|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 13:29:55   
*bubi*
Na žalost se jaz ravno s tem tolažim, ker že dooooolgo nisem dnevnika gledala. Da itak ne bi nič lepega zvedela, če pa kakšno nesrečo, kregarijo ali prazno govoričenje spregledam, pa še toliko boljše.

Tako, zdaj pa pustim moja moška sama in greva z bejbijem na potep. Upam, da preživita do jutri user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 13:31:27   
*bubi*
Bubija ne bom spraševala, ker je meni šlo na živce, ko so vsi v Kekca silili z vprašanji o spolu našega dojenčka. Bo, kar bo, samo da bo zdrav fant, je tako?


user posted image  Mi je že nerodno tistega smajlija limat, saj veš, katerega. Pa lahko bubija vprašaš, me prav zanima, če in kaj ti bo povedal. user posted image  Verjetno nekaj v smislu, da bo on veliki bratec in bo šel v veliki vrtec user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 16:41:34   
barbaw
KM jaz sploh ne gledam ne dnevnika ne Sveta ne 24 ur, v glavnem nič kar bi škodilo mojim živcem. Se preveč razkurim, ko gledam kaj delajo z našimi davki. S sekiranjem pa tudi ne bom nič spremenila zato se raje ne obremenjujem še s tem. Je drugih težav vedno na pretek.

Saraya naš je pa imel včeraj 3. roj. dan. Sva pa imela brzinskega sistematskega. Ne vem, če je vse skupaj trajalo pol ure. Brzina res.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 17:11:31   
arabela*
Barbaw,a tako praviš? Midve sva pa 3 ure imele.Najprej sem morala neke teste reševat,kasneje psiholog,nato zobozdravnik,nato spet psiholog z okulistom,nato pa še zdravnica(pregled),aja kasneje pa še laboratorij.Prava ceremonija.
Bubi,sem danes gledla če te kje na igralih v Qolandiji zasledimuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 17:14:38   
trnuljčica
Imam vprašanje: Zdravstvena izkaznica za otroka se mora urediti na Sodni ulici (zzzs) ali ti jo pošljejo domov avtomatično?
Vem, da so o tem govorili na MŠ, pa se več ne spomnim. Mogoče vesta K&M ali Čmrlika. Ali pa kakšna user posted image ki ravno sedaj hodi na MŠ.
Hvala za odg.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 17:41:43   
arabela*
Trnjulčica,nevem kako je sedaj,ampak meni so jo za tamalo kar po pošti poslali,pa nič nisem rabla urejat pred temuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 18:07:51   
Čmrlika
Hojla čveke moje!


uspelo mi je preleteti vse vaše dobre želje in čestitke...Hvala vam, tud za vso navijanje...mi se počasi privajamo, papamo, spimo, malo nas že šraufa...ampak bo...
Čestitke v mojem imenu vsem ostalim, ki so v tem času že s svojimi štručkami...
In hvala še enkrat res! Rada vas imam...
Lp Čmrlika in Taja



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 18:16:45   
Čmrlika
Voziček imaš PP pramete?

Ne, novi model izboljšava prametteja-pliko Switch

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 18:22:48   
Čmrlika
Punce, ki ste rodile, dajte nam povedat, če se spomnite, imena vaših babic, ki so vam pomagale spravit otročke na svet. Me res zanima, katere so vas imele in kako ste bile zadovoljne z njimi?


punce, nad mojo babico nimam niti ene same pripombe in nasploh o vseh v porodni ...o sestrah na  oddelku pa,...drugić...so pa svetle izjeme tud!

Moja babica je bila Kamničar Zdenka in res vse pohvale, naj sliši cel maribor!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 20:29:37   
kekec in mojca
Ja, ravno za to babico, o kateri govori Čmrlika, se nisem mogla spomnit imena. Kaj je bilo pa narobe s sestrami? Pri meni so bile vse tako zelo prijazne...

Trnuljčica, zdi se mi, da kartico dobiš po pošti, sama pa nisem ravno prepričana. V glavnem, dokler je nimaš urejene, uporabljaš svojo materinsko in svojo zdravstveno (če bo zavarovan po tebi).

Bubi, kam pa ti zdaj, ko jaz več ne morem zvečer ven? user posted image user posted image user posted image Zdaj bi morala lepo sedet doma in čakat, da bom lepo pripravljena pustit mojega Tineta atiju ter it čagat!

