|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 20:34:54   
mama11
Sem že oddala svoj podpis podpore. Čeprav je zame aktualen vrtec Škofljica/Lavrica; kjer je baje za 45 letos prostih mest že oddanih 145 prošenj oz. nekaj takega...So ga pa tudi letos podražili.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 20:41:51   
Oranža
Jst sem tud oddala solzico čeprav Lj ni v mojem dometu pa vseenouser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:14:36   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12


Debeluška in vsa companija, res sem si želela priti, zdaj pa ne kaže najbolje. Malo me timing daje. V primeru, da mi ne uspe, se opravičujem.user posted image  
 
 


Rozika - Škoda, daj potrudi se pa pridi!! Kjer je volja, je pot!!!

Cel ljubi dan imam obiske, začelo se je ob 10-ih dopoldne s patronažno in pol cel dan (vmes sem letela k okulistu, pa me je mož klical, da je prišel sodelavec), do 19.30 ure user posted image user posted image !
A je kakšna luna user posted image user posted image !

Tiste, ki jutri pridete k meni;
izobesila bom liste-znake (puščica in napis RR), kam se zavije k meni, tko da me ne boste iskale user posted image !!!!!
 
Če pa katera želi mojo telefonsko številko pa naj pošlje ZS!
 
Zdaj grem pred TV, pol pa spat, še prej pa tukaj mal pokukat user posted image !



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:21:51   
Tanayya29
Dober večer!

Danes pa je eno zatišje...
mama11 sm menjala tut prašek,ampak ima bolj po ličku,vse dodtno izpiram,brez mehčalca,pa pomoje prašek ni....
ninočka sm jst tut pomislila da je kj takga v postli,upam,da bo kj bolje....

gruška saj si dobila sms,ane?
vrtec sm oddala glas....sam tok pa le pazte,da bom plačo dobila(malo se hecamuser posted image user posted image user posted image ),saj veste,da delam v vrtcuuser posted image user posted image user posted image
ninočka mi boš povedala o Jančijuuser posted image user posted image user posted image ,eh sj tok zlo mi pa ni všeč,vseeno,sm pa vesela,ko gre skoz Medvodeuser posted image user posted image user posted image user posted image ....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:23:15   
Tanayya29
lulčki jaz sem dobila točno taka navodila kot Nana Liza....

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:31:50   
ninocka
Zenske, za crknt, posluste tole bejbo, kako poje na Bolgarian Idol:
1. del

tole se je pa potem za naucila in poje takole:
2.del

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:36:35   
Tanayya29
Ninočka super je ken liuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:44:39   
scubadiver
Evo jaz sem tud oddala svoj glas na peticiji proti podražitvi. Sem si pa zdele prala lase (grem jutri v goste pa morm bit lepa) in sem spet v šopih pobirala lase. Bom res danes začela kuro od Vichy-ja proti izpadanju las. Mi je svetovala ena prijateljica ki so ji tud po porodu ful izpadali lasje. Sem spraševala tud svojo frizerko pa je rekla da pomaga. Bomo vidli.

Me je pa zdele moj spraševal kam gremo jutri. Pa mu povem da v ŠL. Pa pravi a privat al v gostilno? Povem da privat, k Debeluški na mesnine od njenega moža. On pa meni čist resno: Joooj a ga je ubila? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:45:18   
gruška
Eej Tannaya, ja sm dobila sms, sem ti ga poslala nazaj, pa mi je javl napako in ni hotl poslat... pol sem pa pozabila še 1x ... user posted image ... u glavnem, važička si user posted image user posted image ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:46:58   
Tanayya29
Gruška ti mi zdj pošlji kr na mobitelovo cifro!user posted image user posted image user posted image mam tak fajn telefon,da se nč ne znajdemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:47:57   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Me je pa zdele moj spraševal kam gremo jutri. Pa mu povem da v ŠL. Pa pravi a privat al v gostilno? Povem da privat, k Debeluški na mesnine od njenega moža. On pa meni čist resno: Joooj a ga je ubila? user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
ta je pa dobra...user posted image user posted image user posted image

Tako vsem zaželim lahko noč ker grem spat..jutri pa uživajte še zame..
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:49:32   
Tanayya29
Scuba men tut izpadajo,pa imam še vedno velik las,če ne ti jih pa malo posodim...

Sem pa razočarana nad tehtnico,ne vem ali se je pokvarila,ali pa sem se res zredila nazaj za 2 kile....porkaduš...

mesnine ju3 že čakam...debeluška ti pa le glej,da nam ne boš zastavla kakšnih nalog v stilu big brother,joj scuba tvoj pa je tapravuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:50:34   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

potepinka ti uporabljaš hippovo mleko,ane?rabim pomoč...soseda mi je dala enko ,pa nič ne piše do katerega meseca je.A mu ti daješ še enko?
tnx..


Ja uporabljava Hipp,samo zdaj sva šla na 2,lahko pa mirne duše porabiš 1.2 je bolj nasitna uporablja pa se po 4 mesecu ampak ni nič narobe če uporabljaš 1 Marku je bila zdaj 1 švoh

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 21:52:44   
Tanayya29
Potepinka hvala,aveš sm kupla kr novalac nazaj,in se je podražil od prejšnjega tedna za 90 centov.

