|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:51:03   
martita
Vsem hvala za odgovore glede varušk. Gledala sem točno tako, kot jo ima mama11, samo aventovo (kar je isti šmoren). Zanima me, kolk je kaj uporabna tista nočna lučka. Tudi ta dvosmerna komunikacija mi je simpatična, predvsem zato, ker se mi zdi, da fajn pride tud pol k je otroček že starejši in že razume, pa zadeva lahko deluje tud kot mobitel!user posted image Ninočka, tud tvoj mi je naredil lušte, sam s tem ebayem se mi ne lubi zajuser posted image .

Z vozičkom mam pa jest takoooo smolo. Takoj ko sem vstala, so me klicali iz trgovine, da so mi po nesreči prodali moj rezerviran vozek.user posted image user posted image Jao, sem mislila, da se pojem, ker ga nisem šla že včeraj iskat, a kaj k je padal dež in se mi ni lublo okol hodit. Zdej mi ponujajo enga drugega za ceno prvega....bom še malo razmislila...user posted image

Nič, šibam, k se je moja že naveličala sama s sabo pogovarjat in že jezno renči.user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 11:32:18   
Dajica
Dobro jutro oz. dober dan!
Spali smo super, ceprav z enim podojem proti jutru. Sem vceraj zvecer oz. ze kar ponoci (do pol dveh zjutraj) gledala BB, ker po tv ne spremljam, pa potem preko neta ko imam cas in sem mogla od pon. in torka pregledat. Jao, kaksne krute imajo. Tista naloga od Dejana, ki bi mogel it v banjo polno krvi pa organov notri....bljack....user posted image Jim pa kar privoscim, da bi koncno zamenjali stanovanja.
Pri nas spet razbijajo, HB je vreme stabilno danes, sam da s ne bi kej usulo, ker potem delavci grejo pa-pa. In se zavlece za dan, dva, tri...

A katera ima ta stolcek http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=160188 Naj bi ga uporabljal ze od 3 meseca naprej, sam kaj pa jaz vem, a je bolje pocakat, da sam zacne sedeti, ne na silouser posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 11:45:02   
Tanayya29
Čaw!

Debeluška tnx za navodila,jst približno vem kam naj pridem.Samo ne vem ob kateri uri smo zmenjene?11h?
Jaz mam varuško od Tomya,je pa izposojena,pa je kr uredu,slišm ko se zajoka,to je važnuser posted image ,je pa bla kupljena,ko so bli še tolarji,tk da že kar nekaj let šteje.
Ac pa nimam.
Vreme pa je kr tle v Medvodah,celo nekaj sončkauser posted image user posted image ,tako da sedaj ga je moj peljal ven,ko ima popoldan službo...
Pol pa jaz mahnem...

No,mislim,da sem se kar prav odločila glede plavanja.Vam povem,ponoči sem se zbudla za hranjenje in prižgem lučko,in je bla rjuhca full krvava,mislm no ne glih full,in je na enem ličku bill full spraskan,ma jaz ne vem več,kaj naj.Jaz ga ne morem skoz mazati z Advantanomuser posted image user posted image ....
Glede GH,jaz dajem samo rižolino ,mi je P.tako svetovala,prav zaradi kože,do naslednjega pregleda,potem pa pride patronažka,da me razvetli z vsem.

Ampak alergija se pojavlja več ali manj samo po ličku,tudi po telesu,vendar lička so skoz izpostavljena,in mamo skoz flekce,upam,da bo kmalu OK.

bb ja Dajica jaz tudi spremljam,ma jaz tut komaj čakam,da se zamenjajo,se mi zdi,da si pa že zaslužjo,al kako?Čeprav mi tam gre Seba na živce,na ta drgi strani pa Dada.....

Nič,sedaj pa šibam še malo pospraviti!

lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 11:56:19   
mama11
Uboga Tanayya in Taj. Pa kako vama lahko tako zavlačujejo z ugotavljanjem alergije. Daj pokliči dr. Voduškovo, boš mogoče hitreje na vrsti. Tole je pa že neznosno.

