|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 16:50:49   
barbaw
Anitka to se je meni zgodilo v prvi user posted image . Je po porodu minilo. Pač boš en čas mogoče rabila večje čevlje, ali pa je to samo muha enodnevnica.

Zdaj pa se jaz odpravljam do zdravnika. Hvala vsem za lepe želje, pa upam, da bo tole kar me je ujelo čimprej minilo in da vam ne pošljem prek postov naprej.

Paketi so hm bog ve kje, nekje med Nemčijo in Slovenijo. Ažurirajo podatke tako pogosto, da so zadnji od 5-ih zjutraj.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 16:57:24   
Estrella*
user posted image  PREGLEDI V MARCU 2008user posted image
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
 
user posted image  PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image
 
01.04.2008: Pepita (GP), Anitka (UZ)
 
02.04.2008: narava (GP), Taula (GP), Sončnica Sandra (GP)
 
03.04.2008: Jana81(GP)
 
04.04.2008: Aurora28 (GP)
 
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
 
08.04.2008: Katina (GP)
 
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
 
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ)
 
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP)
 
14.04.2008: darmar (GP)
 
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP)
 
16.04.2008: hijenca (GP)
 
17.04.2008: Anitka (GP) 
 
18.04.2008: edinaos (GP)
 
25.04.2008: 80Kaja (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 16:57:45   
Estrella*


user posted image


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +14kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)
04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:118cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:116cm, +12kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +11kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:101cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:104 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:95cm /+25cm/; +9kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +10kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 79 SREČK user posted image         


Imamo 13user posted image : user posted image user posted image    
 
 
, Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 20Xuser posted image  in user posted image : 41X user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 17:02:43   
Estrella*
Sem se namatrala, da sem sploh najdla sezname!!user posted image  Ker sem se malo izgubila, bi vas prosila, če mi pomagate dopolnit manjkajoče oz. fovš podatke.
Vidim, da sem pozabla buccko za GPuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 17:03:14   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

pa še eno vprašanje: kdaj je skrajni čas,da uredim zadeve za porodniško?


Hm, do poroda user posted image  user posted image  user posted image
(ne, ampak čisto resno - ker tiste, ki prezgodaj rodijo tudi nimajo urejenih papirjev, pa potem naknadno urejajo).

Pa user posted image  za pregled!

IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Mene pa zanima, kako vi kaj kavo pijete. Jaz sicer zlo pazim da eno tapravo na dan, če mi ša še paše pa raje kakšno brezkofeinsko in kapučino. Pa včasih spijem tud deci vinčka, teran s kokto - pravjo da je dobr za kri. Mi pa včasih tud Radler zapaše, samo mam pol slabo vest. No zdej bote pa mislile, da sm alkoholik.


Darmar, jaz kave ne pijem, ker mi je zasmrdela na začetku user posted image , potem pa sem se čisto navadila na brezkofeinsko. No, sedaj si naredim kakšen Nescafe Latte Macchiato user posted image  
Sem pa ravno danes en deci šampanjčka spila ob kosilu, pa je bil reees dober. Kar pogrešam to kislino sedaj, ko med user posted image  skoraj ne pijem alkohola (izvzemši kakšen požirek ob posebni priložnosti). Glede piva pa - sem opazila v tem mesecu, da sem kar nekajkrat pomislila na en dober vrček piva, kako bi ga zmazala, prej ga pa skoraj nisem pila user posted image  A ima to kaj veze z nastajanjem mleka? Ker nekako velja, da pomaga pri dojenju? Skratka, razumi, kdor more...


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

- a ma še katera občutek, da se ji je situacija (kako naj se lepo izrazim) med nogami user posted image  kej spremenila? Js sm včeri planirala začet z masažo presredka in mam občutek, ko da je vse nekam...širše... pa tud če recimo počepnem, mam občutek, ko da je tam dol že vse razširjeno. Sej vem, da se počasi vse pripravlja, ampak a še katera to tko očitno čuti?


Ja, že nekaj časa mam občutek, da nastaja Postojnska jama tam doli user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ne, resno, zadeve so nekako bolj mesnate, nabrekle, al kako bi to človek opisal... Pač - hormoni - in pribitek krvi, bi rekla.


IZVIRNO SPOROČILO: jana81

za drugi del ti lahk rečem, da se mi zdi da je vse širše..ker ko sem spet dobla te vaginalete,ko sem ji dajala noter, se mi zdi da je kr padla notuser posted image . Pa tud ko user posted image  se mi zdi da ne čutim več tko kot prej..al pa se mi vse samo zdi.