Ja, ti krčki so se tudi pri nas že začeli. Je kar zoprno, a ne? Danes ponoči sem glih spala ene tri ure. Ampak tokrat mi je bilo veliko lažje, kot v porodnišnici, ko je moja cimra smrčala... in jaz ZARADI NJE nisem nič spala ponoči.

se mi pa moj Tinči ful smili, ko se tako zelo zelo zvija. Vem pa, da najbolj pomaga, da ga razvijem in pustim, da je nagec. Potem se popolnoma umiri. Patronažna se je prav čudila, da je tak mali pa že uživa, ko ni oblečen. Baje se to pojavi šele okoli prvega meseca. Naš je že v P bil atrakcija zaradi tega... so se mu sestre hodile smejat in ga občudovat.



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 21:55:38   
nana35
Trnjulčica,zdravstveno kartico urejaš na CSD-ju,tam kjer si zdaj zavarovana tudi ti,ko dobivaš porodniško,potem pa jo dobiš po pošti na otrokovo ime seveda.

Sem se malo vmešala,ker nisem več nosečka,sem pa iz Mb,pa saj se me spomnite kater,kajne?

_____________________________

:))


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.4.2008 21:57:48   
nana35
Čmrlika,kaj pa ta tvoj trakec ki ga imaš narejenega?Ne vem ali bo tako prav,mislim,da ga boš mogla popraviti.Sem šla gledat,če si že rodila,pa vidim da je tvoja Taja stara že 6 mesecev?!

In vse čestitke ob rojstvu!!!

_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.4.2008 9:06:04   
frutka_
Trnuljčica in Čmrlika dobrodošli doma! Upam, da bodo noči doooolge, plenice pokakane in da bo mleko teklo v potokih.user posted image
Pa če gre kateri na jok naj ne skrbi, to je baby blues, ki te napade po porodu.user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.4.2008 10:38:40   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Barbaw,a tako praviš? Midve sva pa 3 ure imele.Najprej sem morala neke teste reševat,kasneje psiholog,nato zobozdravnik,nato spet psiholog z okulistom,nato pa še zdravnica(pregled),aja kasneje pa še laboratorij.Prava ceremonija.


V Zdravstvenem domu MB, ne? Jaz moram reči, da smo bili tudi tako hitro gotovi, pol ure in konec, samo mi hodimo na Tezno. Potem pa smo bili posebej naročeni v Vošnjakovo na zobozdravniški pregled in k psihologu, pa smo bili tudi gotovi v pol ure.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.4.2008 11:45:05   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Bubi, kam pa ti zdaj, ko jaz več ne morem zvečer ven? user posted image user posted image user posted image Zdaj bi morala lepo sedet doma in čakat, da bom lepo pripravljena pustit mojega Tineta atiju ter it čagat!




Dvomim, da bi šla včeraj z mano. Moja moška sta bila sama skoraj 24 ur in preživela user posted image user posted image  Kje sem se potepala? Na Krasu, na osmici user posted image user posted image user posted image  Celo noč sem vodo tankala in narezka nisem upala jest, ker še nisem toxe prebolela. user posted image  pa taka osmica user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa se ravno spat spravljata in ne morem it bubija polubčkat. Če bi me videl, bi itak bilo konec z opoldanskim spanjem.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.4.2008 13:18:03   
kekec in mojca
Pa če gre kateri na jok naj ne skrbi, to je baby blues, ki te napade po porodu.
 

user posted image user posted image user posted image Ja, tale baby blues, o katerem govori Frutka, je živa resnica. Mene še zdaj občasno napade, predvsem zato, ker sem imela CR. Blesavo, saj vem, samo jaz sem si tako želela imeti naravni porod. Pa dobro, bomo že preživeli, bo tudi to minilo.

Bubi, imaš prav, res si ne bi želela biti v tvoji koži... cel večer ob vodi, ko je pa miza polna... user posted image user posted image user posted image

Saraya, to je prednost, če nisi v Vošnjakovi, a ne? user posted image Ali pa slabost, ker sicer si moraš 2 dni dopusta vzet... če ti ga sploh odobrijo. user posted image

Trnuljčica, za zdravstveno kartico bom jutri vprašala patronažno in ti potem povem za sigurno. Zdi se mi, da jo dobiš po pošti in ni potrebno nikjer nič urejat. Vsaj mojemu na CSD niso nič rekli.