Martita, nočna lučka je zelo blaga, jaz jo imam prižgano celo noč. Jo pa uporabljam samo zaradi nočnega dojenja, ker se z njo kaj dosti ne vidi.

Dajica jaz imam sposojen ta Bumbo stolček; glede njega je bilo že nekaj kontroverzne razprave na RR. Sprobala sem ga prejšnji teden, pa bomo še kak mesec čakali na uporabo. Se mi notri še ni zdela dovolj stabilna, čeprav glavico že lepo drži sama.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 12:07:27   
Tanayya29
Mama11 mi smo dali vse teste skozi veš!Sj to je pol to,k nič ne vemo kaj bi lahko blouser posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 13:04:55   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

Koliko časa pa cca. naj bi trajala vožnja?


20-30min


RES JE, ODVISNO OD GUŽVE NA CESTI!

Tanayya, jaaaa ob 11-ih jutri, če pa misliš ob cesti Jana čakati, pa pridi že ob sedmih, tja do enajstih ga boš pa že srečala!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 13:06:49   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

A katera ima ta stolcek http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=160188 Naj bi ga uporabljal ze od 3 meseca naprej, sam kaj pa jaz vem, a je bolje pocakat, da sam zacne sedeti, ne na silouser posted image

ja o tem stolčku smo se ze veliko pogovarjal na rr-j in baje naj bi bil celo od 6 tednov dalje..halooooo
..ne vem, kokr sem jaz slišala ga fulll hitro prerastejo in da za ta denar dobiš tudi kaj drugega...odločitev je pa itak tvoja....

midve sva že iz enega kratkega sprehoda..pa sej ne veš, a ti bo glih kar začelo na glavo padat, al te bo odpihnl..al kaj za en user posted image  booooo...
no lep dan..papa 

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 13:51:41   
ajtak
Vidim, da me pogresate... pa povem po pravici, da se mi ne da za nazaj brat k se mi zdi da sam strani nabijate, res zadnje case sam citirate in nc pametnega ne napisete.

No, ta vikend ma moju moz fraj in se gremo mi tud kopat user posted image , sem dons tud kupla fredov obroc, kopalk pa nisem dobla... jih morjo narocit k so mel sam roza user posted image .

No, drugace pa mi krasno spimo, veselo jemo in seveda rastemo! Sva ze na 74, s tem da rokave mal zavihamo...

Zdej mi pa hitr napiste kaj rabim sabo (za kopat) razen svojga spodnjega perila user posted image , kopalk, brisac, plenic in kopalk za Tjasa. Kaj nujnega?? Verjetno kaj za Tjasa za jest k ga bo verjetn voda zlakotnila, a?

No, grem diplomo pisat.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 14:29:23   
barika
Zdej mi pa hitr napiste kaj rabim sabo (za kopat) razen svojga spodnjega perila , kopalk, brisac, plenic in kopalk za Tjasa. Kaj nujnega?? Verjetno kaj za Tjasa za jest k ga bo verjetn voda zlakotnila, a?


ko smo mi šli...smo meli zraven fuuullll...za malega 2 brisači, pa eno flis odejo, pa plavalne planice,pa igrače, pa hrano, pa plenice..ni da ni (pa obvezno dudo, za po kopanju), pa fredota pa za naju vsak 1 brisačo, pa kopalke...spodnje hlače pa modrc sem pa doma pozabla, moj pa spodnje hlače (itaq)user posted image

veste kaj se nama je danes naredl...polulal se je do vrh glave... potem pa še pos***al tak da sem ga dala kr pod tuš (pa mu je blo všeč - tuš namrečuser posted image )

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 15:06:31   
Tanayya29
potepinka ti uporabljaš hippovo mleko,ane?rabim pomoč...soseda mi je dala enko ,pa nič ne piše do katerega meseca je.A mu ti daješ še enko?
tnx..