A res... no, pri meni je bilo pa ravno obratno - zunanjost se mi zdi širša, za notranjost pa ne vem... ko sem prejšnji teden šla malo v bazen, sem si ful s težavo vstavila tampon user posted image  Mislim, v čem je štos? Če gre že en tampon komaj noter, kako bo šla potem user posted image glavica ven? No, ostati itak ne more notri, tako, da ni druge user posted image  


IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Pa mi niti napotnice še ni dal, tko da upam da jo dobim na naslednjem pregledu ki bo 14.4. Aja pa še kri bom imela za it dat takrat. Mi je pa obvezno priporočal naj vzamem ea, ker drugače bo huda, pa še babica bo z mano obupala. Tko je, če te vsaka pikica boli. Lepo se imejte in čuvajte svoje zakladke. 


Buccka, glavno, da je vse v redu. Ampak napotnico bi ti lahko že dal.... Čeprav - zadnjič je bla ena na pregledu, 2 t do PDP in je (mal panično) želela, naj ji zdaj pa že dajo napotnico - pa pravi G: "Gospa, nč se bat, še nobene nismo zunaj pustil' "user posted image    
A potem boš imela EA?


IZVIRNO SPOROČILO: jana81


pa še tole morem povedat... da sem v pičle pol ure požrla, ja res požrla celo Baci bomboniero, in pol čokolade s keksom.user posted image Dejte me mal user posted image


Jana, jaz te čisto razumem - sem ravno brskala po omarah, če je kaj zaloge, pa nič... bo treba v štacuno po kaj sladkega user posted image


Špelin@ user posted image  za dobre novice po pošti!

Edina, user posted image  za pregled.

In vsem ostalim user posted image , ki danes praznujete dopolnjene tedne!



< Sporočilo je popravil Aurea -- 28.3.2008 17:05:18 >

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 17:05:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava


****: Rabbi jessir, we la tuassir, Rabbi temin, bil hajr, Amin! (upam, da sem pravilno napisala v latiniciuser posted image  - nijjet pa poznas)



user posted image  kaj je temin? Vse ostalo razumem. Toda ne poznam te dove...

Vseeno hvala za dobre želje in vse je res o.k.. Brez skrbi.user posted image
Lepo da si se naspala. In vidiš da pomaga... če že kosti na gležnjih vidiš.user posted image user posted image

Špelin@: super, tudi tebi čestitke za dober izvid .user posted image user posted image


Imam pa vprašanje: s kom se torej jutri jaz lahko peljem na srečanje? Tamara ali Kasso?user posted image
 

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 17:10:49   
Anonimen
Hvala punce, zdaj sve se po dveh neprespanih nočeh, najprej pošteno naspale in pošteno najdleuser posted image , zdaj pa sve kot prerojene.

Čmrlika:user posted image user posted image user posted image za tvoj GP, 108 to je pa že kar konkreten bušekkuser posted image

Naty
: ne z tickerjem se zdaj ne bom ukvarjala, že s tem sem imela fuul dela, bom samo odštela 2 dni, kako je zdaj s tvojim prehladom?

Estrella
: je ne vem, tako mi je zdaj določila zadnji uradni datum PDP, saj se sploh nisem spomnila vprašati zakaj, ker se bila tako happy da je vse OK

Imam pa vprašanje: s kom se torej jutri jaz lahko peljem na srečanje? Tamara ali Kasso?

Tudi mene to zanima??

Za koga navijate, da danes zapusti BB?

Jaz upam, da leti TAMARA ai butasti SANDIuser posted image .

Že zdaj so vsi čisto živčniuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 17:28:43   
aurora28
Edina sam, da je vse ok. Si si pa dala duška in se napokala ha user posted image user posted image , verjamem, ker ko sem jaz živčna sploh ne morem nič jesti, ko pa je stres mimo bi pa slona pojedla. user posted image

Jaz sem pa opazila, da se čezmerno potim, še posebej v noge, ko imam doma navadne copate, ti postanejo čez dan tako mokri, kot da bi jih z vodo polila in zdaj sploh ne nosim več copat ampak teva poletne natikače. user posted image Čez dan se moram 2 X stuširati in potem razmišljam, če bi bila v taglavni poletni sezoni takole noseča, po moje bi morala biti pod tušem vsaj 5 X dnevno. user posted image Se ve tudi tako potite?

