|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
4.4.2008 12:38:20   
baguSka
natasi, drzim fige, da se mali cimprej pocajta!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: poroka 2008
4.4.2008 12:43:54   
NATAŠI
hvala  punce user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: poroka 2008
4.4.2008 12:57:13   
FLASK_A
Nataši, sej zdaj ste že iz hudega ven. Naj gre le tako naprej, pa bo res kmalu zdravuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sepetalka, še od mene enegauser posted image user posted image user posted image . Upam, da boš kmalu bolje.

Baguska, jaz bi tut šlauser posted image user posted image user posted image user posted image  A je kej placauser posted image  Kaj pa imata to z Bubamaro in prstanomuser posted image  Nekje sem zgubla informacijouser posted image

Nič, grem delat naprej. Lep dan vsem!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: poroka 2008
4.4.2008 13:03:39   
Bubamaraa
nataši eno veliko bubamaro user posted image  za malega da se pozdravi.....


flaška sej nič nimava z bagusko...sam napisala sem, da sem prstane podedovala od pokojne babi in je vprašala če me ne moti, ker naj bi to prenašalo nesrečo...jaz pa iatk da ne verjamem v te stvari....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: poroka 2008
4.4.2008 13:09:10   
sepetalka
No tolk sem se veselila, kako lepo sem napisala, na vabilo, pa namignila, da naj dajo raje denar ker delava stanovanje, pa me je dragi čist nadru, da fehtam!user posted image user posted image user posted image Pa da niti slučajno ne bom tega not napisala!user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: poroka 2008
4.4.2008 13:10:00   
baguSka
Baguska, jaz bi tut šla A je kej placa Kaj pa imata to z Bubamaro in prstanom Nekje sem zgubla informacijo


user posted image user posted image  Zaenkrat se zase ne vem... je 50:50 user posted image user posted image  v torek pa cist 100% zvem!user posted image  uff... se 4 dolgeee dni... user posted image

glede naju z bubo: pa si njen odgovor preber.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: poroka 2008
4.4.2008 13:11:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

No tolk sem se veselila, kako lepo sem napisala, na vabilo, pa namignila, da naj dajo raje denar ker delava stanovanje, pa me je dragi čist nadru, da fehtam!user posted image user posted image user posted image Pa da niti slučajno ne bom tega not napisala!user posted image


tvojga dragija ti kr mal na realna tla postav.... raje denar, kot 5 pralnih strojev in 2 avtomata za kavo!!!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: poroka 2008
4.4.2008 13:16:58   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

No tolk sem se veselila, kako lepo sem napisala, na vabilo, pa namignila, da naj dajo raje denar ker delava stanovanje, pa me je dragi čist nadru, da fehtam!user posted image user posted image user posted image Pa da niti slučajno ne bom tega not napisala!user posted image


tvojga dragija ti kr mal na realna tla postav.... raje denar, kot 5 pralnih strojev in 2 avtomata za kavo!!!


ja pa kovtrov, pa brisač, pa posod, pa mikrovalovk ............


ker sej ne fehtaš denaruser posted image .... ker vsakdo se počut dolžno, da ti nekaj kupi in s tem, da ti prosiš če ti lahk prispeva denar za potovanje ali karkoli drugega ga ful olajšaš..... pri nama so bili vsi bolj veseli, da se jim ni treba obremenjevati s poročnimi darili......dajo evre v kuverto pa je problem rešen...user posted image


drgač pa imaš tud knige želja....... pa jo lahk odpreš v Merkurju, lesnini, Rutarju.............user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: poroka 2008
4.4.2008 13:33:14   
sepetalka
Ja pa dopovej to mojmu bučmanu user posted image ! Ga mora mal moja mati v roke prjet, bo prec popustu!user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: poroka 2008
4.4.2008 14:06:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

No tolk sem se veselila, kako lepo sem napisala, na vabilo, pa namignila, da naj dajo raje denar ker delava stanovanje, pa me je dragi čist nadru, da fehtam!user posted image user posted image user posted image Pa da niti slučajno ne bom tega not napisala!user posted image


tvojga dragija ti kr mal na realna tla postav.... raje denar, kot 5 pralnih strojev in 2 avtomata za kavo!!!


Ja se strinjam!

Jaz sem tudi imela namen napisati na vabila, da imava dom že opremljen in pripisati št. TRR za morebitna darila, pa me je ravnotako moj skenslal, da tega pa na vabilih za njegovo stran žlahte že ne bo in da nisva nobena klošarja user posted image

Tako da so zdaj za vse vabila brez TRR in seveda se bo moral sam znajt oz. priskrbeti sef za vse kuverte.