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 15:15:03   
Tanayya29
aha,sem že našla!do 4 meseca je....

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 15:37:24   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Vidim, da me pogresate... pa povem po pravici, da se mi ne da za nazaj brat k se mi zdi da sam strani nabijate, res zadnje case sam citirate in nc pametnega ne napisete.


S temle se pa deloma strinjam. Imam občutek, da se kakšna vprašanja glede user posted image  včasih kar izgubijo med poplavo humorja. Pa da ne bo pomote, smeh ni greh in luštno je videt, da vam "dogaja", ampak količinsko je pa toliko strani res težko prenesti. Kakšni zelo dolgi citati so malce odveč.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 16:10:52   
ninocka
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

Sem se lihkar zbudila - sem sla dat malega spat in podojit in sva kot polhka zaspala. No, sej Ruben se spi. Mene pa tako  user posted image zebe, tko da grem likat, da se mal pogrejem. A sem vam ze povedala kolk perila sem zlikala? 3 x po 1 metrski kup (najino) + 2 koša (natlacena) od tamalih user posted image user posted image

Jst sem tud vceraj spekla Gruskino torto, je cela bajta disala po cokoladi. Sem jo prej probala in mi ma tak okus ko saherca, samo marmelada manjka.
Martita, ne sekiri se zaradi mojga babyphonauser posted image - teh ni vec, ker je to 3 leta star model. Zdej mas samo philips avent.
Je pa razlika v ceni, ce narocis preko ebaya kr velika. Recimo tale na ebayu  stane 100 EUR + postnina, v BC pa 140.
Tannaya, bogi Taj user posted image user posted image user posted image Kaj pa ce ma v posteljici oz. tam kjer lezi kaj takega, da ga "moti"? Jana pa prid v LJ na Playo pogledat user posted image user posted image user posted image Drugac je pa on nasa stranka, ti jutr kaj vec o njem povem user posted image user posted image user posted image
ajtak, a si kaj ugotovila glede seznama, zakaj ti ga noce objavit?

IZVIRNO SPOROČILO: barika
pa fredota  za naju


tole sem pa jst prebrala user posted image user posted image user posted image mi ni blo jasno zakaj sta vidva rabla obroc, pol sem pa ugotovila, da narobe berem user posted image user posted image user posted image user posted image al pa ne...user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Vidim, da me pogresate... pa povem po pravici, da se mi ne da za nazaj brat k se mi zdi da sam strani nabijate, res zadnje case sam citirate in nc pametnega ne napisete.


S temle se pa deloma strinjam. Imam občutek, da se kakšna vprašanja glede  včasih kar izgubijo med poplavo humorja. Pa da ne bo pomote, smeh ni greh in luštno je videt, da vam "dogaja", ampak količinsko je pa toliko strani res težko prenesti. Kakšni zelo dolgi citati so malce odveč.


Tole se tud jst strinjam. Mogoce bi mogle pa na cvekanju v tri dni odpret temo cvekanje novemberskih levinj in se tja not pise tiste poste?
Jst sem tko ze ful vprasanj spregledala, npr. zadnjic od ajtak in seznama, pol pa vidim, da ji barika nekaj odgovarja in grem spet 10 strani nazaj gledat, kje je kaj napisalauser posted image

Sliva10, a vi mate pa vrtnarijo? A dobim kaj popusta, ce pridem vse rozice in drevesa k vam kupit (mi bomo lih zdej vrt urejali?) user posted image

Midva sva sla pa tud prej na sprehod, je takoj v vozicku zaspal, pancal kaksne 45 min, pol se je pa zbudil. Odkar sem ga prestavla v sportni del, ful manj spi v vozicku. Prej mi je lahko tud do 4 ure potegnu, zdej se pa po kaksni 1.5 uri zbudi.

Tko, zdej grem pa likat, sem dons sama doma z Rubnom, ker mora moj dalj casa delat in potem moji pazijo Evana. Me je pa ze klical in mi povedal, da je blo nekaj narobe, ker so prisli ui-uiji (prevod: v sosednjem bloku so baje mogli v eno stanovanje vdirat in so bli gasilci, resilci in policaji).


