|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
2.4.2008 19:42:55   
sepetalka
Bankc,user posted image user posted image user posted image user posted image , da se tvoj pikec čimprej pozdravi!
Drugače, pa imava midva povabljenih 95. In sva res gledala na ceno, ker imava oba kredite zaradi stanovanja in bo poroka skromna ampak lepa, veliko stvari bova sama delala. Ker pa sem jaz iz Medvod on pa iz Ormoža, sva se zmenila, da me pride iskat kar tja kjer bova imela ohcet. Sicer ni tradicionalno, pa vendrar. Sem mu predlagala, da bodiva nekaj posebnega in bi ga jaz prišla iskat domov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa se ni strinjal!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: poroka 2008
2.4.2008 19:51:31   
bankc
95 povabljenih pa računata samo do 2000€. user posted image
Midva sva vabila in zahvale sama naredila. Prstani naju bodo prišli 360€. Torta tam do 150€. Skupina pride 450€. Civilna poroka 250€ s šampanjcem vred. Moja obleka je 410€. Za mojega računava tam do 250€.
Pa je to že 1870€.user posted image

Ohceti kle sploh še ni. Potlej pa da računam 20€/ osebo pride meni brez pijače pa še plus pijača, pa moj cvetje. Kako vama je ratal tako znižati stroke. Midva sva se full trudila.user posted image

Kje pa boste imeli ohcet?

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: poroka 2008
2.4.2008 19:52:50   
bankc
Pa hvala za lepe želje user posted image  . Sem se čist pozabla zahvalit.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: poroka 2008
2.4.2008 19:58:48   
baguSka
Saj res, morda ste o tem že debatirale pa vseeno - koliko boste imele kaj povabljenih in koliko bo celoten strošek poroke (se šteeje vse od do)?


Hehe.. user posted image  Ja, najina poroka bo vkljucevala: zenina, nevesto, njegovo prico in mojo prico.user posted image  Hmmm.. stroski: moja obleka + njegova obleka (se ne veva tocnih cen, ampak veliko zihr ne bo); moj prstan (je bil 180€) + njegov prstan (ga se nimava, ampak bo zih full pocenski); moj sopek (tud se ne vem kok kusta, ampak glede na to, da bom mela ene 3 rozice skupi zvezane, tud ne zna bit drag pomoje); ter skupno kosilo, torej za 4 osebe na sami 'prireditvi', ki pa tudi ne bo znasal cez 200€. Torej, hmm.. Tko na uc: 100€ za mojo obleko + enih 50€ za cevlje, 180€ za prstan + njegov enih 100€, njegova obleka bo tud vse skup enih 100€ + cevlji 50€, sopek tud racunam da bo najvec 50€, kar je ze velik, pa kosilo oz. vecerja recimo 150€, torej skupno enih: 800€ cca - na okroglo user posted image user posted image user posted image  U matr, sej to je pa velik, glede na to, da bova sama... user posted image user posted image user posted image  Torej, 400€ na vsacga... pol greva pa se za 4-5 dni v toplice, pa smo ze na 800€ po osebi... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: poroka 2008
2.4.2008 20:01:54   
baguSka
No sej, ce ne bo dnarja se da vse skupi mal znizat... grem lohk recimo tud v gatah, pa je... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: poroka 2008
2.4.2008 20:06:33   
sepetalka
 
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No sej, ce ne bo dnarja se da vse skupi mal znizat... grem lohk recimo tud v gatah, pa je... user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: poroka 2008
2.4.2008 20:19:54   
sepetalka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Me je skor kasp sedaj, sem na oko rekla vsoto: takole greprstana 218€,obleka 400,fotograf 400 (računava tolk, ker več ne dam),dekoracija 50€user posted image ,torta 100€, naprsni šopki 50€ vabila 50€, glasba 850€,dvorana 100€ in 40 l rdečega vina 100€!
Zdej pa zračunajte kolko je!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: poroka 2008
2.4.2008 20:21:01   
pikovit
Ko je ravno debata

v poročnem kotičku imajo AKCIJO.Evo link.