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:02:59   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Me je pa zdele moj spraševal kam gremo jutri. Pa mu povem da v ŠL. Pa pravi a privat al v gostilno? Povem da privat, k Debeluški na mesnine od njenega moža. On pa meni čist resno: Joooj a ga je ubila? user posted image user posted image user posted image user posted image


A si mu dala prej kej za spit, da je lažje prenesel novico, da se vidve jutri spet potepata?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:03:14   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Potepinka hvala,aveš sm kupla kr novalac nazaj,in se je podražil od prejšnjega tedna za 90 centov.


Jaz kupujem Hipp-a v Mulerju(ne vem če sem prav napisala) 800g stane 9,45€ se mi ne zdi tolk dost pa zdaj ko že je GH ga imava dlje

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:05:58   
nicolina
Ninočka, ta ken li je zakon... user posted image
Jaz grem tud še mal potelovadit na AB Rocket in potem v mižule...

Scuba, tvoj ima pa dobre izjave... user posted image
Lepo se mejte jutr pr Debeluški, moja draga sotašča Gruška, ti dam dovoljenje, da jo jutr mal pohecaš še v mojem imenu user posted image user posted image user posted image user posted image ... NOČKO

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:09:33   
Dajica
Kaja je spet neki strajkala s spanjem med dojenjem, jo je spet vse naokoli zanimalo, pa sem jo dala v posteljico, prizgala zvezdico, dudo v usta in je po nekaj minutah sama zaspala. user posted image Pridna. Go baby go. user posted image

Lepo se mejte ju3 pri debeluski, jaz imam pa se masaze jutr, morm evrcke sluzit, zdej k nam domek delajo.

Sem tko zmatrana, pa nc se mi ne da, morm se bb pogledat, pa pod tus, zobe umit, pol pa koncno spaaaaat.
Tko da lahko nocko kar v naprej!

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:09:41   
martita
Čau,

glihkar sva z mojim pomljaskala še zadnji kos Gruškine tortice...njami... Jo bom hmal spet naredila.

Doma imamo nov vozek!!!user posted image Komaj čakam, da ga sprobam na terenu. Zaenkrat sem ga furala samo po stanovanju. Mislim, da je Maji tud všeč, ker je že vse pasove pogrizla. user posted image

Nič, se vidimo jutri.
Nana Liza, okoli 10.15 sem pri tebi. A lahko ti sprintaš navodila, ker moj mi jih je pozabu sprintat v službi.

Pa pa.



(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:17:49   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Povem da privat, k Debeluški na mesnine od njenega moža. On pa meni čist resno: Joooj a ga je ubila? user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne nisem ga, ni pa manjkalo velik user posted image user posted image user posted image , ma ta fuzballl user posted image user posted image user posted image , k bi se svet vrtel sam okol TV-ja k je ta user posted image  na sporedu user posted image user posted image user posted image !

Tiste, ki prve prideta, lahko svoje jeklene konjičke parkirate kar v garaže (nadstreške)!!
 
Tanayya, a nis ti rekla, da boš pol pri meni ostala, da mi boš pomagala mal pospravit (ko bojo otroc razmetal user posted image user posted image user posted image user posted image ), danes si se pa potuhnila, kaj user posted image user posted image user posted image !

Dajica, moj ni mogel prehvaliti onega zdravnika (Jusufa), da je baje fulll človeški, skratka vse naj naj...

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:21:54   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Dajica, moj ni mogel prehvaliti onega zdravnika (Jusufa), da je baje fulll človeški, skratka vse naj naj...


No, sam da je zadovoljen. user posted image Pol ni zaman, da ga vsi hvalijo in da se res splaca pocakat nanj, kot pa h komu drugemu it. Cak, a pol ga je ze pogledu al morta vseen cakat na datum? Kokr sem razumela more pocakat?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:24:25   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Me je pa zdele moj spraševal kam gremo jutri. Pa mu povem da v ŠL. Pa pravi a privat al v gostilno? Povem da privat, k Debeluški na mesnine od njenega moža. On pa meni čist resno: Joooj a ga je ubila? user posted image user posted image user posted image user posted image


A si mu dala prej kej za spit, da je lažje prenesel novico, da se vidve jutri spet potepata?user posted image user posted image user posted image



Sej to se je že navadil da se skos potepava user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:31:01   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica
Cak, a pol ga je ze pogledu al morta vseen cakat na datum? Kokr sem razumela more pocakat?


Ja, pregledal ga je in tud slike pogledal, ter mu naročil, da pride 6.6. k njemu v ambulanto, da bosta še enkrat pogledala kaj se da narest. On za zdaj še nebi operiral, bi probal s terapijo, masažo, fizioterapijo....
Ni pa mu vzel napotnice, je rekel, naj jo kar takrat prinese, niti mu ni dal pisnega mnenja user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:34:01   
DEBELUŠKA30
Sem vedla, da sem nekaj pozabila:
Moj mora v toplice in sicer Dolenjske, mora pa sam poskrbeti za prenočišče, da katera ne ve za kakšno ugodno oddajo apartmaja al pa sobe v bližini Dolenjskih toplic?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 22:35:09   
Oranža
Dober večer,
Lahko noč.

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Smučanje v vrtcu
Michonne RR

Ali imajo vaši otroci organiziran tečaj smučanja v vrtcu?

Da (65%)

Ne (35%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!