Pri BB upam, da leti ven nesposoben, nesramen, egoističen, nehuman SANDI.


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 28.3.2008 17:29:41 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 17:32:26   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Naty ne vem, če ima še katera sončne pege, ker se mi ne zdijo tako pogoste, jih pa imam jaz. user posted image  Jaz jih imam že celo zimo in to toliko kot da bi bil že junij, julij. To verjetno hormoni delajo. Se pa iz prve user posted image  ne spomnim ali sem jih imela ali ne, slik se mi pa zdaj ne da iskat. user posted image  Tako, da je to normalno, da se ti vidijo. Sva že dve. user posted image
Da pa se telo pripravlja in se vse širi in izboči pa je tudi normalno. To jaz opažam pri sebi že lep čas. Prejšnji teden pa sem ugotovila, da zdaj pa je že trebuh tudi tak, da se ne morem več brit z direktnim pogledom. user posted image  Še dobro, da imamo kad in ogledalo tako postavljeno, da se direkt iz kadi vidim. user posted image



Aaaaaa pol bo neki na tem, da so se pegice spustile zarad hormončkov. Ja nč barbaw sva pač obe že v pomladno - poletnem videzu user posted image ! Moj trebuh je pa že neki časa tak, da se ne brijem več z direktnim pogledom, tko da sva že tud tuki dve user posted image .

jana js ga bom tud v postelci 120x60 založila z dekicami, mislim da ni panike. Kar se pa čokolade tiče...sej ti ne ostaja več dost časa, privošči si user posted image ! Pol bomo po moje itak vse obremenjene, da ne smemo več tolk jest.

Aurea js sm od mnogih nosečk slišala, da jim paše pivo proti koncu nosečnosti. Ampak večinoma od takih, ki so ga tud prej pile (ne mislim ful, ampak včasih no user posted image ). Ne vem, če ma glih kako povezavo z nastajanjem mleka, ker sem pa že večkrat zasledila, da je pivo bolj za pomiritev mamice in zato posledično nastaja mleko. Ampak ker nisem strokovnjak za hmelj se mogoče motim user posted image . Da te pa potolažim, pa baje kak deci res ne škodi...

edina moj prehlad je še približno v isti fazi, kot že kake tri dni. Tko da mislim, da bi mogu počas kej popuščat. Vročina se je že mal umirila, me pa že dva dni boli glava...mah...nekak upam, da bo do druzga tedna kej bolš user posted image .

S prevozom je po moje itak zdej urejeno pa greste z enim avtom, al se motim? Ker js ne grem, vas je glih 5 (oz. 10, kakor vzameš user posted image )

Da ne pozabim, naj vam že kr danes zaželim, da se mate jutr čimbolš, pa da se čimbolj načvekate! Pa nikar se ne pozabite poslikat, da vidm, kolk so vam bušiji zrastl od zadnjega srečanjauser posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 17:33:34   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: narava


****: Rabbi jessir, we la tuassir, Rabbi temin, bil hajr, Amin! (upam, da sem pravilno napisala v latiniciuser posted image  - nijjet pa poznas)



user posted image  kaj je temin? Vse ostalo razumem. Toda ne poznam te dove...


Hmm..prevod v slo mi mal dela tezave user posted image  ampak v bos. jeziku je ta dova tak: Boze olaksaj, a ne otezaj! Boze, zavrsi z dobrim, amin!

sicer pa molim k Bogu, da ti pokaze tisto kar je dobro zate in te s tem tudi naredi zadovoljno. Saj poznas tisti ajet (seveda, ne citiram): Vi vcasih mislite, da je nekaj dobro za vas - pa ni. Vcasih pa mislite, da je nekaj slabo za vas - pa je dobro. user posted image

spelin@: ze dolgo te obcudujem glede tvojega pozitivnega pogleda na zivljenje! user posted image  Od moje cimre mami ima multiplo in vem, kako to izgleda. Le da je pri njej ze v taki obliki, da cisto nic ne more narediti sama: hrani, oblaci, dviguje, v postelji obraca in vse ostale stvari, ki jih dela zdrav clovek (in ki so nam tako samoumevne?) za njo naredi njen moz (ki mu jest res dam "kapo dol") ter moja cimra..nestetokrat je v nedeljo zvecer v studenta prisla s podocnjaki in bolecino v krizu (ker je mami kar tezka). Seveda je ona cez vikend skrbela za njo, jo vsaki 2 urici obracala v postelji, da se ji ne naredijo zalezanine in jo dvigovala..res, kapo dol vsem, ki se spopadate z to zahrbtno boleznijo! user posted image  user posted image


tako, juhica in musaka sta ze ready - steady - go in cakamo samo se na mojga gospoda, da pride user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 18:00:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora2. user posted image Se ve tudi tako potite?

