|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.5.2008 6:42:01   
ledenka
predno grem, se ena kavica za vas user posted image

user posted image

vsem en veeeeelik objem, Lunciku pa sploh topel in tesen (ti ze ves, zakaj, luncika moja najdrazja user posted image )

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.5.2008 9:58:15   
oktavija
Draga moja deklata!
Kako ste kaj danes? Včasih imam občutek da sem na tej temi ostala samauser posted image ...user posted image user posted image user posted image  
No pri meni še ni novosti, teteuser posted image  še vedno ni!user posted image user posted image user posted image
Danes se moja mami poroči in živčki ji delajo tako, da sem jez prevzela nekaj stvari imam kar malo gužve.... Sej bo kmalu minilo pa bo bolje....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.5.2008 10:00:04   
sonček33
oktavija - pa saj ti pravim, da je ne bo. Ti se kar pripravi na bruhanje :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.5.2008 10:38:35   
jazzz27
hejj...

ledenkica....sem te zgrešila...lepo se imej, srečno pot.

oktavija....bolj potiho....saj je ne bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!! Kako kaj dijeta?

soncek, kako kaj? Že komaj čakaš otročke....glih včer sem svojemu dragemu razlagala o tebi in postopku....mislim, da ga je kar malo strahuser posted image user posted image user posted image . Kaj zdaj počenjaš? Se kaj čuvaš?

Evo jaz pa sem včeraj posadila zelenjavo, danes pa sem spekla že dva biskvita za torto in kruh je že v pečici....zato pa sem zamudila ledenkico!!!

Aja kmalu bi pozabila hvala za info od Erin in Špelke!! Kar pogrešam tistga piščančka in metuljčka (živalski vrt)user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.5.2008 11:08:52   
murkica
No pa da se še jaz malo javim...

Danes sem v službi in je na polno gužva tako, da se nisem mogla prej javiti.

Erin in Špelči mislim na vaju in sem prepričana, da bo vse v redu.... user posted image
Ledenka uživaj na dopustu... Sedaj, ko se bosta oba spočila pa bo sigurno + na testku...
Sonček- nate pa ves čas mislim. Res stiskam pesti, da bo vse tako kot mora biti in boš ti naša naslednja srečka nosečka.
Jazzz- ne biti preveč razočarana, sem prepričana, da bo naslednji mesec tvoj....
Oktavija- ti se kar pripravi na to, da je tetka ostala v BIH.... Ne bo je še kar nekaj časa...

No tudi vse ostale, če sem katero pozabila lepo pozdravljene, zdej pa letim naprej delat. Se javim še kaj kasneje...

LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.5.2008 15:11:02   
oktavija
Čao spet dekleta!

Ja upam da je res ostaluser posted image  v BIH in se ne vrne še dolgo....user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo jaz nazaj iz mamine poroke..user posted image user posted image najraje bi vam pripopala kako slikico da vidite kako se da na stara leta najdit ljubezen.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tako ponosna na mojo mami, ona je full pogumna ženska, po 20 letih samote se je odločila za tako pomemben korak... Iz srca ji želim, da bo uživala svojo starost s svojim možekom....user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 11:09:15   
sonček33
Punce, ne morem verjet....nikjer vas ni.
se* - kje se skrivaš?
ledenak - komaj čakam, da prideš nazaj, ker brez tebe ni nič
murkica-  hvala za želje
jazzz - kuku


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 15:29:48   
Erin
Oj...

Samo toliko vam sporočam da sem doma in se vam zahvaljujem za lepe želje...

Malo še krvavim ampak menda ni nevarno, moram pa strogo počivati...

Se vam bom kasneje javila, sedaj grem ležat.

Papa


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 15:37:14   
oktavija
user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala Erin da si se nam oglasila in super da si ok!user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa pridno počivaj in pazi nase!user posted image user posted image user posted image

Kje je pa Špelka, kako je bilo na nuhalni?user posted image

Prosim dekleta poročajte malo kako ste?!!user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 16:08:37   
spelka12
oktavija najprej čestitke tvoji mamici za ta res pogumni korak. Upam, da je tvoja user posted image  ostala v BIH, tuki je nečemo, povej ji to. Držim pesti za tebe.
erin - welcome home lubica. Pa bi te šla res kmalu obiskat.

Midva sva že z nuhalne. Vse je super. Možnost za downov sindrom je zelo majhna, oba sta pridna, rasteta kot gobe. Pa tud jest pridno rastemuser posted image .

Pa še sveža novička za moje tetke iz borbe. 90% so, da je ena punčka tako da boste ponosne tetke mali Špelkiuser posted image user posted image . Jupiiii, pa smo prekinili vladavino descev v naši vasiuser posted image . Beybi B nam je pa skoz ritko kazal/a tko da nismo nič izvedeli.

