|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 23:20:08   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: martita


Debeluška, sej bo tud kej sirčka, a ne? K Debeluški greva skupaj z Nana Lizo, tako da sva obe preskrbljeni kar se prevoza tiče.




Ma kaj si tudi ti vege?

ČESTITKE ZA STOTKO:
 
user posted image user posted image user posted image

PA LAHKO NOČ:
user posted image


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 23:32:15   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: martita


Debeluška, sej bo tud kej sirčka, a ne? K Debeluški greva skupaj z Nana Lizo, tako da sva obe preskrbljeni kar se prevoza tiče.




Ma kaj si tudi ti vege?



Ma nism glih vege, ma tko orto mesna pa tud ne. user posted image Ne skrbi zame. Zadovoljiš me s kosom čokolade v bilo kakem agregatnem stanju.user posted image Simpl k pasul, a ne? user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 23:33:31   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

BARIKA, BARIKA, a si vidla ratallllllllllllllllll mi je citirat dvakrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii super, pa si  se le naučila...je blo treba do 100-tke  pridet, pa ti je samo v glavo stoplouser posted image user posted image user posted image  (al so ti pomagala navodila od par strani nazaj)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 23:36:32   
martita
Aha, imam vprašanje:
Morem nabavit eno elektronsko varuško. Gredala sem aventove (brez unga k diha), pa me zanima, če je tista kao lučka priročna stvar in če sploh kaj sveti. Kaj pa Oregon, k je zdej v akciji v BC? Še kak nasvet v tej smeri???

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 23:39:09   
barika
Punce, vam morem povedat, da sma z mojim danes ugotovila, da se nisma (s)kregala že od Velike noči..a ni to super (je videl tisti teden ko je bil doma, da pa le ni vse tak na izi)user posted image user posted image user posted image

zdej se grema pa cartat (spetuser posted image ...zdej vsaj vem od česa me vse boliuser posted image )

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
8.4.2008 23:40:28   
scubadiver
Martita jaz poznam samo Angel care in sem ful zadovoljna.. O drugih ti pa ne znam nič povedat.

Grem spat. papa

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 0:43:34   
kanarka
Bravo za 100tkouser posted image . Da spet označim, kje sem ostala. Ampak evo glih do te ure uspem vse prebrat. Pol pa že vse uidete.
Juter se fajn mejte, meseka vam pa nisem fouš. Sem tut vege.

Da vidim, če sem si še kaj sploh zapomnila.

Nohtki: midve imava pravo zabavo. Strižem jih vsake 3 dni, ker rastejo ko nori, tamala pa se zraven tako reži, da jo res morem posnet. Noben drug vic ji ni tako smešen, kot to striženje. Seveda prstke pri tem drži čisto pri miru.

Izrezek iz časopisa: lani smo svojmu tastu za 70 let skenirali časopis na dan njegovega rojstva. Potem smo to uokvirili in zadevca visi doma. Darilo je bilo res izvirno in ga je bil vesel. Aja, sem hotla povedat, da se lahko izrezek časopisa dobi tudi v študijskih knjižnicah. Ker takrat ne veste, kateri časopis je izhajal, vam svetujem, da se rajši obrnete tja, kot na časopisne hiše.

Ninočka: joj oprosti, sem se zmotla in sem videla, da je tvoj Evan starejši sin, Ruben pa novemberček. V tem primeru ti bo res fizioterapevtka bolje povedala kako in kaj. Verjetno boš morala tudi obutev zelo prilagoditi.

BrinaS: me veseli, da imaš tudi ti kaj od tega. Jaz to zdaj prakticiram kar na obeh nogicah, ker sem dobila občutek, da je "kritična" nogica celo bolj razgibana, kot "ta zdrava".