http://www.porocnikoticek.si/akcije

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: poroka 2008
2.4.2008 20:22:29   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Me je skor kasp sedaj, sem na oko rekla vsoto: takole greprstana 218€,obleka 400,fotograf 400 (računava tolk, ker več ne dam),dekoracija 50€user posted image ,torta 100€, naprsni šopki 50€ vabila 50€, glasba 850€,dvorana 100€ in 40 l rdečega vina 100€!
Zdej pa zračunajte kolko je!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ja,ja bo kar več kot 2 jurčkauser posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: poroka 2008
2.4.2008 21:39:56   
FLASK_A
Porkaš, vi imate pa res pocen ohcetiuser posted image Midva bova dala celo bogastvouser posted image Že sam prstani naju koštajo 700 EURuser posted image Pa so bili najcenejši- mi je kar mal žal, da nisem izbrala prstana v prosti prodaji, za njega bi pa isto rinko sam brez briljantov, pa bi blo. Tupka jazuser posted image user posted image user posted image
Fotografa sva si tut privoščla... No ja, sam tega pa ne menjamuser posted image
Obleka moja 400, njegova 400... Torta za sto ljudi 200, bend 550 (muskonter za čez dan dodatnih 100)... No, evo, mislim da do zdaj vodimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vabila, konfeti... šopek, avti, dekoracija, zahvale... hehehe, kar računajte... al pa raje ne nouser posted image user posted image user posted image

Aha- pa še prodat me bo treba- mlaji pa to... Pogostitev teh, ko bodo mlaje delal... Piškoti... user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 2.4.2008 21:41:26 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: poroka 2008
2.4.2008 21:40:51   
FLASK_A
Bankc... Ojejuser posted image user posted image user posted image Naj se hitro pozdravi ubošček maliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: poroka 2008
2.4.2008 21:44:00   
FLASK_A

NEVESTE 2008
user posted image    
user posted image  
12.4.2008 
AnjaPH 
civilna poroka: Galerija Repanšek 
cerkvena poroka:cerkev sv. Janeza Krstnika, Trnovo
slavje: gostišče Repanšek
poročno potovanje:
user posted image

26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško ob 15.00
slavje: Gostišče KUM
poročno potovanje:
user posted image  

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image
 
10.5.2008
srccek
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
user posted image
7.6.2008 
fragola
civilna poroka: Štanjel
slavje: kmečki turizem Tabor
poročno potovanje:
user posted image  
 
14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem, ob 16.00
cerkvena poroka: Kapitelj NM, ob 18.00
slavje: Mirna peč, kmečki turizem, od 19.30
poročno potovanje:
 
14.6.2008
bankc
civilna poroka: grad Tuštanj, ob 14.00
cerkvena poroka: cerkev Domžale ob 16.00
slavje: gostilna Pri Kovač
poročno potovanje:
user posted image  
 
18.6.2008
baguSka
civilna poroka: Carpe Diem na Krki
slavje: Carpe Diem na Krki
poročno potovanje: Toplice, Emirati
user posted image

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču ob 16.00
cerkvena poroka: Predoslje ob 12.00
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora od 18.30
poročno potovanje:

21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  

28.6.2008
trinity22
civilna poroka: grad Tabor Laško
cerkvena poroka: Laško
slavje:

28.6.2008
sonček33
civilna poroka:
cerkvena poroka: Jamnik
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
klavdyk
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
anja24
civilna poroka: Zdravilišče Laško
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

28.6.2008
summer
civilna poroka: Bogensperk
slavje: gostilna Stran, Škofljica
poročno potovanje:

user posted image

user posted image
5.7.2008

maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image

user posted image  

2.8.2008 
ellie 
civilna poroka: turistična kmetija Černe, 17.00
slavje: turistična kmetija Černe
poročno potovanje: Abu Dhabi
user posted image

16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem ob 14.00
cerkvena poroka: Brdo
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  

user posted image
x.9.2008
sepetalka
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
6.9.2008
pikovit
civilna poroka: Polhograjska graščina
cerkvena poroka:
slavje: gostilna Jezeršek
poročno potovanje:
 user posted image   
20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
20.9.2008
lyra
civilna poroka: 
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
user posted image    
NEVESTE 2008


[/quote]

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: poroka 2008
2.4.2008 21:48:55   
bt08
Bankc za tvojga sineka user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čimprej zdrav.