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 16:45:18   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Mama11 mi smo dali vse teste skozi veš!Sj to je pol to,k nič ne vemo kaj bi lahko blouser posted image


Ma, dej no. Da ti ne najedam s kakšnim tupim vprašanjem, ampak ali si poskusila zamenjati pralni prašek? Jaz še vedno za user posted image  vse 2x izpiram, pa še likam na vse cunje na notranji strani, da likalnik skuri še morebitne zadnje ostanke praška.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 16:55:20   
nicolina
Ojla,
da se mal pofočkam danes. user posted image
Sva bla dopoldan odzunaj skoraj dve urci, prišla noter pojest, se previt, zdej pa spi že od 14, no vmes je še jedel. user posted image
Mi imamo tud AC, pa sem zadovoljna, samo ene 2x se je lažno sprožil.user posted image  HB

Dejte mi povedat, kako je s kožico na lulčkih, a gre to samo dol, a je treba kaj naredit. user posted image   Nam je je P samo enkrat pogledala, pa ni šlo.
Pa sem mojmu user posted image  rekla, naj on pogleda, ko ve kako pa kaj, pa pravi, da ga je strah.. Oh ti moški..user posted image
Sej imamo jutr cepljenje, pa bom vprašala še P.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 17:14:35   
Dajica
nicolina-jaz ne bi vedla, kako je s kozico pri lulckih, ker imam puncko user posted image Najbolje, da jutri vprasas, ko imate cepljenje.

Midve sva pa kr notr ze cel dan, itak je vreme bolj tko tko, pa se ti delavci...je nevarno not pa vn hodit, da kaj na glavo ne pade, da bi pa se jaz z vozickom se tam motovilila...bom pocakala, da grejo, potem pa vsaj malo na zrakec. Se pa bliza koooneeeeeeeec.......

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 17:20:18   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica
Se pa bliza koooneeeeeeeec.......


user posted image user posted image user posted image  To ti bo odleglo.

Glede kožice nisem izvedenka user posted image , ampak od otročkov od sorodstva mi je znano, da naj bi to P "prisilno" potegnili čez lulčka, če se do 3 leta samo od sebe ne. In baje je ful, ultra neprijetno in boleče. Od user posted image  bratranca sinek ima še zdaj bojazen pred P, pa mu je to naredila že pred kakšnega pol leta.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 17:27:36   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Dejte mi povedat, kako je s kožico na lulčkih, a gre to samo dol, a je treba kaj naredit. user posted image   Nam je je P samo enkrat pogledala, pa ni šlo.
Pa sem mojmu user posted image  rekla, naj on pogleda, ko ve kako pa kaj, pa pravi, da ga je strah.. Oh ti moški..user posted image
Sej imamo jutr cepljenje, pa bom vprašala še P.


Moj je pa reku, da se ne spomni.user posted image

Naša P je rekla, da enkrat do 2krat na teden po kopanju potegnemo kožico narahlo gor, ne na silo.



Tanayya29 - mi imamo alergloga 7.5., pa bomo videl, če bodo kaj ugotvil. Pri nas je pa problematično pod pazduho in pod vratom. Lička so pa ok.

< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 9.4.2008 17:28:22 >

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 17:39:58   
rozika12
Bom kasneje še prebrala. Ma ste pridne ...
 
Debeluška in vsa companija, res sem si želela priti, zdaj pa ne kaže najbolje. Malo me timing daje. V primeru, da mi ne uspe, se opravičujem.user posted image
 
 

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 18:51:37   
rozika12
Dajica, za stolček Bumbo me je mlajša hči nahecala, da sem ga kupila. Meni se je namreč sprva zdelo, da je to kahlauser posted image , ker je res smešne oblike.
No ja, je uporabno.
Morda kasneje še bolj. Zdaj jo vsake toliko damo not in ona čisto obmolkne in opazuje. Ji kar paše, a meni ne user posted image , tako da jo še ne pustim dolgo not.
 