Pri BB upam, da leti ven nesposoben, nesramen, egoističen, nehuman SANDI.



Ja, jaz zadnje čase tudi fuul švicamuser posted image

Drugače pa ja SANDIuser posted image



(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 18:03:01   
katy82
Hej hej mačkice!!!!!!!!!

Mi pa do zdle nismo mel elektrike in sm mela filing,da živim v kameni dobi.user posted image

Glede kreme z lanolinom sm jo jst kupla v BC,pa mi zgleda v redu sam ful mala pakunga je.user posted image

Glede alternative bom pa rekla tko:kot že veste delam v zdravstvu in naš kader kao ne bi smel dajat nobenih pozitivnih izjav na to ampak vse zanikat.Jst sm se maja prvič zatekla k alternativi pa potem še dvakrat in so mi policistični jajčniki čist zginl pa še zanosila sem v 4 mesecih tko da jst na to neki dam,je pa res,da je najbolš it h komu poznanemu k majo ljudje okoli tebe izkušnje z njimi,da ne nasedeš kakim mazačem.

Glede mojga podvozja je pa tud vse ogromno in upam da se kmalu po porodu vrne v prvotno stanje.

Jutr se na srečanju dobr mejte pa mislte še na nas k mormo bit domauser posted image


(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 18:03:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Da ne pozabim, naj vam že kr danes zaželim, da se mate jutr čimbolš, pa da se čimbolj načvekate! Pa nikar se ne pozabite poslikat, da vidm, kolk so vam bušiji zrastl od zadnjega srečanjauser posted image !


user posted image user posted image user posted image škoda ker ti zravje nagaja, bom  o vsem poročala, in vse pofotkala. Seveda če bodo punce in njihovi malčki to dovoliliuser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 18:05:21   
aurora28
Vsem, ki se boste jutri srečale, želim, da se imate lepo, načvekate za naprej in za nazaj, se nujno poslikate, ker bi rada vidla vaše bušije in skratka imejte se super, super in še enkrat super!!! user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 18:27:59   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Da ne pozabim, naj vam že kr danes zaželim, da se mate jutr čimbolš, pa da se čimbolj načvekate! Pa nikar se ne pozabite poslikat, da vidm, kolk so vam bušiji zrastl od zadnjega srečanjauser posted image !


user posted image user posted image user posted image škoda ker ti zravje nagaja, bom  o vsem poročala, in vse pofotkala. Seveda če bodo punce in njihovi malčki to dovoliliuser posted image



Ja sej je tud men žal user posted image , ampak sm glih v torek brala v Oni (je bla dobra priloga o nosečnosti), da vročina, ki traja dlje lahko povzroči popadke. In sigurno nočem, da se katera naleze od mene, ker smo že tam, ko bi se kaki popadki komot pojavili.
Za dovoljenje pa le vprašaj, da ne boš nazadnje paparazz izpadla user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 18:36:08   
valentina2006
Majčice, za vse k vas jutri ne bo mi je full žal, ker se ne bomo mogle spoznat... zaenkrat... po Rimu, pa itak pride vozičkarsko srečanje. ANE user posted image

Sem pa fulllll žalostna, k me je moj user posted image  dons tko razočaru. Si bi zasluže mal user posted image ... sam men to ne gre od rok user posted image , tko, da če kera koga pozna... user posted image

Zdej grem pa en user posted image  spit, da pridem mal k seb. user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 18:50:29   
valentina2006
MARTINA25: ZAKON SI... si me kr spravla v dobro voljo user posted image

No zdej pa že srkam svoj user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:16:35   
darmar
ESTRELLA ti se seliš iz Medvod?

Glede peg in teh rajvih prog, ki jih imajo ene od popka navzdol, moram jaz povedat, da pri meni to vpliva le na prsi, so bolj pegaste in kolobar ful bolj temen, rjavkast.