Zdaj pa lahko tudi našo pupo pohvalim glede spanja. Ponoči mi še samo 1x pije mleko, drugače pa že pančka. Ampak je že zjutraj ob 7ih AUFFF!!!user posted image , jst pa taka zaspanka in vse prošnje ne pomagajo. Pa še čist trda tema je zunaj. Čez dan mi pa tudi spi 2x po 2 uri (če je dober dan). Zaspi lahko edino v svoji posteljci, v premikajočem vozičku ali v avtu...ja sej vem...kje pa potem ne more zaspat...v stoječem vozičku, na rokah, v neznanem okolju. Je pa res zlatka...

Joj, še eni sem se hotela zahvaliti za neke informacije o bebicah...pa sem pozabla kateri in za kajuser posted image  Ajaaaa, že vem...za info o tem, kdaj lahko nadomestimo eno flašo. Žal pa sem avtorico pozabla. Jutri ji bom prvič dala proseno kašo. Naša mi že poje cel otroški krožnik. Kuham pa ji bučo, korenje, brokoli...celo dodam ji vodo iz juhe, kjer sem prepražila čebulo (nesoljeno) in se prav oblizuje. Jutri dobi pa žitarico.

Ne morem več funkcionirat. Učke so adijo. Lahko noč.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 8:10:48   
scubadiver
Dobro jutro čveke user posted image
No kje ste zdej? vse jamrate kako vam otroci ne pustijo spat, pa nobene ni. Očitno še vse spite user posted image

Sem vam skuhala kavo da se bo lažje zbudit:

user posted image

Mi smo imeli danes budnico okoli 4h in ob 7.15. Ah ja, tud pri nas niso vse noči tko lepe user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 8:25:15   
BrinaS
Dobro jutro,

hvala za kavico Scubadiver, mi imamo budnico skoraj vsak dan ob 7-ih , ce kdaj potegne 15 minut sem ze prav veselauser posted image

Martita, tudi mi imamo Angel care in smo zadovoljni.

Ninocka, ti posljem zs.

O vremenu pa danes ne bi izgubljala beseduser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 8:27:57   
sonchek
Evo mene..jutroooooooo..
jaz zjutri rabim vsaj uro ali dve preden začnem funkcionirat...kavica -to je kr obred jutranji, k traja skor uro mal cajtnge prelistam..in takoj mine..še praj pa tamalo zrihtam, iz pižame ven pa pleničko....

Scuba hvala za kavico je bila odlična sem šla včeraj spat šele ob polnoči..delam eno darilo za našo drago mamico..pa tako hitro mine cas..upam da vsaj rata...

Aja torto smo že probali, morm rečt da men ni "baš nešto"...verjetno zato k že tko nisem fulll ljubitelj čokoladnih tort ampak imam raje sadne zadeve, jo je pa tašča fejst pohvalila...
Aja..kok bi pa to mogla bit kej visoka, men se zdi da je to ful neki nizka?..a tko mora bit...

Nič letim pod tuš, k je Neli nazaj zaspala...

Lep dan vsem..papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 8:29:26   
sonchek
Aja še to..Martita, sicer mamo mi tud angelcare, ampak dej kakšen link teh tvojih da mal pogledamo, mogoče pa ima katera in bo znala komentirat..k jaz drugih res ne poznam...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 8:48:47   
tintin
El. varuška: mi imamo eno čisto simpl (če je to kar rabiš) in sicer od know-how (slovenska firma) model Sanjavček. Kupila sem ga na spletni trgovini Sonček za hmm 35 evrov (s poštnino vred).
http://soncek.si/si/elektronska-varuska-know-how-sanjavcek-i3902.shtml/sdata/YTo1OntzOjQ6InBhZ2UiO3M6Njoic2VhcmNoIjtzOjM6ImNtZCI7czo2OiJzZWFyY2giO3M6MTA6ImNhdGVnb3JpZXMiO2E6MTp7aTowO3M6MDoiIjt9czo1OiJxdWVyeSI7czoxMDoic2FuamF2xI1layI7czoxOiJvIjtpOjA7fQ==
Če rabiš v osnovi samo babyfon je to zadosti. Nam deluje ful dobro, nič ne šumi in ful dobro lovi. Tudi če je tamal na najini postelji (čisto drugi konec sobe), babyfon pa pri njegovi posteljici, ulovi vsak zvok. Deluje pa lahko na baterije ali pa preko elektrike (mi imamo kar skoz na el. priklopljenega - eno enoto v kuhinji in eno v sobici).

