|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
6.4.2008 20:56:55   
sepetalka
Drage moje,
imejte lep teden upam da se vam kaj lepega zgodi!
Se tipkamo ko pridem nazaj!
Srečno pupe!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: poroka 2008
6.4.2008 20:58:20   
Bubamaraa
sepetalka kaj morm jaz teb poslat na mail????  sm tolk pozabiljiva, da ne morem verjet....user posted image


ounce jutr pa spet ponedeljek.... in upam, da ta teden dobim avto...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: poroka 2008
6.4.2008 21:37:07   
sepetalka
user posted image user posted image Buba, o vabilih smo se pogovarjale, pa sem rekla, dasem od tebe prešpegala malo in si rekla da mi boš nekaj poslalauser posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: poroka 2008
6.4.2008 21:42:47   
FLASK_A
Anjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako si? Kaj kej pravi tvoj na vse to? Meni bi bilo tudi grozno, če bi teden pred poroko z drugo žensko plesal in se imel fajnuser posted image user posted image user posted image Jaz mojega spoštujem in ne koketiram z drugimi moškimi tako, na 5cm oddaljenosti in toplesuser posted image Upam, da sta se pogovorilauser posted image user posted image user posted image user posted image

Barbara, kako pa z vama? Upam, da gre na boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image Res smo postale nekam napete zdaj, ane?

No, za naju se je kar mal splačalo... Sem prišla do pomembnih zaključkov, zarad katerih zdaj lahko normalno zadiham in naprej veselo urejam stvari za najin veliki danuser posted image

Punce, nevestice moje, lep večer vam želim, kaj sladkega sanjajte v objemu svojih najdražjih, pa se tipkamo jutri. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: poroka 2008
7.4.2008 7:41:18   
NATAŠI
dobro jutro

evo mene nazaj v službi, timotej v vrtec in oči na bolniško ... jap takole gre

midva sva čez vikend opravila tečaj user posted image  user posted image  in smo se imeli full dobr. bila sva pri jezuitih na poljanski in so zakon user posted image user posted image user posted image user posted image

maja tvoji karin pošiljam  veliko pikapokic in naj se pozdravi user posted image

bubica- očala so pa superca, cena je pa tud kar superca? kako ga pripravit, ja na ženski zapaljevalni način a ne user posted image  pa kako si jih želiš, pa da so ti všeč... pa tko naprej user posted image

flaška sem vesela za vaju da se je izšlo user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: poroka 2008
7.4.2008 7:42:19   
NATAŠI
barbara kako je pa pri vama

anja te podpiram in naj se izteče vse lepo in ok ... jao kaj nas še čaka user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: poroka 2008
7.4.2008 8:23:03   
bt08
Dobro jutro!

Pa je spet ponedeljek in to deževen user posted image .

Šepetalka,drži se,m is smo s teboj,vse!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in čimprej se vrni k nam,da bomo klepetale.

Nataši a zdaj je pa atek zbolu!user posted image

Buba a očala bojo pol?

Flaška ja bojše je,sej veš vse je mal živčno,pa ne vem kaj,pol pa je kreg in ne vem kaj pride vmes.Sva kr poštimala,mal sva se pogovarjala,pa je kr zaleglo,upam da ne bo za mal časa,da bo deloval.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: poroka 2008
7.4.2008 8:56:37   
NATAŠI
ja zdaj je pa naš oči bogi, pa sam doma... no pa saj ima vsaj malo miru da se spočije in čimprej pozdravi user posted image

barbara ja pogovor je najboljše zdravilo user posted image  lepo da sta poštimala user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: poroka 2008
7.4.2008 9:05:33   
FLASK_A
Nataši, hvala user posted image

Pa še eno user posted image user posted image user posted image , da se vaš oči hitro pozdravi...

