|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 14:22:34   
sonček33
hmm - joj, kako si me zdaj razveselila. Iskreno in iz srca ti privoščim. Nosečka!!! Jupi. Uživaj, počivaj....

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 14:24:52   
hmm
sonček33, kako se počutiš? Sta pikici pridni? Kdaj imaš test?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 14:26:50   
sonček33
hmm- jaz sem dobro. Počutje super. upam, da je pikicama všeč pri meni. Test bo pa šele 26....še kar nekaj živčnosti je pred mano.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 14:29:24   
aqua77
Iskrene čestitke hmm !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Resnično sem vesela za tebe!! user posted image
 
Verjamem, da te je na hrbet vrglo, ko si zagledala dve črtici!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa še to tako nepričakovano!! user posted image user posted image  Upam, da bo zdaj s tabo in malo pikico vse ok, da so bile to le začetne malenkosti in bosta od zdaj naprej zdrave do konca vajine user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 14:29:26   
ledenka
hmm user posted image user posted image user posted image  čestitke! sem se pa nasmejala tvoji zgodbi user posted image  še dobro, da si perilo zlagala in ne posode, pol bi lahk bla mal kriza user posted image  

murkica, tudi tebi leeeep vikend! upam, da bo bolj aktiven kot zadnji user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 14:30:12   
sonček33
Kako lepo, nova nosečka!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 14:33:12   
aqua77
sonček33,

tvojima pikicama pa je sigurno tako lepo in toplo pri tebi, da bosta ostali tam do konca user posted image , pa še kak dan čez rok če bo treba!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Kar pogumno naprej, boš vidla da bo 26 najlepši dan zate!!! user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 14:51:11   
hmm
Hvala za čestitke!

ledenka, res dobro, da je bilo perilo, drugače bi sedaj s plastičnih krožnikov jedliuser posted image .
Finta je še bila, da sem zvečer pred testom in zjutraj prvič vzela žličko nekega zeliščnega olja, ker imam probleme z želodcem in se mi je ravno takrat začelo vrteti in sem postala čisto skulirana, kot da bi bila na pomirjevalih. Sestri sem potem razlagala, da nisem vedela, da zelišča lahko tako zadenejouser posted image . No, pa niso bila kriva zelišča, kdo bi si misliluser posted image . No, saj en znak je očitno bil. Ampak to s flegmatičnimi joškami mi pa še zdaj ni jasnouser posted image .

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 15:42:36   
ledenka
punce, jaz pokam user posted image  grem dam!

pridne bodte, nosečke božajte bušije, nenosečke pa čim več user posted image user posted image user posted image  da bomo kmalu nosečke user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 16:35:03   
Rakica_80
 
Hmm....iskrene čestitke pa zdravegauser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 19:44:15   
matt
Sem šla mal firbcat na RR in kako lepo hmm... nova nosečka!!!
Iskrene čestitke in lepo se čuvaj..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sonček 33 me bomo 26 full stiskale pesti zate... živčke pa pošlji na dopust če se da..user posted image

erin, špelkica in beyba božajte bušije in pokažite jih tud kej...
se* jast ti še nisem čestitala - naj bo vajin dan nepozaben..
oktavija sej grdobe še ni kaj...

je fina tale ledenkina kavica, tud jest si jo privoščim ko le utegnem skočit med vas
vita držim pestke user posted image
jazz - a si se le oblekla punca?
murkica tvoja hiška se najbrž že "šajna", jutri tudi mene čaka AJMC program (beri ajmar, metla, cota)

tudi vse ostale pozdravljam in želim lep vikend, pa-pa






(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 19:50:23   
Erin
ledenka - če že gnezdimuser posted image ..uf..gnezdim že 3 mesece skupajuser posted image , zobje mi kar šklepetajo ko vidim da kaj ni na svojem mestu in pa da je razmetano...sedaj ravno perem prvo rundo cunc - belo perilouser posted image user posted image user posted image