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 9:19:32   
ninocka
Joj, sem ze cel odgovor martiti napisala, pol pa kliknem preklici in se vse zbrise user posted image user posted image .
No, se enkrat:
Mi mamo 2 baby phona - eden je d philipsa, eden pa ta od angel care, pa ni primerjave, kolk je tale AC zanic! Ac se vklopi samo ob nenadnem zvoku, pa se tro vcasih Rubna ze prej iz sobe slisim, kot se AC vklopi (ful potuje zvok z zamudo), poleg tega pa ce je konstanten zvok, ga kar izklopi (npr. zvecre, ko mu prizgme vrtiljak in igar tista melodija, se po parih sekundah kr izklopi in je tisina).
Philipsov pa deluje na sistem "odprte linije" - vse se slisi - slisim Evanovo dihanje, vsak gib, ki ga naredi. Zvok ne potuje z zamudo, ampak je v dejanskem casu. Midva sva z njim ful zadovoljna, ga ne bi menjala, edino za novejsi modeluser posted image Narocila sva ga pa prekop angleskega ebaya, samo sva se zajebala, ker sva pozabila, da imajo oni drugacne vticnice, tko da  sva mogla potem kupit se te nastavke za nase stekerje. Jst ti priporocam philipsa (oz. zdej philips avent), samo pazi, tudi ti niso vsi narejeni na tak nacin (mislim, da mora bit digitalni in ne analogni). Midva imava tale baby monitor.
sonchek: jst sem tud pr Evanu mela ta fredov obroc in smo mu natocili polno banjo vode, da bo po njej plaval in potem je ratal problem v obrocu - pa ne da ne bi sel v banjo, ampak Evan ni hotu  v njega in se je tako zivalsko tulil, da smo potem odnehali. Tko da ti kar probi, pa bos vidla, da bo neli tud v banji uzivala user posted image user posted image user posted image
Zapp - isto mnenje kot ostale, drugace pa vprasi Tinaajo, ona pa A-N-J-A sta eksperti za vozicke user posted image

Zdej grem pa tamalega dat spat, ponoc je mel spet zurke, od 20-1h se mi je zbudil 3x za dojenje user posted image user posted image user posted image , potem pa do 6ih se 3x. Jst res ne vem vec, kaj naj nardim, ker to je ze ... Nana liza, bova lahko jutri jamrale, kolk sta tale najina dva soncka ene nocne lunce in ne pustita mamicam spat vsaj 3 ure user posted image user posted image







_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 9:29:02   
rozika12
Dobro jutro,
 
mislim, da ste se vse že razporedile za prevoz, če ne, se pa lahko še k meni prisede. Iz LJ seveda.
 
Koliko časa pa cca. naj bi trajala vožnja?

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 9:31:13   
barika
Dobro jutro, v Celju pa sonček sije.... a pride kera???


zvecre
,
prizgme
-- Ninocka...pa te mamouser posted image

mi2 imava tudi AC, pa sma zadovoljnauser posted image

jaz  sem  pa okoli polnoči malega zbudlauser posted image ko sem šla na wc, ker imama take butaste vrate, da morš ornk zapret, če hočeš da se zaprejo,potem pa sem mu dala jest pa je zaspal nazaj HBuser posted image

zdejle pa tečnari v ležanikuuser posted image user posted image ,ko ga pa pogledam se pa režiuser posted image  (lačen jeuser posted image )

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 9:49:30   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Dobro jutro, v Celju pa sonček sije.... a pride kera???