Barbara, lepo, da sta tudi vidva bolje. user posted image Naj traaajaaaaa user posted image user posted image user posted image

Grem na zajtrk, tko sem neki švohuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: poroka 2008
7.4.2008 9:10:54   
FLASK_A
Punce, se mi zdi, da ta naš seznam ni čisto pravilen... Oglasite se tiste, ki imate kako napako, da popravimuser posted image Pa še ena nova je bila, sploh ne vem, če sem jo dala goruser posted image Prosim, če se še enkrat oglasiš, nevestica, da zrihtamo seznamček kot je trebauser posted image user posted image user posted image


NEVESTE 2008
user posted image    
user posted image  
12.4.2008 
AnjaPH 
civilna poroka: Galerija Repanšek 
cerkvena poroka:cerkev sv. Janeza Krstnika, Trnovo
slavje: gostišče Repanšek
poročno potovanje:
user posted image

26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško ob 15.00
slavje: Gostišče KUM
poročno potovanje:
user posted image  

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image
 
10.5.2008
srccek
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
user posted image
7.6.2008 
fragola
civilna poroka: Štanjel
slavje: kmečki turizem Tabor
poročno potovanje:
user posted image  
 
14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem, ob 16.00
cerkvena poroka: Kapitelj NM, ob 18.00
slavje: Mirna peč, kmečki turizem, od 19.30
poročno potovanje:
 
14.6.2008
bankc
civilna poroka: grad Tuštanj, ob 14.00
cerkvena poroka: cerkev Domžale ob 16.00
slavje: gostilna Pri Kovač
poročno potovanje:
user posted image  
 
18.6.2008
baguSka
civilna poroka: Carpe Diem na Krki
slavje: Carpe Diem na Krki
poročno potovanje: Toplice, Emirati
user posted image

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču ob 16.00
cerkvena poroka: Predoslje ob 12.00
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora od 18.30
poročno potovanje:

21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  

28.6.2008
trinity22
civilna poroka: grad Tabor Laško
cerkvena poroka: Laško
slavje:

28.6.2008
sonček33
civilna poroka:
cerkvena poroka: Jamnik
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
klavdyk
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
anja24
civilna poroka: Zdravilišče Laško
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
summer
civilna poroka: Bogensperk
slavje: gostilna Stran, Škofljica
poročno potovanje:

user posted image

user posted image
5.7.2008

maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image

user posted image  

2.8.2008 
ellie 
civilna poroka: turistična kmetija Černe, 17.00
slavje: turistična kmetija Černe
poročno potovanje: Abu Dhabi
user posted image

16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem ob 14.00
cerkvena poroka: Brdo
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  

user posted image
x.9.2008
sepetalka
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
6.9.2008
pikovit
civilna poroka: Polhograjska graščina
cerkvena poroka:
slavje: gostilna Jezeršek
poročno potovanje:
 user posted image   
20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
20.9.2008
lyra
civilna poroka: 
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
user posted image    
NEVESTE 2008




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: poroka 2008
7.4.2008 9:29:27   
NATAŠI
anja ph ali mi poveš za kakšen meni sta se odločila v galeriji repašek?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: poroka 2008
7.4.2008 9:42:27   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

350€ user posted image


Ooo sit.. user posted image  Jst sm pa misnla da so moje drage, k so ble 190€.. user posted image  Pa zdej vidm, da sem se kr skromna.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: poroka 2008
7.4.2008 9:44:17   
NATAŠI
moje so bile pa nekaj čez 200 eur ne vem točno mi jih je moj user posted image  kupil lansko leto pred dopustom user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: poroka 2008
7.4.2008 9:45:41   
baguSka
punce a sem jaz čudna, ko mislim, da je tud fantovščina in dekliščina lahk fajna brez striptizet....


lohk ja fajna tud brez... ampak je boljsa Z!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: poroka 2008
7.4.2008 9:51:07   
baguSka
ne maram striperjev in bi si tud vrjetno marsikaj mislila in premišljevala


caki caki... jst nisem sla une debate brat... ampak a ve ne zaupate svojim partnerjem al kuko!!??user posted image user posted image user posted image  ne se zdej hecat!!?? no, nej mi ena odgovori prosim... ker zdele sem pa cist sokirana... user posted image  

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: poroka 2008
7.4.2008 9:54:24   
baguSka
Meni bi bilo tudi grozno, če bi teden pred poroko z drugo žensko plesal in se imel fajn Jaz mojega spoštujem in ne koketiram z drugimi moškimi tako, na 5cm oddaljenosti in toples