Baguska v gatah,to vidiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Moji stroški so sledeči,moja obleka 320,njegova 340,kravat,30,srajca 60,čevlji zanj 35,moji 20,civilna 350,prstani 550,nogavice za mene 20,muska 550,fotograf 490,zahvale 25 + slike 40,vabila 70,konfeti 20,torta 170,piškoti 90,meni na osebo 31 jih bo pa 70 menijev,

manjka pa še spodnje perilo,šampanjc,šopek,make up,frizer.......pa še kaj bi se našlo.user posted image Je tok da grem kr spat rajš.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: poroka 2008
2.4.2008 21:58:54   
Jaguarka
Zgleda imava midva najdražje prstane user posted image
cca 1.500 EUR user posted image

mi je kar malo žal, da sva izbrala tako varianto. Pol pa vabila 100 EUR, zahvale 100EUR (brez slik se razume), moja obleka 340 (si mi zdi)... meni na osebo 24 EUR + pijača user posted image Ansambel cca 850 EUR...

to so cene, ki jih imam do sedaj... ostalo pa še vse sledi... sploh nočem vedet koliko je vse skupaj, res ne.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: poroka 2008
2.4.2008 22:10:30   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Jaguarka

Zgleda imava midva najdražje prstane user posted image
cca 1.500 EUR user posted image

mi je kar malo žal, da sva izbrala tako varianto. Pol pa vabila 100 EUR, zahvale 100EUR (brez slik se razume), moja obleka 340 (si mi zdi)... meni na osebo 24 EUR + pijača user posted image Ansambel cca 850 EUR...

to so cene, ki jih imam do sedaj... ostalo pa še vse sledi... sploh nočem vedet koliko je vse skupaj, res ne.



go, sister! midve bova skup obubožane stopile v zakonuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: poroka 2008
2.4.2008 22:20:05   
Jaguarka
zgleda najin datum vpliva na to user posted image user posted image user posted image
(se poročive na isti dan)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: poroka 2008
2.4.2008 22:27:11   
FLASK_A
O šit! Sva si mogle ravno ta dan izbrat, kajuser posted image

user posted image user posted image user posted image

Lahko nočko bejbike!user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: poroka 2008
3.4.2008 6:14:07   
maya2
Dobro jutroooooo!

Midva sva včeraj šla naročit prstane, 18. jih greva iskatuser posted image cena nama je dokaj ugodna: 330€, s tem da jaz nimam kamenčka ker ga nisem želela....Vidim da sedaj pa že malo o budgetu razmišljateuser posted image . Moj k je bolj tak tip, je naredu 'finančni načrt'user posted image user posted image user posted image že takoj na začetku.... vsota pod črto kaže malo čez 8000€, s tem, da do sedaj še nisva pri nobeni postavki šla nižje, kvečjemu višjeuser posted image
moja obleka+čevlji+perilo+nakit+torbica .... 800€
obleka za mojga+čevlji+srajca+ kravata...........350€
glasba .................... 400€ + 50€ harmonikaš
meni ........................... 25€ na osebo + pijača (80 x25) ............
cvetje ...........................500€
vabila, konfeti, naprsniki ............................  320€
pogostitev na civilni poroki ....................................... ??????????? se mi niti ne sanja
prstana ..................................... 330€
torta ....................................190€
frizerka, kozmetičarka (vsaj2x ali 3x), solarij, .........150€
oblekica + čeveljčki za Karin...................... 80€
pecivo: ........................... po mojem vsaj 300€, (glede na to, da je recimo en kg breskev malo čez 10€)
namizna dekoracija .......................................... 80€
razrez torte ob baklah in ognjemetu ........................................ 80€
obred v cerkvi .......................... po želji, (se še nisva odločila koliko)
šranga ................................. min. 600€
fantovščina in dekliščina ............................... oba skupaj 42 povabljenih ................ 800 € (približno)

................. joooooooooooooooooj zdaj se mi pa že vrti od teh številkuser posted image user posted image pa še so postavke.....