katalina - Ja, še 2,5 meseca imam do PDP, mali ima pa že okoli 38 cmuser posted image user posted image Pridno raste-va ane? Uf, čez par mesecev bom jaz še kar  okrogla žoga...da meni mali potem mleko (beri zaloge) spije pa da jaz rit u formo spravim bodo tud še boji...a ne bi bilo fajn da bi lohka odvečno maso kar slekel tako kot v reklami?user posted image user posted image Ma jest bi bla tooooooook hapi!user posted image
hmm - ti tudi user posted image ?user posted image user posted image user posted image Viiiiiiiiiiiiiiiiiii pa to je super teden... ČESTITAAAAAAAAAM!!
Samo da bo vse uredu, pa da se krvavitev ne ponovi več... Jaz sem do sedaj 3x krvavela (6 teden, 11 teden, 27 teden) pa hvalabogu ni bilo potem nič narobe, sem pa pridno počivala. Merkaj se velja in počivaj kar se le da. Drugače ti pa želim prelepo nosečnost s čimmanj slabostmi in zdravo januarsko deteuser posted image user posted image user posted image
matt -
bom pokazala bušija v četrtek oz petek, samo da dopolnim 30 tednov velja? Sem se navadila da se slikam vsake 5 tednov...user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 19:53:22   
beyba
Hmm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   res ti želim da bi blo tokrat vse uredu in boš kamlu stiskala svojo pikico kot bi mignil.

Sonček, kakšna živčnost, to škoduje zdravju...maš da se sam smejiš in uživaš...vse bo vredu.

Ledenka pridno user posted image user posted image user posted image moj mali je namreč priden v trebuhu sam ko okrog, hodim ali se vozim, zato sklepam da je priden ko se mu rit ruka, tako da prosim da mal potresa povzročiš da bom ponoči lahko spala

Špelka....?

Erin  le trebuščka na plano. Zdej si že v tridesetem tednu, a veš kolk bo hitr konc. Mene je že mal panika grabla, ker sem ugotovila da sem v 36 in da je do 40 sam še tri čist cele tedne(37,38,39)  Drug teden letim še v ikeo( drugi vozijo bom bla pridna, aja pa če se bom uredu počutla), pa v ponedeljek po drugem tednu mam frzerja da bom na slikah iz porodnišnice lepauser posted image user posted image user posted image user posted image   Mi je pa začel mali dol pritiskat fulll. Včeri je blo full smešno, ko sem kovcanje male pikice čutla ne v trebuhu ampak v tamali. Tko da očitno že pakira kufre počasi tam notri. Sam pa še vedno miga full tko da predvidevam da mu prostora še ne primanjkuje.

Se* kdaj potem žurka

Za konec pa vse ki sem vas ogovorila in za vse ki sem vas spustla lep pozdravček in vsaki en košček  najboljše , take ki jo mate najraje -častim za rojstni dan. Danes sem dopolnila zadnji 2., tako da drugo leto 30 user posted image

Sej bo...Lep večre punce in lep vikend če bom mela slučajno mal manj časa tuki viset, v nedeljo mam birmo jutri pa piknik za RD....Bo mami spekla švarcvalsko višnjevo torto....mmmmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 20:02:25   
Erin
beyba

Vse najboooooooooooooljše zateeeeeeeeeeeeeeee, vse najboooooooooljšeeee zaaaaaateeeeeeeeeeee, vse najjjjjjjboooooooooooooljšeeeeeeeee draga beybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vse najbooljšeeeeeeeeeeeeeeee zaaaaaaaaaaaaateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

VSE NAJLEPŠE IN NAJBOLJŠE  TI ŽELIM, PREDVSEM PA LEP POROD, ZDRAVO DETE, ZDRAVJA IN SREČEuser posted image
user posted image




_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 21:00:55   
murkica
hmm- čestitke. Se spomnim tvoje zgodbe in držim pesti in seveda sem prepričana, da bo tokrat vse tako kot mora biti. user posted image user posted image user posted image

Sobček ti pa lepo grej svoji pikici. Prepričana sem, da jima je pri mamici zelo lepo in bosta tam ostala še dobrih 8 mesecev...

Drugače pa Beyba vse najboljše in lepo praznuj.

Zdej pa šibam delat.

Bodite pridne


< Sporočilo je popravil murkica -- 16.5.2008 21:01:53 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 21:16:33   
Serendipity
Ja če ga pa me ne bomo oreng zafeštale te se pa naj res vsi v rito brcnejo!!!!
1. 2 SREČKI NOSEČKI! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (Hmmmmmmmmmmmm --- Juuupiiii!!!!! Pa seveda se te spomnimooo, nooo! Naj bo čim lepše in čim bolj mirno v nosečnosti!)
1. sončece greje svoji sladki pikici (naj se kar lepo vgnezdita in čimprej razveselita svojo mamico)user posted image
1. LuNca je posijala!user posted image Ti, kaj maš zdaj za izgovora??? user posted image
1. še kmalu pa bodo na ogled nove slikce bušijev! user posted image
1. bebya ma hepi brzdey! user posted image  Vse najlepše in najboljše!
1. dobile smo nove čvekice! user posted image  Dobrodošle!
1. stare nepozabljene čvekice so se začele malo bolj oglašat! user posted image
1. no & ,moja malenkost uživa zadnje samske tedne user posted image

Ga čmo to nedeljo v nulo zažurat??????