Joj... zdej moram pa ze resno it tisto temo prebrat... ne stekam vec. A je bil to problem, ker je njen zenin plesal z drugo!? Teden pred poroko? In v cem je problem zdej? Samo zato, ker je bla toples? Pa sej tuki sploh nima veze kako je blo oblecena, pa kdo je bla, pa kje je bla... vazno je, da se ni posexu z njo a ne!? Joj, jst pa zdele cist nic ne stekam... si bom res mogla cas vzet in prebrat tisto debato...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: poroka 2008
7.4.2008 10:16:19   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

punce a sem jaz čudna, ko mislim, da je tud fantovščina in dekliščina lahk fajna brez striptizet....


lohk ja fajna tud brez... ampak je boljsa Z!user posted image


meni osebno ne....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: poroka 2008
7.4.2008 10:26:03   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

punce a sem jaz čudna, ko mislim, da je tud fantovščina in dekliščina lahk fajna brez striptizet....


lohk ja fajna tud brez... ampak je boljsa Z!user posted image


meni osebno ne....user posted image


glej... sej ne da je tud men to neki full dobrga al pa ne vem kaj... u bistvu so mi ti striperji kr neki - men osebno... ampak enim pac full dogaja na zuru in ce si ga zelijo imet za popestritev, tud prav...

ne vidim pa nobenga razloga, da bi mogla poroko skenslat zato, ker ena naga baba tam neki densa user posted image

nebi rekla, ce bi se recimo moj dec zalubu v eno in se dal z njo dol zarad strasti, al ljubezni al ne vem cesa se, ampak zarad tega je plesu s striptizeto, ker je najeta zato da plese tam za njih in z njimi!!!????

no tega pa ne bom nikol razumela... user posted image  

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: poroka 2008
7.4.2008 10:40:32   
baguSka
In buba se neki sem zasledila... a je tebi dejansko res isto ljubimec in striptizer????user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: poroka 2008
7.4.2008 10:43:21   
FLASK_A
Baguska, sej bi blo čist drugo, če bi ji on povedal kaj se je dogajal, je pa od drugih zvedla... Pa fuul pozno je domov prišel... Tuki pol nastane neka čudna situacijauser posted image Zakaj pa ji ne bi on povedal, kaj se je dogajalo- če se ni nič čudnega? Skenslat poroko brez debate je res brez veze in neumno, se strinjam s tabo, samo komunikacija med partnerjema pa tut mora laufat. Moj bi mi ziher vse povedal kaj pa kako je bilo. In to je tut prav, ker na tem stoji zaupanje. Če pa bi po ovinkih pa od drugih zvedla, pol bi blo pa že čudno vse skup...
Sem pa vesela, da sva midva oba takega mnenja, da je tako pijančevanje pred poroko kar nekej in totalno brezveze- čisto nič ti ne da. Tako da sva se odločila, da bova brez teh BV žurk.
Anja, jaz res upam, da sta se pomenla in da je vse OKuser posted image Javi se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: poroka 2008
7.4.2008 11:01:56   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Baguska, sej bi blo čist drugo, če bi ji on povedal kaj se je dogajal, je pa od drugih zvedla... Pa fuul pozno je domov prišel... Tuki pol nastane neka čudna situacijauser posted image Zakaj pa ji ne bi on povedal, kaj se je dogajalo- če se ni nič čudnega? Skenslat poroko brez debate je res brez veze in neumno, se strinjam s tabo, samo komunikacija med partnerjema pa tut mora laufat. Moj bi mi ziher vse povedal kaj pa kako je bilo. In to je tut prav, ker na tem stoji zaupanje. Če pa bi po ovinkih pa od drugih zvedla, pol bi blo pa že čudno vse skup...
Sem pa vesela, da sva midva oba takega mnenja, da je tako pijančevanje pred poroko kar nekej in totalno brezveze- čisto nič ti ne da. Tako da sva se odločila, da bova brez teh BV žurk.
Anja, jaz res upam, da sta se pomenla in da je vse OKuser posted image Javi se user posted image user posted image user posted image


