni se zdi, kot da je komaj dobro sporočila, da je nosečka, zdaj pa je že kar mami. No pa saj vidimo, kako gre čas hitro, ko spremljamo našo Erin in Špelco. Saj tudi Beybi še samo malo manjka pa bo dojenček tu...


Drugače pa sem jaz danes v službi in sem rekla, da moram iti prvo na RR in skuhat eno kavico, ker že dolgo nisem bila prva... Evo kavica za vas in za vašega dragega [/link] in pa čajček [link=http://images.google.com/imgres?imgurl=http://cms.zurnal24.si/export/sites/z24/_data/images/zdravjefitness/iStock_000004128612XSmall.jpg_138096144.jpg&imgrefurl=http://cms.zurnal24.si/cms/zstil/zdravjefitness/index.html%3Fid%3D11667&h=324&w=325&sz=25&hl=sl&start=1&um=1&tbnid=_8i_79zyPDeh4M:&tbnh=118&tbnw=118&prev=/images%3Fq%3D%25C4%258Daj%26um%3D1%26hl%3Dsl%26rls%3Dcom.microsoft:sl:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7ADBS%26sa%3DN] za vse nosečke.

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Murkica user posted image  če si čez vikend počivala, je čisto ok. kako pa pri tebi kaže pričakovanje ali nepričakovanje?



Pri meni je zaenkrat stanje takšno, komaj konec M in še dolg mesec čakanja pred mano. Zdej se mi je namreč M pomaknila že na 35 dni. No ampak je vsaj točna. user posted image  Ampak sem sigurna, da je ta mesec tisti pravi. user posted image  Malo optimizma ne škodi.
Jaz imam danes v planu še toliko stvari, da že sedaj ne vem kje se me glava drži. RAda bi šla definitivno malo na kolo ampak bomo videli, če mi bo uspelo.


Vsem vam želim prečudovit dan in upam, da vse nečakajoče ne dočakate M.

LP

murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 7:19:26   
murkica
NO zdej mi pa še neki nagajajo slikce in  zaradi tega smotanega oglasa še posta ne morme urediti...user posted image  V glavnem žal mi je za nastalo packouser posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 10:09:10   
ledenka
juuuutrooooo user posted image  

stiskamo pesti za Oktavijo, da dobro opravi! ima danes pregled v MB.

a kodrana je pa mamica? super user posted image  

murkica, tvoji posti so pa neki premaknjeni user posted image  ampak tvoj pozitivizem mi je všeč user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 10:28:34   
pikapoka2
user posted image  tudi jaz stiskam pesti za Oktavijo!

Ve kdo, kje se je izgubila LuNa??? user posted image

Čestitke Kodrani!! user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 10:29:43   
pikapoka2
kdaj pa naš sonček dela test???
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 10:45:45   
pikica36
OKTAVIJA -mislimo nateuser posted image user posted image user posted image  sonček tudi zateuser posted image user posted image da zagledaš magični ++
kodrani pa čestitke za user posted image

kako kaj špelka??

in pa LUNAAAAAAAAAAAAAA!! njo pa že močno pogrešamuser posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 11:28:19   
ledenka
pikapoka, bolj je vprašanje, kdaj ga ti delaš user posted image  

pikica user posted image  

Špelka počiva, je ok. Lunčika se je pa res nekam izgubila... jo pogrešamo!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 11:55:06   
sonček33
Punce, a ste kej pridne? kaj počnete? Uživate v sončku, kajne? Saj prav. jaz tudi. Želim vam čudovit dan.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 12:03:30   
pikapoka2
oh, sonček kako ti je lepo...user posted image
jaz bi tud uživala v lepem vremenu pa moram bit v službiuser posted image
sploh se mi ni...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 12:04:09   
pikapoka2
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

pikapoka, bolj je vprašanje, kdaj ga ti delaš user posted image   




danes, po službi user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 12:51:49   
pikica36
pika poka - kar pogumno!!!!

jaz bi tud uživala na sončku, sem pa zabita v tej pisarni , kjer je poplnoma brez lufta že zdaj...joj.. kaj šele bo poleti.
delam pa v eni večjih firm, kjer se vsako leto hvalisjo z full full dobičkom in ne vem kaj še , pa za ene *k....* klime ni denarjauser posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 13:19:33   
pikapoka2
IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

jaz bi tud uživala na sončku, sem pa zabita v tej pisarni , kjer je poplnoma brez lufta že zdaj...joj.. kaj šele bo poleti.
delam pa v eni večjih firm, kjer se vsako leto hvalisjo z full full dobičkom in ne vem kaj še , pa za ene *k....* klime ni denarjauser posted image


user posted image user posted image user posted image  hej pikica, pa midve slučajno ne delama v isti firmi? user posted image
Saj vem da ne, ampak pri nas je popolnoma enakouser posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 13:25:37   
Erin
Oj ojuser posted image

Ne bit hude ker se bolj malo javljam ampak ubogam zdravnike in pridno počivam...vas pa redno berem...

Za vse vas držim pesti za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vidim da je kar napeto zadnje dni...user posted image user posted image user posted image

Kodrana je mamica ja...se spomnim ko jo NISVA skupaj pričakovali 22.9....no jaz sem jo dobila ona pa ne..in sedaj je mamicauser posted image user posted image user posted image Še malo pa bom tudi jaz...user posted image

Sem bila pa hudo pretresena nad usodo naše bivše soborke TamareJ, ki je ta vikend 2 tedna pred PDP umrl  user posted image v trebuškuuser posted image user posted image user posted image ... Pretresljivo....upam da si bo opomogla... Kot berem optimistično gleda naprej, kar je prav ampak bolečine iz njenega srčka ne bo mogel nihče izbrisati...upam le da je pred njo veliko lepša in srečnejša prihodnost in ji želim najboljše...