Kako ste pa ostale žabe?
beyba z.s. imaš.
sonček kdaj pade test? Nestrpno čakam.
Grem še za nazaj prebrat.
Čawči vsem pa en veeeelik cmok od nas treh.

< Sporočilo je popravil spelka12 -- 8.5.2008 16:15:15 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 16:37:47   
sonček33
Erin hvala bogu, da si se javila. mene je skrbelo sto na uro. žal sem pozabila takrat shranit tvojo tel. št. in te nisem mogla poklicat...Sem jo mrzlično iskala vse naokoli pa žal...
Počivaj!

Ah špelka12-prehitevaš. Zakaj mi nisi poslala tel. št:(?

Super, da je super. Pa fajn za punčko.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 19:58:10   
beyba

evo mene makžl nazaj....

LEp pozdrav vsem. Kadar je zunaj sonček, se rajš že zjutri poberem domov k staršem, kjer me razvaja mami, pa na sončku kofetkamo, klepetamo...Kaj naj delam sama, pa še tašča na dvorišču ne pusti stolov za na sončka, zato grem rajš dam, pa šele zvečer pridem, potem pa komaj do računalnika pridem, če je slučajno že moj za njim...Grem potem prej spat predno on za službo konča. Bomo rabli wireless, ker računalnikov dost sam en internet.....

ERINuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Welcome back...smo te pogrešale in mislile nate da je ja vse uredupa da boš čimprej spet doma...Zdej pa le pazi nase in na pikico....

Špelka takoj ko odpišem grem pogledat še z.s. Morm ti pa že tuki napisat da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nuhalno za punčko...mogoče bo pa drugi fantek, pa boste mel parček...Al pa bosta obe punčki... Pa karkoli, sam da bo zdravo!!!!

Sonček približuje se dan D!!!  Držim pestke za najboljši možni izid....Potem pa testek....Potem ga gremo pa pit....Mi seveda brezalkoholne koktaile vključno s tabo!!!  Men je full dober cooconut kiss ( kokos,ananas,smetana,led in dobro 'sšejkan'user posted image )

Ledenka upam da uživaš

Murkica, ti si pa skoz pridna! Delaš hitro vmes kaj napišeš pa spet zgineš....Daj no kdaj kako urco zvečer sam za nas rezerviri...Sej bo tvoj razumel....Za soborke....

Oktavija. Čestitke tvoji mami in veliko sreče in ljubezni še naprej. Naj spoolno žlico uživa življenje!!!  Kako kaj tvoja dijeta?


Jst pap pa že skori vsecunje za bebija oprane, pa stene pobarvane, pa jutri grem v lj. Po še manjkajoče stvari iskat kar nam še manjka...  Drugače sem ok. Trebušček se mi ni še nič spustil, kar bi nakazovalo na to da je že pripravljen priti ven. Se pa še vedno gužva in vsak dan kovca. Ime mam 99% izbrano če bo pač punčka, sam bom tiho, da me ne bo kaj zgrablo da bom mogla en teden prej spet novega iskat.  Vem da sem vam obljubla slikce, pa jih še nisem dala gor, sam ka mam zdele tolk dela....Bom se potrudla čimprej...Pa še srčka morm posnet na računalnik predno prijoka malo bitje na svet. Pa ko bo sobica dokonca narejena vam še to poslikam da ne boste rekle kaka sem.....


Vsem ki vas nisem posebej omenla  en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa veliko optimizma...držim pestke za vas....Čakam da se kar naenkrat pojavi kak naš zgubljenček SE*, pikica,lunči.....pa napiše. Jst mam pa plusek!!!!!  Dejmo punce dejte nas mal razveselit....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 20:11:17   
Lopona
Pozdravljene vse!
Sem čisto nova tu na frumu....in sem se prjavla gor, da kej lepga zvem in se mam fino. Zdaj mi ravno zamuja M en teden,a sem včeraj nareedila test, pa je bil žal negativen.Toda po vseh izkušnjah kolegic in informacij vse naokoli, pravijo, da imam še vedno šanso,da je vseeno lahko že zdaj kaj. Kak dan moram počakari in še enkrat ponoviti test.Upam,da bouser posted image ali user posted image ...
Lp


_____________________________

Loponca**

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 21:15:34   
sonček33
Beyba  - ananasa že en bo -ker je menda naravni splavač

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Lopona)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 22:27:19   
beyba
To pa ne bo držal...Men je ravno G. rekla da velik ananasa pojest, ker full dobr odvaja vodo iz telesa in razstruplja telo....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 22:45:05   
sonček33
No, jaz pa vem, da si ženske v revnih državah s pomočjo ananasa delajo abortuse...