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: poroka 2008
4.4.2008 14:29:35   
bt08
Čveke!user posted image user posted image user posted image

Nataši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bogi Timotej,sej če gre na boljše se bo zdaj za vikend pocajtu,pa se boste bolj crkljali.

Baguska kr fovš sem ti,jaz bi tud,a nas vzameš s seboj?user posted image user posted image user posted image

Šepetalka in Anja midva sva tud napisala da če že bojo kej dal naj dajo raj kak € v kuverto za naše gnezdece,pa so bli vsi zelo zadovoljni in veseli,da majo eno skrb manj kaj kupit.user posted image

Lačnaaaaaaaaa sem kot ne vem kaj,sem si kalamare naročila,pa komej čakam da jih prpelejo.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: poroka 2008
4.4.2008 14:50:40   
baguSka
Sepetalka, konc koncev pa, ko bosta raznasala vabila, vsakemu povejta, naj se ne obremenjujejo z darili in ce ze hocejo kaj dat, naj raje dajo kuverto.. user posted image  Ni pa nujno, da to glih v vabilo pises. To je pa res!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: poroka 2008
4.4.2008 14:56:33   
baguSka
Baguska kr fovš sem ti,jaz bi tud,a nas vzameš s seboj?


Jst sm tud fous.. ce ne bom sla zravn.user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: poroka 2008
4.4.2008 17:39:07   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Sepetalka, konc koncev pa, ko bosta raznasala vabila, vsakemu povejta, naj se ne obremenjujejo z darili in ce ze hocejo kaj dat, naj raje dajo kuverto.. user posted image  Ni pa nujno, da to glih v vabilo pises. To je pa res!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: poroka 2008
4.4.2008 22:54:41   
maya2
Čeeeeeeeeeeer!

Punce jutri bo dež!
Z Bubo smo poskrbele za to, a ne Buba??user posted image Še mal dlje pa bi ugotovile da smo v žlahtiuser posted image je tvoj oči kar ta pravi jauser posted image
naslednjič jaz častim, tko da sporoči ko boš imela čas.... če ne prej po poroki, da mi daš še kak nasvetuser posted image

Karin spet nazaj ful kašlja pa spet ji iz noska teče, se bojim, da se vseskupaj ne ponovi, ker je prejle tud bruhalauser posted image , kake viroze imamo zdaj to??????????
Nič grem spat, jutri pa malo po trgovinah dopoldan.... bi rada nova sončna očalauser posted image user posted image

lp


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: poroka 2008
5.4.2008 9:19:35   
Bubamaraa
morning......

ja punce medve z mayo sva ziher čez vikend kak dan dežja priklicale včeri.....user posted image


maya sej vem, da je moj ati pravi...sem te včeri takoj poklicala ko sem prišla domov pa se nisi javila, da ti to povem...... user posted image

pijačka pa itak pade.....user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  za malo Karin, da se čimprej pozdravi....user posted image

sončna očala: jaz sem take hude vidla od guccija, da se mi meša...ampak dobesedno....sam ne vem kako naj Sašotu povem za ceno....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: poroka 2008
5.4.2008 9:40:35   
sepetalka
Jutrooooo

kako ste kaj nevestice, na to lepo sončno soboto.JAz bom bolj delavno, pospravljanje in kuhanje.
Maya in BUba ne dežja delat nouser posted image !


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: poroka 2008
5.4.2008 9:41:18   
sepetalka
Mayauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za tvojo malo da se čimprej pozdravi!

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: poroka 2008
5.4.2008 9:56:12   
bt08
Dan!!!!

Maya za tvojega sončka da se pozdravi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Buba jaz bi tud mogla kupit ena orenk sončna očala,pa ne vem kam naj grem.

Šepetalka pridna,jaz sem pa dans v službi do 13,pa moj bo nekej malga prpravu za kosilo,pol gremo pa mal na en ribnik,ribice lovit.Pa upam da bo pospravu tud kej,da se bo spomnu posesat.user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa včerej kupla spodnje perilo za poroko,pa sem doma probala moderček brez naramnic,pa ne vem če mi je sploh všeč,hlačke so mi svetovne,sam jaz nisem navajena belega spodnjega perila,pa mi je tok vse čuden.Modrček sem probala z naramnicam,je ful lepo prišlo,ko sem pa doma dol dala,je blo pa kr nekej,vrjeten bom šla še kej pogledat okol,pa da vidimče so ostali tud taki,če neb om kr novga kupla.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: poroka 2008
5.4.2008 10:11:53   
sepetalka
Šepetalka pridna,jaz sem pa dans v službi do 13,pa moj bo nekej malga prpravu za kosilo,pol gremo pa mal na en ribnik,ribice lovit.Pa upam da bo pospravu tud kej,da se bo spomnu posesat.