Se*-ki...kdaj je ohcet?? Da ne bom zamudila in zamučkala kaj?user posted image user posted image

beyba - kako se ti držiš?

sonček - super za tako mišljenje, to je tisto pravo, boš videla...pozitivne misli že pol poti premagajo in ti BOŠ ZMAGALAAAAAAA!!user posted image user posted image

murkica - tudi tebi user posted image user posted image user posted image za optimizem...tako je treba, no, saj se boste naučileuser posted image user posted image user posted image user posted image In ta mesec BO zmagovalenuser posted image user posted image

Ne zamerit ker ne bom omenjala vsake posebej, ampak mislim na vse vas in vam pošiljam tople user posted image user posted image user posted image user posted image in miljonuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 14:51:35   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

*Sem bila pa hudo pretresena nad usodo naše bivše soborke TamareJ, ki je ta vikend 2 tedna pred PDP umrl  user posted image v trebuškuuser posted image user posted image user posted image ... Pretresljivo....upam da si bo opomogla... Kot berem optimistično gleda naprej, kar je prav ampak bolečine iz njenega srčka ne bo mogel nihče izbrisati...upam le da je pred njo veliko lepša in srečnejša prihodnost in ji želim najboljše...

**Se*-ki...kdaj je ohcet?? Da ne bom zamudila in zamučkala kaj?user posted image user posted image


* Ja, serm prebrala včeraj, ko sem vam ravno mesič poslala. Cel dan mi ne gre iz glave in mislim nanjo... Sem kar brez besed, vse zbledi. Se pridružujem tvojim željam ...

**Ohcet bo zadnjo soboto v maju (31.05), organizacija je ok, dokler se ne začnejo vtikat tašče in taščine mame user posted image  user posted image  z idejami in tradicijami, ki že nekaj desetletij ne obstajajo oz ki so izgubile smisel že v davni preteklosti (ok, izkašljuem se user posted image  user posted image  )

pikapoka: porooočaaaj! (le kako sem te lahko včeraj izpustila?user posted image )

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 16:14:00   
ledenka
Se*, kdaj pa bo dekliščina? user posted image user posted image user posted image  

Pikapoka, luuuuuulaaaaaaj user posted image  in navijam, navijam, navijam!

Erin, super, da si ok! ti kar počivaj, tu pa tam pa se le javi, da ne bomo panike zagnale user posted image

Pikica, če si daš eno lepo ozadje na računalnik, pomaga user posted image  

Sonček, paziš nase? le glej, da bo plusek user posted image  še 10 dni, kajne?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 17:03:02   
oktavija
Evo tudi mene!

Danes naredila test in spet -user posted image , bila sem tudi v MB kjer so me dali na IUI...
Zdaj čakam na tetouser posted image  in potem začnem ponovno jemati Klomifen....pol pa IUI, še ta mesec!user posted image
So se pa v MB postopki čakanja na IVF zelo skrajšali, danes so naročali za september kar je super hitro user posted image user posted image glede na gužvo ki jo imajo!

No toliko od mene za danes, zlaj pa šibam kuhat!user posted image  
PA PA!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 17:15:59   
ledenka
oktavija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 20:26:33   
pikapoka2
ni mi uspelo prej, zaj sem lulala user posted image
 
oktavija user posted image , čeprav sem upala, da bo na testku plusek.

Žal mi je za TamaroJuser posted image

Se* udarit bi mogle dekliščino, a ne? user posted image user posted image

Zdaj bi pa že skor lahko šla pogledat rezultat, tako dolgo sem pisala.
Roke in noge imam čisto mehke...user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 20:36:16   
pikapoka2
nazaj sem...
kaj naj rečem bejbe moje drage...

Zagledala sem en velik debeli user posted image !!
user posted image user posted image user posted image
Uspelo mi je! Morem zaj malo k sebi prit...
jupi...    hvala vam, da vas imamuser posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 20:49:12   
murkica
pikapoka2 čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


HURA pa imamo novo nosečko.


Res ti iz srca čestitam.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Nova borba se pripravlja II.
14.5.2008 21:47:23   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka2
Zagledala sem en velik debeli user posted image !!



user posted image user posted image user posted image  cestitam!!! user posted image user posted image user posted image  ti zelim lepo nosecnost in zdravega user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Nova borba se pripravlja II.
15.5.2008 7:27:54   
sonček33
pikapoka2 - iskrene čestitke. polepšala si mi dan. naj bo vse kot mora biti in bodi srečna

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Nova borba se pripravlja II.
15.5.2008 8:38:58   
Anonimen
nazaj sem...
kaj naj rečem bejbe moje drage...

Zagledala sem en velik debeli !!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Nova borba se pripravlja II.
15.5.2008 8:45:30   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Juuupiii!

ČEEEESSSTIIIITKEEEEE pikiiicapokiiicaaa!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Nova borba se pripravlja II.
15.5.2008 8:48:38   
Serendipity
dekliščina - določimo datum? user posted image  user posted image  Jaz prinesem pijačo in jedačo (žal nosečke se boste morale delat da pijete virtualno pijačko, ki vam je sicer ne priporočajo) user posted image

oktavija - čakaj, potem imaš že v septembru datum?????? user posted image Jupi!

Eto pa en morning coffee (BTW jaz sem že s službe user posted image ) user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!