Dobro jutro

pri nas tudi  user posted image user posted image user posted image
čestitke za 100 prave čveke ste

kje pa je kaj Ajtak,sam napiše da komaj nas bere.Ajtak javi se

scuba-hvala za kavico

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Punce, vam morem povedat, da sma z mojim danes ugotovila, da se nisma (s)kregala že od Velike noči..a ni to super (je videl tisti teden ko je bil doma, da pa le ni vse tak na izi)user posted image user posted image user posted image



no to je pa za pohvalit

No da še povem kako pridno Mark papca GH
okoli 10 poje polovico banane in polovico jabolke ob 12 pa dobi kosilo,cvetača,krompirček,korenček to pretlačim da pride pire zraven pa naredim dušeno bučko samo na vodi poje vse  user posted image user posted image user posted image tak da barika se ne čudim da je Martin pojedel celo bučko ker jo Mark tudi,pa saj ne pride tol velik iz ene bučke.Riž sva tudi že jedla,pa špinačo v glavnem ful sem vesela da tolk rad je.

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:03:56   
barika
Potepinka, jaz še špinače nisem poskusila (no Martin), bo pa danes spet bučka pa krompir, jutri bo verjetno cvetača, potem brokoli, pa špinača...potem se pa že počasi končuje, pa bom začela to skupi mešat. od sadja mu devam jabolko, pa malo banane (ker ima prebavo za en drek...zdej mu devam aptamil comfort, pa vseeno kaka na 2-3 dni, in to ful trdo, tak da lahko o kakšnem korenju samo sanjamo)...aja, pa slive ima tudi rad...kmalu bo dobil pa mango, pa kakšno papajo (baje je to za prebavo super) pa komi čakam, da bojo breskve, ker za fruteke mi glih ni - tist bo samo za "tabolš cajte"

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:05:44   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
sonchek: jst sem tud pr Evanu mela ta fredov obroc in smo mu natocili polno banjo vode, da bo po njej plaval in potem je ratal problem v obrocu - pa ne da ne bi sel v banjo, ampak Evan ni hotu  v njega in se je tako zivalsko tulil, da smo potem odnehali. Tko da ti kar probi, pa bos vidla, da bo neli tud v banji uzivala user posted image user posted image user posted image
Zapp - isto mnenje kot ostale, drugace pa vprasi Tinaajo, ona pa A-N-J-A sta eksperti za vozicke user posted image

..no sej bomo probali pa bomo videli...kar bo pa bo..hihiii
..čeprov se mi zdej dere v tamali banji že ene dva dni..sploh ne vem kaj ji je..prej je pa skoz fulll uživala in cvilila...pa jo vsak dan kopamo...no mogoče ma sam kakšno obdobje...user posted image user posted image

..ja Tinaaja..je pa res ekspert za voze..mah jih res vse prouči do konca...user posted image user posted image user posted image ..jo grem kr takoj poklicat..hihiiii, če ne bo to ona prej prebrala..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:06:05   
barika
sem si pa kupla od Paparice in Kuharice (revija mama) reviji, ker so not taki fajn recepti..pa bom vsem enako kuhala, samo malemu brez soli in začimb... mi2 si lahko to kasneje posolima..tak, da ne mislim komplicirat

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:07:02   
JANAG
sem tud jaz porabila veliko časa da sem vse tole prebrala, kar ste naklofale

Evo pr nas pa še ta večji zbolu, pa bomo doma user posted image

OBROBA POSTELJICE jaz jo imam, pa se naš user posted image  tako obrača v posteljica da pride do njenegakonca in pomoli nogice ven, pol pa še z glavo buta ob les. kr rotira user posted image  

NOHTI ma 2 do 3 x tedensko strižemo

SPANJE odkar je začel gosto hrano papati tudi posledično dlje spi. Pa še vedno ne v kosu 5 ur. Pediatrinja me je kr debel pogledala :češ a še ne spi v enem kosu 5 ur ponoč ??? NE...kaj naj

Je pa še vedno zakon mamino mleko....to pa

PLAVANJE ja škoda k ne morem z vami, naš user posted image  bi užival, a kaj ko je naš 4 letnik kar dostikat podvržen kakim bacilom . Beri- dostikat bolan. Bi našega najstarejšega takoj vpisala na plavalni tečaj. No očitno bomo počakali na drugo leto.