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 21:22:50   
polaris
Čao klepetuljice, komaj sem vas prebrala

Beyba user posted image Upam, da lepo praznuješ

Pa nove nosečke imamo user posted image user posted image user posted image Pikapoka in Hmm ISKRENE ČESTITKE user posted image user posted image user posted image Pazita nase in na svoji pikici.

Sonček, kako pa kaj tvoja dva sončka? Resnično ti ju iz srca privoščim... bom močno držala pesti. Testek pa le naredi kak dan prej, saj veš - Dan mladosti...

Oktavija, a se ne spomniš več Erinih besed ¨dokler je ni - JE NI!!!¨

Maša, nič bit žalostna, tvoja pikica bo tudi prišla.

Murkica, a prideš še malo k meni na obisk? Moje stanovanje je tud že krepko potrebno tovrstne ¨prenove¨user posted image

Jazzzi, ne glej preveč za župniki, si žal izven konkurence user posted image user posted image user posted image A že veš, kaj boš oblekla?

Pikica držim pesti, da se te končno usmillijo s to tvojo klimo, da se nam boš lahko pridružila v društvu Polni noski s seksipilno hripavim glasom user posted image

LuNči, a tebe so tud tolk vpregli, da več nimaš časa prilezt na borbo? Al sva midve ene srotice user posted image

Erin, Špelka in Beyba - še vedno čakamo na gasilsko fotko, najbolje kar v troje, pa še Pikapoko in Hmm prpopajte zraven user posted image

Se* moja user posted image privošči si jutr user posted image

Ajsi a se že kažejo kaki pozitivni učinki tvojega potresa? Moj žal ni bil učinkovit, mi očitno nemški luft ni najbolj ustrezal user posted image

Babežabe, upam da nisem kake izpustila, če sem, pa ni namerno, kljub temu mislim nate in ti želim vse najlepše. Ah ja, pa topla dobrodošlica novim klepetuljam. Pozitivne misli, smeh in dobra volja so vedno dobrodošle.


Upam, da bom v prihodnje uspela kaj več časa preživet v vaši družbi,... sam da se mi gužva v službi malo umiri, sicer sem pa vredu in mislim na vas user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 22:50:05   
trinity22
ojla borkice ...

najprej iskrene čestitke novima nosečkama - pikapoka in hmm res čestitam in lepo nosečnost vama želim, bravo tako se dela punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... ostale pa za njima
sonček, ti boš kar med prvimi, samo lepo čuvaj pikici

Se* vidim, da uživaš še zadnje samske dni, tako kot jaz ... prav je tako, za poroko že imata vse?

Erin ti pa že v skoraj v 30. tednu , joj kako čas beži ...
beyba pa bo že kmalu šla rodit ...
oktavija super, da se je začelo premikat, držim pesti za čimprejšnji uspeh

iskrene čestitke tudi kodrani ob rojstvu

ledenka kako pa pri tebi vse skupaj napreduje?

polaris, bosta pa ta mesec enega slovenčka naštimala

mašika tudi za naju še pridejo dojenčki, sam ne obupat

LuNa kje se pa ti potepaš, kako si še vedno tako zelo, zelo zaposlena

Špelka upam, da počivaš in da pikici lepo rasteta

murkica, jezz, pikica za vas pa lepi pozdravčki in upam,, da kmalu tudi kakšna pikicauser posted image

Jaz sem trenutno v fazi jemanja Klomifena, potem pa veselo na delouser posted image user posted image user posted image

Bodite pridne, rade se imejte in veliko se smejte ...

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.5.2008 22:57:48   
polaris
Trinity, upam da res user posted image user posted image user posted image

Kako kaj ti? Tvoj dan D je tud že pred vrati... že prihodnji teden, če se ne motim?

