|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
5.4.2008 12:18:04   
bt08
Hvala Šepetalka in Buba,kr solze mi tečejo ko to berem,res ne vm kako to da sem tok razdražena,res kr vse mi gre na živce.Bomo dans dal to skoz pa bo boljš.

Hvala res sta superca.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: poroka 2008
5.4.2008 12:32:15   
Bubamaraa
barbara a je možn, da si noseča???? ker sama sem bila tolk razdražena v nosečnosti....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: poroka 2008
5.4.2008 12:58:07   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

jaz sem šla k optiku in sem rezervirala nova Diorjeva(prej sem se zmotila, da sem gledala Guccija) očala.....pa ne vem kako naj povem mojmu....user posted image


user posted image user posted image user posted image   kam si pa šla???

evo jaz sem si tudi ene izbrala, je bilo že nujno ker imam zelo občutljive oči, pa sem prejšnje zlomila ( pa ne nalašč zato da bi si lahko nove kupilauser posted image ) jaz ponavadi grem izbiram in tiste k mi najbolj pašejo, potem pogledam cenouser posted image , v glavnem s sabo sem imela Karin in user posted image in oba sta izbrala te k so potem bile tudi meni najboljšeuser posted image ... cena: no ja malce višja k sem imela predvideno, pa vseeno....

tnx punce... Karin čedalje bolj kašlja, včeraj je vzela zadnjo dozo antibiotikov, pa zdaj bolj kašlja kot je prej.... meni ni nič jasno... a je možno da se samo čisti????

Grem ven perilo pobrat in obesit, potem pa gre moj vrt preštihat, moram pa zgruntat kaj bom posadila letos....

lp


< Sporočilo je popravil maya2 -- 5.4.2008 12:59:31 >

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:07:54   
Bubamaraa
k Ireni Trampušuser posted image user posted image user posted image  ......


sam sedaj mi prosim povejte kako naj Sašota prirpavim za nakup teh očal...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:13:13   
Bubamaraa
evo jih....

user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:22:18   
sepetalka
Opa, full lepeuser posted image Buba, zaupaj nam ceno!

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:22:43   
maya2
hmmmmmmmmmmmmm... a maš kmal rojstni dan????
al pa reč da ful dobr k poročni obleki pašejouser posted image user posted image user posted image user posted image
al pa da si jih želiš za poročno darilo
............. sicer kolk pa sploh so?user posted image
da vidim kako dober argument rabišuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:26:14   
Bubamaraa
350€ user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:28:39   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

hmmmmmmmmmmmmm... a maš kmal rojstni dan????
al pa reč da ful dobr k poročni obleki pašejouser posted image user posted image user posted image user posted image
al pa da si jih želiš za poročno darilo
............. sicer kolk pa sploh so?user posted image
da vidim kako dober argument rabišuser posted image



ja lahk bi k obleki pasali....user posted image

ja tud za poročno darilo bi jih bila zelo vesela...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:29:34   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

350€ user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image nimam argumenta....................user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:35:17   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

350€ user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image nimam argumenta....................user posted image




da bi ve vedla kaj je moj dec dobil zdele po mms-i....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:36:47   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

350€ user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image nimam argumenta....................user posted image




da bi ve vedla kaj je moj dec dobil zdele po mms-i....user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:37:56   
Bubamaraa
čist zares....me je takoj klicu pa vprašu: "kaj bi mela" ??? user posted image user posted image user posted image


tko, da nakazala sem mu že.... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: poroka 2008
5.4.2008 13:46:05   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

350€ user posted image


uffffffuser posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: poroka 2008
5.4.2008 20:01:16   
FLASK_A
Midva sva se tut včerej spičila. Tako zelo, da sem mu rekla, če vse skup odpoveva in greva vsak po svoje... Nevem, kr nekej. Upam, da se bo vse uredilo in bomo ostali skup, ker bo ful grozno za vse nas, če se razidemouser posted image user posted image user posted image Mi neka stvar zeloo manjka in ne razume... Sam men še vedno manjka, tut če ne razume... Upam, da bova zgladila, res. Ker če ne, mi bo težko tako živetuser posted image Tako da Barbara, nekako te razumemuser posted image user posted image user posted image Želim nam vsem, da prebrodimo to krizo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bubamaraa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaka cena! Jaz ne bi imela srca, da kupim take špegleuser posted image Pol bi mi jih bilo škoda, še na plaži bi sam na njih gledala- pol pa sploh ritke od mojga ne bi opazlauser posted image user posted image user posted image Se da dobit tut bolj poceni in enako lepe... Pač drug model, sam sej se najde (OK, jaz sem jih iskala tri leta- sam našla pa sem jihuser posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: poroka 2008
5.4.2008 21:38:16   
sepetalka
nočko drage moje, jaz grem zdela in utrujena z veseljem spat!
Jutri pa v nove boje in upam, da bomo zgladile vse z našimi ljubljenimi  moškimi!
Mirno noč in čudovite sanje želim!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: poroka 2008
5.4.2008 23:28:15   
pikovit
Nekaj za vse nas