Ok...a se cudis zakaj ji ni povedal??? Ker ji je obljubil, da se nic ne bo zgodilo!!! Nic cudnega, da ji ni povedu!! Jaz tud nebi... ker bi vedla kaj sledi!!! Zato mi je pa nenormalno glupo, da se svojemu partnerju sploh postavlja neke meje in ne vem kaj in obljube... pa sej sta dovolj stara da vsak zase vesta kje so meje!? Vidis to mi sploh pa men ne gre v glavo... Full pozno je prsu domov zato, ker se ga je pac napil, ne? Bolje pozno, kot nikoli!!!
Se pa popolnoma strinjam s tabo, da bi mogla komunikacija bolsje laufat!!! Tuki se pa 100% strinjam s tabo! Ampak ne na ta nacin, da si en drugemu govorita kaj je prav in kaj ne oz si govorita neke pogoje in ne vem kaj... men osebno je to cist mimo... se raje ne porocim s takim clovekom!
In meni kot sem ze rekla in prav tako mojmu, so tud take zurke brezvezne... ampak ce bi mel striptizeto na zurki mi to nic drugace ne predstavlja in tudi pricakujem, da jo bojo meli! Ker fantovscine si ne bo sam delal, ampak mu jo bojo delali prijatelji!! Kje pa ima mejo sam pri sebi ( ne pri meni ) pa on sam ze ve... Jaz mu nicesar ne ocitam in nic... naj dela in pocne kar mu pase, saj bo sam na vesti nosu, ce bo sel predelc. In glih zato mi ni jasno ko se tam neki pise, da ni spostovanja, ce en mal objame striptizeto na svoji fantovscini... pa sej ni zaljubljen vanjo!!! Pa sexa tud ne z njo!! No, mene osebno bi pac to prizadelo... da bi bil zaljubljen v drugo - tukaj bi pa definitvno skenslala poroko. Brez debate!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: poroka 2008
7.4.2008 11:08:29   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Porkaš, vi imate pa res pocen ohcetiuser posted image Midva bova dala celo bogastvouser posted image Že sam prstani naju koštajo 700 EURuser posted image Pa so bili najcenejši- mi je kar mal žal, da nisem izbrala prstana v prosti prodaji, za njega bi pa isto rinko sam brez briljantov, pa bi blo. Tupka jazuser posted image user posted image user posted image
Fotografa sva si tut privoščla... No ja, sam tega pa ne menjamuser posted image
Obleka moja 400, njegova 400... Torta za sto ljudi 200, bend 550 (muskonter za čez dan dodatnih 100)... No, evo, mislim da do zdaj vodimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vabila, konfeti... šopek, avti, dekoracija, zahvale... hehehe, kar računajte... al pa raje ne nouser posted image user posted image user posted image

Aha- pa še prodat me bo treba- mlaji pa to... Pogostitev teh, ko bodo mlaje delal... Piškoti... user posted image user posted image user posted image



Te šišnem za šalo. user posted image

sem glih mal brala vaše stroške...jaooo...kako??????

sam kot primer:
penina 24€ (na civilnem delu pa še pred večerjo zdravica)
civilni obred 300€ + pogostitev
obleke...moja cca 400, njegova 750+moja za preoblečt+za otroka (ampak ok, tuki je afnanjeuser posted image )
snemanje+fotografiranje = FLASK_A x 2 (ampak bo nekaj tudi darilo)
pa vabila, aranžmaji, moj šopek, darila za svate, zahvale, perilo, nakit,...)
pstani čez 1000€ pa ni blo nobeno preseravanje...

ne vem, mogoče sem pa z druzga planetauser posted image



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: poroka 2008
7.4.2008 11:15:51   
FLASK_A
Zabica, sem si kar mal oddahnila... Ker je res vse tako drago, da ne vem, kako so ostale dobile tako malo cenouser posted image
Povej kako si ti kej? Malček brca na veliko, auser posted image user posted image user posted image Sam si pa carica, da veš, prav občudujem te! Kako pa pol za naslednjega planirata? Bo kmaluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: poroka 2008
7.4.2008 11:18:02   
NATAŠI
stroški ..... uf .... pri nama tud raje ne govorimo, vse se vrti okrog 1000 eur pa sploh nobenega pretiravanja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: poroka 2008
7.4.2008 11:29:23   
bt08
jah teli stroški,tud jaz več ne vem kaj in kako.Dans bova šla mal za blazinice gledat,pa se mi 40 kr dost zdi za en povštrček.user posted image Bomo vidl.

Pol bom pa počas že za Ožbeja da najdemo kaj lepega in pametnega,ne bi ga rada glih ne vem kako elegantno napravlala,k mi je mem,k bo ziher vroče,pol pa da je nekej ful napadenan,brez veze.Zadnjič sem tko lepe bele 3/4 hlače vidla,so mi ble res carske pa take frajrske,vrjeten bom kr kej tam vzela.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?