A obrazce za otroški dodatek ste že izpolnile in oddale?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.4.2008 14:49:30   
arabela*
hooila.
Kje ste,a vse na sončku????

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.4.2008 18:55:41   
trnuljčica
Tukaj je vse čisto zamrlo.
Mi imamo danes dober dan. user posted image To pomeni, da ga popapan zrakec manj muči in nekoliko prej zaspi po hranjenju (ker hranjenje trajaaa...).Sicer ga muči okoli 45 min do 1 ure po hranjenju in bogec ne more zaspati zaradi kupčkov , kolcanja... Krčev pa še ni. Vsaj to.
Nekaj se mi nakazuje rdečina na dojki, ampak jo je mali nekoliko popravil z dojenjem. Očitno vseeno boljše povleče kot črpalka. Upam, da ne bo mastitis. Če ne bom  pač na antibiotiku. Vseeno sem še optimist.
Sicer ima jutri kontrolo v neonatološki amb.
Pediatra smo tudi izbrali. Za zdravstveno sem zvedela kako je. Vseeno hvala.
Moja bolezen je sicer pokazala nekaj svojih zob že tretji dan po porodu. Vendar se je epikondilitis in nekaj tendinitisov pozdravilo z Zaldiarom, ki sem ga imela v bolnici zaradi operativne rane (cr). Zdaj je mir. Upam, da čimdlje.
Vsem v pričakovanju želim čimmanj težav. Čmrliki in KM  pa veliko cartanja in čimmanj neprespanih noči.


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.4.2008 19:00:13   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

A obrazce za otroški dodatek ste že izpolnile in oddale?


Ne in tudi ne bom. Sem pred povišanjem OD gledala na csd in pademo ven. Sigurno tudi sedaj.

Aja zunaj smo bili že drugi dan po tem, ko smo prišli iz bolnice. Včeraj smo bili celo 1,5 uro. Še kavo zunaj smo si lahko privoščili. Ampak ne uspe vsak dan.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.4.2008 11:31:30   
arabela*
pozdravljene punce.
Kako smo kaj danes,se je sonček skril,pa smo malo leneuser posted image
Pri nas nič novega,danes sem imela pregled,kaže vse ok,samo slabokrvnost me malo jezi.So mi predpisali kar tri flaške nekega sirupauser posted image
Trnjulčica,ti kar izkoristi sončne žarke,saj so koristni tako za otroka,kot tudi zate.Mi ko bomo začeli povijat komaj začetek septembra,bomo pa sonček zelo pogrešaliuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.4.2008 12:54:46   
barbaw
Saraya upam, da tale sirup ne bo preveč user posted image . Osebnih izkuenj ravno nimam, ampak vse pravijo da je nagravžen. Če ne pa si delaj ali kupi sok iz rdeče pese, ki tudi ni najboljši je pa dober za kri.

Mi nismo ravno leni, smo pa zelo zaposleni. Ta teden je vrtec zaprt in sem bolj na knap s časom.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.4.2008 14:04:06   
arabela*
Jaz pa sem se naajčkala,celi dve uriuser posted image
Barbaw,sirup sem probala,pa ni tako ugaben,kot sem sprva predvidevala,po nekem sadju ima okus(jagode,maline)user posted image
Prej sem v Hofru okupirala grozdje,spet imajo akcijo tistega grozdja brez pečk.Mah,sem itak čist požrešnauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.4.2008 14:10:00   
barbaw
Mene pa tale požrešnost mineva. user posted image  Še malo pa me bo čisto minila. Upam, da mi bo vsaj apetita nekaj ostalo, ker po prvem porodu sem ga imela samo v P, ker je bila taka lahka hrana, da sem bila po 2h lačna, doma pa nisem skoraj nič jedla, pa še vroče je bilo.

Super, da sirup ni nagravžen, ker drugače bi tole težko pila. Za user posted image  pa naredimo in pretrpimo itak vse.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.4.2008 18:02:58   
arabela*
čveke,forum bo izumrl,če bomo tako aktivne.
Kje ste ta stare,K&M,Čmrlika.....?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.4.2008 18:59:30   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

čveke,forum bo izumrl,če bomo tako aktivne.
Kje ste ta stare,K&M,Čmrlika.....?

Ku, ku.
Kje smo? Imamo "gužvo".user posted image


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Zanositev
Anjuša

Kako dolgo po končanem jemanju kontrac.tablet ste zanosile?

1 mesec (41%)

2 meseca (59%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!