Glede tam spodaj, pa niti še ne upam potipat, bom počakala, da pride čas za masiranje presredka. Kdaj se to prične in kaj uporabljate. Jaz vem le za Welledo.

Glede zalaganja v posteljici, je pa tako ali tako fino, da vedno ko otroka ven vzameš, pustiš tisto dekico ali kar mu založiš za hrbet tako kot je, da ko ga zopet položiš spančkat veš na katero stran ga obrniti. Fino je da strani vsakič zamenjaš, da ne bi slučajno glavice poležal le na eni strani.

< Sporočilo je popravil darmar -- 28.3.2008 19:28:41 >

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:18:14   
TamaraJ
Ojla...

Edinaos in ****... vaju kar jaz poberem. kasso pa pride s sesil, če se ne motim. Upam, da je to OK. Vaju jutri pokličem dopoldne in kakršnokoli spremembo obdelamo po telefonu. Načeloma pa mislim, da Edinaos poberem okoli 13:00 ali kakšno minutko čez... **** pa čez 10 min na Vrhniki... nasproti Breze. No, jaz grem zdaj gor še malo knjigico brat in potem greva s Timijem spančkat. Me pa tolk kislina matra... Ampak vse potrpim, samo da Jaki lepo raste.


See yaaaa tomorowuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:25:07   
katy82
Valentina kaj te je pa tvoj razočaru,ne vem al sm spregledala al kaj?

A ni masaža presredka tm okol 34 tedna,jst se ne masiram k sm se pč sprjaznla da bom najbrž šivana pa kaj čmo,smo vse babe v familiji glede tega bolj občutljive.

Zdej pa na večerjo pol pa BB,da vidmo kdo leti ven?

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:28:16   
Taula
Jana hvala, ja Baby alergo je tudi 12 cm visoka . Sej boš imela čez jogi najprej nepremočljivo prevleko, potem Angel care in potem rjuho???


Angel care se da pod jogi. Se pravi na dno postelje...vrstni red je Angel Care, jogi, nepremočljiva rjuha in navadna rjuha. Tako piše v navodilih in midva sva že probala....zadeva piska.


Edinaos: samo da je vse Ok. Živci imajo velik vpliv.user posted image

Par vprašanj...koliko hlačk boste imele za v P (enkratna raba), koliko vložkov VIR 80 boste imele v P? En paket?user posted image  Ali rabim za v Lj P jutranjo haljo?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:31:32   
darmar
Ne Katy kar potrudi se, to ni nobenega recepta, če so bile vse ostale tud šivane. Splača se mal potrudit. Je pol tok fino, če se lahko normalno premikaš. Pisežem sem pri sebi opazil, da sem bla kot prej že 3 ure po porodu. Pa fajn vadite z mišicami medeničnega dna. Drugač je po porodu kriza. Nimaš pol nobenga filinga za lulat, daš vložek ven pa kar teče. vaje, vaje, vaje!!!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:33:17   
darmar
Kolkor se spomnim sem v Kr. porodnišnici dobila zadosti mrežastih, seveda ful seksi, hlačk in dovolj vložkov Vir 80 za tri dni. Če pa zmanka pa ti nekdo prpele, jim morš imet itak doma prprvaljene za kasneje.

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:38:44   
Taula
In koliko jih rabiš za 3 dni? user posted image

Madona...moj novi ticker me straši..samo še 36 dni. Bo treba akcijo užgati, da vse pripravimo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:58:11   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Kdaj se to prične in kaj uporabljate. Jaz vem le za Welledo.



Darmar, lahko že kar začneš (vpreži še svojega user posted image ), zadostuje pa navadno mandljevo olje ali olivno, torej ti ni treba drugih kremic kupovati.



IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Par vprašanj...koliko hlačk boste imele za v P (enkratna raba), koliko vložkov VIR 80 boste imele v P? En paket?user posted image  Ali rabim za v Lj P jutranjo haljo?
  

Taula, jaz sem kupila 2 paketka (po 5 kom) v Mullerju, cena je nekaj čez 2 eur, če se prav spomnim.
Vir vložke imam pa 1 paket.  Glede halje se mi ne sanja, kako je v LJ.

Joj, zdaj pa vidim, da je Darmar napisala, da v KR dobimo vsega tega dovolj user posted image ... kar je sicer super user posted image  No, bo pa za doma...

< Sporočilo je popravil Aurea -- 28.3.2008 19:59:13 >

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.