SREČANJE lepo lepo se imejte, pa upam,da se vam drugič pridružim

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:18:41   
Oranža
Dobro jutro,
 
Scuba hvala za kaviciuser posted image user posted image .
Manca imaš ZS!
Barika prav si imela, danes zjutraj sem speglala samo posteljo in pižamouser posted image user posted image user posted image .
Debeluška jst tud nisem glih vege, ampak imam pa rajš sirček pa zelenjavco, k pa meseka.
Sonchek jst tud nisem čokofrik, zato pa se kar ne lotim tele Gruškine tortice, ampak jo bom konc tedna poskusla, ker jo vse tolk pohvalteuser posted image .
Naš mali se je pa zbudil ob 8h, jedel in nazaj zaspal do 10h. Zdej pa v ležalniku čeblja, mal poje(aaaaaaaaaaaaaguuuuuaaaaaaaaa), malo avto vozi(brrrrrrbrrrr)......user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No Celjanke pošljite nam malo sončka, ker pri nas je tud meglenouser posted image . Upam da se kaj dvigne, da bomo lahko šli venuser posted image .
 
No se  je že naveličal, se greva previt.
čau čau
 
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:19:15   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

Koliko časa pa cca. naj bi trajala vožnja?


20-30min

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:22:38   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
Mi mamo 2 baby phona - eden je d philipsa, eden pa ta od angel care, pa ni primerjave, kolk je tale AC zanic! Ac se vklopi samo ob nenadnem zvoku, pa se tro vcasih Rubna ze prej iz sobe slisim, kot se AC vklopi (ful potuje zvok z zamudo), poleg tega pa ce je konstanten zvok, ga kar izklopi (npr. zvecre, ko mu prizgme vrtiljak in igar tista melodija, se po parih sekundah kr izklopi in je tisina).

kar se AC tiče, je vse res kar je ninočka napisala..sej po drugi strani pa glih ne skočim vsakič ko se obrne..tko da po eni strani je pa tudi to čist ok.. 

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:32:57   
mama11
Martita, za AC in Oregon ti ne znam svetovati. Pri nas imamo tole Phillipsovo in smo ful zadovoljni. Čisto jasen zvok je tudi dve nadstropji nižje in dobrih 100 m okoli hiše. Dejansko po dihanju vem, kdaj se zbudi (naša je potem ponavadi še kakšnih 5-10 min tiho in se igra s svojimi prstki ali pa se obrača po posteljici). Jakost zvoka se lahko regulira, pa še govorim ji lahko po starševski enoti, če slučajno ne morem ravno tisto sekundo k njej. Je malce draga varuška, je bila ravno v akciji pri BC, ko sem nabavljala.

user posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
9.4.2008 10:37:40   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Potepinka, jaz še špinače nisem poskusila (no Martin), bo pa danes spet bučka pa krompir, jutri bo verjetno cvetača, potem brokoli, pa špinača...potem se pa že počasi končuje, pa bom začela to skupi mešat. od sadja mu devam jabolko, pa malo banane (ker ima prebavo za en drek...zdej mu devam aptamil comfort, pa vseeno kaka na 2-3 dni, in to ful trdo, tak da lahko o kakšnem korenju samo sanjamo)...aja, pa slive ima tudi rad...kmalu bo dobil pa mango, pa kakšno papajo (baje je to za prebavo super) pa komi čakam, da bojo breskve, ker za fruteke mi glih ni - tist bo samo za "tabolš cajte"


Mark pa od kar je GH kaka 2-3 X na dan.za pit mu pa devam Hipp sokce cca 20ml na dan in jih rad pije

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




katero ime vam je lepše?
nika23



Ema (36%)

Naja (9%)

Neja (22%)

Lia (Liana) (12%)

Tia (Tiana) (20%)


Število vseh glasov: 527

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!