http://www.lepa.si/forum/showthread.php?t=3231

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: poroka 2008
5.4.2008 23:31:08   
pikovit







user posted image

user posted image Tale mi pa hudo zgleda

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: poroka 2008
6.4.2008 9:37:35   
sepetalka
Dobro jutro drage moje,

evo pa spet eno lepo sončno jutro, izkoristite ta čudovit dan, pospravljale in kuhale boste drug teden, ko bo dež.
Midva z dragijem, sva se pogovorila in vodoravno rešila zadeveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
Maya, full lepa frizura in s te strani sem ja dala nekaj frizur v album že nekaj časa nazaj in je res full dobra stran!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: poroka 2008
6.4.2008 11:45:34   
bt08
Dan!

Bubamara mislm da nisem,mogoče pa je.user posted image ne vem.M sem mela bolj švoh,sam kaj pa vem,moj je tečen zarad šihta,pol pa tko na mene vpliva.user posted image Pa moj šiht pa poroka,vse,vrjetno!user posted image Očala,so pa res draga,jaz tok tud vrjeten ne bi dala,še za taprave nisem tok dala,ga kap zadane da mu rečem,da bi mela take očala.user posted image Sam lepa so,men itak skor nobena ne pašejo,mam tako čudno obliko obraza.

Flaška user posted image user posted image user posted image user posted image brez besed sem ostala,ker je isto pri meni!

No dans sem drugače boljše volje že,mal smo se radi mel včerej pa je blo,sam to ne poravna vseh računov.Dans sva se šla zment za musko v cerkvi,ker nama je un pevec odpovedal,da jen ekej vmes prišlo,pa piknik place sva šla rezervirat za piknike.user posted image Nekej smo uštimal.Zdaj grem pa kuhat pa likat.Popoldan pam al na sonček.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: poroka 2008
6.4.2008 13:20:42   
Bubamaraa
punce a sem jaz čudna, ko mislim, da je tud fantovščina in dekliščina lahk fajna brez striptizet....user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2636744&mpage=1&key=


Anja zate en velik objem in resnično upam, da se ti dobro izteče...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: poroka 2008
6.4.2008 13:59:13   
maya2
Ajej, še neki za razmislituser posted image moram mal potipat kaj nameravajo pripravit??? Čeprav pr mojem v partiji to ni ravno navada, do sedaj še niso nobenmu striptizeto naročil, ampak...... vse je enkrat prvičuser posted image
Je pa moj brat že dvakrat ali celo trikrat bil na fantovščini kjer so imeli striptizeto, mislim da je prišlo tam 150€ za večer, pa zraven so imele dva fuuul orjaka, noben ni smel otipavat, in niso smeli slikat.....
Nič grem mojga zaslišat...user posted image user posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: poroka 2008
6.4.2008 19:10:29   
sepetalka
Ja zanimivo, kaj vse ženske razmišljamo.Najbrž res preveč ameriških filmov gledamo. Moj se je odločil, da fantovščine sploh ne bo imel.Me nič ne čudi, ker sam je raje doma, kot kje drugje, ampak dvomim pa da mu bo uspelo, so le kolegi še tu v igri. Jaz bom imela dekliščinio in to brez striperja. Imela jo bom že kak mesec prej, ko bo še vroče in lepo in bom naredila en piknik nekje za kako reko. Upam, da mi bo uspel met musko, lahko tut živo, ne vem še al pa ne radio, pa nekje na piknik palcu al pa kar nekje za vodo!
Komi čakam!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: poroka 2008
6.4.2008 20:13:55   
bt08
Jaz tud ne bi bi mela na dekliščini striperja,mi je mal mem,tud ne maram ga,sem že kr rekla,itak sva se pa odločila da bova mela skupej piknik varianto,eno orenk žurko ko sva še fanti n punca,mela jo bova pa 31.5.za njegove sodelovce pa tud piknik 24.5,sam upava da bo vreme.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: poroka 2008
6.4.2008 20:22:39   
bt08
Anja zdaj sem mal preletela kaj so ti bejbe pisale,halo,jaz sem s teboj in Bubico,ne maram striperjev in bi si tud vrjetno marsikaj mislila in premišljevala a bo poroka a ne.!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?