KOlk si pa ti lucky, mojmu še če rečem ni nič, se moram skor skregat in huda bit nanjga, pol pa gre, ampak komiiiiuser posted image user posted image !
Dons sem mal tečna, včer sva se mal skregala, sem se hotla neki resnega pogovort, pa se je skoz zaj..., pa se mi je odpelal!user posted image user posted image
Zdej ga pa ni doma!user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: poroka 2008
5.4.2008 11:06:46   
bt08
Šepetalka sej mu morem rečt,sem mu rekla,sam ne vem kok bo držal.user posted image
Nisi pa edina ki je včerej mela slab dansem jaz tud mela,user posted image user posted image sem pol cel večer v postli user posted image user posted image user posted image  sem bla ful na psu,me kr nekej stvari mot,pa mam krizo,ker ne vem kako mu povedat,da ne bo pol še bolj čuden,ne vem a so to posledice živčnosti za službo,ker od kar jo hoče menjat je ful čuden in drugačen.user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: poroka 2008
5.4.2008 11:29:37   
sepetalka
Očitno so tako dnevi, ti mu kar povej, dalj časa boš čakala težje bo! Če pa rabiš ramo, sem pa tu!user posted image Saj naju imajo naši moški radi, samo včasih pa smo vsi malo na jb...veter in takrat pride do konfliktov.
Sicer pa veš kaj pravijo, kdor se ne ljubi se ne krega!user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: poroka 2008
5.4.2008 11:59:22   
bt08
Itak Šepetalka,sam včasih se pa prašam zakaj se bom sploh poročila?user posted image Mislim da moj ne zastop da čeprav imam pisarniško delo,da niam ne vem kako fizičnega,da sem tud utrujena,pa od doma tud včasih,pa o ntega ne šteka,da ko bi jaz prišla domov da bi tud se vrgla na kavč pa vse 4 od sebe.Ne pa da začnem koj kuhat,pospravlat,ponoč morem vstat,pol je pa to ot.Ti pa enkrat pride vrh glave.user posted image Vem da me ma rad,samo ima tako vzgojo,da žena mora vse,on je pa zmatran.Vem da enkrat bo tega konec.Ko sva se spoznala je bil odrugače,je pomagal,je bil ful ljubeč do mene,me pocrkljal,sva šla kam sama,tud sedaj bi kdaj šla rada sama z njim,pa če samo v kino.Samo on je zmatran in se mu ne da,al pa reče nimava keša,user posted image user posted image user posted image ,Kaj bo šele če bo šel res v Avstrijo?Grozen!user posted image user posted image

Krizo mam velik osedaj,da sama ne vem kaj naj.Sej ga mam ful rada,sam nisem si predstavljala da bom mela tako življenje!


Ah,sem vas mal zamorila,zunej pa sonček,sam mogla sem mal ven dat,predno odjadram domov.Sej bova en dan mogla dol se vsest pa mal pogovrt,ker men tud baterije pojenjujeo.user posted image Dans bomo šli mal na sonček pa bo!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: poroka 2008
5.4.2008 12:03:20   
Bubamaraa
moje nevestice ne se kregat..... zavedajte se, da ni noben popolen...in da imamo vsi slabe in dobre dneve...da se pa kregamo je pa itak neki normalnega...... to, da se nevesta ali ženin vpraša zakaj se sploh poroči je pa pomoje normalno, ker podzavestno delajo živčki svoje in pride do tega, da je človek razdražen.....

punce ne se sekirat če imate razmetano.....ublecite sebe in otroka in pojdite na sončka.....ker vse bo počakalo v stanovanju.... odraščanje otrika pa ne počaka....user posted image




jaz sem šla k optiku in sem rezervirala nova Diorjeva(prej sem se zmotila, da sem gledala Guccija) očala.....pa ne vem kako naj povem mojmu....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: poroka 2008
5.4.2008 12:05:06   
sepetalka
Zato smo tuki, da ena drugo spodbujamo in da ponujamo ramo, če gre kaj narobe. POvej mu vse to, kar si tu napisala! In res pejte mal na sonček in se fino mejte.In ko boš zunaj pozabi na vse, tut na probleme, samo zabavaj se in se mejte lepo. Ko pa pridete domov, pa ga le na stran potegni in mu povej, kar te teži, ti bo lažje, pa mogoče se tudi on kaj zamisli. In povej mu za strahove ko bo v tujini. Mogoče vama bo pa koristilo malo bit narazen, boš vidla!
Drži se in kot sem rekla tu sem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?