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.5.2008 22:51:32   
Fargesia
čeeeerrrr!!! Kako ste čveke!
madonca, špelka že NS mimo?! joj, kako čas leti...

jaz sem včeraj klicala v leonišče in imam 19.5. UZ. 2x mam zdaj IUI s K in pol na gonal F...upam da ne bo treba...me je že tak stopke strah od prejšnjič ko sem skor skup padla!user posted image

Sonček, stiskam pestke zate!!!!!

Beyba, še malooo....uf, se veselim!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 13:16:42   
murkica
No pa da se še jaz malo javim.


Najprej Beyba- saj ni problem, da me dragi nebi pustil, problem je v tem, da jaz vsak večer od ponedeljka do petka delam. Sicer doma ampak se potem to toliko zavleče, da grem raje takoj k delu, da ne hodim prepozno spat. Potem pa še dvakrat na teden delam dopoldan in je moj urnik precej zaseden. Zraven se najde še faks, učenje, delo okoli hiše in v njej, in mi zato potem zmanjka časa za čvekanje.

Drugače pa sem danes na veliko skakala okoli s kolesom, ker je bil tak lep sonček in sem mogla malo izkoristiti. Šla sem na študentski servis urediti napotnice, na kavico k mami v službo, na eno pijačko v okoliški kafiček in po neke zadeve za vrt. Tako, da sem se malo nakolesarila potem pa sem šla še na sprehod s kužo. Zdej pa grem malo na vrt pogledat, če kaj raste....

Drugače pa greva jutri z dragim na vikend k njegovi mami, da ji bova pomagala razsekati drva in jih pospraviti... Komaj čakam, da bo konec te M, ker po prejšnjem mesecu, ko sem imela težave z glivicami, prav manjka user posted image  in se mi že malo meša. Tako, da sem se odločila, da ta mesec pa tudi nama sigurno rata, saj je maj mesec zaljubljencev in se dogajajo same lepe stvari in sem prepričana, da bo nama štorkla prinesla enega ali pa kar dva (glede na to, da imava veliko možnost za dvojčke, ker so po obeh straneh dvojčki) dojenčka....

No zdej pa dosti z moje strani, upam, da se katera kaj javi, ker je tukaj gor kar malo mrtvo. Oprosti se vam edino, če ves čas slončkate, drugače pa se hitro javite malo na raport in povejte kaj se vam kaj dogaja in kako se imate...


Drugače pa Erin in Špelči pazita na svoje otročičke in veliko počivajta.  user posted image

Vsem ostalim pa en sončen pozdravček...

LP

murkica




_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 14:58:13   
Serendipity
Ojla user posted image  moje babuške!

Let's start:(Ugotavljam da sem ogroooomnooo zamudila ... user posted image )

beyba - ta tvoja nagajivka po mojem komaj čaka, da bo ugledala svojo mamico & atija user posted image  Ampak  .. prvo črko imena pa lahko zaupaš ... user posted image  Pa število črk, pa ... mogoče namigneš v smeri imena ... user posted image  user posted image  

Jaz stavim na 17.06user posted image
user posted image  Rojstvo Beybe junior user posted image
 
PDP 18.6.08
 
Napovedi iz kavnega zoca:
 
1.6. - Ledenka
13.6. - Beyba
16.6. - Polaris
18.6. - Beyba
17.6. - Se*


Erin - Joj, v bolnišnici si bila user posted image  user posted image  Upam, da ta nagajivček ostane not do konca, malo ga opomni kakšen luksuz ima ... kakosi? Zdaj sa nam moraš dnevno javljat, da nas ne bo preveč strah, ok?

špelinkica - -Super za fajn opravljeno NS user posted image  Ne morem verjeti, da gre čas tak hito, še ne dolgo nazaj smo stiskale pestke za pluseka... zdaj pa že... user posted image  Pa čestitke za bebo punčko A in upam, da se bo beba B odločila in nehala kazati rito ampak bo pokazala kaj se skriva za njo user posted image

ledenka - Upam, da uživaš! user posted image

murkica - Ti pa tak pridno pišeš, mi je tak fajn te brat!

sončece -'' Ledenka in murkica  - 12 jih bouser posted image Punkcije je bial neboleča. In res sem vesela za tako število celic. Zdaj pa naj fajn seksajo z njegovimi migetalkarji da bo pol tudi v soboto lepa novička.'' user posted image  12??? Jupiiii!!!!!! To je super! A to soboto, mislim jutri????? Držim pesti!!!!!!
 
oktavija - kako napreduje tvoja dieta? Jaz sem ta teden ceeeeloooo vsak dan šibala na en špancerek s pesoma, pa telovadila, zdaj pa dva dni žerem kot žval ...  ... Čestitam za izgubljene kg in upam, da še tečnobe niiii! Čestitke tvoji mami za poroko! To mi je ena najlepših stvari, da ljudje na jesenska leta še vedno ŽIVIJO! user posted image  da ne vegetirajo ampak uživajo v življenju!
 
jazzz - user posted image  žal mi je za to packo, da je prišla! Mater jo bomo nagnale ko hudičaaaa! user posted image
 
maša - user posted image  Upam, da stopka res ne bo potrebna ...
 