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.5.2008 9:17:49   
aqua77
Beyba!

user posted image


Vse naj naj za tvoj direndaj, pa veliko sreče v trenutkih ki prihajajo!!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.5.2008 10:44:37   
beyba
Joj hvala punce za vse čestitke tolk ste pozorne....

Evo mojemu sem včeri zagrozila da če ne bo vse pobeljeno in pobarvano, da bom v ponedeljek jst valčke v roke prijela in po lojtri začela lest...No pa je dons zjutri ustal in zdej pridno mala. Danes pripeljeva še posteljico in jo montirava, pa drug teden če bom še pri močeh bom šla v ikeo v četrtek....  Pa z mami bova lučke montirali nad omarice, pa dekoracijo bova napopale, pa vrtiljak nad posteljico....  Pol bo pa že kmal tko lepo da bom lahko dala na ogled našo zaenkrat še skupno spalnico....  Je zdej še čez celo masardo, drugo leto spomladi jo bomo pa s knauf steno pregradil kot je blo že takoj mišljeno da se bo bebi navadla na svojo sobico...Sam eno leto jo pa hočem met pri sebi v svoji sobi in jo merkat celo noč....

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.5.2008 10:51:34   
aqua77
Čisto prav imaš, ker hočeš stiskat in imet malo bebi pri sebi! user posted image  Boš vidla to prvo obdobje tako hitro mine, da se čez čas začudiš, ko vidiš kakšnega "frišnega" dojenčka, da je bil tvoj tudi kdaj tako mičken.. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes na šihtu, in mi kar oči skupaj vleče od utrujenosti. user posted image  Smo danes zjutraj že ob petih ustali, ker je šel sine na taborniški zbor z vlakom in je imel odhod že dvajset do šestih zjutraj. Je bil pa tako vesel in ponosen, ko mi je razlagal, da se bo danes naučil prižgat taborniški ogenj, pa z lokom bojo streljali... user posted image  Ti otroci so res nekaj posebnega...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Nova borba se pripravlja II.
17.5.2008 14:51:26   
spelka12
Sem že včeraj pisala, pa me je ven vrglo, pol mi je pa vse dol padluser posted image .
Sem vedela, da me nekaj vleče sem gor:

pikapoka, srček naš, baba žaba sej ne morem verjet, kaj sem prebrala. Me je vrglo na rit. Iskrene čestitke tebi in bodočemu očku pa čimmanj slabosti ti želim.user posted image user posted image Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kako sem vesela za tebeuser posted image user posted image
beyba še od mene vseeeee najboljše za teeeeeee...................
Vidim, da je veliko novih na temi, matr sem zamudila.
hmm tudi tebi iskrene čestitke ob ugledanem +. Naj bo teh 9 mesecev blaženih za vasuser posted image user posted image
Se................kica naša, še malo, še malo pa boš postala gospa Se*user posted image . Kdaj bo fešta praviš?
lunči, erin, ajsika, polaris, murkica, maša, oktavija, jazz, tinkamiška, štumfek in ostale borke sej ne, da vas ne pogrešam, mučo vas mam rada ampak računalnik je zadnja stvar, na katero pomislim. Se pa velikokrat spomnem na vas, drugače me pa benika opomne, če je kaj takega novega.
sonček33 čestitke za 2 biskvitka. Upam, da bosta ven prišli 2 torticiuser posted image .
katalina, hmm, bebiii in ostale nove, dobrodošle med borkami.
Pa še iskrene čestitke naty za uspešen porod in prelepega sinkauser posted image user posted image .
A sem še kaj takega spustila?user posted image

Mi 3je smo super, slabosti je konec, apetit je velik in posledično tudi trebuh rasteuser posted image . Sem pa že na komisiji tko da moram bit 24 ur na dan doma v hiši, za pop....kako naj bom fit nosečnica, če pa še na sprehod ne smemuser posted image .
Zdej pa res obljubim, da slikce pridejo kmalu. Res kmalu.

Lep vikend še naprej babnce pa se kej večkrat tipkamo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.5.2008 14:34:34   
ledenka
user posted image

cao bejbe, kavica za vas user posted image  

pozdravljam vse, ki ste nase borkice, moje najljubse punce na celem netu user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Nova borba se pripravlja II.
18.5.2008 15:23:47   
polaris
Čao Ajsi, hvala za kavico, mi bo malo pomirila živčke, ker sem pred par minutami opazila, da mi je nekdo grdo potegnil zadnji odbijač na avtu user posted image user posted image

Ti, a si uspela pobrat perilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?