Nič grem zdaj še malo v službo, din din služit user posted image user posted image bom rabila očitnouser posted image user posted image

lp


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: poroka 2008
3.4.2008 7:28:53   
sonček33
maya me je zdaj spominila na to pogostitev po obredih. povejte mi, boste naredile pogostitev po civilnem in cerkvenem obredu? kako si to zamišljate? Jaz sem mislila, da bi naredila zgolj po cerkveni poroki - torej pred cerkvijo kakšni dve mali mizici, lično pogrnjeni, kakšen šopek rožič, pa sadje, piškoti, pecivo, kaj pa slano?????

Dajte kak predlog prosim


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: poroka 2008
3.4.2008 7:29:12   
Bubamaraa
morning....


pa začnimo;

bankc naj se mali čimprej pozdravi user posted image user posted image user posted image

sepetalka; a iz Medvod si ti??? jaz imam eno zelo dobro sošolko iz Medvod

Maya; sem gledala tvoj spisek pa cene pa me zanima kako to, da imaš pri Karin pri oblekici napisan 80€, a bo imela čevljčke za 65€ user posted image ....


moji seštevki;

moja obleka: 270€

Sašo obleka: 330€

Danaja oblekica, bolero in čeveljčki: 45€

moj nakit: 75€

čevlji: 40€

solarij, frizer, kozmetičarka: cca.150€

fotografa: vse skup cca: 650-700€

cvetje: 150€

torta:140€

meni: 16€/os plus pijača

sam obred in vse zraven v Laškem: cca.400€

naprsni šopki: 50€

vabila: 50€

zahvale s slikami računam: 50€

prstani: podedovani user posted image

fantovščina in dekliščina: cca.400€

ansambel: 500€

pa pogostitev doma in doma vsi stroški zraven: cca 200€


pa raje ne grem zdej seštevat....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: poroka 2008
3.4.2008 7:30:23   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

maya me je zdaj spominila na to pogostitev po obredih. povejte mi, boste naredile pogostitev po civilnem in cerkvenem obredu? kako si to zamišljate? Jaz sem mislila, da bi naredila zgolj po cerkveni poroki - torej pred cerkvijo kakšni dve mali mizici, lično pogrnjeni, kakšen šopek rožič, pa sadje, piškoti, pecivo, kaj pa slano?????

Dajte kak predlog prosim



midva imava tako zmenjen v Laškem: po obredu takoj je itak penina.... potem imava midva s fotogram fotografiranje..in za svate sva ta čas naročila vino, sok, kanapeje in jagode....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: poroka 2008
3.4.2008 8:00:23   
sonček33
Bubamara - super seznam - povej mi, kje dobiš mnei za 16 €? To pa je cena. bravo

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: poroka 2008
3.4.2008 8:39:35   
bt08
Jutro!

cene so kr solidne ne,bogato solidne,vse kr košta,sam da je spredej beseda poroka.

Midva bova mela pogostitev po cerkveni,ko se bova midva slikala,bomo dal pam kanapejev,sok,voda,šampanjc,pa jagode,pa pecivo.sem se že zmenla z župnikom,pa je reku da naj mize kr pri nejmu vzameva,da ni panike.

Ker po civilni ni časa,moreš v eni uri spokat od tam,zato smo se pa odločili najprej za cerkevno,ko nam bodo dal saj tam mal miru.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: poroka 2008
3.4.2008 8:58:29   
Anonimen
Zdajle pobiram čeljust s tal !

Madoniš najina poroka bo 10-11.000 EUR ! Grozljivo!

S tem da ima stroške za pogostitev po cerkveni poroki ter fotografa moja mami, ohcet pa plačata očeta pol-pol.

Pecivo in piškote pečejo njegove tete in sestične, torto in piškote "za domov" tudi sestrična.

Midva sva imela realnih stroškov 3000 EUR (moja obleka je delana po meri, njegov telovnik tudi in še vprašanje - kje zaboga dobite čevlje za 50 EUR??? Moji so bili 155 EUR, njegovi pa nekaj čez 300 EUR user posted image )

Povabljenih imava natanko 100 ljudi, torej ne bogsigavedi koliko..

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: poroka 2008
3.4.2008 9:03:18   
baguSka
frizer


sej res... se to user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?