OK, zdaj pa šiban na prvo probo moje D obleke! user posted image
 

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 17:10:35   
pikapoka2
pozdravljene vse babe žabe!

Malo se vam javim, nisem pa zgubljena, ker vas še vedno redno berem!
Pisat se pa tako težko spravim.
Pa rada vas imam še vedno! Pa prave face ste še vedno!...user posted image

Erin me veseli da si spet doma. Lepo počivaj pa bo vse okuser posted image

Špelka madonca si hitra, mislim čas hitro gre. Čestitke za nuhalno.
Jaz se zdaj skor ne morem verjeti, da nosiš dva srčeka, kako lepo!user posted image

LuNa je nekak zaštekala, a ne? user posted image Je bolj redkobesedna postalauser posted image

Sonček, to mi delajuser posted image  Sto na uro držim pesti!user posted image

Oktavija tvojo tetko user posted image  sem srečala v BIH. Sporoča da se vrača k tebi čez kakih 9 mesecev.user posted image

Beyba...kot bi pihnil bo minil čas da dobiš svojo štručko.
Upam, da boš potem še vedno na borbiuser posted image

To pa mi skoraj ni podobnouser posted image
Uspelo mi je napisat po dolgem času





(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 17:19:48   
pikapoka2
oh, sem ga že posrala, prehitro je šlo...
nisem še končala, ker me za vikend ni sem se odločla, da bom dans ful načvekalauser posted image

ledenkica še vedno kuhaš božanske kaviceuser posted image


Se* pozdravček tudi zate!

murkica pridna boš za vikend?user posted image  Upam da user posted image  hitro zgine in da ti rata.


Saj ne vem vrjetno sem katero pozabila.
V glavnem... pozdrave od mene za vse in vsako posebej.
Zaj bi vas vrjetno vse polupčkala, če bi lahkouser posted image ,
ker mi user posted image  malo zamuja pa jaz tud upam da je šla za Bosno al pač nekam...

Pridne bodite še naprej...

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 17:34:12   
sonček33
pikapoka2 - ma seveda je šla...adijo M...pa zdrava ostani :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 18:30:53   
ledenka
cao babe zabe user posted image  ste me kaj pogresale? jaz vas en mal... user posted image  pa itak brez vas ne morem!

Budimpesta je lepa, samo noro vroce je bilo in nekaj je cvetelo, na kar sem ful alergicna user posted image  pa sonce me je ozgalo in me vrat srbi user posted image  ampak ful sem prehodla, da sem malce pogledala, kako zgleda user posted image  je kjut, sam... se vedno so v tranziciji, in majo mal problem z znanjem jezikov user posted image  turistov je pa toooooolk user posted image  prav noro.

no, po ihem upam, da smo kakega mini Madzarcka pripeljali nazaj user posted image  

aja, pa en Garmin sva imela - moram ga storklji nabavit, je super user posted image  se cas prihoda je prav napovedal user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 18:45:26   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Lopona

Pozdravljene vse!
Sem čisto nova tu na frumu....in sem se prjavla gor, da kej lepga zvem in se mam fino. Zdaj mi ravno zamuja M en teden,a sem včeraj nareedila test, pa je bil žal negativen.Toda po vseh izkušnjah kolegic in informacij vse naokoli, pravijo, da imam še vedno šanso,da je vseeno lahko že zdaj kaj. Kak dan moram počakari in še enkrat ponoviti test.Upam,da bouser posted image ali user posted image ...
Lp



dobrodosla med nami, Lopona user posted image  tule smo pozitivne borke za pluske, z razlicno dolgimi stazi, enim je tudi ze uspelo user posted image  drzim ti pesti, da bo cez nekaj dni plusek!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Lopona)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.5.2008 19:30:31   
ledenka
soncek, ze imas novo frizuro, da bos lepa za svoje otrocke? user posted image  si kaj zivcna? za bolecine pa se ne sekiraj, bo ze!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Zanositev
Anjuša

Kako dolgo po končanem jemanju kontrac.tablet ste zanosile?

1 mesec (41%)

2 meseca (59%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!