GH se prav veselim, mko bom začela dodajati, a zaenkrat mi še ne kaže kakih nagnenj do hrane na žlicouser posted image .
 
 
Vriskanje - o kako je začela glsno vriskati. Prav fajn.
 
Obroki - vsekakor je podaljšala na 4 ure. Juhej
 
Spanje - hvala bogu, hvala nebu
 
Jutri: upam, da se zadeva poštima in priletimuser posted image
 
 
 

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 18:55:24   
JANAG
evo pa se spe malo javljam

Ja mene tud okol te kožice na lulčku zanima. Meni je P že dala napotnico za urologa ki je opravil luščenje. No potem pa bi morali vsak dan fino dol.
Problem sedaj nastane k se naš user posted image  tok dere pri tem in pravi da ga boli, da ne uspeva čist dol do konca dat tiste kože. Pri tem se zvija in tuli. Sem pa urologa prav prosila da bi ga raje obrezall, pa me žal ni hotel uslišati.
Posledično pa imamo od časa do časa vnetga lulija, in res ne vem več kako naj gas pripraviva...Tud v vodi sem probala pa nič...

Ma je tako težko obrezat to al kaj???

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 19:05:44   
Oranža
Čer,
 
Mi2 sva iz potepanja, sva dons popoldan naredila ziher enih 20 km po hribčkih in dolincah(no ja so bli kr ornk klanci)user posted image user posted image user posted image , v glavnem se počutim fituser posted image user posted image user posted image user posted image .
Glede kožice na luleku ne bi nič pamet solila, ker pr nas do zdej ne s tavelikim ne stamalim nimamo problema HB.
Spanje v vozičku: je kar ok, spi več al manj skoz, če pa se zbudi pa ne mara več dolgo bit notri. Ga pa imam še v košari in bom vztrajala še kakšnih 14 dni.
Tanayya tole je pa res zoprno. A po alernovi je tud mel izpuščaje? No ja v glavnem upam da se porihtateuser posted image user posted image
 
Nč zdej pa grem še kej naredit.
Se tipkamo....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu JANAG)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 19:13:58   
BrinaS
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Dejte mi povedat, kako je s kožico na lulčkih, a gre to samo dol, a je treba kaj naredit. user posted image   Nam je je P samo enkrat pogledala, pa ni šlo.
Pa sem mojmu user posted image  rekla, naj on pogleda, ko ve kako pa kaj, pa pravi, da ga je strah.. Oh ti moški..user posted image


Nam je P rekla, da naj mu po vsakem kopanju kozico potegnemo samo toliko kolikor gre sama in nic na silo. Pred njegovim prvim rojstnim dnem mu je sla lepo cez glavico in sedaj pri skoraj treh letih nima nobenih tezav.user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 20:12:26   
sonchek
no HB mi nimamo problema s lulčki..user posted image user posted image user posted image

...sej v bistvu nimam nič pametnega za napisat, sam tok da se javim in vas preberem...jutri greva vseeno do p,da nam pogleda tole rito..pa do kolegice skočim...da se mal pomeniva o teh vozih hihiiii

Lepo se imejte jutri  pri debeluški, mah mi je res mal žal da ne morm pridt..se pa drugič vidimo...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 20:18:11   
sonchek
še tole si poglejte:



Podražitev vrtcev?!

Nekateri niste na tem, drugi še boste, nekatere pa nas bo to doletelo zdaj zdaj!

S podpisom in solzico podpore nam bo morda uspelo, da to preprečimo.

Hvala vsem, ki boste oddali svoj glas (podpis, sms ali oboje) na
http://www.solza.info

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Varčevanje za otroka
jenkica

Ali imate odprt varčevalni račun za otroka?

da (49%)

ne, vendar ga nameravamo odpreti (22%)

ne (29%)


Število vseh glasov: 376

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!